banner
banner

Alysa Xu: برخی از افکار در مورد اکوسیستم Crypto

غذاهای کلیدی

1. بیت کوین ضد شکنندگی است.

2. اتریوم کم ارزش است.

3. اثر متیو در مبادلات رمزنگاری اعمال می شود.

سال 2020 سال عدم قطعیت و نوسان است. اپیدمی COVID-19 هنوز در ماه آوریل در اروپا و ایالات متحده معلق است ، در حالی که ما همچنان شاهد لحظات تاریخی مانند قیمت منفی نفت و بی نهایت QE هستیم.

با این وجود ، صنعت بلاکچین موفقیت های چشمگیری را کسب کرده است ، از جمله چین اعلام ارز جدید دیجیتال ملی DCEP ، تسریع در تصویب رمزنگاری و راه اندازی زنجیره های عمومی بیشتر و غیره.

امروز می خواهم نظرات من در مورد توسعه اکوسیستم بیت کوین ، اتریوم و مبادلات را با شما در میان بگذارم.

ضد انعطاف پذیری بیت کوین

“آنچه شما را نمی کشد ، شما را قویتر می کند" تصویر کاملی از بیت کوین است. علی رغم هویت بنیانگذار آن ، امروزه همچنان رمز و راز باقی مانده و از کوه صدمه دیده است. هک Gox ، مقررات جهانی ، کاهش شدید ، هارد فورک و غیره ، بیت کوین هنوز پادشاه رمزنگاری است که همه آرزو دارند دست خود را به دست بگیرند.

  • تعداد بیت کوین با میلیون ها آدرس فعال به 110EH / s رسیده است و هر روز معاملات میلیارد دلاری انجام می دهد.

منبع: https://www.oklink.com/btc منبع: https://coinmetrics.io/ منبع: https://coinmetrics.io/

  • اکنون بیت کوین در بیش از 50٪ کشورهای جهان قانونی و بدون محدودیت است.

منبع: http://coin.dance/poli

  • بیشتر سرمایه گذاران بازار سنتی تجارت بیت کوین را آغاز کرده اند. از امروز ، Grayscale قبلاً 311،000 پوند BTC به دست آورده است که 1.7٪ از گردش کلی BTC را تشکیل می دهد. بسیاری از غول های فناوری نیز در نظر دارند که در آینده بیت کوین سرمایه گذاری کنند ، مانند صندوق های مدالیون Renaissance Technologies.

منبع: https://grayscale.co/

بیت کوین همان چیزی است که نسیم طالب آن را “ضد شکنندگی” می نامد ، که در طی نوسانات و نوسانات می درخشد. ویژگی منحصر به فرد بیت کوین باعث می شود که در افت اقتصادی رشد کند و به چیزی بهتر و قوی تبدیل شود.

با نزدیک شدن به نصف شدن سوم ، بسیاری از مردم نگرانند که آیا قیمت BTC با توجه به این رویداد افزایش می یابد و آیا آنها باید در BTC سرمایه گذاری کنند. بیایید تاریخچه نصف شدن را بررسی کنیم: در اولین نصف شدن در 28 نوامبر 2012 ، بیت کوین فقط با 12.3 دلار معامله شد. 4 سال بعد در نیمه دوم ، در 9 ژوئیه 2016 به 650.6 دلار افزایش یافت ، اگرچه قبل از نصف شدن از بالاترین سطح خود سقوط کرده بود. توجه داشته باشید که در حال حاضر بیش از 87٪ BTC از قبل استخراج شده است.

خوب ، این یعنی چه؟ از نظر تمایل به بازار ، بازار تقریباً انتظارات قبل از نصف شدن را هضم کرده است ، بنابراین ممکن است نزدیک به زمان نصف شدن شاهد نوسان شدید قیمت نباشیم ، اما معاملات جانبی.

پس از نصف شدن ، تقاضا و عرضه BTC به یک تثبیت کننده جدید منتقل می شود و نقدینگی جهانی به تدریج سست می شود ، که این امر بر بازار تأثیر می گذارد و باعث افزایش قیمت BTC می شود ، معمولاً در صورت مراجعه به داده های نصف سازی قبلی.

هنگامی که جهان در حال تعریف مجدد از پناهگاه امن است ، رمزنگاران در حال ظهور جزر و مد هستند. بیت کوین پس از آخرین بحران اقتصادی متولد شد و در 10 سال گذشته با ارزش واقعی سرمایه گذاری و سناریوهای کاربردی ، یک پایه زیست محیطی پایدار ایجاد کرده است. این همچنین گزینه های مشتقات غنی تری را برای معامله گران به ارمغان می آورد و همچنان به جذب سرمایه به بازار رمزنگاری ادامه خواهد داد. من پیشنهاد می کنم در نیمه بعدی سال 2020 بازار را از نزدیک دنبال کنیم زیرا اتفاقات بسیار خوبی در این زمینه رخ خواهد داد.

