banner
banner

کدام یک از ارزهای رمزنگاری آسان برای استخراج است؟

یافتن ساده ترین ارز رمزنگاری شده برای استخراج کار ساده ای نیست. اگر می خواهید Bitcoin (BTC) یا Ethereum (ETH) را استخراج کنید ، باید از سخت افزار تخصصی استخراج استفاده کنید. این سخت افزار بسیار گران است و شما را مجبور به خرید چندین دکل استخراج می کند.

با این حال ، درک اینکه آسان ترین ارز رمزنگاری شده برای استخراج به ما کمک می کند بدون سرمایه گذاری مبالغ زیادی در سکوهای استخراج ، به صنعت معدن دسترسی داشته باشیم. آسان ترین ارز رمزنگاری شده برای من یک مزیت دارد: شما می توانید آن را با استفاده از CPU یا GPU استخراج کنید. این معمولاً ساده ترین راه برای استخراج ارز رمزنگاری شده است.

استخراج Cryptocurrency چیست?

استخراج ارز رمزنگاری شده وظیفه ای است که می توانیم انجام دهیم تا بتوانیم با ارز مجازی به شما جایزه دهیم. این کار مربوط به تأمین توان محاسباتی به شبکه ارز مجازی مورد نظر برای استخراج است. برای مثال برای بیت کوین به چندین استخراج کننده ASIC نیاز دارید که معمولاً بسیار گران هستند. 

وقتی Bitcoin ایجاد شد ، CPU ساده ترین راه برای استخراج ارز رمزنگاری شده بود. کاربران می توانند این کار را مستقیماً از طریق رایانه انجام دهند. با گسترش شبکه بیت کوین ، استخراج BTC دشوارتر می شود.

به دلیل نیرویی که به شبکه می دهند ، کاربران با ارزهای رمزپایه پاداش می گیرند. یک استخراج کننده بیت کوین که یک بلوک پیدا می کند ، 6.25 BTC و هزینه های پرداخت شده توسط کاربران ارسال کننده معاملات را دریافت می کند. ماینرها مسئول پردازش این معاملات و تأیید اعتبار آنها هستند.

با این وجود ، هر ارز مجازی دارای یک سیستم استخراج متفاوت است. جوایز هر یک از شبکه های رمزنگاری متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، ماینرهای Litecoin (LTC) هر بلوک 12.5 LTC (هر 2.5 دقیقه) دریافت می کنند. این متفاوت از بلوک های 10 دقیقه ای در شبکه بیت کوین است. در بخشهای بعدی ، شما همچنین می دانید که آسانترین ارز رمزنگاری شده برای من کدام است.

استخراج اجازه می دهد تا تمرکززدایی شود

با شبکه ای از ماینرهای غیرمتمرکز ، این امکان وجود دارد که ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و Litecoin کاملاً غیرمتمرکز شوند. کاربران می توانند انتقال را بدون اعتماد به شخص ثالث مورد اعتماد پردازش کنند.

ماینرها تراکنش های موجود در شبکه های بلاکچین را تأیید می کنند. برای به اشتراک گذاشتن قدرت محاسباتی خود ، آنها با پاداش و پاداش پاداش دریافت می کنند. شرکت ها و شرکت های مالی متمرکز وجوه کاربران را کنترل می کنند و درمورد انتقال وجوه تصمیم گیری می کنند. بنابراین استخراج کنندگان به بخشی بسیار مهم از شبکه های بلاکچین در سراسر جهان تبدیل می شوند.

در پاراگراف های بعدی ، شما همچنین می دانید Proof of Work (PoW) چیست و چرا این مهم است که بدانید کدام ارز رمزنگاری برای من راحت تر است.

آسانترین رمزنگاری برای خرید من چیست؟?

اگر فکر می کنید ، “ارز رمزنگاری شده برای من آسان تر است؟” پس شما یک نکته دارید. هر ارز رمزنگاری شده سطح دشواری متفاوتی برای استخراج دارد. هیچ پاسخ روشنی برای “آسان ترین ارز رمزنگاری شده برای من چیست؟” وجود ندارد..

