banner
banner

8 بهترین شرکت مشاور بلاکچین

طی چند سال گذشته ، فناوری بلاکچین ثابت کرده است که یکی از امیدوار کننده ترین تحولات زمان ماست ، تحولی که امکان ایجاد اختلال در مواردی بیش از بخش مالی را دارد. با رشد این فناوری ، صنعت مشاوره در زمینه بلاکچین نیز به منظور هدایت بلاکچین و تجارت در مسیر صحیح رشد کرده است..

در حقیقت ، فناوری بلاکچین بسیار پایدار است و پتانسیل آن بسیار زیاد است ، به طوری که شرکت های بیشتری در حال حاضر به دنبال استفاده از قدرت خود برای بهبود تجارت خود هستند. اگر غیر از این نباشد ، بلاکچین از آن جهت مهم است که قدرت خود را از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند ، رمزنگاری ها و دارایی دارایی از مقامات فعلی خارج می کند. فناوری بلاکچین همچنین یک راه حل معتبر برای انواع دیگر مشکلاتی است که شرکت های تجاری معمولاً دارند ، مانند خرابی شبکه و نقض امنیت.

بدون شک ، فناوری بلاکچین می تواند نقشی اساسی در ترسیم مسیر آینده هر شرکت داشته باشد. تنها مشکل (بالقوه) این واقعیت است که بلاکچین و ارزهای رمزپایه به طور معمول مفاهیم بسیار پیچیده ای هستند. اینجاست که شرکت های مشاور بلاکچین وارد عمل می شوند.

لیست شرکت های مشاور Blockchain

این شرکت ها خدمات مشاوره ای تخصصی را ارائه می دهند ، اما در زمینه ایجاد برنامه های فناوری بلاکچین مهارت نیز دارند. لیست ما شامل برخی از بزرگترین نامها در مشاوره بلاکچین و توسعه بلاکچین ، طراحی ، ساخت برنامه و غیره است.

LeewayHertz

در سال 2007 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو بود, LeewayHertz یکی از محبوب ترین شرکت های مشاور رمزنگاری / بلاکچین یا خدمات ارائه دهنده فناوری بلاکچین است.

این شرکت نقشی اساسی در ایجاد بیش از صد سیستم عامل دیجیتال با درجه شرکت بزرگ بازی کرده است و به دلیل تمرکز بر بلاکچین ، هوش مصنوعی ، برنامه های تلفن همراه ، راه حل های IoT ، AR / VR و سیستم عامل های ابری مشهور است..

تیم توسعه متشکل از توسعه دهندگان ماهر با تجربه زیادی در زمینه بلاکچین است. Leeway Hertz همچنین به دلیل به کارگیری برخی از بهترین فناوری های بلاکچین مانند Ethereum ، Hyperledger ، R3Corda و Hashgraph مشهور است..

شرکت مشاوره LeewayHertz Blockchain

منبع: Medium.com

آیا یک پروژه Blockchain برای بازاریابی دارید؟ استفاده از سرویس انتشار مطبوعات BlockchainTheBitcoin!

آلتوروس

آلتوروس یکی دیگر از شرکتهای محبوب مشاوره فناوری اطلاعات است که به دلیل توسعه ، استقرار و مدیریت راه حلهای ابری و نرم افزاری درجه یک سازمانی شناخته شده است. از دیگر زمینه هایی که شرکت در آن تبحر دارد ، داده های بزرگ ، هوش مصنوعی و توسعه فناوری بلاکچین است.

شرکت مستقر در Sunnyvale (سیلیکون ولی) در مورد بهبود گردش کار ، دستیابی به شفافیت و بهبود تجربه مشتری از شرکت ها است. این شرکت همچنین با ارائه راه حل ها و چارچوب های مبتنی بر بلاکچین و همچنین راه حل های شخصی برای خدمات مشهور است. این شرکت دارای دفاتر در ماساچوست غربی و همچنین نروژ ، دانمارک ، انگلستان ، مینسک ، بلاروس ، بوینس آیرس و سانتافه آرژانتین است..

کاربردی

کاربردی یک شرکت مستقر در نیویورک است که تعداد زیادی خدمات مرتبط با رمزنگاری / بلاکچین به مشتریان خود از جمله مشاوره ICO ، توسعه قرارداد هوشمند و همچنین ممیزی فناوری و اجرای اینترنت اشیا در بلاکچین به مشتریان خود ارائه می دهد.

حتی اگر Appinventiv یک شرکت نسبتاً جدید است (در سال 2014 تأسیس شد) ، این شرکت توانست از طریق ادغام بلاکچین به بسیاری از مشاغل کمک کند تا در گردش کار خود انقلابی ایجاد کنند ، چیزی که به نظر می رسد امروزه یک قسمت اساسی در پتانسیل رشد هر شرکت باشد.

برخی از خدمات توسعه بلاکچین همراه شامل توسعه قراردادهای هوشمند و ممیزی ، استفاده از Hyperledger ، Wallet Development ، توسعه ارز Crypto ، توسعه استراتژی ICO ، توسعه توسعه بلاکچین و ادغام بلاکچین در اینترنت اشیا.