Ethereum بدون ارزش & سهم آن در توسعه DeFi

اتریوم بعد از بیت کوین برادر بزرگ محسوب می شود. با نگاهی به داده های زنجیره ای آن ، توسعه اکوسیستم و جامعه ، فکر می کنم ارزش ETH به طور جدی توسط بازار دست کم گرفته می شود.

Ethereum اولین کسی بود که قراردادهای هوشمند و همچنین توکن ها ، DApps و DeFi را توسعه داد. آنها پیشگام برنامه های داخلی هستند. بر اساس داده های Dune Analytics ، تعداد قراردادهای هوشمند در Ethereum در مارس 2020 به 1،971،632 رسیده است ، با افزایش 75 درصدی ماه به ماه و شکستن رکورد بالای 1.500.000 در نوامبر 2018. میانگین تعداد قراردادهای هوشمند در زنجیره عمومی در سال 2019 670،000 بود.

Ethereum منابع خود را در زمینه توسعه برنامه های DeFi نیز جمع کرده است. از نظر تئوری ، DeFi می تواند به هر ویژگی که بودجه سنتی می تواند در بلاکچین ارائه دهد ، پی برد و اخیراً ما شاهد شرکت هایی هستیم که برای تجارت ، وام ، مشتقات و اهداف پرداخت ، پول های ثابت خود را در DeFi منتشر می کنند.

منبع: https://www.theblockcrypto.com/

در سال 2019 ، DeFi با سرعت کامل در حال توسعه بود و رشد خود را در پایان سال دو برابر کرد و به 870 میلیون دلار رسید. در سال 2020 نیز درخشش خود را ادامه داد و در ابتدای سال 1.2.2 دلار شکست. بر اساس داده های تحقیقاتی منتشر شده توسط Messari ، ارزش بازار پایدار کوین Ethereum 95.38٪ رشد به 25/6 USD USD را ثبت کرده و 80٪ ارزش معاملات روزانه را به خود اختصاص داده است.

با این وجود از زمان رسوائی های هک و بحران نقدینگی جهانی در ماه مارس ، بازار DeFi در حال کاهش است. در حال حاضر با دو مشکل روبرو است:

1. حملات هکرها: چه Uniswap باشد چه Lendf.Me ، تقویت کد آنها برای مبارزه با هکرها از اهمیت بالایی برخوردار است.

2. امنیت سیستم: شبیه بازار مالی سنتی ، موسسات مختلفی نیز در مشاغل DeFi با یکدیگر عجین شده اند که در صورت حمله یکی از آنها ممکن است واکنش زنجیره ای ایجاد کند. بنابراین ، اکوسیستم DeFi باید یک سازوکار مدیریت ریسک برای مقابله با آن ایجاد کند.

DeFi مانند بیت کوین است ، هر دو در مرحله اولیه توسعه قبل از تصویب گسترده با بحران و چالش های زیادی روبرو هستند. جدا از دارایی های درون زنجیره ای ، DeFi برای تحقق مقادیر بیشتر تصویب در آینده باید راه های زیادی را برای بارگذاری دارایی های فیزیکی ارائه دهد..

توسعه مبادلات رمزنگاری

از زمان تولد اولین رمزنگاری 10 سال می گذرد ، و تعداد مبادلات رمزنگاری شده با مسابقات شدید روز به روز در حال افزایش است. من معتقدم که مبادلات به سمت مسیرهای زیر می روند:

1. بازار همچنان توسط چند صرافی برتر هدایت خواهد شد ، بورس های سطح 2 و 3 برای زنده ماندن رقابت می کنند.

2. مبادلات عالی یک اکوسیستم قوی تر و بهتر برای ادغام خدمات همه جانبه برای کاربران خود ایجاد می کند.

3. مبادلات متمرکز هنوز هم عادی هستند ، DEX ها برای تکمیل پیشرفت یکدیگر بازی می کنند.

4. از دیدگاه بازار جهانی ، با ظهور بازار جدید ، مبادلات برتر تعریف جدیدی می شوند ، مانند بازارهای اندونزی و روسیه ، جایی که مبادلات محلی تقریباً 50٪ بازار را تشکیل می دهند..

ما در OKEx وظیفه خود را برای ارائه خدمات بهتر به کاربران فعلی و همچنین توسعه بازارهای جدید برای ارائه خدمات به مشتریان جدید اختصاص داده ایم. ما می خواهیم جهانی تر و در نهایت ، بازار رمزنگاری یک مرحله ای برای کاربران باشیم.

ما نیازهای مختلف کاربران در تجارت رمزنگاری و مدیریت دارایی را درک می کنیم ، به همین دلیل است که می خواهیم یک اکوسیستم و سیستم عامل همه جانبه برای کاربران ایجاد کنیم تا بتوانند با محصولات پیشرفته و نوآورانه خود در بازار حرکت کنند. در عین حال ، ما به منظور افزایش نیازهای کاربران جدید ، از جمله بومی سازی محصولات خود برای تأمین عادت ها و نیازهای مختلف تجاری آنها ، به منظور حضور در سطح جهانی ، حضور خود را در سطح جهانی گسترش خواهیم داد..

بیایید با هم یک جهان بدون مرز بسازیم.

OKEx را روشن کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me