banner
banner

معاملات ارز رمزنگاری شده چیست؟

از سال 2017 ، معاملات ارزهای رمزنگاری شده مورد توجه سرمایه گذاران جدید و قدیمی بوده است. قابل ذکر است ، معاملات ارزهای رمزنگاری شده شامل گمانه زنی در مورد تغییر قیمت های آینده در بازار است. در ساده ترین شکل ، تجارت نیاز به خرید و فروش ارزهای رمزپایه به روشی دارد که سودآوری ایجاد کند. برای انجام این وظیفه ، باید درک کاملی از اینکه ارزهای رمزپایه چیست و چه عواملی در بازار آنها تأثیر دارد ، داشته باشید..

ارزهای رمزپایه دارایی های دیجیتالی غیرمتمرکز هستند که برای تأیید اصالت و وضعیت کلی شبکه به شبکه ای از رایانه ها اعتماد می کنند. برخلاف ارزهای فیات مانند دلار ، هیچ دولت یا مرجع مرکزی از این سکه ها پشتیبانی نمی کند. در عوض ، ارزهای رمزپایه برای کاهش مداخلات انسانی و تأمین ابزاری مالی واقعاً بی نظیر به پروتکل های ریاضی متکی هستند.

مهم این است که ارزهای رمزپایه فقط به عنوان سابقه مالکیت دیجیتال مشترک وجود دارد. این بدان معناست که شما نمی توانید ارز رمزنگاری شده را کنترل یا لمس کنید. در عوض ، این دارایی ها فقط در حوزه دیجیتال وجود دارند. در نتیجه ، هیچ معامله رمزنگاری کامل نشده است تا زمانی که توسط شبکه تأیید شود گره ها (ماینرها) و به بلاکچین اضافه شد.

جالب اینجاست که چندین نوع مختلف دارایی بلاکچین وجود دارد که امروزه می توان آنها را معامله کرد. هر دارایی الزامات نظارتی و تجاری خاص خود را دارد که باید به آنها پایبند باشید. سه نوع اصلی دارایی های بلاکچین در بازار امروز ارزهای رمزپایه ، سودمند و رمزهای امنیتی هستند.

صرافی های ارز رمزنگاری شده

خوشبختانه خرید و فروش ارزهای رمزپایه هرگز آسان نبوده است. امروز ، تعداد زیادی مبادله در بازار در اختیار شماست. هر یک از این صرافی ها UX و ویژگی های متفاوتی را ارائه می دهند. به همین ترتیب ، توصیه می شود قبل از تصمیم نهایی خود ، به چند مبادله نگاهی بیندازید. همچنین ، وقتی فرصتی برای کسب درآمد از طریق انتشار یک دارایی خاص وجود دارد ، سرمایه گذاران باهوش بین مبادلات نیز تجارت می کنند.

نمودار شمعدان - پنجره معاملات ارزهای رمزنگاری Binance

نمودار شمعدان – بینانس پنجره معاملات ارزهای رمزنگاری شده

توصیه می شود که از صرافی های معتبر پیروی کنید. دلایل این امر ساده است ، هر چند ماه یکبار برخی از تبادلات یک هک را تجربه می کنند که بستر منابع آن را تخلیه می کند. اگر این صرافی توانایی بازپرداخت ضرر و زیان شما را نداشته باشد ، می توانید ارز رمزپایه خود را گم کنید. یک نمونه کامل از این سناریو که در حال حاضر بدنام Mt.Gox رخ داده است هک کردن جایی که سرمایه گذاران میلیون ها ضرر کردند. در اینجا برخی از قابل شناسایی ترین مبادلات برای بررسی وجود دارد:

بینانس

بینانس صرافی در سال 2017 با هدف ساده سازی روند تجارت برای سرمایه گذاران عادی وارد بازار شد. موسس شرکت, چانگ پنگ ژائو قبلاً در بخش FinTech به عنوان توسعه دهنده برتر نرم افزار تجارت با فرکانس بالا شناخته شده بود. این دانش فنی به Binance کمک کرد تا یک UX منحصر به فرد ایجاد کند و موقعیت خود را به عنوان یک رهبر صنعت تقویت کند.

این سادگی به رشد ارز کمک کرد. تا سال 2018 ، Binance بزرگترین ارز رمزنگاری شده بود تبادل در جهان از نظر حجم معاملات. امروزه ، مبادلات هنوز بر بخش مسلط است. از آن زمان Binance چندین سیستم عامل از جمله Binance US ، Binance DEX ، Binance KR و Binance Australia را باز کرده است تا چند مورد را نام برد.

