banner
banner

5 پروژه Blockchain با استفاده از هوش مصنوعی

همراه با ظهور بلاکچین ، هوش مصنوعی نوآوری است که می تواند جهان را تغییر دهد. از آنجایی که ارزهای رمزپایه در استفاده و کاربرد محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، تعداد پروژه های متمرکز نیز برای تلفیق این دو فناوری با هم افزایش یافته است..

پروژه های Blockchain با استفاده از هوش مصنوعی (AI)

در اینجا پنج پروژه امیدوار کننده بلاکچین وجود دارد که از هوش مصنوعی استفاده می کنند:

تکینگی NET

این پروژه بلاکچین در دنیا با ایجاد رباتی به نام سوفیا ، اولین رباتی که تابعیت داشته است ، شناخته شده است. به لطف این ، یکی از برجسته ترین و برجسته ترین پروژه ها در مورد بلاکچین و هوش مصنوعی است.

تکینگی یک بازار غیرمتمرکز هوش مصنوعی است که برای توسعه و بودجه پروژه های هوش مصنوعی ایجاد شده است. این شبکه توسط شبکه ای متشکل از الگوریتم های هوش مصنوعی تأمین می شود که از سراسر جهان تهیه شده اند.

پروژه بلاکچین با استفاده از هوش مصنوعی

این بازار آزاد بلاکچین و مشاغل را قادر می سازد تا با خرید و فروش الگوریتم ها و داده های هوش مصنوعی پروژه های هوش مصنوعی خود را توسعه دهند. این پروژه بلاکچین تاسیس شده توسط اعضای تیم هدایت می شود که دانش و تجربه زیادی در زمینه فناوری بلاکچین ، هوش مصنوعی و زمینه های یادگیری ماشین دارند.

دکتر بن گوئرتزل – بنیانگذار آن – می خواهد با استفاده از SingularityNET ، یک شبکه بلاکچین مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کند تا به عنوان مغز سوفیا عمل کند.

SingularityNET برای توسعه سوفیا بسیار ضروری بود ، و مسئول ایجاد و اجرای ماژول های شنوایی ، همدلی و بینایی او بود.

AICoin

AICoin بستری است که کاربران خود را قادر به تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه می کند به گونه ای که برای طرف های درگیر سودآوری داشته باشد.

aicoin - بلاکچین & amp؛ هوش مصنوعی

از طریق پیاده سازی هوش مصنوعی ، سرمایه گذاران می توانند با جداسازی الگوهای منحصر به فرد سودآور ، درآمد کسب کنند که سپس در کلیه معاملات آنها اعمال می شود.

سرمایه گذاران برای شرکت در این امر ملزم به خرید توکن هستند. سپس دارندگان توکن می توانند با استفاده از فناوری قرارداد هوشمند تلفیقی ، به داد و ستدی که آن را پسندیده اند رأی دهند.

AICoin قصد دارد در کوتاه مدت و دراز مدت برای سرمایه گذاران خود سود کسب کند. تجارت اطمینان می دهد که سود در کوتاه مدت حاصل می شود ، در حالی که سرمایه گذاری مجدد و رشد قیمت رمز ارز برای مدت طولانی درآمد ایجاد می کند

بررسی های مربوط به این سیستم عامل بسیار مثبت بوده است ، سرمایه گذاران ادعا کرده اند که در بازه زمانی سپتامبر 2017 تا ژوئن 2018 بازدهی 100 درصدی داشته اند.

این پروژه توسط تیم متشکل از افراد باتجربه و حرفه ای پشتیبانی می کند که کاملاً متعهد به ارائه بهترین نتیجه ممکن به سرمایه گذاران خود هستند..

DeepBrain Chain

DeepBrain Chain (DBC) به عنوان ICO که در بلاکچین NEO راه اندازی شد شروع به کار کرد. این پلت فرم محاسباتی از بلاکچین برای ایجاد الگوریتم های هوش مصنوعی استفاده می کند. با توجه به اینکه محاسبات هوش مصنوعی فوق العاده پرهزینه است ، توسعه دهندگان DeepBrain Chain قصد دارند این هزینه ها را 70٪ کاهش دهند.

