banner
banner

سرمایه گذاری در شرکت Invitae (NYSE: NVTA)

شرکت Invitae (NASDAQ: NVTA) یک شرکت بیوتکنولوژی است که محصولات آزمایش ژنتیکی را برای نیازهای مربوط به مراقبت های بهداشتی ایجاد می کند. هدف اعلام شده Invitae تلاش برای دستیابی به جریان اصلی آزمایش ژنتیکی در مراقبت های بهداشتی روزمره است. این شرکت از طریق تحقیق و توسعه خود محصولی را ایجاد کرده است که به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد تا با آگاهی بهتر درباره مراقبت از بیمار تصمیم بگیرند. تست های کم هزینه ، بسیار سرپرستی و دقیق آنها به یکی از مطمئن ترین و قابل اعتمادترین کیت های آزمایش ژنتیکی در بازار امروز تبدیل شده است.

Invitae Corporation چیست (NVTA)?

Invitae به عنوان یک شرکت تابعه از بهداشت ژنومیک, یک شرکت ژنومیک در سال 2000 تأسیس شد که بر توسعه آزمایش های تشخیص سرطان متمرکز بود. Invitae در سال 2010 ایجاد شد و سپس در سال 2012 به یک سازمان جداگانه راه اندازی شد. از آن زمان ، این شرکت به 800 کارمند افزایش یافته و منابع خود را برای توسعه کیت های آزمایش ژنتیکی مقرون به صرفه ، دقیق و در دسترس متعهد کرده است. این آزمایشات را می توان هم توسط پزشكانی كه با بیمارانی با مشكلات پزشكی كار می كنند و هم توسط افراد سالم كه می توانند به طور پیشگیرانه در حال بررسی شرایط وراثتی باشند ، تجویز كرد. با توجه به اینکه از هر 6 بزرگسال سالم 1 نفر به دلیل ژنتیک در معرض خطر جدی بیماری قرار دارد ، غربالگری در حال تبدیل شدن به یک بخش مهم از مراقبت های بهداشتی است. این شرکت تشخیص و مداخله زودهنگام را از طریق محصولات خود به عنوان راهی برای تشویق تغییر سبک زندگی و افزایش نظارت برای جلوگیری از بروز شرایط جدی تر سلامتی بعداً در زندگی ترویج می کند..

برای پایین نگه داشتن هزینه ها ، آزمایشات معمولاً به سمت یک منطقه بالینی خاص انجام می شوند. به عنوان مثال ، غربالگری برای یک منطقه بالینی مانند سرطان ارثی یا بیماری های قلبی 250 دلار در هر آزمایش هزینه دارد. برای کسانی که ممکن است به یک فرآیند غربالگری جامع تر نیاز داشته باشند ، آزمایش exome ، که کل ژنوم را بررسی می کند ، با قیمت 1250 دلار در دسترس است. سه محصول اصلی Invitae کیت غربالگری سرطان ، کیت غربالگری کاردیو و کیت غربالگری سلامت ژنتیکی جامع آنها است..

چرا شرکت Invitae (NVTA) موضوع?

Invitae از چند طریق مهم خود را از رقبا متمایز می کند. این شرکت آزمایشات خود را بخشی از پوشش بیمه بسیاری از ارائه دهندگان قرار داده است و در نتیجه ، هزینه های مصرف کنندگان در مقایسه با بسیاری از خدمات تست بسیار کمتر است. برای کسانی که برای درک بیماری های ارثی یا علائم غیر قابل توضیح نیاز به آزمایش دارند ، پزشکان می توانند سفارشات آنلاین بیماران را انجام دهند. با تخمین حدود 300 میلیون نفر در سراسر جهان تحت پوشش بیمه که شامل آزمایش ژنتیک از Invitae است ، پس انداز هزینه استفاده از سیستم Invitae’s نسبت به رقبا یکی از مزایای اصلی مشتریان بالقوه است. گذشته از قیمت گذاری ، مزیت دیگر پورتال آموزشی و در دسترس بودن مشاوران ژنتیک است. بدون هزینه اضافی ، افرادی که تحت آزمایش قرار گرفته اند می توانند نتایج خود را یک گام جلوتر بردارند و از طریق پورتال وب Invitae در مورد نتایج خود با یک متخصص صحبت کنند.