KuCoin

صرافی رمزنگاری مستقر در سنگاپور KuCoin یکی از اولین سیستم عامل هایی بود که وارد بازار شد. گزارش ها تأیید کردند که توسعه دهندگان تحقیقات بازار را برای این مبادله از اوایل سال 2011 آغاز کردند. در سال 2013 KuCoin به عنوان یک بازیکن غالب وارد بازار رمزنگاری شد.

امروزه این پلتفرم به خاطر فناوری پیشرفته خود شناخته شده است. ویژگی های تبادل ترکیبی از معماری فنی قابل اعتماد و گسترده است. به این ترتیب ، توسعه دهندگان توانسته اند عملیات معاملاتی استانداردی را که کاربران با آن روبرو هستند ساده کنند.

پولونیکس

پولونیکس صرافی در سال 2014 با هدف دسترسی امن مشتریان ایالات متحده به دارایی های دیجیتال وارد بازار شد. در حال حاضر ، دفتر مرکزی این شرکت در منطقه فیلادلفیا بزرگ جنوب ایالات متحده واقع شده است. موسس صرافی ، Tristan D’Agosta ، با وجود ساخت مجله Fortune ، به داشتن یک سبک زندگی خصوصی معروف است 40 زیر 40 لیست.

پولونیکس به دلیل دسترسی و موقعیت کلی بازار شناخته شده است. امروز این پلت فرم بیش از 100 جفت معاملاتی BTC را ارائه می دهد. علاوه بر این ، معامله گران در نمودارها و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته محرمانه هستند تا به پیشرفت استراتژی های خود کمک کنند. قابل ذکر است ، صرافی برای کلیه معاملات 0.2٪ کارمزد معامله اخذ می کند.

Bittrex

Bittrex یکی دیگر از رهبران بازار است که باید به آن توجه کرد. این شرکت از سال 2016 فعالیت خود را آغاز کرده است. توسعه دهندگان این پلتفرم می خواستند یک شرکت کارگزاری نهادی ایجاد کنند که می تواند به شکاف بین بخش مالی سنتی و بازارهای رمزنگاری کمک کند..

Bittrex به دلیل بهترین شیوه های امنیتی در صنعت شناخته شده است. در حال حاضر ، این پلت فرم یکی از برترین ارائه دهندگان فناوری بلاکچین در آمریکا است. به همین ترتیب ، به عنوان یکی از معتبرترین مبادلات در جهان از شهرت برخوردار است.

تجارت ارز رمزنگاری شده

هنگامی که صرافی را انتخاب کردید که به کیفیت و امنیت آن مشهور باشد ، آماده شروع معاملات هستید. کاملاً ساده ، مراحل نصب ساده است. شما فقط باید در سیستم عامل جدید خود ثبت نام کنید و کیف پول آنلاین خود را تأمین مالی کنید. تأمین بودجه کیف پول شما می تواند در روندهای مورد نیاز متفاوت باشد و به این بستگی دارد که آیا می خواهید آن را با ارز فیات یا با استفاده از ارزهای رمزپایه دیگر تأمین کنید.

قابل توجه است ، یک منحنی کوچک برای یادگیری وجود دارد که باید هنگام تعویض بین سیستم عامل ها بر آن غلبه کنید. هر صرافی از رویکرد و رابط کاربری کمی متفاوت استفاده می کند. علاوه بر این ، اختلافاتی در زمان معاملات ، هزینه ها و محدودیت های روزانه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

همچنین باید موقعیت مکانی خود را در نظر بگیرید. صرافی های خاص به کاربران کشورهای خاص اجازه نمی دهد در سیستم عامل خود شرکت کنند. به عنوان مثال ، اگر در آمریکا زندگی می کنید فقط می توانید در صرافی هایی که به مقررات KYC و AML احتیاج دارند تجارت کنید.

الزامات Binance KYC

مورد نیاز Binance KYC – تجارت ارزهای رمزنگاری شده

منابع مستقیم

هر زمان که مستقیماً روی ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنید ، خود سکه ها را خریداری می کنید. این استراتژی به این معنی است که شما ارز رمزنگاری شده متعلق به خود را در اختیار خواهید داشت نه فقط به نوعی از حقوق مالکیت. این همچنین بدان معنی است که برای باز کردن موقعیت باید ارزش کامل دارایی را پرداخت کنید. علاوه بر این ، شما مسئول یافتن کیف پول قابل اعتماد برای ذخیره منابع خود خواهید بود.

