banner
banner

تبادل PIT توسط Blockchain.com: راهنمای بررسی کاربر

بررسی Pit-blockchain

راهنمای کاربر کامل در پلتفرم جدید مبادله ارز رمزنگاری شده Blockchain.com به نام The PIT.

نحوه استفاده ، تجارت و پیوستن به صرافی Pit Blockchain.com

PIT یک “پلت فرم معاملاتی رمزنگاری درجه یک” است که توسط Blockchain در تابستان 2019 پس از یک سال در توسعه خفا توسط تیمی که اعضای آن NYSE ، TD Ameritrade و Google را شامل می شود ، راه اندازی شد..

امکانات

 • انطباق انحصاری موتور و سیستم تجارت
 • برای راه اندازی بتا در ژوئیه 2019 به طور مخفیانه در سراسر 2018 توسعه یافته است
 • “رمزگذاری درجه نظامی”

روش های سپرده گذاری

 • انتقال بانکی (EUR ، USD و GBP)
 • سپرده های رمزنگاری (BTC ، ETH ، BCH ، LTC ، USDT و PAX)
 • SEPA (یورو)

طرفداران

 • برای دسک تاپ ، iOS یا Android موجود است
 • سریعترین معاملات در صنعت
 • اتصال مستقیم به کیف پول Blockchain

منفی ها

 • تعداد محدودی از جفت های تجاری در هنگام راه اندازی
 • همچنان که بیش از 1 میلیارد دلار در ماه معامله می کنید ، هزینه های سازنده (0.02)) و هزینه گیرنده (0.05 charges) دریافت می کنید.

معرفی

بلاکچین در ژوئیه سال 2019 مبادله ارز رمزنگاری شده به نام The PIT را اعلام کرد. این مبادلات از همان ابتدا پر ستاره بود: در ویدئوی مقدماتی اعلام کننده راه اندازی صرافی ، ویلیام شاتنر وجود داشت. این تبادل همچنین با مشارکت متخصصان NYSE ، TD Ameritrade ، Goldman Sachs ، UBS ، Google ، Interactive Brokers و Revolut توسعه یافته است. Blockchain با پشتیبانی این شرکای سطح بالا ، ادعا می کند که PIT سریعترین تبادل رمزنگاری در جهان امروز است.     مبادله بلاکچین گودال

Blockchain همچنین تجارت رمزنگاری شده خود را برای سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی طراحی کرده است. این یک “پلت فرم معاملات رمزنگاری درجه نهادی” است ، به این معنی که برای سرمایه گذاران سازمانی به اندازه کافی خوب است ، اما برای سرمایه گذاران خرده فروشی معمولی نیز مناسب است.

همه اینها خوب به نظر می رسند – اما آیا PIT مطابق ادعاهای بلند Blockchain عمل می کند?

خوب ، به نظر می رسد که PIT سریعترین مبادله ارز رمزنگاری شده در جهان است زیرا Blockchain ادعا می کند کاربران می توانند 40 میکرو ثانیه معامله کنند ، این بدان معناست که هر معامله گر مجموعه رمزنگاری می تواند در هر ثانیه میلیون ها سفارش انجام دهد. این پلت فرم توسط معمار ارشد پیشین بورس سهام نیویورک طراحی شده است. همچنین در Equinix LD4 ، یک مرکز داده برتر تجارت با تأخیر کم ، قرار دارد. PIT موتور تطبیقی ​​خود را “Mercury” می نامد. هیچ موتور منطبق دیگری نمی تواند سریعتر از The PIT Mercury معاملات را پردازش کند.

ویژگی جالب دیگر با PIT ادغام آن با کیف پول محبوب Blockchain است. با اتصال کیف پول Blockchain به PIT ، معامله گران می توانند به سرعت ارزهای رمزنگاری شده را از صرافی به محل ذخیره امن خود منتقل کنند.

مبادله بلاکچین-گودال

PIT همچنین در مورد نقدینگی خود معامله بزرگی انجام می دهد. بلاکچین برای تأمین نقدینگی قوی با “سازندگان بازار جهانی” همکاری کرده است تا به بازرگانان اجازه دهد در هر زمان بین هر جفت معاملاتی معامله کنند. امروز 26 جفت معاملاتی در بورس وجود دارد که شامل جفت فیات به رمزنگاری و رمزنگاری به رمزنگاری است..

PIT قدرت زیادی در زیر کاپوت قرار دارد ، اما رابط کاربری ساده و استفاده از آن برای همه آسان است. معامله گران پیشرفته می توانند داشبورد را برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد خود سفارشی کنند ، در حالی که معامله گران مبتدی یک پلت فرم قابل دسترسی و کاربرد آسان متناسب با نیازهای خود پیدا می کنند.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی PIT شامل موارد زیر است:

سریعترین موتور تطبیق: PIT ادعا می کند که دارای سریعترین موتور منطبق بر صنعت است و دلیل کمی برای تردید در این ادعا می بینیم. معامله گران می توانند در هر ثانیه میلیون ها سفارش انجام دهند و هر معامله در 40 میکرو ثانیه انجام شود.

