banner
banner

10 برنامه برتر اخبار Cryptocurrency موبایل برای سال 2018

دانستن رویدادهای فعلی پیرامون ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود رمز موفقیت در یک سرمایه گذار یا تاجر ارز رمزپایه است. شناختن “اول” شما را از بازی جلوتر می برد. بیشتر افت ها و تجمع ها نتیجه اخبار عالی و نامطلوب پیرامون یک دارایی است. خیلی ساده ، شما به بهترین برنامه خبری ارزهای رمزنگاری شده نیاز دارید. اما نگران نباشید ، ما قصد داریم دقیقاً بهترین موارد را به شما نشان دهیم تا مجبور نشوید وقت خود را برای امتحان همه آنها هدر دهید.

اکنون ، در روزهای تلفن های هوشمند هیچ بهانه ای برای به روز نبودن وجود ندارد. بنابراین از لیست سرپرستی ما از بهترین سیستم عامل هایی که در آن می توانید به روزترین بیت کوین ، ارزهای جایگزین و اخبار بلاکچین را در مکانی آسان پیدا کنید لذت ببرید (و بنابراین می توانید از داشتن 40 برگه باز خودداری کنید).

سیستم عامل های جمع کننده اخبار زیر تمام آنچه برای تصمیم گیری عاقلانه در زمینه سرمایه گذاری در سال 2018 نیاز دارید ، است.

Coins.Live: Crypto Market Cap

برنامه رمزنگاری برنامه Coins.live و تقویم ICO

سکه. زنده برنامه در هر دو سیستم عامل Android و Apple در دسترس است ، و برنامه اصلی شما برای همه موارد رمزنگاری است. می توانید از آن برای پیگیری قیمت ارزهای رمزنگاری در زمان واقعی استفاده کنید و در جریان آخرین اخبار قرار بگیرید. این برنامه همچنین دارای یک ویژگی نمونه کارها است که در آن می توانید سرمایه گذاری های خود را تنظیم و پیگیری کنید. این تیم اخیراً به روزرسانی کرده است که به شما امکان دسترسی به تقویم ICO را می دهد.

ارزهای رمزپایه – قیمت ها ، اخبار ، ارزش نمونه کارها توسط Ivo Stoyanov

به دنبال جایی هستید که بتوانید قیمت سکه را دنبال کنید ، اخبار روز را دریافت کنید و ارزش نمونه کارها را در یک مکان پیگیری کنید؟ این برنامه ارز رمزنگاری شده ممکن است بهترین انتخاب شما باشد.

رابط کاربری ساده آن باعث می شود تا بتوانید به راحتی بین سه بخش برنامه جابجا شوید. در بخش بازار آن همه قیمت ارزهای رمزنگاری شده لیست می شود و آنها را بر اساس سقف بازار درجه بندی می کند. بخش نمونه کارها احتمالاً ساده ترین استفاده در بازار است. از شما فقط خواسته می شود نام سکه خود را وارد کنید و مقدار آن را در اختیار داشته باشید. سپس آن را جادو می کند. قیمت های خود را به قیمت های بازار به روز کنید و به شما بگوییم که هر لحظه چقدر ارزش دارید.

بخش اخبار همچنین رویدادهای جاری را از بهترین منابع خبری ارزهای رمزپایه در سراسر جهان نمایش می دهد. از Crypto Coin News (CCN) ، Coin Desk ، Coin Telegraph ، Use the Bitcoin و موارد دیگر بخوانید.

برنامه از فروشگاه Google Play بارگیری می شود و به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه مخفی استفاده می شود.

همه اخبار Crypto توسط Crypto Dev

یک برنامه عالی دیگر برای به دست آوردن همه اخبار ارزهای رمزنگاری شده همه در یک مکان. با استفاده از برنامه All Crypto News ، این گزینه را دارید که بخواهید چه سایتی را بخوانید تا اخبار ارز رمزنگاری شده خود را بخوانید.

تمام اخبار Crypto همچنین قیمت های چند سکه را در USD و EUR دنبال می کنند. با نیازی به یادآوری اینکه کدام سایت را باید بازدید کنید ، فقط داشتن آن همه برنامه Crypto News به شما شروع می کند تا هرچه سریعتر نسبت به شرایط بازار واکنش نشان دهید.