مغز عمیق

این پلتفرم خود را به عنوان “شبکه عصبی غیر متمرکز” توصیف می کند. یک شبکه عصبی نشان دهنده سیستم پیچیده عناصر مورد نیاز برای پردازش و به کارگیری داده ها است. گره های شبکه DeepBrain Chain قدرت محاسباتی لازم برای هوش مصنوعی آن را تأمین می کنند. در ازای تأمین این توان محاسباتی ، توکن های DBC در گره ها توزیع می شوند.

علاوه بر تأمین توان محاسباتی مورد نیاز برای توسعه هوش مصنوعی ، بستر DBC همچنین به عنوان یک بستر امن برای تجارت داده ها عمل خواهد کرد. این بازار هر یک از کاربران خود را قادر می سازد بدون نگرانی در مورد مسائل امنیتی ، با داده خرید و فروش کنند.

از طریق پیاده سازی فناوری بلاکچین ، از انواع سو abuse استفاده و نشت داده جلوگیری می شود.

تیم پشتیبان DeepBrain Chain اخیراً اعلامیه ای مبنی بر تمدید شدن مدت زمان قفل شدن آنها منتشر کرده است ، به این معنی که در آن زمان توکن های جدید DBC در بازار صادر نمی شوند.

سنگ دانه

سنگ دانه پروژه یک بستر مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن تشویق افراد به صرفه جویی در دارایی هایشان است. Peculium با ترکیب پس انداز متداول با ارزهای رمزپایه به این مهم دست می یابد.

در این مورد از هوش مصنوعی برای ساده سازی پس انداز سنتی به ارزهای دیجیتال استفاده می شود تا به مشتریان عادی و همچنین بازرگانان و دلالان حرفه ای در انجام سرمایه گذاری مجدد مناسب کمک کند..

این پلتفرم اخیراً موفق به جذب سرمایه های اولیه 8.1 میلیون دلاری شده است. این پروژه توسط تیمی از تجار متخصص و توسعه دهندگان نرم افزار پشتیبانی می شود.

Matrix AI Network

ماتریس یک پلتفرم منبع باز بلاکچین است که از استفاده از قراردادهای هوشمند و راه حل های یادگیری ماشین پشتیبانی می کند. زیرساخت های این پلتفرم توسعه یافته و مبتنی بر سیستم های AI است و با بهینه سازی خودکار شبکه های بلاکچین خود ، این فناوری برای بهبود مستمر پلتفرم مورد استفاده قرار خواهد گرفت..

پروژه AI Matrix Blockchain

ماتریس با بهبود سرعت ، سهولت ، امنیت و انعطاف پذیری نحوه اجرای قراردادهای هوشمند را تغییر می دهد.

این پلتفرم همچنین از قدرت استخراج شبکه Matrix برای حل محاسبات پیچیده و گران قیمت AI استفاده خواهد کرد.

زبان طبیعی ایجاد کننده قرارداد هوشمند هر کسی را قادر می سازد تا قراردادهای هوشمند را به زبان مادری خود (مانند انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی و غیره) توسعه و اجرا کند. این امکان را برای هرکسی فراهم می کند و برای انواع مختلف کارها قرارداد هوشمند می بندد. اجرای زبان طبیعی چینی قبلاً نشان داده شده است که کارآمد عمل می کند.

شبکه هوش مصنوعی بر اساس بلاکچین خود اجرا خواهد شد. شبکه اصلی Matrix قرار است در Q3 2018 راه اندازی شود. در همین حال ، تمام نسخه های فعلی خدمات آنها با استفاده از بلاک چین Ethereum اجرا می شود. پس از راه اندازی شبکه اصلی ، ماتریس از داشتن رمز مبتنی بر ERC-20 به ارز رمزپایه بومی خود تغییر خواهد یافت. رمز MAN برای اجرای برنامه ها و دسترسی به خدمات هوش مصنوعی استفاده خواهد شد.

این پروژه همچنین بخشی از طرح کمربند و جاده است ، یکی از بزرگترین پروژه های زیرساختی در چین. پروژه متمرکز بر ایجاد زیرساختی است که مسیرهای دریایی و زمینی جدید و کارآمد حمل و نقل بین اروپا ، چین ، روسیه و آفریقا را تسهیل می کند..

کول یک نویسنده مستقل است که بر روی ارز رمزنگاری شده و فناوری های نوظهور تمرکز دارد. مقالات قبلی در مورد Masternodes در وب سایت های رمزنگاری برجسته ارائه شده و در Whitepapers نقل شده است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me