چه چیزی بازارهای ارز رمزپایه را به حرکت در می آورد

معاملات ارز رمزنگاری شده نیاز دارد که در مورد حرکت بازار در آینده حدس بزنید. در حالی که هیچ کس نمی تواند این حرکات را با دقت 100٪ پیش بینی کند ، هنوز برخی از تکنیک ها برای کاهش خطرات در هنگام تجارت توسط متخصصان استفاده می شود.

اولین چیزی که باید درک کنید این است که چه چیزی در واقع جنبش های بازار در این بخش را تحت تأثیر قرار می دهد. برخلاف سهام ، ارزهای رمزپایه از بسیاری از نگرانی های اقتصادی و سیاسی که بر بازارهای سنتی تأثیر می گذارد ، جدا نیستند. در بیشتر موارد ، بازار ارزهای رمزپایه با توجه به عرضه و تقاضا حرکت می کند. در اینجا چندین فاکتور مهم برای بررسی وجود دارد:

عرضه

عرضه یک ارز رمزنگاری شده خاص به تعداد کل سکه هایی که شرکت در طول عمر پروژه صادر خواهد کرد اشاره دارد. همچنین به بازه زمانی و ساختاری که این سکه ها به بازار معرفی می شوند اشاره دارد. نکته مهم ، شما همچنین باید تعداد سکه های از بین رفته یا از دست رفته را نیز در نظر بگیرید.

سرمایه بازار

 عامل بعدی که باید بررسی کنید سرمایه کل پروژه مورد نظر شما در بازار است. کلاهک بازار ارزش کل سکه های موجود برای یک پروژه خاص است. درک رشد و بازپس گیری محدودیت بازار توکن برای انجام گمانه زنی های آگاهانه قیمت بسیار مهم است.

اخبار

نکته مهم ، همه عواملی که بر تحرکات بازار تأثیر می گذارند ماهیت فنی ندارند. یکی از تأثیرگذارترین فعالان بازار در این بخش رسانه ها هستند. شما باید توجه زیادی به نحوه نمایش رسانه ها از ارزهای رمزپایه شده داشته باشید. شما می خواهید از هر گونه تحول بالقوه ای که می تواند تصویب مقیاس بزرگ را در این بخش تقویت یا مانع شود مطلع باشید.

به طور خاص ، اخبار نظارتی می توانند نقش بزرگی در سرمایه بازار ارز رمزنگاری شده داشته باشند. به عنوان مثال ، وقتی چین در اواخر سال 2017 سرکوب گسترده ارزهای رمزنگاری شده را آغاز کرد ، بازار بسیار مورد توجه قرار گرفت. با توجه به گستردگی بازار چین ، سرمایه گذاران به راحتی می توانند بگویند که این تصمیم به نوعی بر بازار تأثیر منفی می گذارد.

ادغام

نکته بعدی که باید در استراتژی سرمایه گذاری خود در نظر بگیرید این است که سکه موردنظر چقدر می تواند در سیستم مالی فعلی ادغام شود. نشانه هایی که از یکپارچه سازی آسان تری برخوردار هستند به احتمال زیاد با رشد سریع بازار روبرو می شوند. این سکه در صورت ورود یک سکه به شبکه موجود ، می تواند قابل توجه باشد.

نمونه کاملی از یکپارچه سازی که ظرفیت عظیمی برای رشد صعودی فراهم می کند را می توان در Facebook یافت ترازو نشانه در حالی که این رمز هنوز در دست تدوین است و تحت تصویب مقررات قرار دارد ، از بالقوه بالقوه بیشتری نسبت به بیشتر پروژه های جدید در بخش برخوردار است. دلیل این ارزش ذاتی از این واقعیت ناشی می شود که شبکه فیس بوک میلیاردها کاربر بین المللی را در بر می گیرد.

رویدادهای مهم

رویدادهای مهم در بخش می تواند به روش های مختلف ارزش سرمایه گذاری شما را تقویت کند. یکی از این رویدادها ، معروف به نصف شدن اخیراً در اکوسیستم بیت کوین اتفاق افتاده است. این رویداد تقریباً هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد که پاداش استخراج معادن نصف شود. از نظر تاریخی ، این رویدادها با افزایش ارزش بازار دنبال می شوند.

