banner
banner

INX برای دستیابی و ادغام با OpenFinance ، ایجاد بستر معاملاتی تنظیم شده برای اوراق بهادار دیجیتال و ارزهای رمزپایه

نقدینگی نوید و جذابیت اغلب اوراق بهادار دیجیتال است. برای تسهیل این پتانسیل ، نیاز به بازارهای ثانویه است که بستری را فراهم می کند که سرمایه گذاران بتوانند به راحتی چنین دارایی هایی را خریداری یا بفروشند. یکی از شناخته شده ترین سیستم عامل های این بخش ، OpenFinance ، اخیراً بوده است اکتسابی توسط INX Limited.

با انجام این کار ، INX قادر خواهد بود فوراً تعداد کاربران خود را افزایش دهد و یک پیشنهاد قوی – و امیدوارم نقدینگی بهتر در بین اوراق بهادار دیجیتال ذکر شده در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد..

تفسیر

در حالی که جزئیات مالی این مالکیت منتشر نشده است ، این معامله موجب خواهد شد که هر شرکت سیستم عامل های خود را ادغام کند – به این معنی که INX مجوز دریافت فعلی توسط OpenFinance را به خود اختصاص خواهد داد.

با اعلام این ادغام / ادغام ، نمایندگان هر شرکت وقت خود را صرف اظهار نظر کردند.

خجالتی داتیکا ، رئیس INX ، اظهار داشت,

“اوراق بهادار دیجیتال نشان دهنده تحول جدیدی در بازارهای سنتی سرمایه است. لیست و تجارت دارایی های دیجیتال در مقابل سهام سنتی مزایای عظیمی دارد … Openfinance در این فضا پیشگام بوده و باعث احترام وال استریت ، جامعه بلاکچین و تنظیم کنندگان ایالات متحده شده است. ما افتخار می کنیم که این دستاوردهای باورنکردنی را به سبد سرمایه گذاری INX اضافه کنیم – دسترسی بیشتر سرمایه گذاران به نقدینگی.

جیم استونبریج ، مدیر عامل OpenFinance ، اظهار داشت,

“INX و Openfinance از همان دیدگاه برای تهیه یک اکوسیستم ایمن و تنظیم شده برای لیست کردن و تجارت دارایی های دیجیتال برخوردار هستند. ما بر این باوریم که نظارت نظارتی ، همراه با نقدینگی ، دارایی های دیجیتال را به ابزاری مالی برای شرکت ها و سرمایه گذاران متقاضی دستیابی و افزایش سرمایه تبدیل می کند. تلفیق دو سیستم عامل پیشرو ، کاتالیزور مورد نیاز برای پیشبرد این صنعت خواهد بود. “

مشکلات گذشته

یک ادغام / ادغام از این نوع ممکن است بهترین نتیجه برای OpenFinance باشد. در ماه های اخیر ، این شرکت با فریاد عمومی ، نشان داد که به کمک مالی نیاز دارد. در آن زمان ، این پلتفرم اعلام کرد که شروع به لیست زدایی از اوراق بهادار دیجیتال میزبان شده در سیستم عامل خود می کند ، مگر اینکه ناشران “افزایش” دهند و هزینه لیست را پرداخت کند.

بدون تملک توسط INX ، این مقاله امروز می توانست به خوبی در مورد توقف سرویس های خاص در OpenFinance بحث کند. خوشبختانه ، این چنین نیست و اکنون با بلوغ بخش اوراق بهادار دیجیتال ، آینده هر پلتفرمی درخشان تر به نظر می رسد.

موفقیت های گذشته

2020 برای اکثر مردم ، از جمله OpenFinance ، یک جاده پر دست و پا بوده است. با این وجود شرکت INX طی چند ماه گذشته موفقیت های مختلفی را تجربه کرده است ، این روند را پشت سر گذاشته است. اصلی ترین آن IPO در حال انجام شرکت است.

این رویداد تولید سرمایه که در حال انجام است ، تاکنون موفقیت آمیز بوده است. ما اخیراً نشانگر مهمی را در این رویداد پوشش دادیم ، زیرا INX از حداقل آستانه افزایش خود عبور کرد – در این فرآیند توانایی سرمایه گذاران برای شروع استفاده از ارزهای رمزپایه به عنوان روش تأمین مالی فراهم می شود.

بخشی از جذابیت این رویداد نه تنها توانایی استفاده از رمزنگاری به عنوان وسیله ای برای خرید بلکه ساختار توکن INX است. این اوراق بهادار دیجیتال که به عنوان INX Security Token F-1 شناخته می شود ، از قراردادهای هوشمند به عنوان وسیله ای داخلی برای اطمینان از انطباق نظارتی با قوانین KYC / AML و مالکیت استفاده می کنند..

رقبا ورودی?

INX و OpenFinance تنها کسانی نیستند که نیاز به بازارهای ثانویه در بخش اوراق بهادار دیجیتال را تشخیص داده اند. پیشگام صنعت ، Securitize ، اخیراً هنگامی که یک کارگزار / فروشنده از خود خریداری کرد – DTM و Velocity Platform خبر را اعلام کرد..

خواه به معامله INX یا Securitize نگاهی بیندازید ، هر یک از مراحل سریع در جهت توسعه بازار ثانویه بهره مند می شوند. با داشتن چنین سیستم عامل هایی که نیاز به مجوز دارند و مدت زمان طولانی برای بدست آوردن آن لازم است ، خرید شرکتی که از قبل مجوز دارد می تواند ماه ها انتظار را ذخیره کند.

INX

INX در سال 2017 تأسیس شد ، دفتر مرکزی خود را در جبل الطارق حفظ می کند. مهمتر از همه ، تیم INX در حال کار برای توسعه یک پلت فرم تجاری جامع است که نه تنها از ارزهای رمزپایه بلکه از رمزهای امنیتی و مشتقات نیز پشتیبانی می کند..

افراد تحت نظارت بر عملکرد شرکت نظارت می کنند.

خجالتی داتیکا – بنیانگذار & رئيس جمهور

آلن سیلبرت – مدیر عامل اجرایی

OpenFinance

شبکه OpenFinance که در سال 2017 تأسیس شد ، دفتر مرکزی خود را در شیکاگو ، ایلینوی نگهداری می کند. بیش از همه ، OFN به عنوان یک پلت فرم معاملاتی ثبت شده برای هر دو اوراق بهادار توکن دار و غیر توکن دار عمل می کند.

مدیر عامل, جیم استونبریج, در حال حاضر بر عملیات شرکت نظارت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me