banner
banner

سرمایه گذاری در سهام ایلومینا (NASDAQ: ILMN)

روشنایی (NYSE: ILMN) یک شرکت ژنومیک است که دفتر مرکزی آن در سن دیگو قرار دارد. این شرکت در سال 1998 تاسیس شد و از طریق توسعه فناوری و تجهیزات توالی ژنتیکی به یک رهبر صنعت تبدیل شده است. از طریق این کار ، محصولات Illumina در تعدادی از زمینه های مختلف به استاندارد صنعت تبدیل شده اند. ایلومینا به عنوان یکی از برترین شرکت های نوآور در بخش ژنومیک در حال ظهور برجسته شده است ، که مورد توجه قابل توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است که پتانسیل رشد طولانی مدت را می بینند. نوآوری های توسعه یافته توسط Illumina به دانشمندان این امکان را داده است تا در مطالعه بیماری ها پیشرفت های چشمگیری داشته باشند و راه را برای کاربردهای بیشمار و بالینی دیگر که حتی چند سال پیش هرگز امکان پذیر نبود ، باز کرده است..

Illumina چیست (ILMN)?

ژنومیک ، که به مطالعه ژن ها و عملکردهای مربوط به آنها اشاره دارد ، برای نزدیک به چهار دهه تحقیق شده است. با این حال ، آخرین موج نوآوری ها فقط دریچه ای را برای مرز کاملاً جدیدی از کاربردها در زمینه های بهداشت و پزشکی باز کرده است. برجسته ترین نوآوری های محصولات Illumina در زمینه تعیین توالی ژنوم بوده است. توالی یابی ژنومی (یا ژنتیکی) به بهترین وجه می تواند به عنوان گرفتن عکس فوری از کل مواد ژنتیکی فرد توصیف شود. از طریق این فرآیند ، می توان تغییرات در سطح مولکولی را تشخیص داد که می تواند گزینه های درمانی را برای بیماران هدایت کند ، روابط ژنتیکی و ریشه ها را کشف کند و حساسیت به بیماری های خاص را تعیین کند. پیشرفت های توسعه یافته توسط این شرکت هزینه مونتاژ یک ژنوم را از تقریباً 3 میلیارد دلار در سال 2003 به 1000 دلار در سال 2014 کاهش داده است. انتظار می رود با استفاده از جدیدترین فناوری NovaSeq این هزینه ها به 100 دلار نیز کاهش یابد. کاهش این هزینه ها برای گسترش کاربردهای بالینی توالی یابی ژنتیکی بسیار مهم خواهد بود. ایلومینا با کار خود قصد دارد روش مطالعه و درمان سلامت انسان را تغییر دهد.

با استفاده از فناوری Illumina’s Next Generation Sequency (NGS) ، DNA ، RNA و متیلاسیون را می توان برای انواع تحقیقات و کاربردهای بالینی توالی داد. NGS به دانشمندان اجازه می دهد تا مواد ژنتیکی را در عمق مورد مطالعه قرار دهند که قبلاً هرگز حاصل نشده است. محققان در حوزه پزشکی از این روش های جدید برای مطالعه بهداشت باروری ، سرطان ، میکروبیولوژی ، اختلالات خود ایمنی ، بیماری های قلبی و اختلالات عصبی و روانی استفاده کرده اند..

چرا ایلومینا (ILMN) موضوع?

از طریق نوآوری های چندین دهه گذشته در زمینه تحقیق و توسعه ، ایلومینا توانسته است دژ خود را در این بازار حفظ کند. فناوری پیشرو صنعت NGS در Illumina در تمام تجهیزات خود استفاده می شود. ایلومینا 6 نوع “Sequencers” (ماشین هایی که مواد ژنتیکی را توالی می دهند) برای پاسخگویی به نیازهای یک مشتری بزرگ و متنوع از آزمایشگاه های پزشکی پایه گرفته تا بزرگترین مراکز تحقیقاتی بین المللی جهان ارائه می دهد. در نتیجه این تنوع ، بیش از 90٪ از داده های تعیین توالی که در جهان تولید شده است ، از فناوری Illumina استفاده کرده اند.

