banner
banner

گردآورندگان برتر اخبار Crypto: 22 محبوب ترین متصدی اخبار بیت کوین

گردآورنده اخبار رمزنگاری

در حالی که وب سایت های خبری ارزهای رمزنگاری شده یک ده دلار است ، برخی از سرمایه گذاران و معامله گران ترجیح می دهند اخبار بیت کوین و بلاکچین خود را از تجمع کنندگان دریافت کنند.

هر روز که می گذرد ، دنیای رمزنگاری همچنان شاهد هجوم تحولات بیشتر و بیشتر فناوری است که صریحاً گفتن آن ها امکان پذیر نیست. در همین راستا ، طی 4-5 سال اخیر ، جامعه جهانی altcoin شاهد ظهور بسیاری از ابزارهای جمع آوری اخبار بوده است که به سرمایه گذاران رمزنگاری اجازه می دهد تا به راحتی ردیابی تمام وقایع مهم در دنیای مالی دیجیتال را انجام دهند. ، شیوه ساده.

در این مقاله ، ما به برخی از کارآمدترین تجمع اخبار خواهیم پرداخت که علاقه مندان به altcoin به دلیل کاربرد کلی ، سرعت و قابلیت اطمینان ، مورد علاقه آنها قرار گرفته اند. بنابراین ، بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید مستقیم به قلب موضوع بپردازیم.

CryptoPanic

Cryptopanic یکی از معتبرترین سیستم عامل های جمع آوری اخبار رمزنگاری است که امروز در بازار موجود است. این طراحی شده است تا طیف گسترده ای از اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال (کوچک و بزرگ) و همچنین مجموعه ای از پروژه های دیگر مربوط به این دامنه رو به رشد را پوشش دهد. علاوه بر این ، به دلیل سهولت استفاده کلی پلتفرم ، CryptoPanic باعث می شود کاربران بتوانند از طریق اخبار بسیار زیاد بدون از دست دادن هیچ رویدادی ، به راحتی جست و جو کنند..

Crypto Pro

نگاهی گذرا به Crypto Pro’s UI محلی به ما نشان می دهد که این برنامه چیزهای فراتر از فقط اخبار را به کاربران ارائه می دهد. برای مبتدیان ، برنامه تلفن همراه پلت فرم از قبل ساخته شده است و دارای بسیاری از ماژول های تخصصی داده رمزنگاری است که به شما کمک می کند تا اخبار زمان واقعی را به طور یکپارچه در دسته های خاص مرتب کند. علاوه بر این ، استفاده از برنامه بسیار آسان است و با لمس یک دکمه می توان از آن استفاده کرد.

سایر ویژگی های اصلی مرتبط با Crypto Pro که آن را منحصر به فرد می کند ، شامل موارد زیر است:

پشتیبانی Crypto Trader: این پلتفرم با توجه به معامله گران ارزهای دیجیتال طراحی شده است – به گونه ای که داده های مربوطه مانند نرخ ارز در زمان واقعی ، پیش بینی قیمت و غیره را برای این افراد فراهم می کند..

گزینه های سفارشی سازی: ابزار دیگری که منحصر به فرد Crypto Pro است ، توانایی آن در کاربران است که می توانند هشدارهای قیمت و اخبار را تنظیم کنند که منحصراً برای دارایی های مختلف موجود در حساب های کیف پول مختلف آنها تنظیم شده است..

ظرفیت یکپارچه سازی: این پلتفرم دارای چندین گزینه آسان ادغام است که به برنامه اجازه می دهد تا به راحتی با API مبادلات رمزنگاری مختلف جذب شود. این اجازه می دهد تا نه تنها امکان همگام سازی بیت راحت تر داده ها ، ردیابی نمونه کارها بسیار بدون دردسر را نیز فراهم می کند.

در آخر ، کاربران اپل خوشحال خواهند شد که بدانند Crypto Pro با یک ماژول برنامه ویژه همراه است که به طور انحصاری برای کاربران Apple Watch طراحی شده است.

