banner
banner

Aeternity (AE) چیست – همه آنچه شما باید بدانید

در سال 2017 تاسیس شد, ایترنت یک پلت فرم جدید ، مقیاس پذیر و رمزنگاری شده است که هدف آن بهبود ارزهای رمزپایه است ، به طور کلی ، با حل برخی از جدی ترین مشکلات: مقیاس پذیری و امنیت.

از بین بردن ناکارآمدی در بازار رمزنگاری ، افزایش مقیاس پذیری مخاطبین و dapp های هوشمند ، خرد کردن و انتقال قرارداد خارج از زنجیره فقط برخی از مواردی است که Aeternity را در میان مردم متمایز می کند.

مقیاس گذاری هوشمند تماس – چگونه Aeternity این مشکل را حل می کند

یکی از اصلی ترین چالش های پیش روی پذیرش بلاکچین ، مقیاس بندی قراردادهای هوشمند است. گفته شد ، مقیاس پذیری را می توان به سه روش حل کرد: با افزایش توان با مکانیزم اجماع متفاوت ، با افزایش توان با خرد کردن ، یا با انتقال قراردادهای هوشمند خارج از زنجیره ، منطقه ای که Aeternity در حال حاضر در حال نوآوری است.

روش اول ، یعنی افزایش توان عملیاتی با سازوکار اجماع متفاوت ، با هدف افزایش تعداد معاملات در ثانیه بلاکچین قادر به مدیریت است. با این حال ، این روش محدودیت های خود را دارد.

افزایش توان عملیاتی با خرد کردن ، روشی است که شامل جداسازی تقاضای معاملات و قراردادهای هوشمند در قطعات خرد (گروه گره ها) است. این روش هنوز ایده آل نیست زیرا فقط به تأیید معامله جزئی تنها با چند گره منجر می شود.

سومین و آخرین راه حل برای مقیاس گذاری قرارداد هوشمند این است که اجرای آنها خارج از زنجیره انجام شود ، که همچنین هدف اصلی Aeternity است.

کانالهای دولتی – یکی از موفقیت های اصلی سیستم عامل

کانالهای دولتی را می توان خطوط ارتباطی در نظر گرفت که اجرای قراردادهای هوشمند خارج از زنجیره را ممکن می سازد. این بدان معنی است که قراردادهای کانال دولتی می توانند با حفظ حریم خصوصی بیشتر و همچنین با افزایش کارایی عمل کنند.

قضاوت و اختلاف نظر

فقط وقتی طرفین قرارداد به بن بست می رسند یا اختلاف نظر به نظر می رسد که کد قرارداد هوشمند توسط بلاکچین اجرا می شود. به لطف این روش ، قرارداد خصوصی باقی می ماند و بلاکچین می تواند با عمل به عنوان یک سیستم اداری خصوصی برای قراردادهای هوشمند ، امتیاز را تسویه کند.

با توجه به اینكه فقط نیاز به تسویه نهایی است كه باید به صورت زنجیره ای پردازش شود ، این امر منجر به افزایش سطح توان عملیاتی می شود.

ساختن قراردادهای هوشمند کاربردی

با برنامه های آینده برای ساخت کتابخانه های JS و API های JSON برای اهداف توسعه وب ، Aeternity در حال حاضر به توسعه دهندگان اجازه می دهد قراردادهای هوشمند را به زبان Chalang ایجاد و اجرا کنند. Aeternity همراه با پشتیبانی از برنامه نویسی دولت نیست ، به این معنی که طرفین قرارداد مسئول حفظ وضعیت برنامه هستند.

سیستم عامل اثبات هوشمندانه اثبات کار و اثبات سهام

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Aeternity همچنین یک سیستم حاکمیتی منحصر به فرد ارائه می دهد ، که با اجماع از طریق سیستم ترکیبی اثبات کار (PoW) و الگوریتم اثبات سهام (PoS) حاصل می شود. این سیستم PoW ترکیبی ایجاد پردازنده های DRAM بهتر را تشویق می کند ، اما همچنین با اجازه دادن به تلفنهای هوشمند برای استخراج ، راه را برای تمرکز بی نظیر هموار می کند.

