banner
banner

#OKExCustServ خلاصه: مدیر عامل شرکت OKEx ، جی هائو در خدمت شما

در تاریخ 25 مه ، مدیر عامل شرکت ما جی هائو برای یک روز مدیر ارشد خدمات مشتری می شود توییتر برای شنیدن آنچه که کاربران ما در مورد محصولات و خدمات ما واقعا فکر می کنند. با بازخورد صادقانه ، OKEx می تواند به پیشرفت خود ادامه دهد و بهترین تجربه کاربری را برای هر کاربر ارائه دهد.

گپ را از دست داده اید؟ خلاصه مقاله ما را در زیر بخوانید تا ببینید جی چه پاسخی داده است!

Contents

1. چرا صرافی شما Livechat را برای معامله گران ارائه نمی دهد?

OKEx در حال حاضر خدمات گفتگوی زنده را ارائه نمی دهد ، به همین دلیل من در توییتر با شما چت می کنم ؛) ، همچنین می توانید به گروه تلگرامی OKEx بپیوندید:

2. برنامه شما به من اجازه ایجاد کیف پول را نداد (من اکنون از نسخه موبایل وب شما استفاده می کنم).

برای خدمات کیف پول ، لطفا اینجا را ببینید: https://www.okex.com/wallet

2. من نمی دانم که آیا این لازم است اما بسیاری از کاربران در مورد انواع سفارشات و سایر ارقام موجود در #OKExFutures که من به آنها آموزش می دهم س questionsالات زیادی داشته اند ، اما به نظر من بهترین کار این است که وقتی یک پاراگراف کوچک توضیح دهید در عملکردهای غیرمعمول قرار بگیرید.

مشکوک است که کاربران ما علاقه زیادی به محصولات ما داشته باشند! ابتدا می توانید # آکادمی OK ما را به آنها توصیه کنید تا درباره انواع سفارشات و ارقام توضیحاتی پیدا کنند – https://bit.ly/2X0CuHN

اینفوگرافی های آموزشی بیشتری خواهیم ساخت & vids در مورد تجارت در ماه های آینده.

3. من واقعاً دوست دارم $ ETH و / یا $ BCH را در گزینه ها ببینم. در صورت امکان ، $ XRP (E_user_L)

من فقط با تیم محصولات OKEx صحبت کردم و تصمیم داریم اوایل ماه آینده $ ETH Options را اضافه کنیم. بقیه موارد به واکنش بازار بستگی دارد. گوش به زنگ باشید.

4- اگر مدیر عامل شرکت هستم ، ترجیح می دهم برای جلوگیری از ضررهای گسترده سفارش توقف خرید و فروش توقف بگذارم تا سفارش محدود کردن توقف (jazieph)

ما به زودی یک نسخه جامع از حد توقف خود اعمال خواهیم کرد & سفارشات بازار را متوقف کنید ، که به شما امکان می دهد سفارشات توقف خود را راحت تر انجام دهید تا از ضررهای هنگفت جلوگیری کرده یا به راحتی سود کسب کنید.

5- اگر مدیر عامل شرکت بودم ، معاملات را ساده تر می کردم. من تمام محصولات آتی را در یک حساب USD واحد ادغام می کنم که باعث می شود زمان انتقال دارایی از یک حساب به حساب دیگر از بین برود. استفاده و کنترل به خصوص برای کاربران جدید بسیار آسان و کارآمد (E_user_L)

پیشنهاد عالی! ما در حال بررسی آن هستیم گوش به زنگ باشید.