اخبار و نکات Cryptocurrency APK برنامه Bitcoin News توسط Delta Force

ساده دیگر برای استفاده برنامه Cryptocurrency News and Tips برای تلفن های همراه آندروید. این برنامه یک قدم جلوتر می رود تا تمام نیازهای شما را در یک مکان ارائه دهد.

این برنامه از بهترین منابع خبری ارز رمزنگاری شده در صنعت برخوردار است. با داشتن بیش از 30 منبع ارز رمزنگاری شده ، می توانید در مورد همه سکه ها به روز شوید. با اخبار و نکات Cryptocurrency ، همچنین گزینه هایی برای شناختن اینکه ICO در حال حاضر فعال است را دریافت می کنید. این می تواند اطلاعات خوبی برای کسانی باشد که در پروژه هایی که بسیار ارزان هستند ، اغلب در مرحله ICO ، وارد پروژه می شوند.

Crypto Crunch – اخبار بیت کوین ارز رمزنگاری شده & رتبه بندی توسط تیم CADO

برنامه Crypto Crunch اتفاقاً یک برنامه خبری محبوب ارزهای رمزپایه است که دارای امتیاز بالایی در فروشگاه Google App است. این برنامه کاربران را با اخبار روز در زمان واقعی به روز می کند.

این برنامه به روزرسانی های فوری اخبار ارزهای رمزنگاری شده ، قیمت های به روز شده سکه و بهترین تحلیل بازار ارزهای رمزنگاری شده را از متخصصان برتر صنعت برای شما به ارمغان می آورد.

برای معامله گران و سرمایه گذاران رمزنگاری عالی است ، اخبار روزانه ارزهای رمزپایه را از بهترین منابع به آنها می دهد ، باعث می شود از اشتباهات رایج معاملات جلوگیری کنند و اطلاعات دست اول کاربران را به دست آورند که به آنها شروع خوبی می دهد.

به دنبال یک همراه مناسب بازار ارزهای رمزنگاری شده برای دریافت اطلاعات به موقع در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه جایگزین هستید, برنامه Crypto Crunch یکی از بهترین انتخاب هاست.

اخبار بیت کوین & اخبار Cryptocurrency توسط آزمایشگاه های Marwaha

این برنامه آخرین به روزرسانی ها را در دنیای ارزهای رمزنگاری شده برای شما به ارمغان می آورد. این از اخبار خبری از منابع مختلف برای دریافت آخرین اخبار کاربران در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه جایگزین در یک برنامه استفاده می کند.

این برنامه به روزرسانی ها را براساس سیستم عامل ها انجام می دهد و باعث می شود در هر زمان به سرعت از سیستم عامل مورد نظر خود بخوانید. همچنین فیلترهای به روزرسانی شده اخبار خوانده نشده را فیلتر می کند ، بنابراین مجبور نیستید که اخبار مشابه را دو بار بخوانید.

در این برنامه ، شما همچنین می توانید تجزیه و تحلیل دقیق قیمت ارزهای رمزپایه و حجم روزانه آن را بدست آورید. اخبار بیت کوین & اخبار Cryptocurrency رایگان بارگیری می شود و می تواند باشد اینجا بارگیری شده.

ردیاب رمزنگاری Cryptonomy توسط آزمایشگاه های PIIYM

این یک برنامه یک مرحله ای برای تمام نیازهای ارز رمزنگاری شده شما است. شما می توانید هر اطلاعاتی را که نیاز دارید ، از اخبار گرفته تا بحث های انجمن ، تا آموزش مناسب در مورد سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده و موارد دیگر کسب کنید. طراحی خیره کننده است و تازه کارها به راحتی می توانند آن را درک کنند.

در این برنامه ، می توانید اخبار ارز رمزنگاری شده را بخوانید ، قیمت های بازار را زیر نظر بگیرید ، نمونه کارهای ارز رمزنگاری شده خود را مدیریت کنید و با افراد مشابه در مورد مسائل رمز ارز صحبت کنید.

اگر به دنبال مکانی برای تأمین تمام نیازهای ارز رمزنگاری شده خود هستید ، پس در اینجا برنامه شما نیاز دارید.

