banner
banner

نحوه بدست آوردن جوایز ارجاع و کمیسیون های وابسته در OKEx

راهنمای کسب پاداش و کارمزد با برنامه های OKEx Referral و OKEx Affiliate

با وجود محبوبیت امروز ، بازارهای رمزنگاری در فضای مالی نسبتاً جدید هستند. OKEx برای حمایت از رشد آنها ، برنامه های OKEx Referral و OKEx Affiliate را ارائه می دهد که کاربران را به ارتقا space فضای رمزنگاری و گسترش آگاهی در ازای دریافت پاداش و کمیسیون ترغیب می کند. ثبت نام های جدید همچنین با برنامه پاداش OKEx که به مبتدیان اجازه می دهد با انجام کارها و فعالیت های مختلف تا 80 دلار مطالبه کنند ، مورد استقبال قرار می گیرند..

این راهنما برای کاربرانی که مایل به کسب پاداش و حق کمیسیون برای دعوت از مخاطبین خود برای پیوستن به OKEx و شروع تجارت رمزنگاری هستند مفید خواهد بود..

برنامه ارجاع OKEx

با استفاده از برنامه OKEx Referral ، می توانید با دعوت از دوستان خود برای ایجاد حساب در OKEx و شروع تجارت ، پاداش کسب کنید. از آنجا که یکی از ارجاع های شما سه کار زیر را طی 180 روز از زمان ثبت نام خود انجام می دهد ، برای هر کدام 10 دلار پاداش خواهید گرفت:

  1. خرید رمزنگاری: وقتی داور شما خرید حداقل 100 دلار رمزنگاری را در اولین سفارش خود انجام دهد ، 10 دلار در BTC دریافت خواهید کرد..
  2. سپرده رمزگذاری: هنگامی که داور شما از سطح 2 تأیید KYC عبور کند و اولین ودیعه حداقل 100 دلار را در رمزنگاری انجام دهد ، یک کارت تخفیف 10 USDT دریافت خواهید کرد..
  3. تجارت: شما 10 دلار در BTC دریافت می کنید که داور شما نقاط عطف تجارت را به پایان برساند و این باعث می شود 50 دلار در BTC کسب کنید.

توجه داشته باشید که جوایز مراجعه فقط در روز بعد ساعت 6:00 به حساب اصلی شما واریز می شود (UTC +8).

برنامه وابسته OKEx

برنامه OKEx Affiliate به شما این امکان را می دهد که در صورت تجارت هر یک از کاربران مراجعه شده در OKEx ، بیت کوین رایگان و حداقل 30٪ حق کمیسیون کسب کنید. اگر 10 نفر از دوستان دعوت شده خود اولین کار را در صفحه اصلی پاداش ها انجام دهند ، می توانید به یک شرکت وابسته OKEx تبدیل شوید: 10 دلار در BTC کسب کنید.

به عنوان یک شرکت وابسته OKEx ، به غیر از کمیسیون های معاملاتی ، از مزایای بسیاری برخوردار هستید. به عنوان مثال ، شما از OKEx در مورد محتوای عمیق و همکاری در انجمن ، مانند airdrops و جلسات AMA پشتیبانی دریافت خواهید کرد..

علاوه بر این ، شما در کنفرانس ها و رویدادهای مختلف سالانه به یک شریک ثابت OKEx تبدیل خواهید شد که به شما در گسترش شبکه نیز کمک می کند. سرانجام ، شما همچنین هدایای ویژه ای برای جشنواره های محلی و بین المللی که توسط OKEx جشن گرفته می شود دریافت خواهید کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که پس از عضویت در شرکت OKEx ، دیگر واجد شرایط دریافت پاداش از طریق برنامه ارجاع OKEx نخواهید بود..

مراحل زیر به شما کمک می کند تا هم با برنامه OKEx Referral و هم با برنامه OKEx Affiliate شروع کنید.

مرحله 1: جوایز موجود در OKEx را مرور کنید

به صفحه اصلی OKEx بروید ، به آن بروید "بیشتر" در منوی بالا کلیک کنید و جوایز زیر "دیگران" زبانه.

مبتدیان در OKEx با انجام کارهای زیر می توانند حداکثر 80 دلار پاداش کسب کنند:

  1. با BTC 10 دلار درآمد کسب کنید با خرید حداقل 100 دلار رمزنگاری در اولین سفارش.
  2. کارت تخفیف 20 USDT دریافت کنید پس از سپرده گذاری حداقل 100 دلار رمزنگاری در اولین سفارش.
  3. 50 دلار در BTC درآمد کسب کنید برای تجارت پس از اتمام سطح 2 تأیید KYC و پایان کار تجاری.

برای کمک به مبتدیان برای آشنایی با محیط تجارت ، وقتی کلیک می کنند به آنها 5 BTC در یک حساب Demo Trading داده می شود. تجارت را شروع کنید در صفحه اصلی پاداش ها.

مرحله 2: به قسمت Referral رفته و دوستان را دعوت کنید

پس از بررسی جوایز موجود در OKEx ، کلیک کنید بیشتر و انتخاب کنید معرف زیر "دیگران" از صفحه اصلی OKEx.

به پایین پایین بروید "ماموریت های روزانه" بخش را کلیک کنید و اکنون دوستان را دعوت کنید.

با این کار صفحه جدیدی باز می شود ، در آنجا می توانید آدرس ایمیل دوستان خود را وارد کنید تا برای آنها دعوت نامه ارسال کند. همچنین می توانید پیوند ارجاع خود را کپی کرده و مستقیماً با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مرحله 3: به یک شرکت وابسته OKEx تبدیل شوید و کمیسیون کسب کنید

به عنوان یک شرکت وابسته OKEx ، هنگامی که 10 کاربر با استفاده از لینک دعوت شما ثبت نام کرده اند ، می توانید کمیسیون دریافت کنید. شما می توانید از طریق فعالیت های تجاری دعوت شدگان خود به 40 روش کارمزد کسب کنید:

  1. 30٪ کمیسیون معاملات از کاربران جدید.
  2. 30٪ کمیسیون معاملات از کاربران تکراری.
  3. 10٪ کمیسیون معاملات از شرکتهای تابعه. این مورد زمانی اعمال می شود که دعوت کنندگان شما به شرکتهای وابسته OKEx تبدیل شوند.

کمیسیون های معاملاتی برنامه OKEx Affiliate

دامنه کمیسیون های معاملاتی تحت برنامه Affiliate OKEx شامل معاملات نقطه ای ، معاملات حاشیه ای و معاملات اختیارات است. کمیسیون های معاملاتی ، نشان داده شده به USDT ، 1 روز T + به حساب بودجه شما واریز می شوند. لطفاً توجه داشته باشید که زیر حسابها برای برنامه وابسته OKEx واجد شرایط نیستند و طرح کمیسیون معاملات برای مشتریان VIP اعمال نمی شود.

تاجر OKEx نیستید؟ بیاموزید که چگونه تجارت را شروع کنید!

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me