26 جفت تجاری: در زمان راه اندازی ، PIT از 26 جفت معاملاتی پشتیبانی می کند. PIT با خوش بینی این منطقه را جفت تجاری Goldilocks می نامد. خیلی کم نیست و زیاد هم نیست: فقط عدد مناسب است.

پشتیبانی خوب از شبکه بانکی جهانی: PIT به لطف اتصال مستقیم به شبکه بانکی جهانی ، تعدادی گزینه آسان برای سپرده گذاری ارائه می دهد. از طریق انتقال بانکی می توانید به راحتی USD ، EUR و GBP را واریز کنید. سپرده های رمزنگاری در BTC ، ETH ، USDT و PAX نیز موجود است.

از مرکز داده با تأخیر کم استفاده می شود: موتور تطبیق PIT از قبل سریع است ، اما برای سرعت بخشیدن به آن ، از مرکز داده افسانه ای Quinix LD4 استفاده می شود ، که به عنوان “یکی از سریعترین و مطمئن ترین” مراکز داده در جهان توصیف می شود.

امنیت درجه نظامی: PIT ادعا می کند که امنیت درجه نظامی مناسب برای موسساتی را که حداکثر محافظت را دارند ، ارائه می دهد.

ادغام کیف پول Blockchain: PIT با استفاده از API جدید Blockchain Connect به طور یکپارچه با Blockchain Wallet ، نرم افزار محبوب کیف پول رمزنگاری ساخته شده توسط Blockchain ادغام می شود. هرگونه وجهی که در حساب شما در PIT نگهداری می شود می تواند بلافاصله به کیف پول Blockchain شما منتقل شود تا شما را در اختیار کامل کلیدهای خصوصی خود قرار دهید.

مناسب برای سرمایه گذاران مبتدی و پیشرفته: PIT یک بستر درجه ای سازمانی است ، اگرچه هنوز تلاش می کند تا سرمایه گذاران خرد را تأمین کند. می توانید داشبورد خود را شخصی سازی کنید یا آن را همانطور که هست بگذارید.

توسعه یافته به طور مخفیانه با رهبران صنعت: PIT یکی از جالب ترین داستان های مبادی عمده را دارد. این تبادل به طور مخفیانه توسط یک تیم مخفیکاری در طول سال 2018 توسعه داده شد. این تیم شامل کارشناسانی از NYSE ، TD Ameritrade ، Google و سایر سازمان های برجسته بود..

هنوز در بتا: پس از راه اندازی در ژوئیه 2019 ، PIT هنوز رسما در مرحله بتا است (از اکتبر 2019).

هزینه های رقابتی: هزینه های معاملاتی PIT در مقایسه با سایر ارائه دهندگان نظارت شده منطقی است. اگر کمتر از 100000 دلار در ماه معامله کنید ، 0.24٪ هزینه گیرنده و 0.14٪ هزینه سازنده پرداخت خواهید کرد. نرخ ها از آنجا ادامه می یابد. اگر این اعداد به طرز عجیبی خاص به نظر می رسند ، یک دلیل وجود دارد: نرخ PIT 0.01٪ پایین تر از Coinbase Pro است.

نمودارهای یکپارچه TradingView: با تشکر از ادغام با TradingView ، PIT به شما امکان می دهد نمودارهای خود را با صدها مطالعه فنی و نقاشی سفارشی کنید. برای ایجاد لنزهای دلخواه خود در بازارهای رمزنگاری ، از شمعدان ها تا خواستaccis استفاده کنید.

در 200+ کشور موجود است: برخلاف سایر صرافی های بسیار منظم ، PIT در سراسر جهان در دسترس است. می توانید برای بیش از 200 کشور در PIT ثبت نام کنید.

ارزهای PIT و جفت ها

PIT هنگام راه اندازی 26 جفت معاملاتی ارائه می دهد. آنها این جفت معاملات را “منطقه Goldilocks” می نامند زیرا تعداد جفت های درست وجود دارد. جفت USD (BTC / USD ، ETH / USD ، BCH / USD ، LTC / USD ، PAX / USD ، USDT / USD و XLM / USD) ، جفت EUR (BTC / EUR ، ETH / EUR ، BCH / EUR) وجود دارد جفت LTC / EUR ، USDT / EUR ، PAX / EUR و XLM / EUR) ، جفت GBP (BTC / GBP) ، جفت BTC (ETH / BTC ، LTC / BTC ، BCH / BTC و XLM / BTC) ، جفت ETH ( جفت های BCH / ETH و LTC / ETH) ، USDT (BTC / USDT ، ETH / USDT ، BCH / USDT و LTC / USDT) و PAX (BTC / PAX ، ETH / PAX ، BCH / PAX ، LTC / PAX ، و XLM / PAX).

