banner
banner

نحوه فروش Ethereum گام به گام

چه اتر از استخراج کسب کرده باشید و چه از صرافی خریداری کرده باشید ، ممکن است زمانی فرا برسد که شما نیاز به فروش برخی یا تمام دارایی های خود داشته باشید. در حال حاضر ، Ethereum (ETH) دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ در جهان است ، با کلاهک بازار نزدیک به 43 میلیارد دلار و در حدود 378.00 دلار / ETH معامله می شود. می توانید Ethereum را با ارز فیات ، مثلاً دلار آمریکا (USD) بفروشید یا از آن برای خرید ارز دیجیتالی دیگر استفاده کنید. 

ساده ترین و ارزان ترین روش فروش Ethereum از طریق مبادله با یک جفت ETH / USD است. در این راهنما ، ما فرآیند فروش Ethereum را در صرافی ارز فیات و ارز دیجیتال طی خواهیم کرد.

فروش اتریوم برای ارز فیات 

فروش ETH برای ارز فیات معمولاً سریعتر و راحت تر است ، مخصوصاً اگر تاجر جدیدی باشید. با این اوصاف ، بیایید مراحل فروش مرحله ای توکن های Ethereum با ارز فیات را طی کنیم.

مرحله 1: ثبت نام در بورسی که ETH / USD را لیست می کند

برخی از صرافی هایی که Ethereum را در کنار دلار آمریکا ذکر کرده اند عبارتند از: Kraken ، Binance ، Cointree و Coinbase.

پس از انتخاب صرافی مناسب ، برای حساب کاربری در صرافی ثبت نام کرده و آدرس ایمیل و رمز ورود خود را ارائه دهید. برخی از مراکز خرید مشخصات کامل شخصی و اثبات شناسنامه شما را برای مطابقت با مقررات KYC و AML درخواست می کنند.

علاوه بر این ، قبل از رفتن به مرحله بعدی ، احراز هویت 2 عاملی را در حساب جدید خود فعال کنید.

مرحله 2: ETH را به حساب جدید خود واریز کنید

مورد بعدی انتقال منابع ETH به کیف پول مبادله ای شماست. ابتدا حساب خود را وارد کنید. آدرس ETH خود را پیدا کرده و از آن برای انتقال نشانه ها از کیف پول خارجی خود استفاده کنید.

به عنوان مثال ، اگر حساب Coinbase را باز کرده اید ، روی آن کلیک کنید کیف پول در بالای صرافی تب کنید و کیف پول Ethereum را انتخاب کنید. کلیک ایجاد آدرس سپرده, پس از آن آدرسی به شما ارائه می شود که می توانید ETH را منتقل کنید.

مرحله 3: فروش Eدر آن

پس از دریافت ETH به حساب خود ، به صفحه تجارت صرافی بروید و جفت ارزی مورد نظر خود را انتخاب کنید. مقدار ETH را که قصد فروش آن را دارید وارد کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

به عنوان مثال ، در حساب Coinbase خود ، کلیک کنید فروش و کیف پول مورد نظر برای انتقال ETH را انتخاب کنید. کلیک فروش ETH و مقدار ETH که قصد فروش آن را دارید در فضای ارائه شده وارد کنید. از اینجا ارزی را که می خواهید ETH خود را بفروشید انتخاب کنید.

قبل از انجام این عمل ، در همه این مبادلات اطمینان حاصل کنید که جزئیات معامله را تأیید می کنید.

مرحله 4: برداشت دلار آمریکا

مرحله آخر برداشت مبلغی است که دریافت کرده اید و آن را به حساب بانکی خود واریز کرده اید. این یک فرایند آسان است ، اما اطمینان حاصل کنید که قبل از اتمام این عمل از هزینه ای که از شما دریافت می شود می دانید.

فروش Ethereum برای ارز رمزنگاری شده 

مرحله 1: در بورسی که ETH را لیست می کند ثبت نام کنید

اگر قصد دارید ETH را در همان صرافی که خریداری کرده اید بفروشید ، به مرحله دوم بروید.

اگر می خواهید در صرافی جدید بفروشید ، باید فاکتورهای خاصی را قبل از استقرار در صرافی مناسب نیازهای خود در نظر بگیرید. خبر خوب این است که Ethereum دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ است ، بنابراین تقریباً در همه صرافی ها معامله می شود.

پس از انتخاب صرافی مناسب ، با ارائه آدرس ایمیل خود و ایجاد گذرواژه ، یک حساب کاربری ثبت کنید. همانطور که در بالا گفته شد ، برخی از مبادلات به اطلاعات و اثبات شناسه شما مطابق با مقررات KYC / AML نیاز دارند.

باز هم ، اطمینان حاصل کنید که ویژگی های 2-FA را برای امنیت بیشتر فعال می کنید.