6. صفحه اکسل داده های تجاری برای اهداف حسابداری واقعاً وحشتناک است. تجربه من این بود که اعداد “سخت رمز شده” بودند ، به این معنی که اعداد به صورت اعداد قالب بندی نمی شوند. در مرحله دوم ، داده های خرید و فروش در ردیف های جداگانه منعکس می شوند ، به عنوان مثال اگر من 10 اتر خریدم ، 20 ردیف منعکس می شوند ، + ETH و – USDT نشان داده می شوند ، و هر بار ، ترتیب معاملات از یک ترتیب زمانی پیروی نمی کنند ، به این معنی که من مجبورم یک معامله خاص + ETH را با تجارت دیگر مطابقت دهید – تجارت USDT از 3 ردیف زودتر. و سوم اینکه ، من اطمینان دارم که برخی از داده های تجاری منعکس نمی شوند ، بنابراین من مجبورم اعداد را از ردیف قبلی (موجودی رمز ، توکن های فروخته شده) و ردیف زیر جمع کنم تا داده های تجاری خود را برای آن تجارت خاص استخراج کنم. به طور کلی متوجه می شوم که ورق های اکسل تولید شده کار سختی هستند و قبل از اینکه بتوانم حسابداری انجام دهم ، نیاز به تغییرات زیادی دارند. در این زمینه ، من فکر می کنم که ورق های اکسید Binance بسیار آسان تر است زیرا مقدار خرید / قیمت / هزینه های معامله همه در یک ردیف برای یک معامله منعکس می شوند. من به هیچ پاداشی احتیاج ندارم ، فقط امیدوارم که OKEx بتواند در این زمینه پیشرفت کند زیرا بارها برای من مشکل ایجاد کرده است (@ puppystabber69)

من توصیه شما را یادداشت کردم. محصول ما & تیم فنی بهینه سازی داده های تجارت را ادامه می دهد تا کاربر پسندتر باشد. اکنون روی آن کار می کنید.

7. چرا شما بچه ها به ویژه در معاملات آتی حساب ها را جدا کردید ، این باعث ایجاد سردرگمی در معامله گران جدید در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهید و بعد به کجا بروید. من فکر می کنم بهتر است فقط آنها را در یک حساب ادغام کرده و فقط از USDT یا BTC استفاده کنید.

بابت نظراتتون ممنونم. هدف از طراحی این محصول کمک به کاربران ما در درک بهتر ابزارهای تجاری است. با این حال ، ما در حال کار هستیم تا ساده سازی جدایی حساب را نیز بهبود ببخشد تا کاربر پسندتر نیز باشد. گوش به زنگ باشید.

8- بهترین کار این است که وقتی روی عملکردهای غیرمعمول می روید ، یک پاراگراف کوچک توضیح داده شود.

با تشکر برای مشاوره! ما چیز کمی داریم "من" نمادها در کنار برخی اصطلاحات – مانند Swap – نشان می دهد که هنگامی که روی آن قرار می گیرید ، توضیحات آن را نشان می دهد. اما می دانم که برای همه کافی نیست.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر در صورت لزوم به نوار سمت چپ نگاه کنید – اطلاعات اضافی.

9. اضافه کردن “” فروش رمزنگاری ایده خوبی خواهد بود" درست مثل شما "خرید رمزنگاری" ویژگی … به عنوان مثال شخص ثالث

SATOS_EU بنابراین سرمایه گذاران می توانند رمزنگاری خود را بفروشند و به حساب های بانکی خود منتقل کنند. (البته kyc2 یا 3 باید.

قطعاً ارزش بررسی دارد ، پیشنهاد خوبی است!

10. بنابراین من یک کاربر احساسات تجاری شما در برنامه بوده ام ، بسیار جذاب. اما من بسیار دوست دارم که عملکرد آن را بهبود ببخشید. بگویید احساسات در # BTC ، #th ، # xrp و غیره در معاملات روزانه بسیار خوب است & شاید یک مشارکت یا یکپارچه سازی معاملات اجتماعی نیز به شما کمک کند

برای مشاوره شما ، در حال حاضر ، ما اطلاعات متنوع تجاری از جمله سهمیه کوتاه / کوتاه BTC ، معاملات آتی باز ، حجم معاملات و غیره را به کاربران ارائه می دهیم. بررسی کنید: https: //www.okex.com/markets/futures-data/btc-usd-quarterly.

همچنین ، ما به طور مداوم احساسات و شاخصی را که می توانیم ارائه دهیم برای کمک به تصمیم گیری بهتر معامله گران افزایش می دهیم (پیوست صفحه داده های معاملاتی جدیدی است که در شرف راه اندازی هستیم).

برای تجارت اجتماعی ، تیم ما قبلاً در آن شرکت کرده است و من به زودی با آنها اعلام حضور خواهم کرد.

OKEx را روشن کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me