banner
banner

کنسرسیوم اوراق بهادار دیجیتال بین شرکت کنندگان صنعت تشکیل شد

کنسرسیوم

در تلاش برای تسریع در گسترش جهانی اوراق بهادار دیجیتال در حوزه مالی مدرن, یک جفت شرکت مستقر در کانادا با هم متحد شده اند. این تلاش توسط Polymath و KABN انجام شده است. این منجر به آنچه آنها “کنسرسیوم” می نامند.

ایده پشت این کنسرسیوم این است که “آنچه برای یک شخص خوب است برای همه خوب است.” اگرچه شرکت های شرکت کننده ممکن است خدمات خاصی را با هم تداخل دهند ، اما با رشد صنعت کلی ، هر یک سود زیادی خواهد برد.

هدف نهایی این کنسرسیوم درخواست تجدیدنظر از طریق ساده سازی دسترسی و استفاده از خدمات لازم برای انتشار اوراق بهادار دیجیتال است. با هم اندیشی منابع خود ، این جفت سازی شرکت ها اکنون می توانند مجموعه ای جامع از خدمات را ارائه دهند که فرآیند توکن سازی آسان را برای شرکت های علاقه مند تضمین می کند.

تماس با نقش

همانطور که بیان شد ، این کنسرسیوم محدود به سادگی Polymath و KABN نیست. در حالی که هر یک از آنها نقش اصلی را بازی می کنند ، تلاش در ابتدا توسط شرکت های زیر انجام می شود ، مطمئنا لیست به مرور رشد می کند.

 • Tokenise.io (انگلستان)
 • Blockchain MLG (کانادا)
 • Hyperion Technologies (ایالات متحده)
 • حسن (جبل الطارق)
 • Crypto SA (استرالیا)
 • ده سرمایه (آمریکا)
 • Razlin Capital (انگلستان)
 • شبکه جهانی بلاکچین (ایالات متحده)
 • Evoke Capital (کانادا)
 • بازارهای دیجیتال امن (کانادا)
 • مدیریت دارایی های دیجیتال (جبل الطارق)

همانطور که در لیست فوق مشاهده می شود ، ارائه شده توسط بیانیه صادر شده از Polymath ، این کنسرسیوم واقعاً یک تلاش جهانی است. شرکتهایی که خدمات مختلفی ارائه می دهند از چندین بخش جهان حضور دارند.

تفسیر

با اعلام کنسرسیوم برنامه ریزی شده ، مدیران عامل KABN و Polymath در مورد لزوم چنین تلاشی صحبت کردند.

کوین نورث, مدیر عامل شرکت Polymath, اظهار داشت,

“راه حل ما از ایجاد اوراق بهادار دیجیتال از طیف گسترده ای از دارایی های سنتی و غیر سنتی پشتیبانی می کند … هدف این مشارکت ایجاد یک مدل بهترین روش برای مشتریانی است که برای چرخه عمر کامل STO (ارائه توکن امنیتی) به کمک نیاز دارند. . در این مدل ، صادرکننده با یک شبکه یکپارچه از ارائه دهندگان که متعهد به اطمینان از انطباق پیشنهادات با قوانین ، قوانین و مقررات اوراق بهادار در چندین حوزه قضایی و سیستم عامل تجارت هستند ، کار می کند ، پیشنهادات ارزش را با کاهش فاصله و اصطکاک بین سرمایه گذاران افزایش می دهد و صادر کنندگان تا به امروز ، مسیر کامل STO برای اکثر صادرکنندگان ما روشن نیست ، بنابراین ما این همکاری را با این هدف شکل دادیم که این سفر را یک سفر کمتر دلهره آور انجام دهیم. “

بن کسلر, مدیر عامل شرکت KABN, اظهار داشت,

“کار با Polymath ، KABN از الزامات انطباق برای اوراق بهادار دیجیتال با راه حل Always On پشتیبانی می کند که یک راه حل سریعتر ، بهتر و اقتصادی تر برای صادر کنندگان و سرمایه گذاران برای اعتبار سنجی و تأیید هویت ، KYC و AML و مدیریت برنامه های نقدینگی فراهم می کند … KABN همچنین اولین شرکتی که با این فرآیند دارایی های شرکت خود را ثبت کرده و اوراق بهادار دیجیتال ایجاد می کند ، این مدل را اثبات می کند و راه را برای دیگران هموار می کند به روشی که مطابق با قوانین و مقررات اوراق بهادار حوزه قضایی است و از یک پیشنهاد ارزش برای سهامداران ، جامعه بلاکچین پشتیبانی می کند ، صادر کنندگان و سرمایه گذاران. “

KABN

KABN یک شرکت مستقر در ونکوور است که در سال 2017 تاسیس شد. این شرکت در خدمات مالی مدرن از شناسایی مبتنی بر بلاکچین تا کارت تأیید شده VISA مرتبط با منابع مبتنی بر رمزنگاری تخصص دارد..

چندشکلی

Polymath یک شرکت مستقر در تورنتو است که در سال 2017 تاسیس شد. این شرکت تلاش می کند تا توسعه و استفاده از اوراق بهادار دیجیتال را در داخل مالی مدرن توسعه دهد. در تلاش برای دستیابی به این هدف ، آنها چندین استاندارد رمز را ایجاد کرده اند ، که روند توکن سازی را برای هر شرکت علاقه مند تسهیل می کنند.

در سایر خبرها

Polymath پیشرو در دنیای اوراق بهادار دیجیتال است. با توجه به این نکته ، تعجب آور نیست که آنها اخیراً بارها عناوین اصلی ما را چاپ کرده اند. در زیر چند مقاله جزئیات تلاش ها و تحولات گذشته Polymath در ماه های اخیر آورده شده است.

Polymath مفهوم رمز امنیتی DEX را اثبات می کند

LeadBest و Polymath از مشارکت برای ایجاد اکوسیستم رمز امنیتی استفاده می کنند

بستر های نرم افزاری امنیت ، پلی مات (POLY) ، لیست شده در حال رشد تعداد مبادلات

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me