banner
banner

دن دونی ، مدیر عامل Securrency – سری مصاحبه ها

دن دونی مدیر عامل شرکت ارز یکی از صادرکنندگان برجسته رمز در فضای اوراق بهادار دیجیتال.

شما شغل بسیار برجسته ای دارید که در نقش های مختلف با NSA ، وزارت امنیت داخلی (DHS) ، آژانس اطلاعات دفاعی (DIA) و اداره تحقیقات فدرال (FBI) خدمت کرده اید. چگونه از کار با برخی از معتبرترین آژانس های اطلاعاتی جهان به راه اندازی Securrency منتقل شدید? 

من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که در طول مدت حضورم در آژانس های اطلاعاتی مختلف از DIA تا FBI ، بر روی پیشرفته ترین نوآوری های فن آوری با بهترین ذهن کار کردم ، ارز. این امر به من درک می کند که انتقال اطلاعات بین آژانس ها و ناکارآمدی ذاتی سیستم های متمرکز چقدر پراکنده است. تجربه من ، همراه با اشتیاق من به توسعه نرم افزار و امنیت سایبری به هوش مصنوعی و قیمت گذاری دارایی پویا ، مرا در مقابل افراد جالب توجه در سراسر املاک و مستغلات و دارایی قرار داد که می خواستند راه حل های فن آوری برای مسائل گسترده صنعت مانند عدم نقدینگی دارایی پیدا کنند. در جستجوی راه حلی برای این مسائل ، من فناوری بلاکچین و توکن سازی را کشف کردم و تأثیر زیادی را که می تواند بر خدمات مالی داشته باشد ، شناختم. از طریق توسعه Securrency ، چشم انداز ما این است که فضای دارایی های دیجیتال را با استفاده از توکن سازی برای ارائه کارایی واقعی بازار تغییر دهیم..

شما در ابتدا سرور هویت اصلی Securrency ، موتور صدور گواهینامه (قوانین) و ریل های تعامل در معماری ترکیبی (پیوند عملکردهای خارج و خارج از زنجیره) را طراحی کرده اید. چه عواملی باعث شد شما این ساختار را در مقابل بسته به یک راه حل خاص توزیع شده دفتر کل (بلاکچین) انتخاب کنید?

از آنجا که فناوری زیرساخت بازار Securrency در درجه اول و به منظور ایجاد راحتی و پشتیبانی از همه سازندگان بازار طراحی شده است ، برای اطمینان از مشارکت گسترده و پذیرش اوراق بهادار دیجیتال ، باید از توابع قدیمی و blockchain استفاده شود. صادقانه بگویم ، بیشتر STO ها پلی نیستند که به هیچ جا نمی رسند. بدون یک بازار داخلی ، یکپارچه و قابل همکاری که دارایی های دیجیتال می توانند در آن جا به جایی کنند ، نقدینگی برگشتی کافی وجود ندارد که این تمرین را برای اکثر ناشران ارزشمند کند. ما امیدواریم که این زیرساخت در طولانی مدت تحول آفرین باشد ، اما اهداف کوتاه مدت ماهیتاً افزایشی تر است. مهم است که این نکته را در ذهن داشته باشیم تا بتوانیم از هیاهوی تبلیغاتی گذشته و به سمت پذیرش حرفه ای و بالغ این فن آوری ها حرکت کنیم.

WisdomTree Investments به همراه دفتر سرمایه گذاری ابوظبی (ADIO) و دیگر سرمایه گذاران در Securrency سرمایه گذاری کردند ، زیرا هدف آنها ادغام فناوری بلاکچین در اکوسیستم صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است. آیا می توانید نحوه ادغام فناوری Securrency در مبادلات ETF را با ما در میان بگذارید?

WisdomTree یک مدیر دارایی با اعتبار بالا و بسیار معتبر است و به عنوان یک سرمایه گذار استراتژیک در Securrency ، فرصتی باورنکردنی برای استقرار فناوری خود در اکوسیستم ETF فراهم می کند. نکته اصلی این است که بازار به محصولات قابل شناسایی نیاز دارد که در حال حاضر از نقدینگی قابل توجهی برخوردار هستند ، بنابراین ETF ها یک مورد استفاده منطقی و جالب برای فناوری ما هستند. بیشتر فعالیتهای اوراق بهادار دیجیتال مربوط به ETF بر ETF ارزهای رمزپایه متمرکز شده است و WisdomTree در این فضا در اروپا فعال بوده است. ETF نه تنها مبادلات بزرگ ، نام خانوادگی ، نمایندگان نقل و انتقالات و ارائه دهندگان خدمات سرمایه گذاری را به خود جلب می کند ، بلکه شرکتهای گسترده تری از سرمایه گذاران برای شرکت در این محصولات سرمایه گذاری دیجیتال را آسان تر و ایمن تر می کنند..