در مورد سیستم Proof-of-Stake (PoS) ، از این طریق برای تفویض رأی با سنجش تصمیم در مورد مقدار توکن های حساب استفاده می شود. به زبان ساده ، این بدان معناست که کارگران معدن می توانند رأی دهند و دارندگان ارزش می توانند شرط بندی کنند تا با هم تصمیم بگیرند.

نوآوری و تمرکززدایی خطابه های مذهبی

آخرین و نه مهمترین ، ما Oracle را داریم که داده های دنیای واقعی را با قراردادهای هوشمند متصل می کند و اساساً دسترسی به داده های خارج از بلاکچین را فراهم می کند. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا س questionsالاتی را بپرسند ، سپس پاسخ های مختلفی دریافت کنند. برخی از نمونه های واقعی این امر می تواند شامل بررسی قیمت هر ارز رمزنگاری شده ، قیمت طلا یا آب و هوا در هر قسمت از جهان باشد.

این ویژگی به تنهایی مطمئناً Aeternity را به یکی از برترین پلتفرم های رمزنگاری در محیط های تجاری بررسی بازاریابی تبدیل کرده و در نهایت ، حتی در آینده ای نزدیک منجر به رشد قابل توجهی خواهد شد.

سفارشی ، منبع باز “Aepps” از اولین روز پس از راه اندازی Mainnet

تیم Aeternity از پتانسیل بالقوه این پلتفرم کاملاً آگاه است و جای تعجب نیست که آنها به دنبال جذب هرچه بیشتر توسعه دهندگان برنامه های موبایل و وب هستند. برنامه های غیرمتمرکز Aeternity به نام “aepps” از روز اول پس از راه اندازی رسمی Mainnet سیستم عامل در دسترس خواهند بود.

نشانه AE (AE)

در حال حاضر 28 رتبه در 100 نمودار برتر ارز رمزنگاری شده در CoinMarketCap را دارد, ایترنت در مورد هزینه های سیستم تقریباً مشابه ETH است. به طور خلاصه ، تمام هزینه های سیستم و قراردادهای هوشمند در Aeon تسویه می شود ، زیرا رمز Aeternity هنوز وجود ندارد.

شاید بد نباشد بدانید که رمزهای شبکه را می توان در هر کیف پول Ethereum که از نشانه های ERC-20 پشتیبانی می کند ، ذخیره کرد. می توانید AE را از Gate.io, Binance.com, یا IDAX.mn

نقشه راه و برنامه های آینده

Aeternity توسعه خود را در قسمت اول سال 2017 آغاز کرد ، اندکی پس از آن راه اندازی Testnet و فروش رسمی توکن ، کمپین پشتیبانی و ایجاد برنامه های ضروری آغاز شد. در حال حاضر ، Aeternity در حال بازرسی امنیتی است که برنامه Mainnet خود را قبل از پایان سال برنامه ریزی کرده است.

افراد پشت پروژه

Aeternity با یکی از بزرگترین نام های صنعت رمزنگاری مرتبط است ، یعنی یانیسلاو جورجیف مالاهوف ، بنیانگذار Aeternity ، همچنین به عنوان “پدرخوانده Ethereum” شناخته می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد همه اعضای تیم Aeternity را می توانید در اینجا پیدا کنید وب سایت رسمی پلت فرم.

ایترنت – یک سیستم عامل تغییر دهنده بازی ، اما آیا ارزش سرمایه گذاری در آن را دارد?

با توجه به همه مواردی که در نظر گرفته شده ، Aeternity یکی از ابتکاری ترین و هیجان انگیزترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری است که در سال های گذشته ارائه شده است. اینجا با یک مأموریت ستودنی برای بهبود صنعت رمزنگاری است ، و این کار را با شجاعت با انتقال قراردادهای هوشمند خارج از زنجیره و با بهبود مقیاس پذیری با یک حاشیه طولانی ، و همچنین با کاهش آن نوسانات قیمت ناخوشایند که معمولاً با تمام ارزهای رمزپایه مرتبط است ، انجام می دهد..

بهترین چیز بعدی برای سرمایه گذاران رمزنگاری آینده؟ زمان نشان خواهد داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me