banner
banner

Abra Wallet: راهنمای بررسی برنامه سرمایه گذاری Cryptocurrency

نقد و بررسی کیف پول abra

کیف پول Abra یک برنامه تلفن همراه و کیف پول است که به شما امکان می دهد کاربران از یک سیستم عامل راحت در ارزهای رمزنگاری شده ، سهام و ETF سرمایه گذاری کنند. در بررسی ما همه آنچه را که امروز درباره آبرا باید بدانید پیدا کنید.

ابرا چیست?

Abra یک برنامه تلفن همراه است که به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده ، سهام ، ETF و سایر دارایی های موجود را با استفاده از هر دستگاه Android یا iOS خریداری کنند. کیف پول رمزنگاری Abra در سال 2014 راه اندازی شد ، اکنون از 200 ارز رمزپایه و 50+ ارز فیات پشتیبانی می کند. این برنامه تلفن همراه به دلیل رابط کاربری آسان ، پشتیبانی قوی از ارز رمزپایه و رویکرد ساده سرمایه گذاری مورد ستایش قرار گرفته است..

ابرا چیست

امروز ، ابرا خود را به عنوان “اولین برنامه سرمایه گذاری جهانی در جهان طراحی شده برای آینده امور مالی” توصیف می کند. با تشکر از ابرا ، کاربران در 150+ کشور می توانند در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند ، سپس آن ارزهای رمزپایه را خریداری ، فروش یا نگهداری کنند هرچقدر دوست دارند.

چگونه کیف پول abra کار می کند

ابر به عنوان یک کیف پول رمزنگاری معمولی عمل می کند: شما می توانید بیت کوین (BTC) خود را به مدت طولانی در کیف پول نگه دارید ، در این صورت کلیدهای خصوصی شما در برنامه ابر بر روی دستگاه شما نگهداری می شوند. ابر (این شرکت) هرگز کلیدهای خصوصی شما را نمی گیرد و تا زمانی که کلیدهای خصوصی خود را حفظ کنید ، بیت کوین خود را کاملاً کنترل می کنید..

راهنمای کیف پول رمزنگاری abra

مانند سایر کیف پول های رمزنگاری ، ابرا هنگام راه اندازی یک عبارت بازیابی (دانه) به شما می دهد. شما می توانید از این عبارت بازیابی 13 کلمه ای برای بازگرداندن سرمایه رمزنگاری خود در هر زمان از هر دستگاهی استفاده کنید. اگر دسترسی به دستگاه همراهی را که برنامه Abra روی آن نصب شده است قطع کرده اید ، می توانید از این عبارت برای بازیابی دسترسی استفاده کنید.

ویژگی های ابر

بیش از 200 رمز ارز: ابر از 200 ارز رمزپایه در سراسر جهان پشتیبانی می کند. در دسترس بودن ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان متفاوت است (به عنوان مثال کاربران ایالات متحده فقط می توانند به بیش از 90 ارز رمزپایه دسترسی داشته باشند). می توانید لیست کاملی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده توسط ابر را مشاهده کنید اینجا.

مزایای کیف پول abra

40+ ارز فیات: کیف پول Bitcoin bitcoin از USD ، GBP ، EUR ، JPY ، SGD ، CAD ، HKD ، AUD و 40+ ارز دیگر فیات پشتیبانی می کند. می توانید لیست کاملی از ارزهای فیات پشتیبانی شده را مشاهده کنید اینجا.

نقل و انتقالات ارزی “رایگان”: انتقال پول بین ارزها با استفاده از Abra بصورت رسمی رایگان است (برای هر تجارت هیچ هزینه ثابت یا هزینه نرخ ثابت پرداخت نمی کنید). با این حال ، ابر هنوز از طریق اسپرد درآمد کسب می کند (قبل از انجام مبادله ، این اسپرد در برنامه فاش می شود).

برنامه موبایل: Abra یک برنامه تلفن همراه رایگان برای iOS یا Android است. هیچ نسخه دسک تاپ یا نسخه وب موجود نیست.

ساده برای استفاده: مانند هر برنامه خوب ، ابر دارای یک رابط کاربری ساده است که تجارت رمزنگاری و سرمایه گذاری نسیمی را ایجاد می کند. این برنامه به دلیل رابط کاربری آسان خود بارها مورد ستایش قرار گرفته است.

گزینه های سپرده گذاری و برداشت Stablecoin: ابر به تازگی حمایت از گزینه های جدید سپرده گذاری و برداشت پایدار Bitcoin از جمله سپرده ها و برداشت های ثابت Bitcoin ، Tether ، Paxos ، TrueUSD و DAI را آغاز کرده است.

