banner
banner

شبکه سلسیوس: استاد راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری

شبکه سانتیگراد

شبکه Celsius یک سیستم وام برای ارزهای رمزپایه و سود بیت کوین است که قصد دارد به “بازگرداندن خودتان” کمک کند. با داشتن بیش از 49000 کیف پول فعال و 300 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت ، سازمان وام 2.2 میلیارد دلاری سزاوار بازبینی به روز شده در سال 2019 سلسیوس است تا ببینید آیا باید وام نقدی دریافت کنید یا به عنوان وثیقه رمزنگاری خود سود کسب کنید.

غیر متمرکز کردن جهان سرمایه گذاری با شبکه سانتیگراد

شبکه Celsius و Bitcoin.com که به عنوان دو نام غول پیکر در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه شناخته می شود ، از یک همکاری کاملاً جدید خبر داده اند که یکی از بزرگترین ادغام ها را بین دو تجارت بلاکچین / رمزنگاری انجام می دهد..

در حالی که این مورد وجود دارد مگر اینکه شما از آن دسته افرادی باشید که خود را در جریان آنچه در صنعت می گذرد آگاه می کنند. نامی مانند شبکه سلسیوس برای شما خیلی مهم نخواهد بود ، حتی اگر نامی باشد که باید کاملاً درباره آن یاد بگیرید.

این یكی از معدود خدماتی است كه با اشتیاق كافی برای جستجوی راه حل های مالی بر روی سر آنها آغاز شده است. به گفته آنها ، به روشی خدمت می کند که به نفع کاربران آن و دارندگان رمزنگاری سلسیوس باشد.

و این ما را وارد اصل بحث ما در اینجا می کند.

امور مالی – بهتر و بهتر – شروع شبکه سانتیگراد

در حالی که فقط چند سال است که وجود دارد – که در سال 2017 تأسیس شده است – شبکه سلسیوس می خواست آنچه در مراحل اولیه معاملات آتی و بازاریابی / وام برای سرمایه گذاران انجام داد برای بازار ارزهای رمزنگاری شده و کاربران آن انجام دهد..

سلسیوس توسط مدیر عامل فعلی خود (الکس مشینسکی) ، COO (S. Daniel Leon) ، CMO (کیت باومورلد) و CTO (Nuke Goldstein) در لندن تاسیس شد ، از Ethereum و رمز ERC20 خود استفاده کرد تا بلاکچین منحصر به فرد خود را ایجاد کند. رمزنگاری.

این هدف است؟ جایگزین کردن Futures Market و راه حل های معاملات حاشیه ای که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و به آنها امکان می دهد به روشی معتبر و غیرمتمرکز عمل کنند. در نتیجه یک سیستم عادلانه تر ایجاد می شود که به نفع کسانی است که علاقه مندند ارز خود را به وام گیرندگان و سرمایه گذاران بالقوه بدهند.

با ارائه مفهوم اولیه در سال 2017 ، تیم اعلام کرد که یک ICO اختصاصی Celsius وجود دارد تا سیستم عامل خود را از زمین خارج کند و به یک راه حل مالی بین قاره ای تبدیل شود.

بنابراین این جمع آوری کمک مالی چقدر موفق بود؟ سلسیوس با نتیجه گیری در مارس 2018 موفق شد بیش از 50 میلیون دلار سرمایه جمع کند.

مسئله سرمایه گذاری متعارف

دونالد آمستاد از شرکت سرمایه گذاری Aberdeen Standard Investments طی مصاحبه ای با LiveWire Markets در مورد نوع چالش هایی که سرمایه گذاران در شرایط مالی کنونی با آن روبرو هستند بحث کرد..

برای بستر بیشتر ، آمستاد تأکید می کند که نرخ بهره بالاتر و تورم منجر به فعال شدن بازار سرمایه گذاری و در نتیجه بازده سالانه سرمایه گذاری می شود. این را می توانید در اوراق قرضه دولتی ، شرکتی و بانکی گذشته مشاهده کنید.

