banner
banner

نحوه خرید Vechain (VET)

VeChain (VET) یکی از اولین بلاک چین هایی است که به طور انحصاری برای تأمین نیاز مشتریان سطح شرکت ساخته شده است. توسعه دهندگان پشت پروژه به دنبال بهبود زنجیره تأمین و مدیریت چرخه حیات محصول از طریق استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) باشید. از همه مهمتر ، این پلتفرم قابلیت های جدید جدیدی را به کاربران ارائه می دهد که آن را برای مشاغل متقاضی ارتقا protocol پروتکل های زنجیره تامین و فرآیندهای تجاری ایده آل می سازد. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای Investing in VeChain مراجعه کنید.

ما 3 کارگزار برتر را که توانایی خرید VeChain (VET) را با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهند ، لیست می کنیم..

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید VeChain در اینجا این است که شما از هزینه های کمتری مبادله ای نسبت به صرافی های رقیب بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار پرتحرک بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

کراکن

کراکن در بحث صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله VeChain ارائه می دهد.

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

Bittrex

Bittrex صرافی دیگری است که در حال حاضر شما را قادر به خرید و تجارت VeChain (VET) می کند. Bittrex یک صرافی پیشرو در زمینه ارزهای رمزپایه است که گسترده ترین انتخاب ارزهای رمزپایه را فراهم می کند ، آنها در صنعت به عنوان یکی از معدود صرافی هایی شناخته می شوند که برای پروژه های مختلف هزینه لیست را دریافت نمی کند و به یکپارچگی شهرت دارند.

بررسی Bittrex ما را ببینید یا بازدید کنید Bittrex.

VeChain (VET) چیست?

VeChain یک پروژه بلاکچین منبع باز است که متمرکز بر ایجاد اختلال در زنجیره های تأمین و فعالیت های سازمانی است. توسعه دهندگان این پروژه در سال 2018 زنجیره بلوکی ساخته شده به صورت سفارشی را با عنوان ‘VeChainThor Blockchain’ راه اندازی کردند که توانایی اجرای قراردادهای هوشمند را دارد.

چه کار میکند?

VeChain امکان استفاده سریع و شفاف از طریق استفاده از فناوری بلاکچین را فراهم می کند. علاوه بر این ، ویژگی های منحصر به فرد آن امکان اجرای قراردادهای هوشمند پیچیده را فراهم می کند. این ویژگی ها به زنجیره بلوک این امکان را می دهد که علاوه بر یک دفتر داده غیرمتمرکز ، به عنوان یک سیستم پرداخت نیز عمل کند – به طور بالقوه جایگزین سیستم های متشکل سنتی می شود.

VeChain (VET) چگونه کار می کند?

شبکه VeChain از طریق استفاده از سیستم توکن دوگانه کار می کند.

VET – به عنوان قلب سیستم VeChain ، از نشانه های VET به عنوان ابزاری برای انتقال ارزش بین طرفین استفاده می شود.

VTHO – این توکن ها در هنگام انتقال ارزش همراه با VET استفاده می شوند. نشانه های VTHO به همان روشی که گاز در بلاک چین Ethereum انجام می دهد عمل می کنند – معاملات سوخت رسانی.

این توکن ها با استفاده از پروتکل “Proof-of-Authority” (PoA-of-Authority) بر روی Blockchain VeChainThor Blockchain عمل می کنند. PoA نوعی Proof-of-Stake است که شامل یک سیستم تأیید بلوک است که از طریق یک حزب مرکزی کنترل می شود. این توانایی ایجاد بلوک به صورت ناشناس را از بین می برد – ویژگی اصلی با هدف بلاکچین به سمت شرکت ها.

تحولات پیش بینی شده?

مشارکت توسعه دهندگان در VeChain نسبت به اکثر پروژه ها کاملاً زیاد است. درحال انجام ، موارد زیر چند مورد از ارتقا داده شده است که انتظار می رود در سالهای آینده در VeChain اجرا شود.

  • قابلیت همکاری
  • گمنامی

ایدئولوژی اساسی?

در گذشته بنیاد VeChain اعلام کرده بود که این پروژه در حال توسعه است ایدئولوژی روشن.

“بنیاد VeChain کاملاً به انطباق و خودتنظیمی اعتقاد دارد … ما می خواهیم استانداردی را در صنعت ایجاد کنیم تا ایده ای را که پروژه های رمزپایه بلاکچین می توانند تجسم یابند ، به خانه بکشاند.شفافیت ، انصاف ، گشودگی، این تعهد ما به جامعه و اکوسیستم به طور کلی است. “

پذیرش و جنجال?

VeChain با راه اندازی در سال 2015 ، بیشتر از بیشتر پروژه ها فعالیت داشته است. این قدرت ماندن در طی سالهای متمادی اجازه پذیرش سطح متوسطی را داده است. قابل ذکر است ، VeChain اخیراً با غول آژانس مسافرتی ، Travala.com مشارکتی امضا کرده است که به شما امکان می دهد از نشانه های VET به عنوان نوعی پرداخت در سیستم عامل استفاده شود..

برای مشاهده لیست کامل مشارکت ایجاد شده ، کلیک کنید اینجا.  برخی از شرکت های قابل توجه در این لیست به شرح زیر است.

  • والمارت چین
  • گروه BMW
  • منابع انرژی ENN محدود
  • ح&م

چنین سطوح تصویبی به VeChain این امکان را داده است تا هنگام رتبه بندی توسط marketcap ، محکم در 30 پروژه برتر قرار گیرد..

در طول زندگی خود ، VeChain موفق شده است تا حد زیادی از بحث و جدال خلاص شود. تنها رویدادی که به چشم می خورد یک بود هک 6.5 میلیون دلاری, که در اواخر سال 2019 اتفاق افتاد. لازم به ذکر است که این رویداد به دلیل خطای انسانی رخ داده است ، نه نقصی در خود برنامه نویسی پروژه.

مقررات?

تا به امروز ، هیچ طبقه بندی رسمی از VeChain توسط ناظران ارائه نشده است. در حالی که پروژه های مشابه مانند Ethereum غیر اوراق بهادار تلقی می شوند ، این خطر همچنان وجود دارد که به دلیل عدم تمرکززدایی است..

مانند هر پروژه ای ، هنگام معامله / نگهداری نیز با احتیاط ادامه دهید ، زیرا طبقه بندی دارایی دیجیتال در هر زمان ممکن است تغییر کند.

چه کسی آن را ساخته است?

VeChain در سال 2015 توسط سانی لو.  قابل ذکر است ، سانی لو قبل از هدایت VeChain به عنوان CIO Louis Vuitton China فعالیت می کرد.

در حالی که سانی لو در راس VeChain باقی مانده است ، کل اکوسیستم تحت نظارت کمیته ای از متخصصان منتخب ، معروف به “کمیته راهبری VeChain”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me