با این حال ، چندین سکه وجود دارد که استخراج آنها از سایر سکه ها آسان تر است. اگرچه اکنون چند ارز رمزپایه ارزشمند برای استخراج با پردازنده های مرکزی در دسترس است ، اما دارایی های دیجیتالی متعددی وجود دارد که می توانند با استفاده از GPU استخراج شوند. پردازنده های گرافیکی به اندازه ماینرهای ASIC گران نیستند و همچنین به طور گسترده ای در بازار موجود هستند.

مونرو (XMR)

Monero (XMR) یکی از ساده ترین ارزهای رمزنگاری برای استخراج من است. این ارز رمزپایه امکان ارسال و دریافت معاملات خصوصی را به کاربران ارائه می دهد. طی سالهای گذشته ، یکی از بزرگترین ها در سراسر جهان شد.

XMR به دلیل نحوه استخراج آن در اخبار بوده است. در واقع ، هکرها در حال نصب بدافزار در وب سایت های مختلف و استخراج XMR با قدرت پردازنده بازدید کنندگان بودند. علاوه بر این ، سایر اشخاص مخرب در حال نصب ویروس های مخفی بر روی کامپیوترهای کاربران و استخراج XMR با قدرت پردازنده خود بودند. هکرها از آن استفاده می کردند زیرا ساده ترین ارز رمزنگاری شده برای پردازش با CPU است.

سکه تک فیزیکی (یکی از ساده ترین ارزهای رمزنگاری برای استخراج)

اگرچه Monero را می توان با استفاده از CPU استخراج کرد ، اما بهترین ایده سرمایه گذاری مقداری در سخت افزار GPU است. این به شما امکان می دهد کارآیی بیشتری داشته و مقادیر بیشتری از XMR را استخراج کنید. یونیسف استرالیا همچنین به کاربران اجازه می داد XMR را استخراج کرده و وجوه جمع آوری شده را اهدا کنند. همانطور که می بینید ، این می تواند یکی از ساده ترین ها برای استخراج ارز رمزنگاری شده باشد.

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic (ETC) نیز یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در جهان است. و چه چیزی بهتر از استخراج آن در خانه است؟ Ethereum Classic با الگوریتم Ethash کار می کند. این بدان معناست که می توان آن را با استفاده از GPU استخراج کرد.

اگر مقداری پول برای سرمایه گذاری دارید ، خرید برخی GPU ها برای استخراج Ethereum Classic می تواند چیز خوبی باشد. با این حال ، ما مشاور مالی نیستیم. برای یافتن یکی از ساده ترین ارزهای رمزنگاری شده ، باید بدانید که برترین ارزهای مجازی کدام یک هستند. و Ethereum Classic یکی از قدیمی ترین بازیکنان است.

آرم و غیره (این را می توان یکی از ساده ترین ارزهای رمزپایه برای استخراج دانست)

کاربرانی که از شبکه ETC استفاده می کنند ، آن را بسیار شبیه به Ethereum (ETH) می دانند. با این حال ، با توجه به اینکه در شبکه Ethereum تعداد بیشتری استخراج کننده وجود دارد ، کسب جوایز دشوارتر می شود. علاوه بر این ، در صورت عضویت در استخر استخراج ، می توانید جوایز خود را در استخراج معادن Ethereum classic افزایش دهید.

استخرهای استخراج به کاربران این امکان را می دهد تا با هم متحد شوند و ارزهای مجازی را با هم استخراج کنند. این به آنها امکان می دهد تعداد بیشتری بلوک پیدا کنند و جوایز بالقوه خود را افزایش دهند.

الکترون (ETN)

ارز رمزنگاری شده محبوب دیگری که می توان در خانه استخراج کرد ، الکترونون (ETN) است. همچنین می توان این ارز را یکی از ساده ترین ارزهای رمزپایه در جهان دانست. علاوه بر اینکه یکی از اولین دارایی های دیجیتال سازگار با KYC است ، برای کمک به کاربران در استخراج دارایی دیجیتال ایجاد شده است.