دارایی های سنتی موجود: مانند Robinhood و برنامه های دیگر ، ابر به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را از همان برنامه ای که در آن سهام ، اوراق قرضه ، ETF و سایر دارایی های سنتی معامله می کنید ، بخرید و بفروشید..

نمونه کارها را بسازید: می توانید از آبرا برای ایجاد نمونه کارهای سرمایه گذاری استفاده کنید.

وجوه واریزی از طریق کارت اعتباری یا انتقال بانکی: ابر به شما امکان می دهد از طریق MasterCard ، Visa ، American Express یا نقل و انتقالات بانکی پول واریز کنید. حتی اگر هیچ رمزپایه ای ندارید ، می توانید اولین رمز ارز خود را با Abra خریداری کنید.

واریزها و برداشت های رمزنگاری شده: ابر همچنین از سپرده گذاری و برداشت در رمزنگاری پشتیبانی می کند. می توانید وجوه خود را به کیف پول Abra منتقل کنید یا ارزهای رمزپایه خود را به کیف پول دیگری منتقل کنید.

کیف پول موبایل: ابر ارزهای رمزنگاری شده شما را در سرورهای خود یا در صرافی های خود ذخیره نمی کند. در عوض ، همه ارزهای رمزپایه در کیف پول ابرای خود و بر روی دستگاه خود نگهداری می شوند. کیف پول موبایل ابرا یک قسمت برنامه سرمایه گذاری است ، یک قسمت کیف پول.

در 150+ کشور موجود است: Abra در بیش از 150 کشور از طریق فروشگاه Google Play یا Apple App Store در دسترس است.

در 3 ایالت موجود نیست: ابر در بیش از 150 کشور از جمله ایالات متحده موجود است. با این حال ، این برنامه در دسترس کاربران نیویورک ، کانکتیکات یا هاوایی نیست.

انتقال پول بدون اصطکاک: ابر اجازه می دهد تا کاربران در هر زمان و هر زمان در یک محیط بدون اصطکاک و رایگان پول ارسال کنند. انتقال وجهی همتا به همتا Abra به شما امکان می دهد فوراً ارزهای فیات یا ارزهای رمزپایه را در هر جای دنیا ارسال و دریافت کنید.

دوره رمزنگاری 10 روزه: ابرا یک دوره رمزنگاری مبتنی بر ایمیل ایجاد کرده است. دوره 10 روزه Abra شامل همه موارد مهم صنعت تا ایجاد کیف پول رمزنگاری گرفته تا بهترین اقدامات امنیتی است. اگر تازه وارد رمزنگاری هستید و می خواهید بیشتر بیاموزید ، سپس ابرا می تواند هر روز یک درس رایگان به صندوق ورودی ایمیل شما ارائه دهد.

ایده آل برای کاربران در ایالات متحده ، اروپا و فیلیپین: دفتر مرکزی ابرا در دره سیلیکون قرار دارد و دفتر آن در مانیل است. ابر قبل از گسترش به بیش از 150 کشور در ابتدا در ایالات متحده و فیلیپین راه اندازی شد. امروز ، ابر همچنان به پشتیبانی قوی از بانک ها در ایالات متحده و فیلیپین (از جمله برداشت های حساب برای کاربران در فیلیپین) ادامه می دهد. به عنوان مثال فقط کاربران در ایالات متحده ، اروپا و فیلیپین می توانند با استفاده از نقل و انتقالات بانکی پول را به آبرا واریز کنند.

کلیدهای خصوصی خود را در اختیار دارید: مانند همه کیف پول های رمزنگاری خوب ، ابر به شما اجازه می دهد تا کلیدهای خصوصی خود را نگه دارید. ابر به کلیدهای خصوصی شما دسترسی پیدا نمی کند و ارز رمزنگاری شده شما کاملاً تحت کنترل شماست.

عبارت بازیابی: با ثبت نام در کیف پول برای اولین بار ، کیف پول ابر یک عبارت بازیابی را تنظیم می کند. در هر زمان می توانید از عبارت بازیابی 13 کلمه ای استفاده کنید تا کیف پول ابر خود را در دستگاه دیگری بازیابی کنید.

خرید رمزنگاری با پول نقد: کاربران در فیلیپین می توانند از مکان های خاص 7-Eleven (هر 7-Eleven با ECPay) یا یکی از مکان های مجاز فروش آبرا برای خرید رمزنگاری با پول نقد دیدن کنند.

ابرا چگونه کار می کند?