واژه شناسی

مانند هر حرفه ای ، تجارت ارزهای رمزپایه ای نیاز دارد که اصطلاحات جدیدی یاد بگیرید. خوشبختانه ، این اصطلاحات در صنعت تجارت استاندارد است. در نتیجه ، شما همچنین در تجارت سایر دارایی ها مانند سهام و کالاها بینش ارزشمندی کسب خواهید کرد.

گسترش

اسپرد تفاوت قیمتی است که در آن ارز رمزپایه خود را خریداری یا می فروشید. به همین ترتیب ، اسپرد بسته به دارایی ها ، زمان تجارت و مدت زمان انجام معامله شما متغیر است.

مقدار زیادی

هنگام بحث در مورد دارایی ها ، ممکن است با اصطلاح لات ها روبرو شوید. در این نمونه ، لات به سادگی اصطلاحی است که برای توصیف دسته ارزهای رمزنگاری شده برای استاندارد سازی اندازه معاملات استفاده می شود. در بیشتر سناریوها ، چیزهای زیادی می تواند شامل یک سکه باشد. این تعداد کم در فضای رمزنگاری محبوب هستند زیرا به کاهش خطر نوسانات کمک می کنند.

آینده ها

معاملات آتی Cryptocurrency توافق نامه هایی برای خرید یا فروش رمزنگاری با قیمت تعیین شده است. قابل ذکر است ، این ابزارهای مالی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا از ارزهای رمزپایه بدون نیاز به مالکیت مستقیم دارایی ها سود کسب کنند امروزه سرمایه گذاران برای به حداکثر رساندن سود از معاملات آتی استفاده می کنند. کارگران معدن همچنین از آینده استفاده می کنند تا سود خود را در برابر افت ارزش کاهش دهند.

قدرت نفوذ

یکی از مزایای معاملات آتی توانایی استفاده از اهرم است. معاملات اهرمی استراتژی پیشرفته سرمایه گذاری است. این امر به یک سرمایه گذار نیاز دارد تا برای انجام سرمایه گذاری خود وام کوتاه مدت بگیرد. به این ترتیب ، سرمایه گذاران می توانند بدون نیاز به پرداخت كامل برای دارایی های قبلی ، به فرصت های سرمایه گذاری بزرگتر دسترسی یابند. معامله گران اهرمی فقط وقتی موقعیت خود را باز می کنند باید سپرده اندکی پرداخت کنند. این واریز را نیز حاشیه می نامند.

لبه

حاشیه سپرده اولیه ای است که شما برای باز کردن و حفظ موقعیت اهرمی قرار می دهید. عزیزم ، شما باید توجه داشته باشید که شرایط مارجین از کارگزار به کارگزار تغییر می کند. همچنین ، حجم تجارت شما در میزان نیاز به حاشیه نقش مهمی خواهد داشت.

پیپ

پیپ ها واحدهایی هستند که برای اندازه گیری حرکت در قیمت ارز رمزپایه استفاده می شوند. بسته به سیستم عامل و جفت شدن مورد استفاده می تواند Pip تغییر کند. به عنوان مثال ، در ایالات متحده می توانید بگویید که یک سکه در صورت افزایش یک دلار در ارزش یک پیپ ، ارزش خود را افزایش داد. نکته کلیدی در اینجا این است که پیپ ها به حرکت تک رقمی قیمت در یک سطح خاص اشاره دارند.

KYC / AML

جمله رایج دیگری که در صورت تجارت ارزهای رمزنگاری در آمریکا با آن روبرو خواهید شد ، KYC / AML است. مشتری خود را بشناسید (KYC) و قوانین مبارزه با پولشویی (AML) به یک چارچوب قانونی اشاره دارد که برای تأیید هویت کاربران به مبادلات نیاز دارد. تمام مبادلات تنظیم شده در ایالات متحده و اتحادیه اروپا به AML و KYC نیاز دارند.

خلاصه

معاملات ارزهای رمزنگاری شده می تواند راهی عالی برای به دست آوردن برخی Satoshis اضافی و بهبود درک شما از بازار باشد. به یاد داشته باشید ، تفاوت بین یک سرمایه گذار موفق و دیگری که شکست می خورد معمولاً به سطح تحقیق و توانایی آنها در پایبندی به استراتژی سرمایه گذاری خود برمی گردد. سرمایه گذاران باهوش می دانند که راز این است که در ارزیابی های بازار هوشیار بمانید و مطمئناً دستاوردهایی خواهید دید.

معاملات ارز رمزنگاری شده چیست؟ معاملات ارز رمزنگاری شده چیست؟ معاملات ارز رمزنگاری شده چیست؟
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me