banner
banner

6 بهترین کیف پول IOTA در سال 2019 | کیف پول IOTA عالی iOS و Android

یافتن مطمئن ترین کیف پول برای سکه های IOTA مهم خواهد بود. کیف پول مناسب می تواند از سرمایه گذاری شما محافظت کند ، از هک محافظت کند و به شما امکان استفاده از رمزهای دلخواه خود را به شما بدهد. این راهنما بهترین کیف پول های IOTA را ارائه می دهد که می توانید برای محافظت از سرمایه های MIOTA خود از آنها استفاده کنید.

تصویر 2

منبع: trinity.iota.org

تثلیث

وب سایت کیف پول IOTA: https://trinity.iota.org/

نوع کیف پول IOTA: دسکتاپ

راحتی در استفاده: آسان

بی خطر: بسیار ایمن

هزینه: رایگان

Trinity توسط تیم IOTA ایجاد شده است ، کیف پول رسمی دسکتاپ برای شبکه IOTA است. درک این نکته مهم است که Trinity فقط از سکه های MIOTA پشتیبانی می کند. بنابراین ، این کیف پول چند ارز نیست. حتی در این صورت ، Trinity کاملا کاربر پسند است و به کاربران امکان ارسال ، دریافت و ذخیره دارایی های خود را می دهد. برای ارسال MIOTA ، کاربران فقط باید آدرس و مقدار مناسب را ارائه دهند. در صفحه اصلی ، آنها می توانند تاریخ معاملات و همچنین نمودار روند قیمت را مشاهده کنند. هر کسی می تواند جفت ارز را برای ارزهای رمزنگاری شده مختلف مانند BTC ، ETH ، USD و EUR بررسی کند.

با کیف پول Trinity ، کاربران می توانند بیش از یک حساب ایجاد کنند. با این حال ، هر حساب ایجاد شده باید دارای یک “بذر” منحصر به فرد با 18 کاراکتر باشد که به عنوان کلید اصلی وجوه آنها باشد. ایجاد دانه ساده است ، زیرا کاربران می توانند شخصاً برخی از شخصیت ها را به طور تصادفی انتخاب کنند. همچنین توصیه می شود با کپی یا چاپ بذر ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. نکته مهم ، کیف پول Trinity از احراز هویت دو عاملی (2FA) به عنوان یک لایه امنیتی بیشتر برخوردار است.

نکته دیگری که باید در مورد کیف پول Trinity به آن توجه کنید ، توانایی پشتیبانی از چندین زبان است. همچنین امکان سفارشی کردن آن با مضامین مختلف و استفاده از آن در حالت ساده یا پیشرفته وجود دارد. سیستم عامل های پشتیبانی شده عبارتند از: ویندوز ، مک و لینوکس ، بلکه همچنین Android و iOS از طریق TestFlight.

تصویر 1

منبع: medium.com

کیف پول NELIUM

وب سایت کیف پول IOTA: https://www.nelium.io/

نوع کیف پول IOTA: سیار

راحتی در استفاده: آسان

بی خطر: بی خطر

هزینه: رایگان

بدون شک Nelium بهترین کیف پول موبایل IOTA است. Nelium که از کیف پول IOTA اصلی ایجاد شده است ، به دنبال ایجاد رویکرد بدون اصطکاک در تجارت است. در حالی که کیف پول سنتی شامل مراحل زیادی مانند ایجاد آدرس جدید و گره های تجاری است ، Nelium سرراست است و برای انجام معامله فقط به مقدار و آدرس نیاز دارد..

علاوه بر این ، Nelium ویژگی منحصر به فردی در نگهداری آدرس ها در دفترچه آدرس کاربر دارد ، جایی که می توان روزانه به آنها دسترسی داشت. از آنجا که برنامه می تواند به دفترچه تلفن کاربر دسترسی پیدا کند ، روشی خودکار برای ذخیره چندین آدرس فراهم می کند. در حالی که کیف پول های سنتی IOTA به مدیریت دستی نیاز داشتند ، Nelium امکان ردیابی آسان را با اتصال خودکار به کاربران مختلف فراهم می کند.

برای اطمینان از حداکثر امنیت وجوه کاربران ، دانه ها در کیف پول باقی می مانند و هرگز به سرور دیگری نمی روند. علاوه بر این ، کاربران مجاز به تهیه نسخه پشتیبان از دانه های خود به چندین روش از جمله کارت حافظه USB یا کیف پول کاغذی هستند. حفظ انواع مختلف گره های IOTA به توسعه دهندگان کمک می کند تا روند تجارت را کارآمدتر کنند. تا زمان عرضه کیف پول رسمی ، آنها قصد دارند 15 گره IOTA شامل 20 گیگابایت RAM داشته باشند. با این کار کاربران می توانند روند تنظیم گره را کنار بگذارند.