Abra ترکیبی از یک برنامه سرمایه گذاری (مانند Robinhood) و یک برنامه کیف پول رمزنگاری (مانند Mycelium) است. با خرید صدها ارز رمزپایه مختلف ، می توانید نمونه کارها را در داخل برنامه مدیریت کنید. همچنین می توانید سهام معمولی ، اوراق قرضه و ETF را از جمله دارایی های دیگر خریداری کنید.

ابرا چگونه کار می کند

برای بیشتر کاربران ، Abra دقیقاً مانند یک برنامه سرمایه گذاری استاندارد یا کیف پول عمل می کند. با این حال ، در پشت صحنه ، یک تفاوت اساسی در نحوه عملکرد ابر وجود دارد: همه وجوه شما به طور پیش فرض به عنوان بیت کوین نگهداری می شوند. اگر تصمیم دارید بخشهای خاصی از حساب خود را به عنوان ارزهای مختلف ارائه دهید ، این قطعات به جای قیمت بیت کوین بر روی آن قیمت ثابت می شوند. ابرا از این سیستم استفاده می کند زیرا دسترسی سریعتر و ارزان تری به پول مردم را فراهم می کند و در عین حال کنترل بیشتری به آنها می دهد. همچنین به آبرا اجازه می دهد تا هر دو سیستم را با استفاده از قراردادهای هوشمند به طور خودکار انجام دهد. قراردادهای هوشمند Abra به طور خودکار تغییرات قیمت بیت کوین را در برنامه کنترل می کند.

انتخاب اینکه نام کیف پول Abra خود را به BTC یا USD بنامید مهم است. به همین دلیل است:

شخص A 1 حساب BTC به ارزش 10000 دلار در حساب Abra خود دارد. اگر قیمت بیت کوین 50٪ کاهش یابد ، شخص A هنوز 1 BTC را در اختیار دارد ، اما ارزش آن 1 BTC اکنون 2500 دلار است. اگر قیمت بیت کوین 50 درصد افزایش یابد ، شخص A هنوز 1 BTC دارد ، اما این 1 BTC اکنون 15000 دلار ارزش دارد.

شخص B 1 BTC به ارزش 10،000 دلار در حساب Abra خود دارد ، با این تفاوت که تصمیم دارد حساب خود را به دلار آمریکا نامگذاری کند. اگر قیمت بیت کوین 50٪ کاهش یابد ، شخص B اکنون صاحب 2 BTC است ، اما ارزش آنها هنوز 10،000 دلار (در کل) خواهد بود. اگر قیمت بیت کوین 50 درصد افزایش یابد ، شخص B اکنون 0.66 BTC را در اختیار دارد ، اما ارزش آن 10 هزار دلار است.

شما می توانید نحوه نامگذاری حساب خود را انتخاب کنید ، سپس بین اسامی به راحتی مبادله کنید ، اگرچه بودجه Abra شما همیشه در BTC نگهداری می شود. همه اینها بیت کوین است ، اما شما می توانید نحوه ارزش گذاری آن را در یکی از صدها ارز پشتیبانی شده در برنامه ابر انتخاب کنید.

راهنمای کیف پول abra

از نظر استفاده واقعی از ابر ، شما برای ابر ثبت نام می کنید ، وجوه خود را از طریق انتقال بانکی یا کارت اعتباری واریز می کنید ، سپس با خرید دارایی های مختلف نمونه کارهای خود را ایجاد می کنید. می توانید پول خود را به صورت طولانی مدت در آبرا نگه دارید ، در این صورت بودجه در دستگاه شما محافظت می شود. یا می توانید پول خود را به کیف پول دیگری منتقل کنید.

این فرایند اساسی است که شما هنگام تعامل با ابر استفاده خواهید کرد:

مرحله 1) برنامه را برای iOS یا Android بارگیری کنید

گام 2) با استفاده از MasterCard ، Visa ، American Express یا انتقال بانکی ، کیف پول خود را تأمین کنید

مرحله 3) با انتخاب صدها ارز رمزپایه پشتیبانی شده به همراه سهام ، ETF و سایر دارایی های سرمایه گذاری سنتی ، نمونه کارهای خود را بسازید.

مرحله 4) سرمایه گذاری ها را عوض کنید ، آنها را نگه دارید یا به یک کیف پول خارجی بردارید

برای مشاهده و مدیریت نمونه کارها ، ابر را در دستگاه همراه خود نگه دارید. مبادله ارزهای رمزپایه را براساس حرکت و موقعیت قیمت انجام دهید. اگر هرگز دسترسی به دستگاه تلفن همراه iOS یا Android خود را از دست دادید ، می توانید از عبارت بازیابی 13 کلمه ای خود برای بازیابی دسترسی به منابع ابر خود استفاده کنید.