اما شرایط مالی کنونی نرخ های بهره پایین تر ، تورم پایین تری را به همراه دارد و در نتیجه: بازده سالانه ناخوشایند می شود. و با توجه به این واقعیت ، این وضعیت امور مالی است که به دلیل سیاست های مالی بانک مرکزی اروپا ، بانک انگلیس و فدرال رزرو ایالات متحده در حال طولانی شدن است به این معنی که سرمایه گذاران به این زودی ها نمی توانند انتظار بازده چشمگیر داشته باشند.

این چیزی است که تیم سلسیوس با تأسیس خود در سال 2017 به نتیجه رسانده است. طبق یکی از پست های متوسط ​​خود ، جو تورم و بهره کم شرایطی است که توسط بانک ها تقلید می شود وقتی صحبت از کسانی می شود که از طریق اوراق بانکی سرمایه گذاری می کنند.

نحوه کار برای این بانک ها این است که نرخ بهره نسبتاً ناچیزی را برای سرمایه گذاران فراهم می کنند ، ضمن اینکه از سود سهام سود می برند. این باعث ایجاد یک بازار کاملاً ناعادلانه و کاملاً غیر رقابتی برای افرادی می شود که می خواهند پول خود را به نتیجه برسانند.

وارد Celsius شوید ، شبکه رمزنگاری طراحی شده برای کمک به درآمد ، وام و پرداخت در بلاکچین.

شبکه سانتیگراد – نحوه عملکرد آن

حسابگر وام-سلسیوس-شبکه-رمزنگاری-وام

گفتن این موضوع به عنوان برداشت غیرمتمرکز از اوراق قرضه یا بازار سرمایه گذاری ، هیچ گونه ساختگی نیست.

کاربران یا علاقه مندان به این پلتفرم می توانند کارهایی فراتر از HODL ارزهای رمزنگاری شده خود انجام دهند. آنها در واقع می توانند ارزهای رمزنگاری شده خود را از کیف پول دیجیتال یا سخت خود به یک آدرس رمزنگاری منحصر به فرد در سیستم عامل سلسیوس منتقل کنند تا سود رمزنگاری شما را بدست آورند و بدون هیچ گونه هزینه ای فوراً در مقابل آن وام بگیرند.

در کل ، 18 دارایی رمزنگاری مختلف و سکه های پایدار وجود دارد که کاربران می توانند انتخاب کنند تا آنها را به سیستم عامل بریزند.

هر یک از این رمزنگاری ها / StableCoins دارای یک APR معمولی مرتبط هستند که به چند دلیل تمایل به نوسان هفتگی دارند:

اولین مورد تأمین این سکه ها است. با افزایش یا کاهش تعداد ، این فروردین با دنبال کردن الگو.

مورد دیگر مبتنی بر این است که شما دقیقاً چطور تصمیم به دریافت سود خود گرفته اید ، درصورتی که کسانی که ترجیح می دهند در رمز بومی سیستم عامل (CEL) پرداخت شوند بیشتر از آنهایی که فرقه دیگری را انتخاب می کنند ، درآمد کسب کنند..

همراه با این فهرست دارایی های رمزنگاری – چند مورد دیگر نیز وجود دارد که این شرکت قصد دارد در آینده قابل پیش بینی به شبکه بیاورد..

این ارزها شامل ارزهای “واقعی” دیگری می شوند که شامل ارزهای استرالیا (AUD) ، هنگ کنگ (HKD) ، کانادا (CAD) و انگلستان (GBP) و همچنین رمزنگاری های معروف تر مانند TRON (TRX) ، EOS و الگورلند.

celsius-network-wallet

چگونه شروع می کنید?

اولین کاری که باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری است که از طریق برنامه تلفن همراه یا مرورگر انجام می شود. اگر از طریق برنامه است ، باید یک پایه 4 رقمی ایجاد کنید که دسترسی شما به سیستم عامل را راحت تر می کند.

