banner
banner

پاتریک کامپوس ، مدیر ارشد استراتژی Securrency – مجموعه مصاحبه ها

پاتریک با مشتریان در چندین صنعت در سراسر جهان به عنوان یک مشاور استراتژیک و به عنوان یک وکیل با سه شرکت درجه یک بین المللی حقوقی کار کرده است ، و به او تجربه عمیق معاملات و پروژه – و همچنین درک عملی از راه اندازی و رشد را داده است. مراحل توسعه شرکت.

AT: برای خوانندگان ما که با Securrency آشنا نیستند ، آیا می توانید کاری که شرکت شما انجام می دهد با ما در میان بگذارید?

 

رایانه شخصی: Securrency محصولات و زیرساختهای نرم افزاری اختصاصی را پشتیبانی می کند که از صدور مطابق با مقررات و معاملات اوراق بهادار دیجیتال در قالب رمزهای امنیتی پشتیبانی می کند. نرم افزار ما معمولاً به اشخاص مجاز ، از جمله دلالان دلالي مجوز دارد و آنها را قادر مي سازد تا از چرخه حيات طولاني رمزهاي امنيتي استفاده كنند. علاوه بر این ، پروتکل های اصلی قابلیت همکاری ما سیستم عامل های معاملاتی در سراسر جهان را قادر می سازد تا برای تجارت رمزهای امنیتی از طریق یک شبکه جهانی متصل شده از مبادلات متمرکز همکاری کنند. فناوری Securrency امکان تعویض اتمی از انواع مختلف رمز را در اختیار شما قرار می دهد که امکان معامله نشانه های غیرقابل مسخره (NFT) را از طریق مبادله غیرمتمرکز جهانی فراهم می کند..

 

AT: در ماه اکتبر پروتکل های CAT-20 و CAT-721 را راه اندازی کردید ، آیا می توانید جزئیات تفاوت و مزایای این پروتکل ها را بررسی کنید?

 

رایانه شخصی: پروتکل های Compliance Aware Token (CAT) به صادرکنندگان اجازه می دهد تا نشانه های امنیتی (CAT-20) و توکن های غیرقابل استفاده (CAT-721) را ضبط کنند که شامل قوانین نظارتی و معاملاتی است که در مورد امنیت خاص اعمال می شود. بر این اساس ، توکن خود حاکم خواهد بود و به جایی که ممنوع است ، نخواهد رفت. پروتکل های CAT همچنین با چندین بلاکچین و سیستم های قدیمی کاملاً قابل همکاری هستند ، که توکن های ضبط شده با پروتکل CAT را قادر می سازد تا در بازارهای مختلف بدون از دست دادن ویژگی های انطباق خود تجارت کنند.

 

AT: شما اخیراً برای کمک به ساخت پلت فرم معاملات املاک و مستغلات خود با QuantmRE همکاری کرده اید ، آیا می توانیم جزئیاتی را در مورد این مشارکت بدست آوریم?

 

رایانه شخصی: Securrency با ارائه فناوری خود از طریق API به سیستم عامل Quantm’s ، خدمات سرمایه گذاری پردازشی و ضرب نشانه را برای صندوق املاک و مستغلات QuantmRE ارائه می دهد. با سرمایه گذاری در صندوق Quantm ، Securrency رمزهای امنیتی EQRE ایجاد می کند که به سرمایه گذاران Quantm توزیع می شود و عملکرد انطباق خودکار Quantm را فراهم می کند ، از جمله ارتباطات LP صندوق و توزیع سود سهام.

 

AT: در ژوئیه 2018 شما با SharesPost همکاری کردید. این چه مزیتی به مشتریان شما می دهد?

 

رایانه شخصی: SharesPost یک پلت فرم تجاری هدفمند برای رمزهای امنیتی فراهم می کند ، بنابراین این مشارکت تجارت توکن های ضبط شده با فناوری Securrency را در صرافی SharesPost تسهیل می کند..

 

AT: یکی از محصولات شما موتور RegTex است ، دقیقاً این چیست?

 

رایانه شخصی: RegTex مجموعه ابزارهایی است که یا به عنوان پورتال صدور کلید یا از طریق API به پورتال های صدور موجود و سیستم های تجارت جایگزین (ATS) تحویل می شود. این رایانه شخصی: امکان حمل و نقل از سرمایه گذاران (به طور کامل KYC / KYC / KYB / AML) و ثبت نام ، اشتراک ، رمزگذاری و صدور رمزهای امنیتی را فراهم می کند..