CryptoControl

CryptoControl یک پلت فرم انباشت اخبار بصری است که برای معامله گران حرفه ای رمزنگاری و همچنین علاقه مندان به آلت کوین معمولی طراحی شده است. این پلتفرم جدا از توانایی های خود در جمع آوری اخبار ، از قبل ساخته شده با a جمع کننده اجتماعی که اجازه می دهد طیف گسترده ای از محتوای تولید شده توسط جامعه در توییتر و Reddit به صورت تقریباً فوری به کاربران آن تحویل داده شود. و گرچه ممکن است رابط کاربری به اندازه سایر همتایان دیجیتال آن پیچیده نباشد ، CryptoControl با ارائه اطلاعات عظیم مربوط به رمزنگاری به کاربران خود ، بیش از این موارد را جبران می کند..

سایر ویژگی های کلیدی:

Map Heatmap: CryptoControl با یک نقشه حرارتی همراه است که به کاربران امکان می دهد اخبار مهم روز را با توجه به اهمیت و ارتباط کلی آنها تجسم کنند..

ترمینال تجارت: در حالی که این ویژگی هنوز زنده نیست ، پایانه تجارت پورتال به کاربران امکان می دهد معاملات آربیتراژ را در میزبان سیستم عامل های مختلف تبادل altcoin انجام دهند. این ویژگی برای افرادی که می خواهند از اختلاف قیمت موجود در صرافی های مختلف ارز دیجیتال در سراسر جهان بیشترین استفاده را ببرند ایده آل است.

CoinSpectator

CoinSpectator فیدهای خبری کاملاً منظمی را از سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، ردیت به خوانندگان خود ارائه می دهد. نه تنها این ، بلکه این پلتفرم مجموعه ای گسترده از اطلاعات مربوط به ICO ها را نیز به دست می آورد که قرار است به زودی راه اندازی شوند. سایر جزئیات قابل ذکر:

CoinSpectator با یک ردیاب قیمت همراه است که به روز رسانی مستقیم در مورد 16 دارایی برتر ارز رمزنگاری شده در بازار امروز را به کاربران خود ارائه می دهد..

این پلتفرم با توجه به تمام تغییرات قابل توجهی که در بخش ارزهای رمزپایه جهانی به طور منظم در حال انجام است ، به کاربران خود به روزرسانی ایمیل رایگان ارائه می دهد..

CryptoGoat

CryptoGoat توسط بسیاری از علاقه مندان به ارز دیجیتال به عنوان یک منبع عالی برای طیف گسترده ای از اخبار مربوط به رمزنگاری در نظر گرفته شده است. و گرچه رابط کاربری کلی این پلتفرم کاملاً بی روح و بی روح است ، اما تعداد بسیار زیاد ویژگی های مربوط به اخبار که برنامه ارائه می دهد ، آن را بسیار جذاب می کند.

یکی دیگر از جنبه های اصلی CryptoGoat این است که “اخبار جعلی” را با درجه بالایی از کارایی فیلتر می کند و هیچ پستی را که به عنوان محتوای حمایت شده برچسب گذاری شده اند نمایش نمی دهد. در واقع ، این پلت فرم فقط اخبار رسانه های معتبر مانند Cointelegraph ، BitcoinExchangeGuide ، Coindesk و غیره را جمع آوری می کند..

CryptoCoin.Pro

CryptoCoin.Pro با از بین بردن محتوای تکراری با استفاده از انبوه فیلترهای منحصر به فرد ، اخبار رمزنگاری سفارشی را به کاربران خود ارائه می دهد. در این راستا ، همچنین ذکر شده است که این پلتفرم داده های زیادی راجع به بازار جهانی ICO را پوشش می دهد – در نتیجه به علاقه مندان اجازه می دهد تا در جریان پروژه های مختلف آینده قرار گیرند که مربوط به این زمینه هستند. سایر جنبه های اصلی CryptoCoin.Pro عبارتند از:

این برنامه با انتخاب شگفت انگیزی از کتابهای الکترونیکی که به فناوری بلاکچین / رمزنگاری اختصاص یافته است ، به کاربران خود ارائه می دهد.