محدودیت قابل توجه کیف پول Nelium این است که فقط از معاملات بین کیف پول Nelium پشتیبانی می کند. به عنوان مثال ، کاربران فقط می توانند از یک کیف پول Nelium به کیف پول دیگر ارسال کنند. توسعه دهندگان این ویژگی را برای کمک به آنها در مدیریت یک فرآیند تجارت بی نقص و کارآمد با توجه به مدیریت گره خود در نظر گرفتند. کیف پول Nelium حتی در مرحله Beta خود برای هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است.

تصویر 3

منبع: iotaprice.com

کیف پول GUI IOTA

وب سایت کیف پول IOTA: https://iotasupport.com/gui-download.shtml

نوع کیف پول IOTA: سیار

راحتی در استفاده: آسان

بی خطر: متوسط

هزینه: رایگان

کیف پول GUI IOTA به لیست بهترین کیف پول های IOTA پیوست. با رابط کاربر پسند IOTA به خوبی کار می کند تا کاربران بتوانند سریع و ایمن به منابع IOTA خود دسترسی پیدا کنند.

این کیف پول به دلیل رابط کاربری بصری که هم سریع و هم ساده است ، برای مبتدیان عالی است. علاوه بر این ، هنگام بارگیری کیف پول ، کاربران این فرصت را دارند که انتخاب کنند آیا یک گره روشن یا یک گره کامل اجرا کنند. برای تازه کارها توصیه می شود گره نور را انتخاب کنند زیرا این امکان را برای آنها فراهم می کند تا از IOTA بدون نیاز به استفاده از IP ثابت استفاده کنند.

علاوه بر این ، کیف پول سبک GUI دارای یک رابط کاربری ساده و ساده است که حتی برای مبتدیان نیز آسان است. این کیف پول بر روی سیستم عامل های لینوکس ، ویندوز و مک اجرا می شود و این یکی از بهترین کیف پول های IOTA برای ویندوز است. با توجه به اینکه کاربر همیشه کلید خصوصی را حفظ می کند ، سطح ایمنی درجه یک است. برای اطمینان از اینکه حداکثر امنیت وجوه خود را دارند ، کاربران کیف پول GUI باید موارد زیر را اجرا کنند:

  • هرگز بذر ریکاوری را با کسی به اشتراک نگذارید: بذر متعلق به شماست و هیچ کس به هر دلیلی به آن نیاز ندارد.
  • هرگز در وب سایت شخص ثالث دانه بازیابی ایجاد نکنید: وب سایت های شخص ثالث آسیب پذیر هستند و افراد سایه دار در اینترنت می توانند به راحتی حساب شما را به خطر بیاندازند.
  • بذر خود را روی یک کاغذ بنویسید و آن را ایمن نگه دارید: بذر بازیابی مبتنی بر کاغذ از دسترس هکرهای رایانه ای خارج است.

به طور کلی ، کیف پول GUI ایمن است. با این حال ، خطاهای انسانی می تواند امنیت آن را به خطر بیندازد. به کاربران توصیه می شود برای اطمینان از ایمن ماندن بودجه خود ، روش اینترنتی ایمن را رعایت کنند.

تصویر 4

منبع: Coindoo.com

کیف پول GUARDA IOTA

وب سایت کیف پول IOTA: https://guarda.co/

نوع کیف پول IOTA: همراه ، چند ارزی

راحتی در استفاده: آسان

بی خطر: متوسط

هزینه: رایگان

Guarda یکی از دستگاه هایی است که در اختراع کیف پول های چند ارزه پیشگام بود. این نرم افزار از اکثر ارزهای رمزپایه اصلی و رمزها مانند Bitcoin ، Ether و رمزهای ERC20 آن و همچنین سایر altcoins های متعدد پشتیبانی می کند. کیف پول ایمن و قابل اعتماد نیست اما به همان اندازه سازگار است ، که آن را به یکی از بهترین کیف پول های IOTA به ویژه برای کاربران آندروید تبدیل می کند.

کاربران کیف پول از امنیت بالایی برخوردار هستند و به آنها امکان داده می شود تا اطلاعات شخصی ، داده های کیف پول و کلیدهای شخصی خود را حفظ کنند. در حالی که کلیدهای خصوصی در حافظه امن دستگاه باقی می مانند ، بلافاصله کاربر از سیستم کیف پول خارج می شود. به طور کلی ، کیف پول Guarda به کاربران اجازه می دهد دارایی های IOTA خود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنند. این بدون روشهای تأیید پیچیده ، محدودیتهای غیرضروری یا ثبت نام اتفاق می افتد.

