banner
banner

Blox: حسابداری ، ردیابی و مدیریت ارزهای رمزنگاری شده برای همه

آیا تاکنون برای مدیریت ارزهای رمزپایه خود که در سیستم عامل ها ، صرافی ها ، کیف پول ها و دستگاه های مختلف ذخیره شده اند ، مشکلی پیش آمده است؟ اگر بله ، Blox راه حل این مشکل و یکی از بهترین ها است ردیابی ارز رمزنگاری شده خدمات.

Blox بستری برای ردیابی و مدیریت ارزهای رمزپایه است که به شما امکان می دهد کنترل خود را بر دارایی خود به حداکثر برسانید.

تنها در طی چند مرحله ساده ، بدون توجه به تعداد کیف پول ها و حساب های شما ، می توانید کنترل بیشتری بر ارزهای رمزپایه خود داشته باشید و نمایشی واضح از نمونه کارها را در اختیار داشته باشید..

راه حل های مدیریت رمزنگاری Blox

Blox در حال حاضر راه حل هایی را ارائه می دهد نه تنها برای کاربران شخصی بلکه برای مشاغل مدیریت ارزهای رمزنگاری شده نیز.

با خدمات ارائه شده توسط Blox ، شما می توانید کیف پول ، مبادلات ، حساب ها و مانده حساب را همزمان کنید.

این به شما کمک می کند کل نمونه کارها ارز رمزنگاری شده خود را فقط در یک داشبورد واضح و کاربرپسند مشاهده و درک کنید.

علاوه بر این ، با ویژگی Auto-Sync امکان همگام سازی تمام بلاکچین های برتر ، ارائه دهندگان خدمات مبادله و کیف پول های رمزنگاری در همان بستر وجود دارد. با استفاده از Blox’s API ، همه داده ها و اطلاعات فقط در یک مکان مشاهده می شوند.

همچنین کاربران حرفه ای باید مروری بر مانده روزانه خود داشته باشند. Blox این راه حل را با مانده حساب و فعالیت معاملات ارائه می دهد. این امر به تیم های مالی و سایر کاربران قدرت سادگی می بخشد.

با توجه به اینکه داده ها و حریم خصوصی بسیار مهم است ، Blox از آنها مراقبت می کند. براساس Google Trends ، عبارت جستجو “حریم خصوصی داده” به بالاترین حد خود از سال 2004 در ایالات متحده رسیده است.

به همین دلیل است که Blox با لمس شناسه ، توزیع امتیازات مدیر و دسترسی فقط آماده ، از جمله موارد دیگر ، فعال است. کاربران منتخب همچنین می توانند از راه حل های سفارشی متناسب با نیازهای امنیتی آنها لذت ببرند.

برخی از مشتریانی که از خدمات Blox بهره مند می شوند می توانند شامل مدیران رمزنگاری ، مدیران دارایی ، پروتکل های بلاکچین ، شرکت های حسابداری ، شرکت های رمزنگاری ، عملیات استخراج ، صندوق های رمزنگاری ، سرمایه گذاران خطرپذیر و بسیاری دیگر باشند..

Blox Cryptto Management Tools

Blox بستری است که به شرکتها و کاربران امکان می دهد تا معاملات را برچسب گذاری و طبقه بندی کنند تا تخصیص دارایی آنها بهبود یابد.

شرکت ها با مشکلات زیادی در زمینه مدیریت ارزهای رمزپایه و راه حل های خود مواجه بودند. واضح است که انتقال وجوه از یک حساب به حساب دیگر و داشتن نمای کلی از نمونه کارهای آنها کار پیچیده ای است.

علاوه بر این ، هر سیستم عامل دارای سیستم خاص خود برای پردازش و طبقه بندی معاملات است که به راحتی قابل جمع نیست.

به همین دلیل است که Blox طبقه بندی معاملات طراحی سفارشی را ارائه می دهد که با نمودار حساب کاربران با یک جدول Tx مطابقت دارد. این کار کار تیم های مالی را که روزانه با دارایی های رمزنگاری سروکار دارند ساده می کند.

علاوه بر این ، آنها این امکان را دارند که داده های مالی خود را به یک پرونده CSV صادر کنند که به آنها کمک می کند تا یک دید کلی از کل اطلاعات داشته باشند. این پرونده ها می توانند برای اهداف گزارشگری و همچنین نگه داشتن یک کپی امنیتی از تمام حرکات و تغییرات نمونه کارها استفاده شوند.

یکی دیگر از ابزارهای مفید ارائه شده توسط Blox ، حسابرسی است. این ابزار به اعضای تیم کمک می کند تا روند معاملات را پس بگیرند. به این ترتیب ، شرکت ها قادر به شناسایی خطاها و اصلاح آنها ، جلوگیری از کلاهبرداری ، ردیابی حرکت دارایی و بهبود گزارش های مالی خود هستند.

