banner
banner

از کجا می توانم “رمزهای امنیتی” بخرم؟

رمزهای امنیتی ابزار مطمئن تری برای مشارکت در بازار رمزنگاری در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند. در وضعیت فعلی ، فضای رمزنگاری فاقد مقررات است. در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری این عدم تنظیم را آزادکننده می دانند ، سرمایه گذاران کلان قبل از سرمایه گذاری خود به بنیاد امن تری احتیاج دارند. این الزامات دقیقاً جایگاهی است که سکه های امنیتی پر می کنند.

سکه های امنیتی با درج الزامات سیستم مالی امروز در سیستم عامل خود ، مقررات آینده را از دست می دهند. این الزامات شامل پروتکل های مشتری خود را بشناسید (KYC) و مبارزه با پولشویی. این استراتژی قانونی اعتماد بیشتری به سرمایه گذاران می دهد. همچنین این بازار رمزپایه را به سرمایه گذاری جذاب تری برای شرکت های بزرگ تبدیل می کند. بیایید لحظه ای پاسخ دهیم و به این س answerال پاسخ دهیم – از کجا می توان نشانه های امنیتی را خریداری کرد?

مالی باز

Open Finance در سال 2014 وارد بازار شد و ساخت سکو یک پیشگام در بخش توکن سازی. سکو توسعه یافته با تشکر از تلاشهای مشترک تکنسینهای مبادله ، وکلای اوراق بهادار و تجار رمزنگاری شده. هدف این سیستم عامل ایجاد شفافیت و قابلیت همکاری بیشتر در بازار رمزنگاری است.

Open Finance با همکاری Harbour همکاری هر دو شرکت را در این بخش افزایش داد. Open Finance یک سیستم انطباق ساده را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این شرکت با چندین موسسه مالی همکاری کرد. این مشارکت های استراتژیک به Open Finance کمک می کند تا مستقیماً با سیستم عامل آنها ادغام شود.

Open Finance زنده است اما در حال حاضر فقط سرمایه گذاران آمریکایی را می پذیرد. نکته جالب این است که Open Finance توسط این موارد تأمین می شود:

0 برابر

0x پروتکل کاربران رمزنگاری شده با یک سیستم تبادل یکپارچه که به طور صریح برای نشانه های مبتنی بر Ethereum طراحی شده است. Ethereum با استفاده از پروتکل های ERC-20 و ERC-721 که منجر به پذیرش جهانی می شود ، رمزگشایی را در مورد ایجاد رمز جدید هدایت می کند. پروتکل 0x ضمن اینکه کاملاً سازگار است ، امکان انتقال رمزهای امنیتی را نیز فراهم می کند.

0x محبوب ترین پروتکل رمز امنیتی است که امروزه استفاده می شود. این پلت فرم از ترکیبی از ویژگی ها از جمله پروتکل یکپارچه API استفاده می کند که کاربران را قادر می سازد منابع نقدینگی را برای دارایی های دیجیتال خود جمع کنند..

در آینده مبادلات بیشتری با استفاده از این پروتکل آغاز خواهد شد.

tZERO

tZERO یکی از اولین رمزهای امنیتی است مبادلات در دسترس عموم است. مفهوم موجود در پشت بستر tZERO ساده است. توسعه دهندگان می خواستند جایگزینی مبتنی بر بلاکچین برای سرمایه گذاران فراهم کنند تا فرایندهای مالی فعلی موجود در وال استریت و سایر ساختارهای نهادی.

tZero از طریق صفحه اصلی

tZero از طریق صفحه اصلی

tZERO شامل یک نرم افزار مدیریت ریسک 15c3-5 است که کاربران را با ارائه ترکیبی از فناوری انحصاری با هدف بهبود قابلیت های تجاری آنها ، قادر می سازد. علاوه بر این ، این پلتفرم شامل نرم افزار DLR است تا اطمینان حاصل کند که همه شرکت کنندگان از SEC سازگار هستند.

tZERO در حال حاضر محبوب ترین صرافی برای خرید رمزهای امنیتی است.

در حالی که شرکت های فوق مبادلاتی را برای خرید رمزهای امنیتی ارائه می دهند ، رهبران زیادی در بازار وجود دارند که تمرکز خود را بر کمک به شرکت ها برای راه اندازی این توکن ها گذاشته اند. این شرکت ها عبارتند از:

چندشکلی

پلی مات سکو با ایجاد یک پروتکل سازگار برای توسعه رمزهایشان ، این نگرانی ها را برطرف می کند. Polymath از پروتکل ST-20 استفاده می کند. ST-20 در زنجیره بلوک Ethereum زندگی می کند. این پروتکل شامل بررسی های داخلی KYC / AML است.

مزایای سرمایه گذار Polymath از طریق صفحه اصلی

مزایای سرمایه گذار Polymath از طریق صفحه اصلی

Polymath به عنوان یک گزینه هوشمند برای دارایی های دارای توکن مانند املاک و مستغلات محبوبیت پیدا کرد. انتقال املاک و مستغلات از طریق فروش توکن مستلزم انطباق با مقررات قانونی فعلی مربوط به مورد برای فروش است. برای انتقال دارایی های تنظیم شده به یک رمز تنظیم شده نیاز دارید.

بندرگاه

پلت فرم توکن سازی مستقر در سانفرانسیسکو, بندرگاه شباهت های زیادی با Polymath دارد از این جهت که بیشتر برای رمزگذاری دارایی های واقعی استفاده می شود. این دارایی ها می توانند شامل املاک و مستغلات ، اوراق بهادار خصوصی ، صندوق های سرمایه گذاری ، ارزش ویژه شرکت ، هنرهای زیبا باشند و لیست ادامه دارد. این پلتفرم برای کلیه شرکت کنندگان در اقتصاد جهانی به سازگاری با KYC و AML نیاز دارد.

سکوی Harbour در سطح پروتکل با Polymath متفاوت است. هاربر از پروتکل محبوب ERC-20 استفاده می کند. هاربر از R-token برای انجام این کارها استفاده می کند. نشانه های R از انتشار و معاملات ثانویه متن باز و تنظیم کننده هستند.

روشی امن تر برای تجارت

با گسترش بازار رمزنگاری ، رمزهای امنیتی همچنان محبوبیت می یابند. دیجیتالی شدن اقتصاد ، این نشانه ها را به سمت استفاده اصلی سوق داد. اکنون ، کاربران رمزنگاری جایگزینی برای ماهیت غیرمجاز صنعت دارند. شما باید انتظار داشته باشید که با ورود بیشتر مقررات مربوط به انطباق ، شاهد افزایش توسعه در این بخش باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me