با بیش از 1 میلیون بیمار Invitae را برای نیازهای مراقبت های بهداشتی خود انتخاب کرده اند ، این شرکت داده هایی را جمع آوری کرده و چارچوبی را برای شناسایی بخشهای بازار قابل آدرس بر اساس سن یک فرد ایجاد کرده است. این شرکت بیماران را در چهار بازار آدرس پذیر گروه بندی کرده است. اولین بازار آدرس پذیر شناسایی شده 0-17 ساله است که افراد می توانند از آزمایشات ژنتیکی برای آزمایش نوزادان یا تعیین علل تاخیر رشد استفاده کنند. بخش بعدی بازار مخاطب پذیر افراد 18-40 ساله است که ممکن است از آزمایش ژنتیکی برای درمان هایی مانند کمک به تولید مثل و غربالگری قبل از تولد بهره مند شوند. بخش سوم ، 41-65 ساله ، ممکن است از آزمایش تشخیصی که خطرات ژنتیکی بیماری ها و سایر آزمایش های تشخیصی را شناسایی می کند ، بهره مند شود. سرانجام ، بازار 65+ با بزرگترین بازار آدرس پذیر است که 63 میلیارد دلار فرصت در سراسر جهان تخمین زده می شود. این افراد ممکن است از استفاده از آزمایش ژنتیک برای مواردی مانند انتخاب سرطان درمانی و آزمایش خط جوانه زنی.

شرکت Invitae (NVTA) چشم اندازها?

در طول سال ها ، نوآوری های شرکت باعث شده است که هزینه ها به طور مداوم کاهش یابد. در سال 2015 ، تولید یک نمونه به طور متوسط ​​1250 دلار هزینه داشت. پنج سال بعد ، این هزینه به 274 دلار کاهش یافت. هدف بلند مدت Invitae این است که غربالگری ژنتیکی “استاندارد مراقبت” برای مسائل مربوط به سلامت باشد. برای انجام این کار ، شرکت در مجموع 11 مورد خرید استراتژیک انجام داد 600 میلیون دلار از بدو تأسیس. این خریدها با هم ده ها سال تجربه مربوط به تعیین توالی و تجزیه و تحلیل DNA را برای شرکت به ارمغان آورده اند. گنجاندن این دانش در نمونه کارها Invitae امکان ایجاد خط لوله ای ثابت از ایده های جدید و نوآورانه ، کاهش هزینه های تحقیق و تسریع در برنامه زمانی محصولات جدید برای دسترسی به عموم را فراهم می کند..

یک معامله مهم که قابل ذکر است معامله ژوئن 2020 برای خرید ArcherDX ، یک شرکت متخصص در آزمایش سرطان است. این شرکت صاحب فناوری است كه نه تنها می تواند خطرات ارثی سرطان را تشخیص دهد ، بلكه این توانایی را برای بیماران سرطانی فراهم می كند تا هر مسئله ژنتیكی بالقوه ای را كه با دارو یا سایر گزینه های درمانی تداخل دارد ، غربالگری كنند. این نوع تفاهم برای شرکت های دارویی که آزمایشات بالینی انجام می دهند بسیار مفید است. ArcherDX همچنین می تواند با ایجاد روابط موجود با نام های دارویی بزرگی مانند AstraZeneca و Bayer از Invitae بهره مند شود. این شرکت تخمین می زند که کل بازار آدرس پذیر که در نتیجه این خرید قفل شده است ، حدود 45 میلیارد دلار است.

شرکت Invitae را از کجا بخریم (NVTA) سهام

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در شرکت Invitae (NYSE: NVTA) سرمایه گذاری در شرکت Invitae (NYSE: NVTA) سرمایه گذاری در شرکت Invitae (NYSE: NVTA)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

Invitae در یک صنعت بسیار مخل فعالیت می کند که می تواند طرز فکر ما در مورد مراقبت های بهداشتی را طی چند سال تغییر دهد. تحولات جدید هر روز در حال تحقیق و آزمایش است که می تواند خطرات بیماری های جدی مانند سرطان و بیماری های قلبی را کاهش دهد. متخصصین مراقبت های بهداشتی که با بیماران کار می کنند و همچنین افراد سالم که به دنبال اطلاعات بهتر در مورد عوامل خطر خود هستند ، به شدت به محصولات Invitae اعتماد می کنند. با افزایش سن جمعیت ما ، ضرورت این فناوری ها فقط از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me