banner
banner

ژاپن برای دیدن املاک و مستغلات ثبت شده از طریق بستر جدید

سکوی مشترک

با انبوهی از خانه های غیر مسکونی که در مناطق روستایی ژاپن قرار دارند ، فرصتی به کسانی که از نزدیک نگاه می کردند ارائه شد. در نتیجه ، یک شرکت جاه طلب ، به نام LIFULL ، این را دید و در مسیری گام برداشت که احیای مجدد این خانه ها را در پی خواهد داشت. با انجام این کار ، فرصت های سودآور سرمایه گذاری فراهم می شود ، در حالی که مسکن ارزان قیمت را برای نیازمندان فراهم می کند.

در اقدامی برای تأمین هزینه های خود و اهداف کلی ، LIFULL با ارائه دهنده فناوری بلاکچین ، BUIDL همکاری کرد. این مشارکت با ایجاد یک “پلت فرم بودجه” درهای اوراق بهادار دیجیتال و سرمایه گذاری از طریق مالکیت جزئی بر املاک و مستغلات را باز کرد.

با گذشت زمان ، BUIDL توسط Securitize خریداری شد. اما این تأثیر منفی روی پروژه قبلاً تأسیس شده نداشته است. در مقابل ، Securitize موضعی اتخاذ کرد که نشان می دهد آنها همچنان از این پروژه امیدوار کننده پشتیبانی می کنند.

نتایج اثبات شده

آنچه در مورد این همکاری خاص قابل توجه است این است که منافع ، که اغلب توسط آن نشانه های حامی امنیت تبلیغ می شوند ، صحت داشته اند. این حرکت با توجه به احتمال بالقوه تحقق نیافته است ، بلکه به دلیل منافع تأیید شده است.

این شرکت ها متذکر شدند که در مراحل اولیه تلاش ، این مزایا در چهار سناریو مشهود بود. آنچه در زیر آمده است ، گزیده ای از آزادی آنهاست ، و توصیف می کند که اینها چه هستند.

  • تأیید کاهش هزینه عملیاتی با اجرای خودکار توزیع رمز امنیتی ، سود سهام و بازخرید با قرارداد هوشمند
  • توزیع رمزهای امنیتی ناشی از داده های سپرده به دست آمده از Bank API (GMO Aozora Net Bank، Ltd.)
  • استفاده از قراردادهای هوشمند در بلاکچین برای اجرای خودکار سود سهام و بازخرید با توجه به نسبت مالکیت رمزهای امنیتی
  • سرمایه گذاران و اشخاص ثالث می توانند عملکرد قرارداد هوشمند فوق و جریان وجوه و توکن ها را در یک زنجیره عمومی مقاوم در برابر دستکاری (شبکه اصلی Ethereum) بررسی کنند.

هدف اصلی

به نظر می رسد تا به امروز ذهنیت های شدیدی پیرامون اوراق بهادار دیجیتال وجود دارد. در حالی که برخی به اعتقاد خود راضی هستند که فقط چند کلاس دارایی منتخب از توکن سازی بهره مند می شوند ، برخی دیگر نیز معتقدند که همه چیز با ارزش روزی با یک رمز نشان داده می شود.

یک چیز که به نظر می رسد همه در مورد آن اتفاق نظر دارند ، این است که املاک و مستغلات یک میدان آزمایش مناسب برای نشان دادن آنچه که اوراق بهادار دیجیتال می تواند روی میز باشد.

این توافق نامه از طریق اقدامات انجام شده ، نه تنها توسط Securitize ، بلکه از طریق شرکت کنندگان مختلف صنعت در مقیاس جهانی آشکار شده است. موارد زیر چند نمونه از این موارد است.

Smartlands to Tokenise Nottingham Real Estate از طریق STO

Flyt Property اولین املاک و مستغلات توکین شده STO را به Aftrica می آورد

لوکزامبورگ خانه املاک و مستغلات با موفقیت از طریق Tokeny توکن گذاری شد

تفسیر

با اعلام این پروژه جدید ، نمایندگان هر یک ، LIFULL و Securitize ، وقت خود را برای اظهار نظر گذاشتند. آنچه در زیر گفته شده است ، موارد زیر است.

تسوناهیرو ماتسوزاکا, اظهار می دارد مدیر پروژه در LIFULL,

“ما از کارهایی که با BUIDL انجام دادیم چیزهای زیادی آموخته ایم. ما به همکاری با Securitize ادامه خواهیم داد تا آینده ای را بسازیم که املاک و مستغلات توکن سازی شود و همه بتوانند آزادانه تجارت کنند. “

کارلوس دومینگو, ایالت مدیر عامل شرکت Securitize,

“موفقیت مشترک ما در ایجاد یک راه حل جامع بستر برای صندوق های سرمایه گذاری املاک و مستغلات بسیار هیجان انگیز است ، و این یک شروع عالی برای Securitize و LIFULL است زیرا ما در تلاش هستیم تا بازار املاک و مستغلات ژاپن را با هم مدرن کنیم.”

ایمن سازی کنید

Securitize در سال 2017 تاسیس شد ، یک سکوی توکن سازی است که فعالیت های خود را در ایالات متحده حفظ می کند. از زمان راه اندازی ، Securitize به عنوان یک رهبر واضح در بخش اوراق بهادار دیجیتال تاسیس شده است ، بخشی از آن به لطف مشارکت های استراتژیک مانند شرکتی است که امروز در اینجا بحث شده است.

مدیر عامل شرکت ، کارلوس دومینگو ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

زنده

LIFULL در سال 1997 تأسیس شد و فعالیت خود را در خارج از توکیو ، ژاپن ادامه می دهد. بیش از همه ، این شرکت علاوه بر خدمات جانبی مرتبط ، در پروژه های احیای املاک و مستغلات نیز تخصص دارد.

رئیس جمهور ، تاکاشی اینوئه ، در حال حاضر بر فعالیت های شرکت نظارت می کند.

رشد ژاپنی

در سال گذشته ، ژاپن سطح قابل توجهی در مورد تصویب اوراق بهادار دیجیتال را نشان داده است. یکی از دلایل این امر افزایش حضور رهبر صنعت Securitize است. در زیر چندین مقاله در مورد وقایع گذشته مربوط به Securitize و گسترش آنها به ژاپن بحث شده است.

Securitize از طریق خرید اول روابط با ژاپن را افزایش می دهد

پس از سرمایه گذاری اخیر ، برای گسترش در ژاپن اوراق بهادار شوید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me