روش های سپرده گذاری و برداشت از PIT پشتیبانی می کند

PIT از سپرده های ارز فیات از طریق انتقال بانکی به دلار ، GBP و EUR پشتیبانی می کند. همچنین می توانید هر یک از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده را از جمله BTC ، ETH ، USDT و PAX در سیستم عامل واریز کنید..

مراحل ثبت نام و ورود به سیستم PIT

PIT از 200+ کشور در سراسر جهان کاربران را می پذیرد. تا زمانی که در یک کشور تحریم نشده باشید (مانند کره شمالی) ، برای ثبت نام در PIT مشکلی ندارید. روند ثبت نام ساده و شبیه به هر تبادل رمزنگاری دیگر است. می توانید در مدت 3 دقیقه ثبت نام خود را به پایان برسانید و سپس وجه را فوراً واریز کنید.

تجارت PIT

PIT در مقایسه با سایر صرافی های بزرگ یک رابط تجاری منحصر به فرد ارائه می دهد. به جای متن کوچک و نمودارهای سنگین مبادلات دیگر ، PIT طراحی منحصر به فرد خود را دارد. از رنگ به طور م effectivelyثر برای نشان دادن حرکات بازار استفاده می کند. صفحه اصلی معاملات نمودار حرکت قیمت بیت کوین را نشان می دهد ، در حالی که می توانید کتاب سفارش ، پنجره خرید / فروش و لیستی از اخبار جدید درباره بیت کوین را در پایین ببینید. این یک رابط طراحی شده است و می توانید بگویید یک پلت فرم اختصاصی است که از زمین ساخته شده تا متفاوت از سایر مبادلات باشد.

هزینه های PIT

PIT دارای ساختار هزینه رقابتی است که مشابه سایر مبادلات نظارتی مانند Gemini ، Binance ، Coinbase و Kraken است (اگرچه PIT هوشمندانه هزینه های خود را 0.01 تا 0.02 درصد پایین تر از رقبای اصلی خود قرار داده است).

 • هزینه سازنده: 0.14٪ (0 تا 99999.99 دلار در هر ماه) تا 0.02٪ (بیش از 1 میلیارد دلار در هر ماه)
 • هزینه تاکر: 0.24٪ (0 تا 99999،99 دلار در هر ماه) تا 0.05٪ (بیش از 1 میلیارد دلار در ماه)
 • هزینه سپرده SEPA: 0 دلار
 • هزینه برداشت SEPA: 0 دلار (حداقل 50 یورو)
 • سپرده دلار آمریکا: رایگان
 • برداشت سیم USD: 10 دلار (داخلی) یا 30 دلار (خارجی)

برای برداشت سیم خارجی نیز حداقل مبلغ 5000 دلار برداشت (بدون حداقل مبلغ برداشت داخلی سیم). اگر بانک مقصد در هرجای خارج از ایالات متحده باشد ، برداشت وجه خارجی در نظر گرفته می شود.

مسائل امنیتی و Powntime PIT

PIT در ژوئیه 2019 راه اندازی شد. تاکنون ، برای مبادله رمزنگاری “امنیت درجه یک” قایقرانی نرم افزاری داشته است. PIT هیچ گونه نقض امنیتی ، آشکار امنیتی و یا نشتی داده های عمومی را تجربه نکرده است و همچنین برای مدت زمان قابل توجهی مبادله کاهش نیافته است.

سهولت استفاده از PIT

استفاده از PIT به طرز شگفت انگیزی آسان است. اگر پنجره های تجاری مبادله های رمزنگاری مرسوم برای شما ترسناک به نظر می رسند ، ظاهر مناسب PIT برای مبتدیان ممکن است انتخاب صحیحی باشد. متن پررنگ و بزرگ است و رابط کاربری شما را با رنگ ها ، اعداد یا دکمه ها غرق نمی کند. ساده است اما می توان آن را سفارشی کرد تا پیشرفته تر باشد.

اعتماد و حریم خصوصی PIT

به طور معمول ، اعتماد به مبادله رمزگذاری جدید کاملاً دشوار است. PIT ، با این وجود ، توسط متخصصان TD Ameritrade ، Google و NYSE ، در میان سازمان های مهم دیگر ، ایجاد شده است. توسعه دهنده صرافی ، Blockchain ، همچنین یکی از اعضای قدیمی انجمن رمزنگاری است که مسئول تولید حدود 40 میلیون کیف پول Blockchain تا به امروز است. دفتر مرکزی PIT در لوکزامبورگ است.

