banner
banner

3Commas – ابزاری که باید برای ارزهای رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران داشته باشید

معرفی

3Commas یکی از کاملترین ابزارهای معاملات ارزهای رمزنگاری موجود در بازار است. اگر به سرمایه گذاری یا معامله ارزهای رمزپایه فکر می کنید ، 3Commas به شما کمک می کند تا خطرات را به حداقل برسانید و سود خود را به حداکثر برسانید. اگر نمی دانید چگونه تجارت خود را شروع کنید ، یا اعتماد به نفس کافی ندارید ، 3Commas قطعاً به شما کمک می کند.

3Commas چگونه کار می کند?

این پلتفرم که در دسامبر سال 2017 راه اندازی شده است اگر کاربر جدیدی باشید به شما کمک خواهد کرد. وقتی در 3Commas به عنوان کاربر جدید ثبت نام می کنید ، 10 دلار پاداش خوشامد گویی خواهید داشت.

پس از ثبت نام ، می توانید در مهمترین صرافی های ارز رمزنگاری شده تجارت کنید (Bittrex ، Bitfinex ، Binance ، Kucoin و Poloniex پشتیبانی می شوند). 3Commas با استفاده از API با ارز رمزنگاری شده مورد علاقه شما ارتباط برقرار می کند. اما نگران نباشید وجوه شما ایمن است. هنگام تنظیم کلید API ، باید برداشت ها را غیرفعال کنید. به این ترتیب 3Commas قادر به برداشت وجوه شما نخواهد بود و فقط قادر به انجام اقدامات تجاری است.

هنگامی که قبلاً ارتباطی بین صرافی ارز رمزنگاری شده و 3Commas خود ایجاد کرده اید ، امکان تجارت با تمام ابزارهای ارائه شده توسط شرکت را خواهید داشت..

اگر یک لایه امنیتی اضافی می خواهید ، 3Commas امکان راه اندازی کد احراز هویت 2 عاملی را به عنوان بسیاری از مبادلات ارزهای رمزپایه ، کیف پول ها و سیستم عامل های موجود در بازار فراهم می کند..

ویژگی های کلیدی 3Commas – تجارت هوشمند ، اوراق بهادار و برنامه چند مرجعی

یکی از مهمترین ویژگیهای موجود در 3Commas ویژگی SmartTrading است. با SmartTrading ، سرمایه گذاران قادر به استفاده از ابزار TakeProfit و StopLoss هستند. این گزینه به طور همزمان در چندین صرافی ارز رمزنگاری شده در دسترس است. این به معامله گر اجازه می دهد با سفارشی سازی نمونه کارها با دستورات مختلف برای خرید یا فروش با قیمت های خاص ، سود خود را به حداکثر برساند.

سرمایه گذاران راه اندازی a توقف ضرر وقتی قیمت به زیر قیمت تعیین شده می افتد. اگر 1 ETH را به قیمت 100 دلار خریداری کرده اید و ضرر Stop-10٪ را تعیین کرده اید ، اگر ETH به 90 دلار برسد ، Stop Loss به طور خودکار ETH را در بازار می فروشد.

اگر از بهره بردن این ابزار به روشی مشابه توقف ضرر کار می کند. اگر 1 ETH را به قیمت 100 دلار خریداری کرده اید و Take Profit را 10 درصد تعیین کرده اید ، پس از رسیدن ETH به 110 دلار ، سیستم به طور خودکار تجارت را برای شما بسته می کند.  

محبوب ترین ابزارها هستند توقف ضرر عقب و دنبال کردن سود. این به شما امکان می دهد سود را به حداکثر برسانید و ضرر را به حداقل برسانید اما همیشه از همان استراتژی اولیه پیروی کنید. این یک ابزار بسیار مفید است که اکثر سیستم عامل های تجاری ارائه نمی دهند. به طور کلی ، سایر صرافی های ارز رمزنگاری شده فقط قادر به ایجاد توقف ضرر یا سود در اختیار کاربر هستند. 3Commas تصمیم گرفته است که از جمله ضرر متوقف کننده توقف و سود انتزاعی ، آن سیستم را بهبود بخشد.

ابزار مهم دیگری که 3Commas در اختیار دارد ، نمونه کارها است. با استفاده از این اوراق بهادار ، می توانید ارزهای رمزنگاری شده متنوعی را برای نگهداری یا دنبال کردن انتخاب کنید. این کار به روشی مشابه ETF انجام می شود. شما می توانید در یک نمونه کارها که قبلاً توسط کاربر دیگری ایجاد شده سرمایه گذاری کنید یا می توانید نمونه کارهای خود را با استفاده از ارزهای مجازی مختلف ایجاد کنید.

اگر یک سرمایه گذار هستید ، اوراق بهادار می تواند به شما کمک کند تا دارایی های خود را متنوع کنید و آنها را با دارایی های سودآورتر مخلوط کنید. می توانید این نمونه کارها را دنبال کنید و استراتژی های مشابهی را برای آنها یا به سادگی توسط آنها مستقیماً در سیستم عامل دنبال کنید. 

3Commas ارائه می دهد برنامه ارجاع چند سطحی که از سه سطح تشکیل شده است. اگر با پیوند ارجاع خود سرمایه گذار دیگری را معرفی کنید ، 7٪ از سپرده های وی را دریافت خواهید کرد. اگر این ارجاع کاربر جدیدی را دعوت کند ، 2٪ از سپرده های وی را دریافت خواهید کرد. و اگر مراجعه دوم کاربر جدیدی را به سیستم عامل اضافه کند ، شما 1٪ از سپرده های وی را به حساب خود دریافت خواهید کرد.

نتیجه

3Commas یک بستر سرمایه گذاری کاربرپسند است که به افراد و سرمایه گذاران اجازه می دهد تا سود تجاری را به حداکثر برسانند و ضررهای تجاری را کاهش دهند. با انواع ابزارهای ارائه شده توسط سیستم عامل ، سرمایه گذار قادر خواهد بود بهترین استراتژی های تجاری را کاهش دهد که خطر ذاتی تجارت با ارزهای رمزپایه فرار را کاهش می دهد.

پلتفرم اخیراً راه اندازی شده به سوداگران کمک خواهد کرد تا سود خود را به حداکثر برسانند. علاوه بر این ، 3Commas برای معامله گرانی که باید همیشه با سرمایه گذاری های خود ارتباط برقرار کنند ، یک پیشنهاد را ارائه می دهد برنامه iOS که می تواند از App Store به صورت رایگان بارگیری شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me