banner
banner

ایلان ماسک ، بیت کوین ، پمپ ها و تخلیه های DOGE ، شرکای Reddit با بنیاد Ethereum را تبلیغ می کند

اخبار هفته – بزرگترین داستانهای هفته ارز رمزنگاری شده

این هفته به ویژه برای هجوم سرمایه گذاری خرده فروشی با اهمیت از وال استریت شرط بندی به سهام شرکت های بسیار کوتاه مدت – به ویژه GameStop – برای فضای بلاکچین و ارزهای رمزپایه بسیار شدید بوده است. پس از آنکه صندوق های تامینی در فشار کوتاه متحمل خسارات سنگینی شدند ، پلت فرم سرمایه گذاری خرده فروشی Robinhood محدودیت های جدیدی را در مورد کاربران خرده فروشی اعمال کرد. در عوض ، الون ماسک ، بنیانگذار تسلا ، برای تأیید بیت کوین ، بنیانگذار تسلا ، توئیتر جدید خود را برای ورود به سیستم ارزهای رمزپایه جدید ایجاد کرد..

این داستان ، اما تنها یکی از بسیاری از رویدادهای قابل توجهی است که در این هفته رخ داده است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در نسخه این هفته اخبار هفته OKEx Insight بدانید.

ایلان ماسک توییتر را به عنوان تغییر می دهد "# بیت کوین"

شايد بزرگترين خبري كه اين هفته منتشر شد صبح جمعه هنگامي بود كه ايلون ماسك ، م founderسس معماي تسلا ، زندگي توئيتري خود را تغيير داد و به سادگي خواند "# بیت کوین" قبل از توییت کردن: "با نگاه به گذشته ، این امر اجتناب ناپذیر بود."

این توئیت در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرد و باعث شد بسیاری از افراد مشهور دیگر تصاویر توییتر خود را با تصاویر ماسک منعکس کنند. علاوه بر این ، تقریباً بلافاصله قیمت BTC در سرتاسر صرافی های ارز رمزنگاری شده جهانی به 38،600 دلار افزایش یافت..

غذاهای کلیدی

  • ایلون ماسک مدت ها مورد علاقه جامعه بیت کوین و ارزهای رمزپایه بوده است ، بنابراین حمایت آشکار وی از دارایی دیجیتال پیشرو مورد انتظار و مشهور بوده است.
  • افزایش علاقه به دنبال توییت ماسک باعث شده است که بسیاری از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده عملکرد تخریب شده یا سقوط صحیح را تجربه کنند.

Dogecoin با تبلیغات تبلیغاتی وال استریت بتس به بیش از 0.08 دلار پمپ می کند

رمزارزها و سکه های معروفی معروف DOGE این هفته یک پمپ meme-tastic را تجربه کرد که از فشار کوتاه و فشرده کوتاه وال استریت بیتز در بودجه های تامینی وال استریت برخوردار بود. قیمت یک سکه قبل از سقوط تقریباً 0.03 دلار ، از زمان نوشتن این مقاله از 0.007 دلار به 0.085 دلار افزایش یافت..

غذاهای کلیدی

  • پمپ های DOGE همانطور که ارزش Doecoin را دارد ، از نظر تاریخی کوتاه مدت هستند. آنها همچنین نشانه ابتدای بازار هستند ، همانطور که در ابتدای ژانویه 2018 اتفاق افتاد.
  • به نظر می رسد ارتباط واقعی کمی بین تمایل وال استریت Bets برای وادار کردن ضرر به صندوق های تامینی و پمپ DOGE وجود دارد – با توجه به اینکه سرمایه گذاران نهادی علاقه ای به سکه های رفتاری ندارند ،.

قیمت DOGE در برابر BTC پمپاژ شد ، اما سودها از نظر تاریخی کوتاه مدت هستند. منبع: TradingView

بررسی MicroStrategy به معنای دستیابی به BTC بیشتر است

گاو نر معروف بیت کوین مایکل سایلور و شرکت او ، MicroStrategy ، ظاهراً از 70،784 BTC – که هم اکنون بیش از 2.4 میلیارد دلار ارزش دارد – در خزانه شرکت احساس سیری نمی کنند. در نتایج Q4 شرکت هوش تجاری ، Saylor اشاره شد که "ما رویکردهای مختلفی را برای دستیابی به بیت کوین اضافی به عنوان بخشی از استراتژی کلی شرکت خود کشف خواهیم کرد."

غذاهای کلیدی

  • اگرچه MicroStrategy هیچ رویکردی را شرح نداده است ، اما این نقل قول در را برای گمانه زنی ها مبنی بر اینکه شرکت ممکن است به دنبال استخراج بیت کوین باشد – باز می کند ، اما این کاملاً حدسی است.
  • صعود بیت کوین Saylor کاملاً مشهور است و شرکت وی نیز معروف است کاوش کردن توسعه محصولات داده بیت کوین.

به دنبال خریدهای تهاجمی BTC ، قیمت سهام MicroStrategy طی سال گذشته افزایش یافته است. منبع: گوگل

مقیاس خاکستری اعتماد بیشتری را به آلت کوین ها متصل می کند

خاکستری ، مشهورترین مدیر دارایی رمزنگاری در صنعت ، دارای این امر است اضافه شش اعتماد دیگر برای altcoins شناخته شده. اعتماد جدید به DOT ​​، AAVE ، XMR ، ADA ، ATOM و EOS وابسته است.

خبر به دنبال اعتماد قبلی است ادغام از اوایل این ماه به LINK ، XTZ ، BAT ، MANA ، LPT و FIL گره خورده است.

غذای اصلی

  • شکل گیری اعتماد از Grayscale به معنای تضمین این شرکت برای راه اندازی محصولات گفته شده نیست. با این حال ، با توجه به اینکه Grayscale در حال حاضر بیش از 25 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد ، احتمال افزایش قرار گرفتن در معرض موسسات در altcoins به خصوص در انتخاب فوق العاده احساس سرسختی می کند..

Reddit با بنیاد Ethereum همکاری می کند

گفته می شود Reddit با همکاری بنیاد Ethereum در توسعه انجمن Points در انجمن آنلاین معروف همکاری می کند. در یک پست در زیر ویرایش Ethereum ، مدیر "شیشه" نوشت:

"هدف ما کمک به تسریع پیشرفت در زمینه مقیاس گذاری و توسعه فناوری مورد نیاز برای راه اندازی برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ مانند Community Points در Ethereum است. فناوری مقیاس سازی که از طریق این مشارکت توسعه یافته است ، از منابع آزاد و برای عموم در دسترس همه خواهد بود تا از آن استفاده کنند."

غذاهای کلیدی

  • Reddit قبلاً با استفاده از نشانه های مبتنی بر Ethereum در دو زیرمجموعه – r / Cryptocurrency و r / FortNiteBR – آزمایش کرده است و به دنبال استخدام مهندسین پیشرفته بیشتری برای توسعه رمزنگاری است.
  • اجرای موفقیت آمیز Community Points مبتنی بر Ethereum در Reddit تا رسیدن به جریان اصلی ارزهای رمزپایه در رسانه های اجتماعی بسیار طولانی است..

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me