امروزه می توانید Electroneum را با رایانه یا با سخت افزار اختصاصی GPU استخراج کنید. این امر کار را برای شما بسیار راحت تر کرده و از دیگر کاربران برتری خواهد داشت. آسانترین راه برای استخراج ارز رمزنگاری شده داشتن همیشه یک دکل استخراج اختصاصی است. اگر برخی GPU خریداری کرده اید یا GPU قدیمی دارید ، می توانید آنها را بازیافت کرده و استخراج Electroneum را شروع کنید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، پیوستن به استخر استخراج می تواند جوایز شما را افزایش دهد. بیشتر سکه های موجود در بازار اکنون از طریق استخرهای استخراج استخراج می شوند. استخراج انفرادی در صورتی انجام می شود که قدرت استخراج گسترده ای داشته باشید یا در گذشته نیز انجام شود.

Horizen (ZEN)

ارز رمزنگاری شده دیگری که کاربران می توانند شروع به استخراج کنند Horizen است. این ارز مجازی با الگوریتم Equihash کار می کند. این بدان معناست که واحد پول مجازی 100٪ مقاومت در برابر ASIC خواهد داشت. بنابراین ، می تواند برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند با استفاده از GPU یا CPU شروع به استخراج کنند ، بسیار مفید باشد.

کاربران می توانند به راحتی کلاینت رسمی را روی دسک تاپ خود بارگیری کرده و با GPU استخراج را شروع کنند. با این کار شروع به کار کردن Horizen را برای شما بسیار کارآمد می کند. به یاد داشته باشید که هرچه قیمت ارز مجازی بیشتر باشد ، در صورت ثابت ماندن جایزه ، پاداش شما نیز بیشتر خواهد شد.

وقتی ارزهای مجازی را استخراج می کنید ، باید همیشه به سختی شبکه توجه زیادی داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است برای استخراج دارایی های دیجیتال زیان آور باشد.

Vertcoin (VTC)

سرانجام ، Vertcoin یکی از ساده ترین ارزهای رمزنگاری برای استخراج من است. در واقع ، این سیستم با اثبات الگوریتم کار به نام Lyra2RE کار می کند. با استفاده از این الگوریتم ، کاربران فقط می توانند VTC را با استفاده از CPU و GPU استخراج کنند. به همین دلیل است که این ارز می تواند یکی از آسانترین ارزهای رمزنگاری شده برای من باشد.

آرم سبز vertcoin

ماینرهایی که می خواهند در معرض بازار رمزنگاری قرار بگیرند ، می توانند این کار را با Vertcoin انجام دهند. با این وجود ، حجم و قیمت معاملات Vertcoin در سالهای اخیر کاهش یافته است. امروزه این یکی از سودآورترین شبکه ها برای استخراج نیست. در آینده ، اگر پروژه احیا شود ، می تواند به یک راه حل خوب برای استفاده تبدیل شود.

اگر می خواهید ارزهای رمزپایه را استخراج کنید ، اینها فقط چند نمونه از این موارد است. سکه های بسیاری وجود دارد که می توانند استخراج شوند. شما باید آنها را جستجو کنید و آزمایش کنید که آیا آنها سودآور هستند یا خیر. Vertcoin به عبارتی ساده ، یکی از ساده ترین ارزهای رمزنگاری شده برای من است.

کدام روش ساده ترین راه برای دستیابی به ارز رمزنگاری شده است?

ساده ترین راه برای استخراج ارز رمزنگاری شده ، استفاده از پردازنده مرکزی است. این بدان معناست که شما می توانید از رایانه خود برای استخراج دارایی های دیجیتال استفاده کنید. با وجود آن ، انجام این کار بسیار دشوار می شود. این اتفاق افتاده است زیرا در اکثر شبکه ها هزاران استخراج کننده وجود دارد.