این وب سایت همچنین با بخشی تحت عنوان “آیا می دانید” ارائه می شود که شامل حقایق مختلف منحصر به فرد مربوط به ارزهای رمزپایه مختلف است.

CoinLive

CoinLive یکی دیگر از منابع جمع کننده اخبار است که طی یک سال اخیر یا بسیار محبوب شده است. این وب سایت لیستی کاملاً دقیق از کلیه اخبار رمزنگاری شده در سراسر جهان و همچنین مروری بر بازار جهانی دارایی های دیجیتال را به روشی ارائه می دهد که نه تنها درک آن آسان است بلکه کاملاً ساده است. علاوه بر این ، Coinlive همچنین با تعداد زیادی محتوای ویدئویی که به طور انحصاری برای علاقه مندان به رمزنگاری جدید طراحی شده است و ممکن است در مورد موضوعات مختلف مربوط به بازار رمزنگاری اطلاعات کافی نداشته باشند ، پر شده است. سایر جنبه های اصلی این سیستم عامل عبارتند از:

تجزیه و تحلیل بازار: این پلتفرم دارای داده های تحلیلی زیادی است که به کاربران امکان می دهد هنگام معامله دارایی های خود تصمیمات آگاهانه تری بگیرند.

رابط جذاب: Coinlive از یک رابط زیبا و زیبا استفاده می کند که پیمایش و کنترل آن آسان است.

در آخر ، همچنین ذکر می شود که این سیستم به گونه ای طراحی شده است که شامل مجموعه ای وسیع از ابزارهای آموزشی مبتنی بر بلاکچین و رمزپایه است که استفاده از آن کاملاً رایگان است..

Coinlib

Coinlib منبع خبری دیگری است که مناسب کاربرانی است که به دنبال دستیابی به طیف گسترده ای از محتوای رمزنگاری شده هستند. با این حال ، این پلتفرم فراتر از یک پورتال خبری است زیرا با تعداد زیادی ماژول دیجیتال دیگر نیز پر شده است. این شامل:

 • گزینه های هشدار قیمت
 • تجزیه و تحلیل رمزنگاری شده تخصصی و سایر نمودارهای مرتبط
 • داده های سکه فردی
 • ردیابی نمونه کارها

تمام ویژگی های فوق الذکر به روشی کاملاً ساده و در زمان واقعی به کاربران پلتفرم ارائه می شود. علاوه بر این ، Coinlib از ابزاری به نام “بهترین قیمت کاوشگر” نیز بهره می برد که همانطور که از نامش پیداست به معامله گران امکان می دهد از فرصت های مختلف آربیتراژ که ممکن است در هر نقطه از شبانه روز در دسترس آنها باشد استفاده کنند..

BitColumnist

BitColumnist از یک رویکرد ساده و بدون هیچ زحمتی برای جمع آوری اخبار استفاده می کند. رابط کاربری این پلتفرم بسیار اساسی است اما کلیه داده هایی را که احتمالاً برای به روز نگه داشتن جدیدترین اطلاعات در دنیای مالی رمزنگاری به آنها احتیاج دارد ، در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این ، همچنین ذکر شده است که مانند سایر منابع خبری برتر مانند CryptoGoat ، BitColumnist نیز اطلاعات را فقط از انتشارات معتبر مانند BitcoinExchangeGuide ، CoinTelegraph و CoinDesk جمع آوری می کند.

CCowl

CCowl تجمعی مناسب برای کسانی است که مایلند با تمام تغییرات رخ داده در چرخه اخبار رمزگذاری جهانی به روز باشند. این وب سایت دارای یک فیلتر داخلی است که هر خبری را که تأیید نشده یا فاقد استناد کافی برای اثبات صحت آن است ، از بین می برد. علاوه بر این ، CCowl فقط اخبار از منابع مانند CoinDesk ، Cointelegraph و BitcoinExchangeGuide را نشان می دهد. سایر ویژگی هایی که قابل ذکر است عبارتند از:

شاخص بازار: این سیستم عامل دارای شاخص بازار داخلی شخصی خود است که می تواند برای ردیابی سرمایه بازار بیش از 50 ارز دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد.

