banner
banner

استفان مک کئون ، مشاور ارشد استراتژی آکادمی امنیت توکن – مجموعه مصاحبه ها

استیون مک کئون مشاور ارشد استراتژی آکادمی امنیت توکن است. او همچنین یک دانشیار است. استاد امور مالی در دانشگاه اورگان و شریک صندوق همکاری.

چه زمانی به فناوری بلاکچین علاقه مند شدید؟?

من اولین بار در مورد بیت کوین در سال 2013 آموختم ، اما مشغول کار در زمینه راه اندازی و تصدی گری بودم ، بنابراین وقت زیادی برای غواصی نداشتم. چند سال بعد از زمان راه اندازی Ethereum بود که اشکال را گرفتم و خرگوش را پایین آوردم سوراخ.

این علاقه به بلاکچین چه تاثیری بر استراتژی سرمایه گذاری شما برای صندوق همکاری داشته است?

صندوق همکاری سابقه سرمایه گذاری در شرکتهایی را دارد که با اخلال در صنایع استخراج میراث جهانی ، جهان را بهتر می کنند. بسیاری از بخشهای صنعت مالی با این توصیف متناسب هستند ، بنابراین سرمایه گذاری در بلاکچینها امتداد طبیعی تز تاسیس شده ما است.

شما نه تنها شریک یک صندوق سرمایه گذاری هستید بلکه استاد امور مالی در دانشگاه اورگان نیز هستید. کدام یک حرف اول را زد و چگونه خود را در این نقش ها پیدا کردید?

نقش آکادمیک ابتدا با یک شوت از راه دور بدست آمد. من در سال 2007 به برنامه دکترای مالی در پردو پیوستم و پس از گرفتن مدرک در سال 2011 در دانشگاه اورگان شروع کردم. یکی از مواردی که مرا به سمت دانشگاه جذب کرد ، توانایی طراحی برنامه تحقیقاتی خودم بود و این فرصت را فراهم آورد تا به سمت بلاکچین در 2015 بروم..

این نقش با همکاری حدود یک سال پیش زمانی آغاز شد که آنها تصمیم گرفتند تلاشی اختصاصی را در مورد بلاکچین ها آغاز کنند. من تقریباً 20 سال است که بنیانگذار کریگ شاپیرو را می شناسم – ما در اوایل کار خود در سانفرانسیسکو با همدیگر آشنا شدیم. او می دانست که من در حال تحقیق در مورد بلاکچین ها بودم وقتی آنها به دنبال افزودن تخصص دامنه بیشتر در این فضای در حال ظهور بودند.

شما مشاور آکادمی امنیت توکن هستید ، یکی از صداهای برجسته در تقاطع بلاکچین ها و اوراق بهادار مالی و “پایان نامه رمز امنیتی” را منتشر کرده اید که دیدگاه های شما را در مورد بازار در حال ظهور رمزهای امنیتی مشخص می کند. آیا می توانید با ما در میان بگذارید که چرا رمزهای امنیتی شما را بسیار هیجان زده کرده است?

چیزی که من از آن هیجان زده ام مفهوم اوراق بهادار هوشمند است ، جایی که می توانیم منطق و شرایط را مستقیماً در خود امنیت برنامه ریزی کنیم. رمزهای بلاکچین تنها راه دستیابی به این چشم انداز نیستند ، اما به نظر می رسد بهترین راه برای انجام این کار به روشی است که با یکدیگر سازگار باشد و مشارکت کنندگان در بازار انگیزه ای برای اتخاذ آن داشته باشند. آوردن این ویژگی ها به اوراق بهادار فضای طراحی را از نظر نحوه تفکر ما در مورد تأمین مالی و سرمایه گذاری گسترش می دهد ، که جالب است.

به اعتقاد شما کدام یک از انواع اوراق بهادار توسط رمزهای امنیتی ارائه می شود?

از آنجا که توکن ها فقط یک بسته بندی دیجیتالی هستند ، تقریباً در همه موارد قابل استفاده هستند. به یک معنا اگر ارزش داشته باشد می توان آن را رمزگذاری کرد. گفته شد ، برخی از دارایی ها رساناتر از دیگران هستند. اولین رمز امنیتی یک صندوق سرمایه گذاری به نام Blockchain Capital بود که ناشی از تمایل به ایجاد بازار ثانویه است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد نقدینگی خود را دریافت کنند بدون اینکه مجبور به بازخرید صندوق شوند. همچنین چند نمونه از دارایی و املاک و مستغلات را دیده ایم. یکی از بهترین موارد استفاده در ذهن من پیوندها است. جریان پرداخت از قبل تنظیم می شود ، کدگذاری آن به ویژه آسان می شود و محدودیت سرمایه گذاران همانند سایر کلاس های دارایی نیست. شرکای اعتباری Blockchain کارهای جالبی در این زمینه انجام می دهند.

