banner
banner

معامله گران بیت کوین به عنوان پشتیبانی سخت زیر $ 6.4K $ به دنبال روند روند صعودی ساعتی هستند: Crypto Market Daily

بازارهای رمزنگاری طی 24 ساعت گذشته برای تأمین وقت امروز 25 مارس تثبیت شده اند. بیشتر ده سکه برتر شاهد تغییر 1-2٪ در روز هستند..

بیت کوین (BTC) در تلاش برای شکستن نقطه 7000 دلاری است که در برابر مقاومت سختی در حدود 6900 دلار قرار دارد. ارز رمزپایه پیشرو در روز 2 درصد سقوط کرده است ، در حال حاضر حدود 6،600 دلار در OKEx معامله می شود.

Ether (ETH) نیز طی 24 ساعت گذشته با کاهش ناچیزی روبرو شده است و در حدود 137 دلار در بازار بورس OKEx معامله کرده است.

سومین رمزنگاری بزرگ ، Ripple’s XRP ، تنها 1 درصد در روز افت دارد و در حدود 0.16 دلار با مقاومت روبرو می شود.

مقاومت BTC در سطح 6900 دلار با مقاومت اساسی روبرو می شود

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

اگرچه دیروز ، 24 مارس BTC پشتیبانی نزدیک به 6500 دلار را به دست آورد ، حرکت برگشت قوی نبود و حجم معاملات هنوز پایین بود. پس از اولین بلاک شدن در سطح 6900 دلار ، BTC در تلاش دوم نتوانست از 6800 دلار عبور کند.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که با افزایش تدریجی پایین دامنه ادغام ، نقطه اوج به تدریج کاهش می یابد. این بدان معنی است که فضای فعالیت قیمت به همین ترتیب محدود شده است.

برای سرمایه گذاران خرده فروشی ، انتخاب بین موقعیت های بلند و کوتاه خطراتی وجود دارد. حتی اگر نیروهای غالب به طور ناگهانی در مدت زمان کوتاهی قیمت را بالا ببرند ، اگر نتواند 7000 دلار را از بین ببرد ، با تشکیل یک میله پین ​​هنوز خطر سقوط قیمت وجود دارد.

از طرف دیگر ، اگر خرس ها قیمت را سرکوب کنند ، اگر از 6000 دلار پایین نیاید ، هنوز به سرعت به منطقه فعلی باز می گردد.

بنابراین ، اگر خط روند صعودی در سطح ساعتی معتبر باقی بماند ، احتمال کاهش آن اندک است و بهترین کار این است که منتظر شکست در نقطه حساس باشید و سپس وارد بازار شوید.

با کاهش حجم خرید ، گاوها تلاش می کنند تا 7K $

نمودار 1 روزه Bitcoin نشان می دهد که قیمت در حال افزایش است و به طور مداوم در حال افزایش به 7000 دلار است. به نظر می رسد شکست در هر لحظه اتفاق خواهد افتاد ، با این حال ، نمودار حجم نشان می دهد شکستن این سطح مقاومت سخت کار آسانی نخواهد بود زیرا در واقع حجم خرید کاهش می یابد.

این بدان معناست که اگر در چند ساعت آینده سطح صدا نتواند بهبود یابد ، ممکن است قیمت کاهش یابد.

سرمایه گذاران لازم نیست بیش از حد نگران این احتمال باشند. اگر اصلاح قیمت بتواند بالاتر از خط روند صعودی متوقف شود ، پس از یک دوره کوتاه ادغام ممکن است شکست اقتصادی هنوز فرصتی داشته باشد.

با این حال ، اگر قیمت زیر خط روند شکسته شود و با آن سرکوب شود ، این بدان معناست که دامپ بیشتر از حد انتظار دوام خواهد داشت.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6900 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7000 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6400 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6000 دلار

ETH با مقاومت کوتاه مدت 145 دلار روبرو می شود

داده های مبادله همیشگی 4H ETH / USD. منبع: OKEx.com

دامنه کوتاه مدت ETH باریک است. شکستن قیمت در محدوده 134 تا 145 دلار همچنان دشوار است.

صرف نظر از اینکه گاوها یا خرس ها علائم فعال سازی در طول روز را نشان دهند یا نه ، سرمایه گذاران می توانند مستقیماً به نقطه مقاومت سخت 155 دلار و اثربخشی منطقه حمایت قوی بین 110 تا 120 دلار توجه کنند.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که شکستن 145 دلار فقط به معنای تقویت قدرت صعودی است. این بدان معنی نیست که روند در حال شکستن از منطقه ادغام است ، مگر اینکه منطقه مقاومت در حدود 155 دلار شکسته شود. تغییر وضعیت حجم ها نیز عامل مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 145 دلار
 • مقاومت میان مدت: 155 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 134 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 120 دلار

XRP مقاومت در برابر 0.165 دلار را نشان می دهد ، معامله گران به دنبال پشتیبانی کوتاه مدت هستند

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

برای XPR ، 0.1650 دلار اخیراً ثابت شده است که یک نقطه مقاومت قوی است. اگر حجم معاملات نتواند افزایش یابد ، شکستن مقاومت مقاومت فعلی برای مدت کوتاهی دشوار خواهد بود.

همانطور که گفته شد ، حمایت پایین تر – حدود 0.1600 دلار – به اندازه کافی قوی نیست. با شروع افت قیمت ، 0.1440 دلار ممکن است به اولین سطح حمایت موثر تبدیل شود.

به یاد داشته باشید که اگر قیمت در کوتاه مدت 0.1650 دلار شکسته باشد زمان مناسبی برای ورود طولانی نیست. معامله گران باید منتظر تثبیت قیمت و شکستن سطح مقاومت میان مدت 0.1750 دلار باشند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1650 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1750 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1440 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1270 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me