ماینرها برای جوایزی که معمولاً ثابت هستند با هم رقابت می کنند. به همین دلیل است که استخراج کنندگان ارزهای رمزنگاری شده به GPU منتقل می شوند. آنها در پردازش این معما های دشوار برای تأیید معاملات بسیار کارآمدتر می شوند.

استخراج GPU با پول برای نشان دادن سودآوری

راحت ترین ارز رمزنگاری ارز معامله ای خواهد بود که به شما امکان می دهد با پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی استخراج کنید و همچنان سودآور باشید. به طور کلی ، سکه های کوچک به شما امکان استخراج با CPU و GPU را می دهند ، اما جوایز به معنای واقعی کلمه پنی است.

این جایی است که سرمایه گذاری در استخراج بزرگ ASIC برای استخراج کنندگان BTC منطقی است. با این وجود ، برای سرمایه گذاران خرد و خرده فروشی ، پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی در دارایی های دیجیتال شناخته شده می تواند یکی از راه های افزایش سود باشد.

استخراج معدن

اگرچه استخراج ادغام ساده ترین راه برای استخراج ارز رمزنگاری شده نیست ، اما می تواند به سودآوری بیشتر کاربران کمک کند. به عنوان مثال استخراج کنندگان بیت کوین فعالیت های استخراج خود را بسیار کارآمدتر می کنند.

این کار را می توان با انجام استخراج معدن ادغام شده انجام داد. این چیزی است که به کاربران کمک می کند با استخراج همزمان در دو شبکه مختلف ، درآمد خود را افزایش دهند. یکی از شبکه هایی که اکنون به استخراج کنندگان بیت کوین اجازه استخراج ادغام شده را می دهد RSK.

RSK اکنون بزرگترین شبکه استخراج معادن در جهان است. در حالی که کاربران بلوک های RSK را تأیید می کنند ، پاداش BTC نیز کسب می کنند. در آینده ، استخراج معادن ادغام شده می تواند به یک امر عادی برای اکثر معدنچیان تبدیل شود. RIF همچنین یکی از ساده ترین ارزهای رمزنگاری شده برای استخراج من است. RIF ارز رمزنگاری شده ای است که در بالای بلاک چین RSK اجرا می شود.

معدن دفی

همچنین کاربران می توانند با تأمین نقدینگی استخرهای استخراج ، ارزهای مجازی را استخراج کنند. بازار مالی غیرمتمرکز طی سالهای اخیر رشد کرده است. امروزه ، کاربران می توانند نقدینگی استخرهای استخراج را تأمین کرده و پاداش سرمایه های دیجیتالی جدید را دریافت کنند.

اگرچه این کار شما را مجبور به اشتراک انرژی استخراج با شبکه نمی کند ، اما با قفل کردن آنها در استخر استخراج ، سرمایه های خود را به خطر می اندازید. جوایز بین کاربران تأمین کننده نقدینگی توزیع می شود.

علیرغم اینکه استخراج نامیده می شود ، این یک روش سنتی برای استخراج دارایی های دیجیتال نیست. علاوه بر این ، برای انجام این کار به تجهیزات خاصی احتیاج ندارید. با این وجود ، این تجربه مشابه تجربه استخراج سکه مانند LTC ، ETC یا BTC و سایر موارد نیست..

کدام ارزهای رمزپایه را می توانم تهیه کنم?

ارزهای رمزنگاری شده مختلفی وجود دارد که می توانید استخراج کنید. ما لیستی از آسانترین ارز رمزنگاری شده را با شما به اشتراک گذاشته ایم. علاوه بر این ، ما همچنین به شما گفته ایم که ساده ترین راه برای استخراج ارز رمزنگاری شده کدام است.

Monero (XMR) ، Electroneum (ETN) ، Ethereum Classic (ETN) و Horizen (ZEN) برخی از ارزهای رمزپایه ای هستند که می توانید استخراج کنید. اما بسیاری دیگر در بازار وجود دارد. شایان ذکر است که همه ارزهای رمزپایه قابل استخراج نیستند. می توانید تمام این ارزهای مجازی را استخراج کنید. با این حال ، تنظیمات شما تعیین می کند که آسانترین ارز رمزنگاری برای من کدام است.