اگر به دنبال خرید MIOTA با استفاده از Visa ، MasterCard یا انتقال بانکی خود هستید ، Guarda گزینه ایده آل است. نکته مهم ، تنظیم کیف پول آسان است. این کیف پول دارای امکانات مهم متعددی مانند امکان بررسی تاریخ معاملات ، دریافت و ارسال ارز ، خرید با فیات و واردات و صادرات کلیدهای خصوصی است. ویژگی های دیگر شامل تعویض داخلی ، پشتیبان گیری کیف پول و الگوریتم رمزگذاری امن است.

نوستالژی

وب سایت کیف پول IOTA: https://iotasupport.com/nostalgia.shtml

نوع کیف پول IOTA: دسکتاپ

راحتی در استفاده: نه کاملا؛ نیاز به دانش کدگذاری دارد

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

نوستالژی یک رابط مرورگر است که به کاربران امکان دسترسی به گره خود ، ایجاد آدرس و انجام معاملات را می دهد. این تنظیم نسبتاً آسان است و کارشناسان نسخه نوستالژی را در Google Chrome به عنوان بهترین نسخه برای استفاده توصیه می کنند. با یک گره کاری که کاربران باید نصب کنند ، با موفقیت کار می کند. اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی کیف پول سبک Nostalgia در دسترس است روی این لینک.

کیف پول Nostalgia Light برای کاربرانی ایده آل است که نمی خواهند یک گره کامل در رایانه خود اجرا کنند و همچنین مایل به استفاده از کیف پول GUI نیستند. در چنین شرایطی ، کاربران می توانند کیف پول خود را به سرور سازگار با IOTA با PoW (اثبات کار) فعال کنند. توجه به این نکته مهم است که همه سرورهای کیف پول سبک عمومی نمی توانند مانند این کار کنند ، فقط به این دلیل که PoW غیرفعال است.

کیف پول Nostalgia Light IOTA همچنین بر روی دستگاه های سازگار با ویندوز ، مک و لینوکس اجرا می شود. از ویژگی های امنیتی عالی برخوردار است ، اما کاربران برای استفاده م .ثر از آن باید به کدگذاری اساسی تسلط داشته باشند. این امر باعث می شود که یک گزینه نسبتاً ضعیف برای مبتدیان و افرادی که دانش کافی از کدگذاری ندارند وجود داشته باشد. نکته مهم ، کیف پول سریعترین دسترسی به شبکه IOTA را فراهم می کند ، بنابراین برای کاربرانی که مایل به پرداخت سریع هستند ایده آل است..

IOTA آدرس ناظر

وب سایت کیف پول IOTA: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.iota.ao&hl = en

نوع کیف پول IOTA: سیار

استفاده آسان: آسان

بی خطر: امن است

هزینه: رایگان

IOTA Address Observer به کاربران کمک می کند تا آدرس IOTA و کدهای مربوط به آنها را ردیابی کنند. کاربران نیازی به نوشتن کد دانه ندارند. این سیستم عامل کدهای دانه را به صورت ایمن روی دستگاه ذخیره می کند. این کیف پول به کاربران امکان می دهد مانده ها ، معاملات و نرخ بازار ارز در زمان واقعی خود را مشاهده کنند.

همچنین ایجاد و اشتراک کدهای QR از طریق کیف پول امکان پذیر است. با این حال ، این کیف پول در حال حاضر فقط از طریق کیف پول ترینیتی در دسترس است.

افکار نهایی

مطمئن شوید که بهترین کیف پول های IOTA را درک کرده اید و از سرمایه گذاری خود محافظت می کنید تا سکه خود را از دست ندهید.

می خواهید درباره IOTA و اینکه آیا سرمایه گذاری مناسب شما است اطلاعات بیشتری کسب کنید?

در مورد راهنمای مبتدیان ، جزئیات تاریخچه پروژه و استفاده از رمزها و موارد دیگر درباره پروژه IOTA بیشتر بدانید!

علاقه مند به سرمایه گذاری در IOTA هستید؟ قبل از هر چیز مراقبت لازم را انجام دهید. مقاله پیش بینی قیمت IOTA و همچنین چگونگی مشارکت می تواند قیمت MIOTA را افزایش دهد.

می توانید MIOTA را در Binance با اطلاعات موجود در این راهنما خریداری کنید و MIOTA را در Ledger ذخیره کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me