banner
banner

Cudo Miner: گزینه عالی برای WinMiner 2019

به طور کلی, دنیای استخراج رمزنگاری طی چند ماه گذشته دچار بحران اطمینان شده است – اما فقط با استخراج کنندگان بیت کوین در حال حاضر 4.7 میلیارد دلار درآمد کسب می کند برای نه ماه اول سال 2018 ، هنوز چیزهای زیادی برای بازی وجود دارد. سایت های استخراج مانند WinMiner به دلیل شرایط بازار خاموش شده اند – این در مورد گزینه های قابل دسترسی برای کاربرانی که می خواهند از طریق استخراج درآمد کسب کنند ، فاصله زیادی ایجاد می کند.

وارد: Cudo Miner: یک استارت آپ استخراج ارزهای رمزپایه که به تازگی اعلام کرد بتا آزمایشی سیستم عامل رمزنگاری استخراج خود را آغاز کرده است.

Cudo Miner یک ماینر GUI هوشمند با فناوری سوئیچینگ چند آلگو داخلی است که به ماینرهای حرفه ای امکان می دهد به ماینرهای بی تجربه یا تازه کار بپردازند و در حالی که نرم افزار بقیه کارها را اتوماتیک می کند. از زمان راه اندازی بتا بسته دو ماه پیش ، Cudo Miner هزاران کاربر را در بیش از 130 کشور جهان به خود جلب کرده است.

Cudo Miner با یک صفحه تنظیمات پیشرفته ، برای ایجاد بهینه سازی های از پیش تعیین شده در هر دو حالت ، براساس هر الگو و به ازای هر پردازنده گرافیکی ، شروع به ایجاد شکاف بین ماینرهای GUI و ماینرهای خط فرمان سنتی می کند. این کار به معدنچیان دکل اطمینان خواهد داد که در صورت تمایل حالت “خودکار” را انتخاب کنند ، بدون اینکه Cudo تنظیمات از پیش تعیین شده را براساس سودآورترین سکه به معدن تغییر دهد ، بدون اینکه تسلیم عملکرد استخراج شود..

از ویژگی های اصلی Cudo Miner می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رابط کاربر پسند – قابل دسترسی برای افراد خبره و تازه کار. Cudo Miner را بارگیری کنید و آرام باشید زیرا این نرم افزار تمام تنظیمات را برای استخراج کنندگان به صورت خودکار انجام می دهد.
  • تنظیمات پیشرفته – علاقه مندان به رمزنگاری با دکل های استخراج اختصاصی می توانند با دستکاری در الگوریتم های صفحه “تنظیمات پیشرفته” ، جایی که همچنین می توانند نتایج همه معیارهای خود را مشاهده کنند ، درآمد خود را به حداکثر برسانند. این در حال حاضر کار دستیابی طولانی است که از طریق سایر نرم افزارهای استخراج انجام می شود.
  • شلوغ کردن بیش از حد GPU – داخلی اورکلاک پردازنده گرافیکی و سایر ویژگی های طراحی شده برای افزایش سودآوری ، بیشتر شدن فاصله بین خط فرمان سنتی و ماینرهای GUI.
  • معدن کاران حزب سوم – استخراج کنندگان شخص ثالث مانند Z-دشمن برای Ravencoin و EWBF برای Bitcoin Gold را فعال کنید تا عملکرد استخراج خود را افزایش دهید. ماینرهای جدید به طور منظم اضافه می شوند.
  • دو برابر سودآور – آزمایش مقایسه طولانی مدت یک هفته (28/12 / 18-3 / 1/19) نشان می دهد سود Cudo Miner بیش از دو برابر معدنچیان رقیب است.
  • پشتیبانی از سکه های چندگانه – قادر به استخراج چندین سکه و جابجایی بین آنها است که بر اساس کدام یک در هر لحظه سودآورترین است.
  • انتخاب پرداخت – کاربران همچنین انتخاب می کنند که چگونه حقوق بگیرند – آنها می توانند از طریق Ethereum یا Bitcoin جبران خسارت کنند و سکه های اضافی در آینده در لیست قرار می گیرند.
  • کنسول وب قدرتمند – ماینرها می توانند داده های مربوط به عملکرد استخراج خود را بررسی کنند ، به درآمدهای تاریخی نگاه کنند ، اطلاعات سخت افزاری و سطح قدرت را مشاهده کنند و همچنین از نزدیک مراقب سلامت دستگاه های خود باشند.
  • استخراج بیکار – ماینرهای معمولی می توانند Cudo Miner را در حالی که از رایانه شخصی خود استفاده می کنند ، در پس زمینه بگذارند و اطمینان حاصل کنند که در عملکرد رایانه آنها تداخلی ایجاد نمی کند.

“استخراج GPU قطعاً زنده است و لگد می زند ، اما برخی از استراتژی های استخراج شده توسط برخی از ماینرهای حرفه ای ، شانس آنها را برای کسب سود مناسب کاهش می دهد. آلت کوین ها اغلب سودآور هستند اما فقط برای چند دقیقه یا چند ساعت انجام می شوند ، بنابراین شما باید در این دوره استخراج کنید تا بیشترین سود را داشته باشید. “مت مت هاوکینز ، مدیر عامل شرکت کودو گفت. “تأکید باید از تمرکز روی یک سکه یا الگوریتم به نفع خرد کردن و تغییر بین آرایه ای از ارزهای رمزپایه و همچنین انتخاب تنظیمات بهینه دور شود – شانس آنها را برای ارزشمند کردن آن افزایش می دهد. به همین دلیل ما Cudo Miner را ایجاد کرده ایم. “

آ آزمایش مقایسه طولانی مدت نشان می دهد Cudo Miner در حال حاضر بیش از دو برابر معدنچیان رقیب سودآور است.

هاوكینز و دانكن كوك ، مersسسان این شركت هنگامی كه مقدار زیادی از توان محاسباتی را در لپ تاپ ها ، رایانه های شخصی و سرورها كشف كردند – با سخت افزار اغلب 60 درصد بیکار در نتیجه ، آنها به دنبال ایجاد راه حلی بودند که دو پرنده را با یک سنگ از بین ببرد: جلوگیری از کمبود منابع و در عین حال با از بین بردن موانع ورود ، سودآوری از استخراج را به حداکثر برسانید..

این دو کارآفرین زنجیره ای بازویی خیرخواهانه نیز ایجاد کرده اند که بنام آن نامیده می شود Cudo اهدا, به موجب آن معدنچیان می توانند قدرت محاسباتی اضافی خود را به دلایل خوب به پول نقد تبدیل کنند. این پروژه با هدف جمع آوری 1 میلیارد دلار بودجه و محاسبات منابع خیریه ها در سالهای آینده انجام شده است.

برای اطلاعات بیشتر و رفتن به کار با Cudo Miner ، لطفا از اینجا بازدید کنید وب سایت Cudo Miner.

درباره Cudo

Cudo تیمی از کارگران معدن ، فناوری و کارآفرین است. ما مشتاق ایجاد خوب با فناوری هستیم و بلاکچین و ارز رمزنگاری شده را فرصتی شگفت انگیز برای انجام این کار می دانیم. هدف ما ایجاد یک تأثیر مثبت در جهان برای تغییرات خوب و خوب است.

ما می خواهیم فناوری ما یک راه حل پایدار و اخلاقی باشد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با مطبوعات تماس بگیرید:

دن والش

[ایمیل محافظت شده]

+44 (0) 1753 656 661

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me