banner
banner

سطح پایین Bitcoin 1H Bitcoin با افزایش 5K دلار در یک تغییر: بازار رمزنگاری روزانه افزایش می یابد

بازارهای ارز رمزنگاری شده امروز ، 19 مارس ، شاهد یک بازگشت متوسط ​​هستند. ارزش ده سکه برتر طی 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد ارزش کسب کرده اند.

بیت کوین (BTC) به ادغام خود ادامه می دهد و در زمان فشار به 5،500 دلار فشار می آورد – تقریباً 7 درصد افزایش در روز.

اتر (ETH) سطح 120 دلار را بدست آورده است زیرا حجم معاملات کلید اصلی یک شکست پایدار است. ETH نیز طی 24 ساعت گذشته حدود 7 درصد رشد کرده است.

Ripple’s XRP روزانه حدود 4 درصد رشد داشته است و در زمان پرس حدود 0.1489 دلار معامله شده است.

با کاهش نوسانات ، بیت کوین در الگوی صعودی باقی می ماند

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

با دامنه نوسان باریک و تدریجی BTC ، نقطه کم دامنه نیز به سمت بالا حرکت کرده است. دیروز ، 18 مارس ، قیمت بیت کوین به حدود 5000 دلار کاهش یافت و سپس تثبیت شد و همچنان نزولی نیست ، که نشان دهنده تقویت سیگنال صعودی است.

تیم تحلیل بازار OKEx معتقد است که با ورود میانگین های متحرک کوتاه مدت به مرحله باند ، نوسانات نیز ملایم خواهد بود. با این حال ، هنگامی که میانگین های متحرک به تدریج صاف می شوند و روند به میانگین متحرک بلند مدت نزدیک می شود ، این حالت پایدار شکسته خواهد شد.

MA180 در حال حاضر به عنوان مقاومت در برابر فشار بر قیمت عمل می کند. اگر بتوان آن را شکسته ، روند ممکن است به آزمایش سطح مقاومت 6000 دلار ادامه دهد. در غیر این صورت ، اگر قیمت به زیر میانگین متحرک کوتاه مدت برسد ، احتمال کاهش مجدد آن وجود دارد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند تا زمانی که لبه پایین مثلث شکسته نشده باشد ، الگوی صعودی آسیب ندیده است.

برای کوتاه مدت به مقاومت مقاومت نزدیک به 5،500 دلار توجه کنید. از آنجا که این نقطه با محل MA180 مطابقت دارد ، شکستن آن ممکن است به یک سیگنال قدرت تبدیل شود.

نمودار 1 روزه Bitcoin نشان می دهد که دوره های مختلف میانگین متحرک در حال حاضر به سمت پایین حرکت کرده اند. در این بازار ، پس از افت بسیار کمتر از میانگین متحرک کوتاه مدت ، روند قیمت اصلاح می شود. این امر منجر به نزدیک شدن قیمت به دوره کارشناسی ارشد دوره کوتاه در روند اصلاح می شود.

اگرچه جهت میانگین متحرک در حال حاضر رو به پایین است ، اما باید به هیسترزیس نیز توجه کنیم – وابستگی وضعیت نمودار فعلی به تاریخچه آن. سرمایه گذاران باید توجه کنند و صبور باقی بمانند ، زیرا روند فعلی پایان می یابد و آماده عکس العمل معکوس می شود.

MACD همچنین نشان دهنده نزدیک شدن شکل گیری صلیب طلایی است ، زیرا این دو خط احتمالاً از نمودار تلاقی می کنند.

برای سرمایه گذاران ، بعد از آخر هفته مشخص خواهد شد که آیا این مرحله یک دوره استراحت قبل از یک روند نزولی است یا یک پایین بازگشت.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 5،500 دلار
 • مقاومت میان مدت: 6000 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 5200 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 4400 دلار

ETH حجم خریدهای بیشتری را مشاهده می کند

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

پس از یافتن پشتیبانی در لبه پایین ، در حال حاضر خطر سقوط ETH کاهش یافته است. اکنون قیمت در تلاش است تا لبه بالایی را بشکند.

نمودار حجم معاملات ETH نشان می دهد که طی چند ساعت گذشته ، حجم خرید افزایش یافته است. حتی اگر سطح هنوز ناچیز باشد ، این افزایش به معنای ظاهر شدن سیگنال صعودی است.

به سرمایه گذاران باید یادآوری شود که با بررسی حجم تجارت ، موفقیت ضروری است و نه اقدامی کاذب. اگر قیمت بتواند لبه بالایی را بشکند و این حرکت همراه با رشد حجم تجارت باشد ، احتمال بازگشت مجدد بیشتر است.

علاوه بر این ، اگر می توان عقب را با لبه بالایی پشتیبانی کرد ، به این معنی است که ممکن است یک برگشت به وجود بیاید و موقعیت خوبی برای ورود به آن باشد.

در غیر این صورت ، اگر روند دوباره به زیر لبه بالایی شکسته شود ، ممکن است به این معنی باشد که یک شکست غلط است و قیمت در محدوده قبلی به حرکت خود ادامه خواهد داد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 125 دلار
 • مقاومت میان مدت: 134 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 120 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 116 دلار

کمبود حجم ، معامله گران XRP باید به دنبال پشتیبانی کوتاه مدت باشند

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

اگرچه XRP برای مدت کوتاهی به زیر لبه پایین آمد ، حجم معاملات سیگنال افزایشی را مشاهده نکرد ، بنابراین دشوار است که یک شکست جدی باشد.

روند فعلی نشان می دهد که پیش بینی فوق درست است ، زیرا قیمت دوباره بالای لبه پایین نگه داشته می شود. با این حال ، نمی توان مطمئن بود که یک برگشت به بازار می آید زیرا شمعدان صعودی در این ساعت فاقد حجم کافی است.

سطح قیمت نیز هنوز فاصله مشخصی از لبه بالایی را حفظ می کند – ما نمی توانیم مطمئن باشیم که روند صعودی تا شکستن آن لبه معکوس خواهد بود.

سرمایه گذاران باید به اثربخشی لبه پایین و سطح پشتیبانی در حدود 0.1435 دلار توجه کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1510 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1640 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1435 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1270 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me