خدمات مشتری PIT

PIT دارای یک مرکز پشتیبانی است که می توانید از طریق فرم آنلاین با آن تماس بگیرید. فقط یک درخواست ارسال کنید و ظرف 1-2 روز کاری پاسخ دهید. به طور کلی ، خدمات مشتری PIT به صورت آنلاین به خوبی بررسی می شود.

راهنمای کاربر PIT: نحوه تنظیم و استفاده از PIT

ثبت نام برای PIT و استفاده از Exchange برای اولین بار کاملاً ساده است. برای انجام اولین معامله خود این مراحل را دنبال کنید.

1. ثبت نام کنید

به صفحه اول بروید و روی “ورود” یا “ثبت نام” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

نام ، آدرس ایمیل و رمز ورود خود را در فرم وارد کنید.ثبت نام-بلاکچین-کام-گودال

2. تأیید صحت

PIT یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می کند. برای تأیید آدرس ایمیل خود ، روی پیوند موجود در پیام کلیک کنید. حساب شما باز خواهد شد.

تأیید اعتبار thepit-blockchainthe-pit-blockchain-wallet

ایمیل-بلاکچین-گودال

حساب بلاکچین

امنیت-گودال-مبادلهحفره چاله

3. احراز هویت دو عامل

PIT شما را مجبور می کند با استفاده از برنامه Google Authenticator احراز هویت دو عاملی (2FA) را تنظیم کنید. قبل از واریز وجه ، 2FA در PIT اجباری است.

blockchain-the-pit-Exchange-2fa

بعد از پیکربندی برنامه روی دستگاه تلفن همراه ، می توانید رمز عبوری ایجاد کنید که هر 30 ثانیه تغییر کند. هر بار که بخواهید وارد حساب خود شوید یا وجهی را برداشت کنید باید این کد را وارد کنید.

در مرحله بعدی ، باید تأیید KYC / AML را انجام دهید. همه کاربران برای تجارت در The PIT باید حداقل Silver Tier KYC باشند. شما باید نام قانونی ، ایمیل تأیید شده ، تاریخ تولد و آدرس خود را ارائه دهید.

برای ارتقا to به تأیید Gold Tier KYC ، باید عکسی از شناسه عکس صادر شده توسط دولت به همراه عکسی از خودتان ارائه دهید. تأیید Gold Tier KYC امکان معاملات بیشتر و ویژگی های بیشتر را فراهم می کند.

4. روش پرداخت

پس از اتمام تأیید ، می توانید حساب خود را با ارز رمزنگاری شده (BTC ، ETH ، PAX یا USDT) ، انتقال وجه (USD از آمریکا یا بانک خارجی) یا SEPA (برای سپرده های یورو) تأمین کنید..

سپرده های زنجیره ای گودال

برای واریز ، اکنون سپرده را در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. اگر تأیید صحت 2FA را تکمیل نکرده اید ، در این مرحله باید این کار را انجام دهید.

5. معامله ارز رمزنگاری شده

هنگامی که پول به حساب شما در PIT واریز شد و شما حداقل تأیید صحت KYC Silver Tier را انجام دادید ، می توانید تجارت ارز رمزنگاری شده را شروع کنید. 26 جفت در PIT موجود است. ورود به معاملات آسان است. مبلغی را که می خواهید بخرید یا بفروشید با BTC یا USD وارد کنید ، سپس از بازار یا نوع سفارش محدود را انتخاب کنید.

ارز رمزنگاری شده گودال

6. برداشت

با استفاده از انتقال سیم (هزینه 10 دلار) ، SEPA (رایگان) یا رمزنگاری (رایگان با هزینه استاندارد شبکه) می توانید در هر نقطه پول برداشت کنید.

حرف آخر

PIT مبادله ای جدید با نگرشی سخیف است. این برنامه از ابتدا به عنوان یک پلت فرم اختصاصی ساخته شده است ، به همین دلیل امروزه متفاوت از سایر مبادلات اینترنتی است. همچنین امروز سریعترین مبادله در بازار است که به معامله گران اجازه می دهد هر ثانیه میلیون ها معامله را انجام دهند.

از نظر فنی ، PIT پس از راه اندازی در ماه جولای هنوز در حالت بتا است (از اکتبر 2019). تبادل ، عملکرد خوبی دارد. به لطف مشارکت PIT با مجموعه نقدینگی ، نقدینگی برای سیستم عامل در 26 جفت قابل معامله مهم نیست.

اگر به دنبال یک مبادله سریع ، امن و بسیار تنظیم شده هستید که در 200+ کشور جهان در دسترس باشد ، پس PIT یکی از بهترین گزینه هاست که توسط تیم Blockchain با مشارکت برخی از ذهن های برجسته در فضای فناوری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me