آیا می توانید نظرات خود را در مورد انطباق خودکار و مزایایی که این برای سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان فراهم می کند توضیح دهید?

فروش و تجارت دارایی های مالی صنایع بسیار منظمی هستند و حفظ انطباق منبع اصطکاک واقعی موسسات است. بعلاوه ، این روش نحوه تجارت ما را تعیین می کند زیرا دارایی های آنها در داخل باغهای محصور شده قرار دارند. با قرار دادن منطق در داخل امنیت که هنگام حرکت بین کیف پول ها ، الزامات نظارتی را به روشی خودکار بررسی می کند ، می توانیم از باری که اکنون وجود دارد ، بکاهیم. هنوز مسیری طولانی در پیش است زیرا هویت دیجیتالی همه جا حاضر و ایمن برای تحقق کامل چشم انداز مورد نیاز است ، اما در سال گذشته پیشرفت های زیادی حاصل شده است.

شما معتقدید که دارایی های دیجیتالی شده به قابلیت همکاری دارایی نیاز دارند ، آیا می توانید عقاید خود را در این مورد توضیح دهید?

خط مورد علاقه من در این مقاله “پایان نامه ای است که بنیان این ایده است که همه چیز رمزگذاری می شود ، در این آرزو وجود دارد که همه چیز با هم همکاری خواهد کرد.” مردم می خواهند همه چیز به طور یکپارچه با هم کار کند و ما امروز به راحتی دارایی های قابل سرمایه گذاری را نداریم. یکی از وعده های عالی پروتکل های بلاکچین این است که آنها استانداردهایی را ایجاد می کنند که قابلیت همکاری بین اجزای مختلف را تسهیل می کند.

شما همچنین توضیح داده اید که چگونه در آینده اوراق بهادار دیجیتال حقوق منحصر به فرد دسترسی سرمایه گذار را ارائه می دهند. آیا می توانید توضیح دهید که این حقوق سرمایه گذار چگونه خواهد بود و چگونه به نفع سرمایه گذاران است?

اگر س “ال “مالکیت چیست” را جمع کنید ، به این ایده می رسید که مالکیت مجموعه ای از حقوق است. در بسیاری از موارد این حقوق همراه است ، به عنوان مثال ، من در بسیاری از سهام عمومی که متعلق به خودم هستم هم از حقوق جریان نقدی برخوردار هستم و هم از حق رأی ، اما حق دسترسی به مقر آنها ندارم. با این حال ، مردم برای دسترسی ارزش قائل هستند و این می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. شاید دسترسی به یک نشست سالانه باشد ، مانند مورد Green Bay Packers ، شاید دسترسی به نوعی تخفیف یا دسترسی زودهنگام به یک محصول قبل از عرضه عمومی. از هر موردی که می توانید تصور کنید ، به محض اینکه نمایندگی های عمومی در جدول های سقف خود دید بیشتری داشته باشند ، چیزی که امروز ندارند ، می توانند حقوق اضافی را ضمیمه کنند که ممکن است برای صادر کننده بسیار کم باشد اما توسط سرمایه گذاران ارزش گذاری می شود.

بازار 5 ساله در جاده را کجا می بینید?

توکن های امنیتی از 22 میلیون دلار در سال 2017 به 442 میلیون دلار در سال 2018 رسیده و هزینه های سال 2019 احتمالاً چندین میلیارد دلار خواهد بود. و هنوز فضا در ابتدای راه است. تریلیون دلار دارایی در جهان وجود دارد که در بسیاری از آنها می توان از یک فناوری اطلاعات ارتقا IT یافته مانند نشانه های امنیتی استفاده کرد. برای پاسخ به س questionال 5 ساله ، باید فرضیه ای در مورد میزان فرزندخواندگی نهادی در نظر گرفت ، زیرا این مانعی است که فضا را از میلیاردها تا تریلیون می گیرد.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید آن را با خوانندگان ما به اشتراک بگذارید?

برای خوانندگانی که می خواهند بیشتر بیاموزند ، Security Token Academy منبع بسیار خوبی است. من آنها را تشویق می کنم که وب سایت را بررسی کرده و در خبرنامه هفتگی مشترک شوند. همچنین ، برای کسانی که در منطقه NY هستند ، یک جلسه ملاقات رایگان با یک سخنران عالی در شب 26 سپتامبر در Chelsea Piers برگزار می شود ، ثبت نام از طریق Securitytokenacademy.com در دسترس است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me