اخبار CryptoCoin & رویدادهای ZGTech

اخبار CryptoCoin یک برنامه ارز رمزنگاری شده است که از طیف گسترده ای از برترین سیستم عامل های اخبار ارزهای رمزپایه به روز رسانی می کند. این همچنین به روزرسانی توییتر در مورد ارزهای رمزنگاری شده برای کاربران خود.

جدا از اخبار ، شما همچنین می توانید نمودارهای قیمت ارزهای رمزنگاری شده مختلف و جزئیات مربوط به ICO های مختلف را مشاهده کنید.

برای پیگیری همه اخبار و منابع از سراسر جهان ، یا یافتن همه تجزیه و تحلیل ها در یک مکان. این برنامه را بارگیری کنید.

CryptoFisher توسط All Tech Media Pvt. با مسئولیت محدود

برنامه CryptoFisher یک برنامه سازمان یافته تر برای اخبار ارزهای رمزپایه است. این به روز رسانی ها را بر اساس دسته های سکه گروه بندی می کند. بنابراین اگر می خواهید به روزرسانی های مربوط به بیت کوین را بخوانید ، می توانید همه آنها را در یک مکان بخوانید.

استفاده ساده و یک برنامه سبک آسان برای مبتدیان ساده است. ویژگی اطلاع رسانی فوری آن هنگام ارسال یک به روزرسانی ویروسی ، بلافاصله به کاربران هشدار می دهد.

این برنامه با در اختیار داشتن منابع خبری بهترین ارزهای رمزپایه و r / Bitcoin ، اخبار به موقع را به مشترکان خود تحویل می دهد.

اخبار بیت کوین توسط Mdev EU

اخبار بیت کوین آخرین اخبار دنیای ارزهای رمزپایه را به ارمغان می آورد. آنها داستانهای پرطرفدار پرطرفدار را فیلتر می کنند ، فقط موارد مهم و تحویل به کاربرانشان است. همچنین برای راحتی شما یک تیکر برای BTC ، ETH و ZEC وجود دارد.

این برنامه اغلب از منابعی مانند Bitcoin.com ، Coin News Asia ، Coin Telegraph و غیره به روز می شود. وقتی باتری شما از یک درصد مشخص کمتر شود ، آخرین به روزرسانی این برنامه به طور موقت به روزرسانی ها را متوقف می کند.

اخبار بیت کوین هنگامی که به گزینه ای برای یک نرم افزار تجمیع کننده اخبار رمزنگاری شده برای دستگاه تلفن همراه خود فکر می کنید ، گزینه عالی دیگری است.

داده های بازار Cryptocurrency – برنامه بازار سکه توسط TooDoo Studio

در آخر ، برنامه Cryptocurrency Market Data یکی دیگر از برنامه های بسیار توصیه شده است. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه توانایی آن در تنظیم قیمت های بازار است. این ویژگی برای معامله گران روز و سرمایه گذاران نیز مفید است. هنگامی که قیمت دارایی از ارقام تعیین شده توسط کاربر عبور می کند ، به کاربران هشدار می دهد.

جدا از آن ، شما همچنین دارای تمام ویژگیهای ضروری یک سایت تجمع اخبار هستید. اخبار دریافت شده از سایت های برتر ارز رمزنگاری شده را در زمان واقعی به برنامه تحویل دهید.

با استفاده از این برنامه, شما می توانید سکه های مورد علاقه را تماشا کنید و ببینید که عملکرد آنها با گذشت زمان چگونه است.

نتیجه

سیستم عامل های تجمع ارزهای رمزنگاری شده لزوماً اخبار خود را در اکثر مواقع برای تحویل به کاربران ندارند. اما بیشتر آنها ، مانند آنهایی که در بالا ذکر کردیم ، مجاز به تبلیغ مقالات از وبلاگ های خبری برتر ارزهای رمزپایه در جهان هستند.

با داشتن برخی از ویژگی های اضافی در برخی از برنامه ها ، تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری بسیار راحت تر از گذشته شده است. کاربران می توانند در یک برنامه رویدادها را دنبال کنند ، قیمت ها را مشاهده کنند و حتی با سایر علاقه مندان به ارزهای رمزپایه گپ بزنند.

این امر باعث می شود تا کاربران از نظارت از منابع مختلف رها شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me