با توجه به این تسلط بر بازار ، ایلومینا توانسته است چندین مشارکت در پروژه های تحقیقاتی پیشرفته تر را طی سالهای مختلف تأمین کند. به عنوان مثال ، شرکت تاسیس کرد مشارکت دولتی و خصوصی با دولت ایالات متحده در هنگام شیوع ابولا در آفریقای غربی. با استفاده از Illumina’s Sequers ، داده های نزدیک به زمان واقعی در مورد چگونگی شیوع و جهش بیماری در دسترس قرار گرفت که به دانشمندان این فرصت را می داد تا در تولید واکسن ها و سایر روش های درمانی با سرعت عمل کنند. اخیراً ، ایلومینا اولین شرکتی بود که دارای یک دستگاه تست NGS مورد تایید FDA برای COVID-19 بود. فناوری توسعه یافته توسط Illumina امکان تراكش منشا ژنتیكی عفونت را فراهم كرده است ، و به دانشمندان بینش بیشتری در مورد حركت سریع COVID در جوامع می دهد. تجهیزات Illumina همچنین اولین وسیله ای بود که کل ژن COVID-19 را در اوایل سال 2020 توالی بندی کرد ، به دانشمندان اجازه می دهد تا از ابتدای نوزادی اطلاعات اساسی در مورد این بیماری کسب کنند.

Illumina (ILMN) چشم اندازها

گذشته از ارائه محصولات فعلی ، عامل اصلی رشد بیشتر ، خرید Grail در سال 2020 به ارزش 8 میلیارد دلار است. آزمایش غربالگری چند سرطانی Grail یکی از امیدوار کننده ترین ابزارهای جدید در مبارزه با سرطان نامیده شده است. تنها از طریق آزمایش خون ، فناوری Grail توانایی این را دارد بیش از 50 نوع سرطان را تشخیص دهید در اولین مراحل با سرمایه گذاری مخاطره آمیز از نام هایی مانند جف بزوس و بیل گیتس, Grail از موقعیت خوبی برخوردار است تا از هم افزایی با Illumina بهره ببرد. Grail در حال حاضر از فناوری Illumina NGS پشتیبانی می کند و گردهم آوردن این دو شرکت در کنار هم باعث تقویت بیشتر این رابطه خواهد شد. فناوری آزمایش خون که به عنوان بیوپسی مایع شناخته می شود ، قبلاً آزمایشات بالینی انجام داده و هدف آن تأیید FDA در آینده بسیار نزدیک است. پس از تأیید ، غربالگری سرطان می تواند بخشی از معاینات سالانه بدنی باشد ، با یک آزمایش خون ساده که لازم است. بازار آزمایش های تشخیص زودهنگام سرطان تا سال 2035 بالغ بر 75 میلیارد دلار تخمین زده شده است. با این خرید ، Illumina در سال های آینده می تواند بسیاری از تقاضای بازار را برآورده کند..

Grail فقط یک نمونه از پتانسیلی است که ژنومیک در تغییر نگاه ما به بهداشت و دارو دارد. با ادامه تحقیقات ، برنامه های بیشتری برای فناوری Illumina’s کشف می شود. سایر راه های جالب رشد بالقوه در زمینه داروی تولید مثل ، با غربالگری قبل از تولد و سایر کاربردهای بالینی گسترده ای است که هم اکنون در حال توسعه است..

Illumina را از کجا بخریم (ILMN) سهام

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در سهام ایلومینا (NASDAQ: ILMN) سرمایه گذاری در سهام ایلومینا (NASDAQ: ILMN) سرمایه گذاری در سهام ایلومینا (NASDAQ: ILMN)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

فناوری Illumina نحوه مطالعه جامعه علمی در مورد ژنتیک انسانی را کاملاً تغییر داده است. طی دهه ها نوآوری ، این شرکت قدم هایی برداشته است که زمینه تحولات شگفت انگیز تحقیقات را فراهم کرده است. این احتمال وجود دارد که برنامه های بی شماری برای تحقیقات ژنومی هنوز کشف نشده باشد و اعتماد بازار به تجهیزات Illumina به این معنی است که شرکت از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند رشد خوبی در آینده داشته باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me