سازگاری: CCowl به گونه ای ابداع شده است که می تواند داده های بی درنگ را از تعدادی از سیستم عامل های معتبر تجارت رمزنگاری مانند Kraken ، Binance ، Bittrex و Bitfinex بدست آورد..

FAWS

FAWS به عنوان یک پلت فرم تجمیع که نه تنها محتوای اخبار رمزنگاری شگفت انگیز را در اختیار کاربران خود قرار می دهد بلکه دارای ویژگی های مفید دیگری مانند:

 • هشدارهای قیمت شخصی
 • ردیاب نمونه کارها
 • جستجوگر قیمت آلت کوین

اخبار جمع کننده اخبار که از 37 رسانه برتر رمزنگاری جهان اطلاعات جمع آوری می کند.

با توجه به سودمند بودن ماژول های عملیاتی فوق الذکر ، FAWS به عنوان راهی ایده آل برای معامله گرانی که به دنبال استفاده حداکثری از بازارهای ارزهای رمزنگاری شده در حال نوسان در سراسر جهان هستند ، عمل می کند..

رمزارزها

Cryptopys یک ابزار تجمیع عالی است که اخبار مربوط به رمزنگاری مربوطه را از بیش از 100 منبع معتبر صنعت در زمان واقعی جمع آوری می کند. با این حال ، آنچه واقعاً باعث برجسته شدن این پلتفرم می شود پشتیبانی داخلی از 18 زبان مختلف و همچنین مجموعه منابع در حال رشد است که براساس مجموعه گسترده ای از توصیه های جامعه بنا شده است. سرانجام ، از نظر طراحی کلی ، Cryptopys از یک رابط ساده اما شهودی استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد دارایی های رمزنگاری مورد نظر خود را با لمس یک دکمه ردیابی کنند.

سایر اطلاعات مرتبط:

این پلتفرم توسط Krypton Capital و Deco.agency ابداع شده است – دو شرکت رمزنگاری که طی چند سال گذشته مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند.

اعضای انجمن Cryptopys برای مدت طولانی این قدرت را دارند که اخبار را به عنوان موجودی برچسب گذاری کنند FUD, صعودی ، یا نزولی – در نتیجه به علاقه مندان به رمزنگاری اجازه می دهد تا داده های مربوطه را به روشی ساده تر ، بدون دردسر غربال کنند.

Bitlovin.com

Bitlovin اگرچه به اندازه بسیاری از دیگر تجمع کنندگان اخبار موجود در بازار محبوب نیست ، بیش از یک کار مناسب و معقول در جمع آوری عناوین خبری از منابع تأیید شده رسانه در سراسر جهان فعالیت می کند. با این حال ، ویژگی اصلی که Bitlovin را از بقیه رقابت های خود متمایز می کند ، جدول زمانی اخبار پویا است که به روز رسانی های شبانه روزی اخبار را به خوانندگان ارائه می دهد (اطمینان از این که سرمایه گذاران رمزنگاری از آخرین اتفاقات دنیای رمزنگاری مطلع می شوند).

Hedge Maven

حتی اگر HedgeMaven منحصراً یک پلتفرم خبری رمز گرا نیست ، اطلاعات زیادی راجع به صنعت صندوق های پرچین که ممکن است مورد توجه علاقه مندان به رمزنگاری باشد ، به خوانندگان خود ارائه می دهد. برخی از داده های اصلی که HedgeMaven به طور معمول ارائه می دهد شامل موارد زیر است:

 • اطلاعات نظارتی صندوق پرچین (این شامل جزئیات مربوط به صندوق خصوصی – فرم ADV است
 • صندوق پرچین و سایر اخبار رمزگذاری شده مرتبط
 • شاخص های متوسط ​​صندوق پرچین
 • لیستی دقیق از متخصصانی که در این فضا کار می کنند