در واقع ، فقط دارایی های دیجیتالی Proof of Work (PoW) می توانند به روش سنتی استخراج شوند. اثبات ارزهای مجازی Stake (PoS) قابل استخراج نیست. به همین دلیل مهم است که این تمایز را قائل شوید.

اثبات کار (PoW)

برای درک اینکه ارز رمزنگاری شده برای من آسان تر است ، باید بدانیم که شبکه های اثبات کار چیست. PoW همه شبکه های رمزنگاری هستند که به کاربران اجازه می دهند ارزهای رمزپایه را استخراج کنند. دارایی های دیجیتال PoW قابل استخراج هستند ، فرقی نمی کند با CPU ، GPU یا سخت افزار ASIC باشد.

در عوض ، سکه های Proof of Stake قابل استخراج نیستند. آنها لبه زده اند. این تفاوت بسیار مهمی در بازار ارزهای رمزنگاری شده است. هنگامی که ما در مورد شبکه های PoS صحبت می کنیم ، به سکه هایی فکر می کنیم که برای پردازش معاملات نیازی به استفاده از قدرت محاسباتی توسط کاربران ندارند.

با استفاده از شبکه های اثبات کار ، ماینرها واقعاً کار می کنند تا معاملات را تأیید کنند. بزرگترین مزارع استخراج معادن در چین واقع شده اند. آنها حاوی تعداد زیادی استخراج کننده ASIC هستند که به صورت شبانه روزی کار می کنند. برای کارکرد سیستم ها به کارمندان نیاز است. علاوه بر این ، مصرف انرژی نیز بسیار زیاد است. بنابراین ، این امر بیت کوین را به ساده ترین ارز رمزنگاری شده تبدیل نمی کند.

با استفاده از شبکه های Proof of Stake ، کاربران فقط باید طبق شبکه های رمزنگاری شده خود در شبکه های بلاکچین شرکت کنند. این مقدار انرژی زیادی را مصرف نمی کند و همچنین امنیتی را فراهم نمی کند که شبکه ای مانند بیت کوین می تواند فراهم کند.

به عنوان مثال XRP حتی اگر ارز رمزپایه PoS نباشد نمی تواند استخراج شود. برخی از شبکه های PoS شامل Tezos یا NEO هستند. شبکه های PoW شامل Bitcoin ، Ethereum (اما در حال حرکت به سمت شبکه PoS) ، Litecoin ، Bitcoin Cash (BCH) ، Bitcoin SV (BSV) و غیره است. Ethereum Classic ، Horizen ، Monero و Electroneum نیز بلاک چین های PoW هستند. اینها تنها برخی از ساده ترین ارزهای رمزنگاری شده برای استخراج من هستند.

کلمات نهایی در مورد ساده ترین ارز رمزنگاری برای استخراج

انتخاب ساده ترین ارز رمزنگاری شده برای من کار ساده ای نیست. ما باید طیف گسترده ای از موارد را در نظر بگیریم. با این حال ، می توان انتظار داشت که تجربه ساده تری در استخراج ارزهای مجازی کوچکتر از استفاده از شبکه های بزرگ داشته باشیم.

فقط ارزهای مجازی اثبات کار قابل استخراج است. PoS یا الگوریتم های اجماع دیگر به شما اجازه استخراج ارزهای مجازی را نمی دهند. در بازار DeFi ، استخرهای استخراج اشاره به دریافت پاداش برای تأمین نقدینگی استخرهای تجاری دارند.

راحت ترین ارز رمزنگاری شده با گذشت زمان تغییر خواهد کرد. در واقع ، در برخی موارد ، می تواند یکی باشد اما به محض انتقال کاربران به شبکه ، می تواند به شبکه دیگری تبدیل شود. به همین دلیل است که باید به حرکات بازار بسیار توجه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me