مرحله 1: ETH را به حساب خود واریز کنید

مقدار ETH که می خواهید از کیف پول خارجی خود بفروشید را به حساب خود منتقل کنید. از آدرس ETH کیف پول خود استفاده کنید و سپس با استفاده از آدرس ETH را به صرافی منتقل کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید Ethereum را به فروش برسانید بینانس, انتخاب کنید سپرده از منابع مالی منوی کشویی. سپس ETH را به عنوان ارز سپرده خود انتخاب کرده و کد QR را اسکن کنید. 

مرحله 2: فروش Ethereum

پس از دریافت رمزهای موجود در حساب صرافی خود ، از طریق بخش تجارت صرافی خود کلیک کنید. جفتی را که می خواهید معامله کنید مانند ETH / BTC را انتخاب کنید و مقدار ETH موردنظر را برای فروش وارد کنید.

به عنوان مثال ، کلیک کنید تبادل در Binance ، و یا یکی را انتخاب کنید پایه ای یا پیشرفته نمای تجاری در کادر ارائه شده در سمت راست صفحه ، جفتی را که می خواهید معامله کنید جستجو کنید و ترتیب را انتخاب کنید. کلیک فروش ETH.

فروش اتریوم

باز هم ، اطمینان حاصل کنید که قبل از حرکت به جلو ، تمام جزئیات را تأیید می کنید.

مرحله 3: رمز ارز جدید خود را به یک کیف پول امن منتقل کنید

پس از خرید سکه جدید ، باید به خاطر داشته باشید که ذخیره رمزنگاری خود برای مدت طولانی در صرافی توصیه نمی شود. برای امنیت بیشتر ، سکه های خود را به کیف پول خصوصی منتقل کنید که به شما امکان می دهد کلید خصوصی خود را حفظ کنید.

به عنوان مثال ، در Binance ، می توانید با کلیک روی ارز دیجیتال را به یک کیف پول امن منتقل کنید برداشت ها پیوند از منابع مالی منوی کشویی. ارز دیجیتالی مورد نظر برای انتقال از صرافی خود را انتخاب کرده و مقدار و آدرس برداشت را وارد کنید.

فروش اتریوم

قبل از فروش ETH خود چه مواردی را باید در نظر بگیرید

قبل از فروش اتریوم برای اولین بار ، به یاد داشته باشید که خطرات زیادی در این زمینه وجود دارد. علاوه بر این ، ارزهای رمزپایه بی ثبات هستند. به همین ترتیب ، قبل از تصمیم گیری ، با دقت عمل کنید. 

عواملی که باید در نظر بگیرید شامل ، هزینه های معاملاتی در بورس ، هزینه ها و روش های برداشت ، محدودیت معاملات ، نوع بستر استفاده ، تأیید شناسه مورد نیاز و پشتیبانی مشتری از صرافی.

اینها از عوامل حیاتی هستند زیرا سهولت فروش ETH را تعیین می کنند. به تعداد کارمزد دریافت شده توسط صرافی ای که قصد فروش Ethereum را دارید ، نگاه کنید. برخی از مبادلات کاملا گران هستند ، در حالی که برخی دیگر ارزان هستند. علاوه بر این ، دیگران کاربر پسند هستند و خدمات پشتیبانی از مشتری خوبی دارند ، در حالی که پیمایش برای دیگران دشوار است ، به خصوص برای مبتدیان ، و پشتیبانی ضعیفی از مشتری دارند. 

علاوه بر این ، قبل از انتخاب مبادله مناسب برای نیازهای خود ، جزئیات شخصی را که می خواهید ارائه دهید در نظر بگیرید. برخی از مراکز خرید مشخصات و شناسه شما را درخواست می کنند ، در حالی که برخی از آنها به هیچ گونه شناسایی شخصی احتیاج ندارند ، که برای کسانی که قصد حفظ حریم شخصی خود را دارند مناسب است.

همچنین ، دیگران ممکن است برای تأیید جزئیات شما وقت بگذارند و با توجه به نوسانات ارزهای رمزنگاری شده ، این ممکن است برای تاجری که قصد دارد سکه خود را ASAP بفروشد مناسب نباشد.

بنابراین ، بسیار مهم است که قبل از انتخاب مبادله مناسب ، این عوامل را در نظر بگیرید.

نتیجه

فروش ETH شما برای معامله گران باتجربه و جدید بسیار آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که در یک صرافی مناسب ثبت نام کرده و سفارش خود را ثبت کنید. شما می توانید ETH خود را با ارز فیات یا ارز رمزنگاری شده دیگری بفروشید ، این انتخاب به نیاز شما بستگی دارد. با این حال ، قبل از انتخاب صرافی مناسب برای فروش ETH خود ، عواملی مانند هزینه های معاملاتی ، روش برداشت ، پشتیبانی مشتری ، تأیید شناسه و محدودیت های معامله را در نظر بگیرید. این عوامل تعیین می کند روند فروش Ethereum چقدر برای شما روان خواهد بود. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me