با abra بیت کوین بخرید

ابر قیمت و هزینه ها

Abra برای iOS یا Android رایگان بارگیری می شود.

بیشتر سپرده ها و برداشت های ابر رایگان است ، اگرچه هنگام برداشت ارزهای رمزپایه ، هزینه شبکه را پرداخت خواهید کرد. هرگونه سپرده با استفاده از کارتهای اعتباری American Express مستقر در ایالات متحده هزینه 4٪ از شما کسر می شود. آبرا از Simplex برای سپرده های ویزا و MasterCard استفاده می کند و شما هزینه های مشابهی را از طریق Simplex پرداخت خواهید کرد.

هزینه abra

مبادله پول بین ارزها (ارزهای فیات یا ارزهای رمزپایه) رایگان است. با این حال ، ابرا از طریق اسپرد درآمدزایی می کند. این گسترش قبل از انجام انتقال ارز در برنامه نمایش داده می شود.

ویژگی های کیف پول abra

افزودن وجوه از طریق بانک آمریكا یا PH (با استفاده از ACH) و همچنین برداشت از طریق بانك آمریكا یا PH رایگان است (ابرا هرگز برای برداشت بانك هزینه ای دریافت نمی كند).

تبادل کیف پول abra

اگر از گزینه های واریز و برداشت از Abra’s Teller استفاده می کنید ، ممکن است تا 2٪ هزینه پرداخت کنید.

اطلاعات کامل در مورد ساختار هزینه ابرا قابل مشاهده است اینجا.

نحوه استفاده از ابرا

نحوه استفاده از ابرا

این یک راهنمای گام به گام برای تنظیم و استفاده از Abra برای اولین بار است:

مرحله 1) آبرا را بارگیری کنید

آبرا را به صورت رایگان بارگیری کنید iOS یا اندروید. Abra در 150+ کشور جهان در دسترس است (اگرچه برای ساکنان نیویورک ، کانکتیکات و هاوایی در دسترس نیست).

مرحله 2) صندوق های کیف پول و سپرده خود را تنظیم کنید

شما می توانید از طریق هزینه کیف پول ابر خود را تأمین کنید انتقال بانکی (اگر در ایالات متحده ، اروپا یا فیلیپین هستید) یا توسط کارت اعتباری از هر کجا (MasterCard ، Visa یا American Express).

شما همچنین می توانید یک سپرده ارز رمزنگاری شده با استفاده از هر یک از 200+ ارز رمزپایه پشتیبانی شده.

انتقال سیم همچنین برای کاربران بانکهای ایالات متحده در دسترس است.

کاربران در فیلیپین می توانند تبدیل پول نقد به رمزنگاری با مراجعه به یکی از مکانهای مجاز فروش آبرا یا هر تاجر 7-Eleven ECPay.

هنگامی که بودجه به ابر اضافه شد ، می توانید سرمایه گذاری در هر یک از دارایی های سرمایه گذاری پشتیبانی شده ابر را شروع کنید.

محدودیت سپرده و برداشت بانکی 4000 دلار در روز ، 8000 دلار در هفته یا 16000 دلار در ماه تعیین شده است.

مرحله 3) بررسی عبارت Recovery

هنگام نصب اولین برنامه ، ابرا عبارت بازیابی شما را نمایش می دهد. این عبارت بازیابی 13 کلمه ای منحصر به فرد تلفن شما است و هیچ کس نسخه ای از این عبارت را ندارد. این عبارت 13 کلمه ای که به عنوان دانه کیف پول یا عبارت پشتیبان نیز شناخته می شود ، می تواند در هر زمان از هر مکان وجه شما را بازیابی کند.

برای بدست آوردن عبارت بازیابی ابر سه روش وجود دارد:

هنگام نصب اولین برنامه

وقتی ابرا برای تأیید عبارت بهبودی شما یادآوری ارسال می کند

وقتی دکمه «پشتیبان گیری» را در منوی اصلی برنامه فشار می دهید

برای مشاهده عبارت بازیابی 13 کلمه ای خود از هر یک از این گزینه ها استفاده کنید. یک نسخه از عبارت بازیابی خود را بنویسید و آن را در یک مکان امن نگه دارید. اگر کسی عبارت بازیابی شما را ببیند یا پیدا کند ، در این صورت می تواند بلافاصله به کل دارایی های رمز ارز شما دسترسی پیدا کند.