فینرازور

می توان Finrazor را به عنوان یک ناوبری ارز / رمزگشای اخبار در نظر گرفت که طیف گسترده ای از اخبار مربوط به ارزهای رمزپایه تقریباً همیشه موجود در بازار امروز را پوشش می دهد. نه تنها این ، بلکه وب سایت همچنین شامل مقدار زیادی اطلاعات مربوط به سایر دامنه های مرتبط مانند موارد زیر است:

 • ICO (پیشنهادات اولیه سکه)
 • بلاکچین
 • Altcoin tech

در آخر ، همچنین ذکر می شود که همراه با ICORating.com ، Finrazor انبوهی از داده های جدید را به خوانندگان خود ارائه می دهد که بسیاری از وب سایت ها در حال حاضر انجام نمی دهند.

WickedZine

WickedZine.com یک خبر خبری پویا است که مقدار دیوانه واری از اطلاعات مربوط به ارزهای رمزپایه مختلف را در زمان واقعی پوشش می دهد. صفحه فرود وب سایت به طور منظمی به چندین بخش تقسیم شده است که حاوی داستان های مربوط به Bitcoin ، Ethereum و blockchain tech است. نه تنها این ، بلکه WickedZine همچنین به طور روزمره چندین پیشنهاد سودآور (مانند Airdrops ، تخفیف رمز) به خوانندگان خود ارائه می دهد.

اینتوکریپتون نیوز

همانطور که به نظر می رسد از نام آن پیداست ، IntoCryptoNews یک جمع کننده خبر ساده و راحت است که یک منبع خبری 24 ساعته در اختیار علاقه مندان ارز دیجیتال مرتبط با دارایی های رمزنگاری برتر موجود در بازار امروز قرار می دهد. طراحی وب سایت کاملاً ساده است و از ویژگی های خیلی جذاب برخوردار نیست. با این حال ، این پلتفرم در زمینه ارائه محتوای آموزشی جامع به کاربران ارائه می شود.

کوینا

Coinna یک گردآوری کننده اخبار است که محتوای رمزنگاری شده را از چندین منبع رسانه ای معتبر مانند BitcoinExchangeGuide ، Cointelegraph ، Bitsonline ، CoinCodex و غیره جمع آوری می کند. این پلتفرم دارای فیلترهای مختلفی است که به خوانندگان اجازه می دهد تا بدون درز بین طیف وسیعی از موضوعات (مانند بیت کوین ، بلاکچین ، استخراج رمزنگاری و غیره) با لمس یک دکمه. اگر این کافی نبود ، Coinna از قبل ساخته شده است و بخشی به طور اختصاصی به تجارت اختصاص دارد.

اخبار رمزنگاری

اخبار رمزنگاری یک پورتال تجمیع است که بیشتر بر روی مواردی مانند استخراج رمزنگاری ، پیشنهادات اولیه سکه ، فناوری بلاکچین و اخبار تخصصی ارزهای رمزپایه تمرکز دارد. این پلتفرم در حال حاضر فقط برای کاربران Android و iOS در دسترس است – با بارگیری رایگان برنامه ها. برخی دیگر از ویژگی های اصلی Crypto News عبارتند از:

این پلتفرم تمام اخبار خود را از رسانه های مستقر مانند Forklog ، CoinDesk و CoinTelegraph جمع آوری می کند.

این یک میزبان داده تحلیلی در زمان واقعی و همچنین پیش بینی ها و نظرات خبره را در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

Crypto News به دلیل توانایی های یکپارچه API خود ، به کاربران خود این امکان را می دهد تا نرخ ارزهای متفاوتی را که توسط چند صرافی ارز رمزنگاری شده در زمان واقعی ارائه می شود ، بدست آورند.

این پلتفرم همچنین سایر جنبه های مرتبط با رمزنگاری مانند چشم اندازهای تجاری خبره ، فعالیت های استخراج جهانی ، پیشنهادات اولیه سکه و غیره را پوشش می دهد..