در 7 ژانویه ، Securrency از اتمام موفقیت آمیز سری A با قیمت 17.65 میلیون دلار خبر داد. برنامه های جمع آوری شده برای بودجه چیست؟?

Securrency قصد دارد از بودجه سری A خود برای پیشرفت نرم افزار و سیستم عامل خود ، ادغام با شرکای استراتژیک و سایر مشتریان و ایجاد ساختار عملیاتی خود استفاده کند. با تشکر از حمایت مداوم شرکای استراتژیک ما ؛ دفتر سرمایه گذاری ابوظبی ، گروه مونکس ، وارز. RRE Ventures ، Strawberry Creek Ventures و Panthera Capital Investments ، ما می توانیم به چشم انداز و ماموریت استراتژیک خود برسیم.

آیا می توانید درباره Securrency RegManager more بیشتر بگویید?

Securrency RegManager شامل هر دو رابط Rules Engine ما و چارچوب Compliance Aware Token در انتظار ثبت اختراع است. Rules Engine ما یک لایه انتزاعی به زبان ساده است که به شرکت ها و وکلای آنها اجازه می دهد نه تنها به سرعت سیاست هایی را ایجاد کنند بلکه می توانند به راحتی آن خط مشی ها را مورد بازرسی و به روزرسانی های فوری قرار دهند. این میزان راحتی برای فرزندخواندگی گسترده ضروری است. رابط RegManager اساساً در مورد ارائه ابزارهای انطباق چند حوزه ای و راحتی بی سابقه برای ارائه دهندگان خدمات مالی و فعالان بازار است..

من همچنین علاقه مند شدم درباره Securrency InfinXchange ™ و مزایای آن بیشتر بدانم?

InfinXchange بزرگترین IP فناوری Securrency است. این یک کتابخانه API و هستی شناسی مالی است که خدمات مختلف مالی را بر اساس مجموعه ای از توابع اساسی ترسیم می کند ، به عنوان مثال تشکیل سرمایه ، پرداخت ها ، مسیریابی صرافی ، نقل و انتقالات ، اقدامات شرکت ها ، قیمت گذاری دارایی و انتقال ارزش سازگار از طریق DLT و شبکه های قدیمی. این یک چارچوب افزونه است که برای ایجاد یکپارچه با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث ساخته شده است.

سال 2019 کمی کندتر از سالی بود که دوست داشتیم برای ظهور رمزهای امنیتی ببینیم ، آیا شما اعتقاد دارید که سال 2020 متفاوت خواهد بود?

ما انتظار داریم در سال 2020 شاهد تسریع در تسویه دارایی های عمومی معامله شویم. این همراه با ارائه دهندگان خدمات مالی با شرکت های در حال ظهور توکن امنیتی برای علامت گذاری دارایی های درجه نهادی ، روند عمده ای در سال 2020 خواهد بود. سیستم عامل های توکن سازی توسط شرکت های بزرگ فناوری مانند مایکروسافت و فیس بوک نیز احتمالاً در سال 2020 ظهور خواهند کرد ، همراه با انتشار دارایی های دیجیتال از شرکت های سرمایه گذاری بسیار قابل اعتماد و مدیران دارایی.

برخی از پروژه هایی که Securrency در حال حاضر روی آنها کار می کند چیست؟?

هدف اصلی ما تسهیل صدورهای توکن با کیفیت بالا و حامل عملکرد است زیرا ما قفل دستیابی است که باعث اتخاذ انبوه جهانی فناوری دفتر توزیع شده در خدمات مالی می شود – رویای علاقه مندان به بلاکچین برای بیش از یک دهه. این امر نیاز به همکاری نزدیک با تنظیم کننده ها ، فعالان بازار و رابط های کاربری بصری دارد.

بازدید ارز یا لیست کسب و کار Securrency ما برای کسب اطلاعات بیشتر.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me