پس از کپی کردن عبارت بازیابی ، می توانید روی “تأیید عبارت” کلیک کنید تا عبارت بازیابی خود را تأیید کنید. اگر عبارت را به درستی تایپ کنید ، یک اعلان تأیید دریافت خواهید کرد. اکنون ، کیف پول شما به طور رسمی محافظت می شود.

مرحله 4) دارایی ها را مدیریت کنید و خرید کنید

پس از تأمین بودجه کیف پول ، می توانید نمونه کارها را مدیریت کرده و دارایی خریداری کنید.

برای افزودن دارایی – از جمله ارزهای رمزپایه ، سهام ، ETF و سایر موارد – به «نمونه کارها» در گوشه سمت راست بالای برنامه کلیک کنید تا به سبد سهام خود اضافه کنید. روی دارایی که می خواهید به نمونه کارها اضافه کنید ضربه بزنید. این دارایی در صفحه اصلی شما نشان داده می شود. از صفحه اصلی ، روی دکمه تبادل ضربه بزنید و منبع تأمین مالی را انتخاب کنید.

برای تجارت دارایی ، دارایی مورد نظر برای تجارت را انتخاب کنید. اگر آن را در صفحه اصلی نمی بینید ، روی «مشاهده همه دارایی ها» ضربه بزنید.

تجارت را بررسی کنید و نرخ را بررسی کنید. سپس ، تجارت را تأیید کنید.

مرحله 5) برداشت سرمایه گذاری ها

شما می توانید از طریق روش های مختلف ، از جمله از طریق بانک ها ، فروشندگان یا هر ارز رمزنگاری شده ، کیف پول ابر خود را واریز و برداشت کنید..

دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده مختلف ، برداشت از طریق گزینه های مختلف سپرده گذاری و انجام سایر کارها را می توانید در آموزش رسمی Abra پیدا کنید اینجا.

درباره ابرا

در مورد کیف پول ابرا

ابرا در سال 2014 توسط بیل بارهیدت ، یک کارآفرین زنجیره ای با 20+ سال تجربه در صنعت پرداخت تاسیس شد. دفتر مرکزی ابرا در سیلیکون ولی با دفتر دیگری در مانیل ، فیلیپین واقع شده است.

ابرا بلافاصله پس از راه اندازی مورد توجه سرمایه گذاران مشهور قرار گرفت. در سال 2015 ، ابرا سرمایه گذاری های سری A را از شرکایی مانند First Round Capital ، Ratan Tata و American Express Ventures اعلام کرد. نسخه بتا Abra برای iOS و Android در اواخر همان سال راه اندازی شد.

ابر در ابتدا به عنوان یک برنامه سرمایه گذاری عادی عمل می کرد ، به کاربران امکان می داد ارزهای فیات را واریز کرده و سهام ، اوراق قرضه و ETF را خریداری کنند. در اوایل سال 2017 ، ابرا تصمیم گرفت از بیت کوین پشتیبانی کند. تا پایان سال ، ابر از ارزهای فیات ETH و 50+ پشتیبانی کرد. در سال 2018 ، ابر 20 ارز رمزنگاری شده جدید به این برنامه اضافه کرد.

امروز ، ابرا در Mountain View ، کالیفرنیا مستقر است. اطلاعات کامل تیم و اطلاعات تماس بصورت آنلاین در دسترس است در Abra.com.

حرف آخر

Abra یک برنامه سرمایه گذاری جهانی است که در بیش از 150 کشور موجود است. این برنامه به شما امکان می دهد پول را از طریق کارت های اعتباری ، انتقال بانکی یا پول نقد واریز کنید ، سپس از آن پول برای خرید 200+ رمز ارز ، 40+ ارز فیات ، سهام ، ETF و سایر دارایی ها استفاده کنید.

Abra به عنوان برنامه نمونه کارها و کیف پول بیت کوین عمل می کند. وجوه موجود در حساب Abra شما با هر ارز قابل تبدیل است ، اگرچه همه آن به طور رسمی در بیت کوین نگهداری می شود. برنامه ابر کلیدهای خصوصی شما را در دستگاه شما نگه می دارد و آن کلیدهای خصوصی هرگز از دستگاه شما خارج نمی شوند. می توانید بیت کوین خود را در هر زمان با یک عبارت بازیابی 13 کلمه ای که هنگام راه اندازی برنامه ایجاد شده ، بازیابی کنید.

در نهایت ، ابرا سرمایه گذاری رمزنگاری را برای کاربران در سراسر جهان سریع ، آسان و مقرون به صرفه می کند – و عملکرد برنامه هر ساله به رشد خود ادامه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me