پس از انجام مراحل ثبت نام ، می توانید دارایی های دیجیتال را به یک آدرس رمزنگاری تولید شده به طور تصادفی مرتبط با رمزنگاری مورد نظر خود منتقل کنید.

همیشه توجه داشته باشید که آدرسی که در سانتیگراد ایجاد کرده اید با رمزنگاری که می خواهید برای آن ارسال کنید مطابقت دارد.

به طور کلی ، این روند جابجایی بر روی دارایی های رمزنگاری می تواند تقریباً 15-30 دقیقه طول بکشد. همچنین می توانید انتخاب کنید که چه نوع سود بهره ای را دریافت کنید ، در حالی که فقط به استفاده از یک روش اکتفا نکرده اید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید بازدهی بهره داشته باشید که مستقیماً به مبلغ بیت کوین شما پرداخت شود – می توانید پرداخت به بیت کوین را انتخاب کنید – اما نرخ بهره کمتری را بدست آورید.

celsius-network-my-cel-crypto-interest

متناوباً ، می توانید تصمیم بگیرید که در توکن های CEL پرداخت شوید. باز کردن نرخ بهره بالاتر ، همراه با طیف وسیعی از هدیه های منحصر به فرد.

این موارد شامل درصد بهره بهبود یافته و همچنین نرخ های بهتر برای سایر خدمات موجود در سیستم عامل است.

سود-رمزنگاری-سانتیگراد

بنابراین این تصمیم چقدر تفاوت ایجاد می کند؟ بیایید به عنوان مثال یک Bitcoin ثابت – مانند Tether – در نظر بگیریم. اگر قرار بود حدود 1000 دلار به کیف پول دیجیتال واریز کنید و آن را به مجموعه دارایی های موجود اضافه کنید.

اولین انتخاب این است که برای پرداخت در همان دارایی دیجیتالی که سرمایه گذاری می کنید پرداخت کنید. در این حالت USDT ، که به افزایش بازده سالانه شما کمک می کند ، اما به این معنی است که APR معمولی کمتری خواهید داشت. در حال حاضر 8.10٪ 81 دلار در سال برای شما فراهم می کند.

با این حال ، اگر بخواهید در CEL حقوق دریافت کنید ، این APR معمولی به 8.91٪ افزایش می یابد. با در نظر گرفتن تأثیر تغییرات در این درصد ، شما سالانه 89.1 دلار درآمد کسب خواهید کرد ، که فقط در صورت انتخاب مقدار بیشتری به آن افزایش می یابد.

در حالی که این در مقایسه با سایر سرمایه گذاری هایی که می توانید انجام دهید کاملاً حاشیه ای به نظر می رسد.

ذکر این نکته مهم است که این یک درآمد منفعل است و در صورت ذخیره نکردن آن در کیف پول سخت ، در غیر اینصورت بدست نمی آورید..

علاوه بر این ، شما می توانید تصمیم بگیرید که رمزنگاری بیشتری را به این / این کیف پول ها در هر نوع مدت زمان اضافه کنید. بیشتر (رمزنگاری) خوشحال کننده تر است!

این چیزی است که به نظر من نسبتاً کم تحسین می شود. عمدتاً به این دلیل که اگر تصمیم دارید پول خود را در یک اوراق قرضه درآمد یا رشد قرار دهید ، در افزودن یا برداشتن پول آزاد نیستید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که صبر کنید تا بالغ شود. در اینجا یک ویدیو کلیپ از مدیر عامل سانتیگراد الکس مشینسکی با NASDAQ آمده است:

خلاصه

وقتی صحبت از دنیای ارزهای رمزپایه می شود ، راه های زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد. کوتاه برای سودهای سریع ، طولانی برای استفاده از آن به عنوان طلای دیجیتال یا پرچین برای یک بازار سرمایه گذاری جریان اصلی (احتمالی) مغلوب.

متناوباً ، به جای اینکه فقط اجازه دهید آن راکد بماند ، چرا اجازه نمی دهید که آن را ارزیابی کند و سود کمی برای شما ایجاد کند در حالی که رمزنگاری رونق دارد?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me