الگوری

علی رغم معروف نبودن الگوری به عنوان سایر همتایان دیجیتالی خود ، مجموعه ای از ویژگی های پیچیده را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که می تواند تقریباً با هر پلتفرم دیگر جمع کننده اخبار موجود در بازار رقابت کند. برخی از ویژگی های اصلی الگوری در سال 2018 تأسیس شده است:

این پلت فرم با یک ماژول رسانه اجتماعی همراه است که داده های رمزنگاری شده را از وب سایت های مختلف مانند Twitter ، Reddit ، Facebook و غیره جمع آوری می کند..

طبق وب سایت شرکت ، الگوری در حال حاضر اخبار را از بیش از 1000 منبع به صورت لحظه ای جمع می کند.

علاوه بر جمع آوری عناوین مرتبط از منابع معتبر از طریق اینترنت ، الگوری همچنین قدرت دارد سایر داده های مرتبط را از شرکت های ارائه دهنده محصولات یا خدمات مرتبط با رمزنگاری / بلاکچین به دست آورد..

سرانجام ، این پلتفرم به کاربران خود اجازه می دهد تا فضاهای کاری اختصاصی و همچنین اخبار سفارشی مربوط به قطره های هوا و واریز / برداشت قفل شده را با لمس یک دکمه ایجاد کنند..

CoinBlick

CoinBlick یک گردآورنده اخبار مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران امکان می دهد حجم زیادی از داده های ارز دیجیتال شخصی را به صورت یکپارچه بدست آورند. طبق چندین منبع موجود به صورت آنلاین ، این وب سایت اخبار مربوط به بیش از 2500 ارز رمزنگاری شده را از بسیاری از وب سایت ها از جمله Cointelegraph ، BitcoinExchangeGuide ، Twitter و Reddit جمع آوری می کند..

Berminal

Berminal ابزاری محبوب برای جمع آوری اخبار است که به کاربران امکان می دهد انبوهی از اطلاعات مربوط به رمزنگاری مربوطه را از تعداد زیادی از رسانه های معتبر در زمان واقعی بدست آورند. طبق داده های موجود در اینترنت ، این شرکت در حال حاضر یک تیم تمام وقت از خبرنگاران حرفه ای را تشکیل می دهد که وظیفه ایجاد و تنظیم محتوای اخبار تخصصی را دارند که ممکن است مورد علاقه علاقه مندان به رمزنگاری جدی و جدی باشد..

برخی از ویژگی های اصلی Berminal شامل موارد زیر است:

(i) داده های قیمت زنده: این برنامه قیمت های زنده و شاخص های معاملات فنی مرتبط با تعداد زیادی ارز دیجیتال (از جمله بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) و غیره) را در اختیار کاربران قرار می دهد..

(ii) چارچوب حاکمیت بومی: Berminal از پروتکل حاکمیت خود و همچنین یک رمز ابزار دیجیتال (BERM) استفاده می کند – که توسط کاربران علاقه مند می تواند با انجام برخی از کارها و فعالیت ها از جمله:

 • بارگیری برنامه
 • رأی دادن
 • اجرای بازی پیش بینی قیمت BTC داخلی برنامه (Crypto Psychic نامیده می شود)

(III) فیلتر اخبار جعلی: Berminal از قبل با یک ابزار فیلتراسیون بومی ساخته شده است که به حذف محتوایی که به دنبال انتشار اطلاعات نادرست برای علاقه مندان به رمزنگاری در سراسر جهان است کمک می کند..

نتیجه

با بستن این مقاله ، ما می خواهیم به خوانندگان خود یادآوری کنیم که این روزها بازار مملو از تعدادی تجمع شگفت انگیز اخبار رمزنگاری شده است که به خوانندگان آنها اجازه می دهد سرمایه گذاری هوشمندانه تری انجام دهند (و همچنین بازار ارزهای رمزنگاری شده را بسیار بیشتر شناسایی و تحلیل کنند روش ساده) بنابراین ، امید ما این است که این لیست به نوعی به شما کمک کند تا تصمیمات تجاری عاقلانه تری بگیرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me