ArcTouch

ArcTouch یک شرکت توسعه دهنده برنامه های موبایل و بلاکچین است که به دلیل کمک به کسب و کارها در رقابت در بازار ، برگزاری کارگاه های فن آوری فشرده و ارائه استراتژی برنامه ، طراحی ، مهندسی و مدیریت چرخه زندگی مشهور است..

این شرکت دارای تجربه فنی در زمینه کار با سیستم عامل های Blockchain-as-a-Service از AWS ، Microsoft و IBM با سیستم عامل های برجسته بلاکچین مانند Ethereum است, هایپرلجر, BigChain, و ستاره ای, و همچنین خدمات کیف پول درجه یک و زبان های قرارداد هوشمند مانند TestRPC ، Solidity و Truffle.

از نظر خدمات بلاکچین ، خدمات ArcTouch شامل اجرای نمونه های اولیه مبتنی بر بلاکچین ، توسعه dApp در سیستم عامل های بلاکچین ، ارزیابی شبکه های خصوصی بلاکچین برای آزمایش و توسعه ، و همچنین اجرای و ایجاد قراردادهای هوشمند است..

گروه فناوری Treehouse

گروه فناوری Treehouse یکی از همه کاره ترین شرکتهای مشاور بلاکچین است. این شرکت به دلیل کمک به شرکت های سطح بالا در توسعه و استقرار قراردادهای مطمئن و مطمئن با استفاده از Ethereum شناخته شده است.

این تیم همچنین در حسابرسی امنیتی ، اجرای آزمایش های خودکار و دستی ، ایجاد موارد آزمایشی و ارائه خدمات مشاوره ای مطابق با استانداردهای رمز ERC-20 مهارت دارد..

گروه فناوری Treehouse

منبع: treehousetechgroup.com

آزمایشگاه ABES

آزمایشگاه ABES یک شرکت جدید است (که در سال 2017 تأسیس شد) دفتر مرکزی آن در فیلادلفیا است و زیرمجموعه یک شرکت بزرگ توسعه نرم افزار به نام Aplana Software Inc است. تیم متخصصان طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهند که شامل طراحی معماری ، مشاوره بلاکچین ، پشتیبانی و نگهداری ، خدمات و توسعه برنامه ها و قراردادهای هوشمند.

این شرکت تمرکز زیادی بر اجرای راه حل های نوآورانه مرتبط با فناوری بلاکچین در مدیریت تأمین و همچنین مدیریت و اجرای قراردادها دارد. همچنین هدف این است که مدیریت قرارداد را به فرایندی کاملاً خودکار مبتنی بر تأیید ، اجرا ، ایجاد و پیگیری بدون زحمت تبدیل کند. این تیم در ایجاد dApps و همچنین کار با Hyperledger ، Solidity و Ethereum مهارت بالایی دارند..

ChromaWay

ChromaWay شرکتی است که همه چیز در مورد پیاده سازی راه حل های هوشمند قرارداد در سازمان های دولتی ، موسسات مالی و مشاغل املاک و مستغلات است. این شرکت به دلیل معرفی “زنجیره پست”(یک پایگاه داده کنسرسیوم) یا برای ایجاد SofiWay ، یک برنامه ابتکاری که نحوه عملکرد شخص به فرد را بهبود می بخشد. ChromaWay همچنین پشت یک پروژه هیجان انگیز ارز الکترونیکی به نام است کرونا الکترونیکی.

از زمان تاسیس در سال 2014 ، شرکت مستقر در استکهلم در تلاش برای پیشگامی در صنعت بلاکچین و همچنین کمک به شرکت ها برای استفاده بیشتر از آنچه این فن آوری ارائه می دهد ، تلاش کرده است..

کامتور

کامتور راه حل های عصر جدید مبتنی بر بلاکچین خصوصی و عمومی را برای شرکت ها و افراد به طور یکسان ارائه می دهد. خدمات ارائه شده توسط این شرکت شامل توسعه و استقرار ICO ، توسعه قرارداد هوشمند (روشن است) اتریوم, EOS, یا HyperLedger) ، ایجاد ارزهای رمزپایه و کیف پول ، توسعه برنامه های توزیع شده در Ethereum و EOS و همچنین ایجاد بلاکچین خصوصی.

kamtor blockchain شرکت مشاوره

منبع: www.kamtor.com

سایر موارد افتخارآمیز در لیست شرکت های مشاوره بلاکچین شامل موارد زیر است VironIT, یونیک سافت, نئوتریک, کوین فابریک, امپریکا, N-iX, اسپئو, نرم افزار مختصر, LimeChain, 10 ابر, و سیکلوم.

امیدواریم که لیست ما به شما در انتخاب شرکت مشاوره بلاکچین یا ارائه دهنده فناوری بلاکچین برای رونق هرچه بیشتر کسب و کار شما کمک کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me