 

AT: شما حضور بین المللی زیادی دارید ، آیا مناطق خاصی وجود دارد که شما در ابتدا هدف آن را می برید تا رمزگذاری کنید?

 

رایانه شخصی: ما ردپای اولیه را در ابوظبی ، امارات متحده عربی ایجاد کردیم ، جایی که در آزمایشگاه تنظیم مقررات بازار جهانی ابوظبی – یک مرکز مالی بین المللی قرن بیست و یکم – پذیرفته شده ایم. از این سیستم عامل ، ما قصد داریم از افراد و صادر کنندگان مجاز در سراسر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) و فراتر از آن پشتیبانی کنیم. ما همچنین در مرحله استقرار حضور در آسیا و اروپا هستیم.

 

AT: آیا STO های آینده در راه است که بتوانید برای خوانندگان ما آشکار کنید?

 

رایانه شخصی: ما معاملات زیادی را در دست راه داریم ، اما معامله ای که هم اکنون در بازار وجود دارد Frontier Spirits است. این یک شرکت ارواح واقع در تگزاس واقعاً جالب و دارای سابقه فروش در بازار Pura Vida Tequila ، یک مارک ویسکی جدید و یک کارخانه تقطیر مقصد است که به زودی راه اندازی می شود. این افزایش ارزش سهام سنتی است که از طریق فروش رمزهای امنیتی انجام می شود ، که ویترین بزرگی از تقاطع بازارهای سرمایه قدیمی و اقتصاد رمزهای امنیتی جدید است.

 

AT: شما دارای گواهینامه PCI هستید ، این چه مزایایی را به STO ها و سرمایه گذاران می دهد?

 

رایانه شخصی: PCI-DSS یک استاندارد صنعت رمز امنیتی نیست ، زیرا یک گواهینامه بسیار بالا با الزامات دقیق است که توسط صنعت کارت اعتباری و برای محافظت از ارزش مالی در شبکه های آنها ساخته شده است. تسلیم داوطلبانه Securrency به این فرآیند صدور گواهینامه ، تعهد ما به امنیت شبکه و محافظت از ارزش سرمایه گذار را نشان می دهد.

 

AT: Securrency یک دفتر بزرگ است ، با این وجود بلاک چین هایی وجود دارد که شما ترجیح می دهید با آنها کار کنید?

 

رایانه شخصی: ما دوست نداریم موارد دلخواه را انتخاب کنیم ، زیرا هر دفتر دارای نقاط قوت و ضعف خاصی است. ما ترجیح می دهیم به صادرکنندگان اجازه دهیم موارد مورد علاقه خود را انتخاب کنند و ما نیز به نوبه خود از صادر کنندگان حمایت می کنیم.

 

AT: شما در حال کار بر روی صدور دفترچه متقابل هستید ، مزایای این چارچوب چیست?

 

رایانه شخصی: این دوباره از انتخاب صادرکننده پشتیبانی می کند. به عنوان مثال ، یک صادرکننده ممکن است جنبه های خاصی از دفتر Stellar را ترجیح دهد در حالی که هنوز مایل به بازار برای جامعه Ethereum است ، بنابراین صدور همزمان روی هر دو دفتر یک گزینه جذاب است.

 

AT: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد Securrency به اشتراک بگذارید?

 

رایانه شخصی: برخلاف بسیاری از سیستم عامل های رقیب ما که برای حمایت از ICO ها با رعایت انطباق با صدور اولیه ساخته شده اند ، Securrency از هسته ساخته شده است تا از طریق قابلیت های باور نکردنی توکن های امنیتی خوش ساخت و سازگار ، از بازارهای گسترده سرمایه موجود پشتیبانی و گسترش یابد. . در نتیجه ، مجموعه اختصاصی ما از پایان به پایان به بسیاری از نقاط درد تشکیل سرمایه و تجارت در بازار ثانویه پاسخ می دهد.

 

AT: از مصاحبه آموزنده شما متشکرم.

 

هر کسی که می خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند باید از ارز وب سایت یا باید Securrency را دنبال کنید توییتر حساب.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me