ویژگی های بیشتر Blox

Blox دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که این سرویس مدیریت ارز رمزنگاری شده را ویژه افراد و شرکت ها می کند.

آن شامل:

  • پیگیری و همگام سازی خودکار: می توانید هر تعداد کیف پول را همگام سازی کرده و حساب ها را به دلخواه مبادله کنید.
  • ابزارهای مالی CPA: تیم های مالی می توانند از این خدمات برای کنترل بهتر تاریخ مالی استفاده کنند
  • داشبورد در زمان واقعی: داشبورد داده ها را در زمان واقعی ارائه می دهد و به شما کمک می کند مانده ها ، معاملات و داده های تاریخی خود را مشاهده و درک کنید.
  • پشتیبانی از تلفن همراه و وب: خدمات Blox هم برای کاربران وب و هم برای موبایل ایجاد شده است. در حال حاضر ، پشتیبانی از iOS ، Android و دستگاه های وب وجود دارد.
  • حسابداری و کنترل معاملات: Blox گزارش های مالی تولید می کند ، دارایی های مختلف را طبقه بندی می کند و به مدیران دارایی کمک می کند تا وجوه رمزگذاری را بهتر مدیریت کنند.
  • امنیت و حریم خصوصی پیشرفته برای اطمینان از اینکه کاربران همیشه از اطلاعاتشان محافظت می کنند.

این شرکت همچنین ویژگی جدیدی به نام Blox Cost Basis اضافه کرده است. با استفاده از آن ، کاربران می توانند سود و زیان ارز رمزنگاری شده را به راحتی محاسبه کنند. این امر نیاز به صفحات گسترده ، ماشین حساب و سایر ابزارها را کاهش می دهد.

در حال حاضر ، Blox به تعداد زیادی مشتری خدمات ارائه می دهد که شامل eToro ، Nexo ، Paxful ، crypto.com ، Zilliqa ، SwissBorg ، 0x و بسیاری دیگر است..

مبانی هزینه

ویژگی تازه راه اندازی شده توسط Blox ، مشاغل و متخصصان را قادر می سازد تا اولین ابزار خودکار و دقیق صنعت را برای محاسبه هزینه ارز رمزنگاری شده کنترل کنند. محاسبه سود و زیان رمزنگاری در زمان واقعی هرگز آسان تر و سریعتر نبوده است.

موتور اتوماسیون هوشمند Blox نه تنها نتایج دقیق را در سرعتهای شکننده صنعت ارائه می دهد ، بلکه همچنین کنترل های جامع مدیریت و فیلتر کردن را فراهم می کند تا کل فرآیند محاسبه را یک تجربه یکپارچه ایجاد کند.

صادرات CSV

رمزنگاری خود را به نرم افزار سنتی دفتر کل مانند Quickbooks و Xero متصل کنید. ما برای وارد کردن یا صادرات معاملات با استفاده از بستر Blox برای سازماندهی ، مدیریت و تبدیل به CSV در چند ثانیه کار بسیار ساده ای انجام می دهیم.

کاربران Blox می توانند از ابزارهای واردات و صادرات ما برای کمک به آنها در بازرسی ها ، فصل مالیات یا حسابداری و حسابداری عمومی استفاده کنند..

همکاری

برای تیم هایی که باید با هم یا از راه دور کار کنند ، داشتن ابزارهای همکاری ایمن برای دسترسی ممتاز به اوراق بهادار رمزگذاری و حساب های شما برای مشاغل ، سرمایه گذاران حسابداران و حسابداران مالی مهم است..

Blox ایجاد سهولت در دسترسی به اطلاعات خصوصی و حساس را امن می کند. ابزارهای هوشمندانه همکاری ما یک اکوسیستم ایمن برای تیم هایی که روی حساب و اوراق بهادار کار می کنند ایجاد می کند.

نتیجه

Blox یک سیستم حسابداری ، ردیابی و مدیریت ارز رمزنگاری شده است که هدف آن ساده سازی نحوه کار با داراییهای رمزنگاری شده توسط کاربران است..

با توجه به اینکه صنعت رمزنگاری در طی سالهای اخیر در حال گسترش است ، شرکتهای موجود در بازار به راه حلهای جدیدی برای رسیدگی ، تجسم و درک اوراق بهادار ارز رمزنگاری نیاز دارند..

به عنوان یک پلت فرم کاربر پسند ، Blox قبلاً خدمات را به تعداد زیادی از شرکتهای شناخته شده در فضا ارائه داده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me