banner
banner

چگونه با استفاده از Swap و Farm در OKExChain دارایی های رمزنگاری شده معامله و سهام دار کنیم

راهنمای گام به گام استفاده از OKEx Swap و OKEx Farm در OKExChain

فضای DeFi در سال 2020 رشد چشمگیری داشته و شاهد مبادلات غیرمتمرکز و سازندگان بازار خودکار در فضای رمزنگاری محبوبیت یافته است. استخراج نقدینگی نیز نوآوری مهمی در این توسعه بوده است ، زیرا به کاربران امکان می دهد با تأمین نقدینگی به پروتکل های DeFi از طریق فرایندی به نام پاداش های توکن دریافت کنند. "گیر کردن" – به عنوان مثال ، سپرده گذاری در یک قرارداد هوشمند.

از زمان رشد انفجاری DeFi در سال 2020 ، کشاورزان به اصطلاح بازده دارایی های دیجیتال خود را در عرضه های غیرمتمرکز مختلف ذخیره می کنند تا تلاش کنند بازده سبد سهام خود را بدون فروش دارایی خود به حداکثر برسانند.

به منظور تقویت بیشتر اکوسیستم DeFi و ارائه خدمات نوآورانه تر به کاربران ، OKEx OKEx Swap و OKEx Farm را راه اندازی کرده است ، دو برنامه غیرمتمرکز ساخته شده بر روی OKExChain.

به طور خلاصه ، OKEx Swap یک برنامه سازنده خودکار بازار غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و کارآمد بین ارزهای رمزپایه اصلی مبادله کنند. مزرعه OKEx به هرکسی اجازه می دهد برای پروژه خود استخرهای مزرعه ای ایجاد کند که در آن کشاورزان با بهره وری ممکن است دارایی های دیجیتالی خود را برای بازده جذاب در اختیار داشته باشند.

برای نگاهی عمیق به OKExChain و معماری و پروتکل های آن ، بررسی اجمالی فنی را در اینجا بررسی کنید.

در زیر یک راهنمای گام به گام نحوه تعویض دارایی ها با استفاده از OKEx Swap و مشارکت در استخراج نقدینگی در OKEx Farm آورده شده است..

معاملات در OKEx Swap

مرحله 1: به صفحه OKEx Swap بروید

از صفحه اصلی OKEx ، به صفحه بروید "تجارت" در منوی بالا کلیک کنید و مبادله زیر "تجارت DEX" برای باز کردن OKEx Swap.

مرحله 2: کیف پول OKExChain خود را ایجاد و وارد کنید

برای تجارت در OKEx Swap ، کیف پول دیجیتال در OKExChain مورد نیاز است. کاربران جدید می توانند به کیف پول ایجاد کنید در گوشه بالا سمت راست برای ایجاد یک ، در حالی که کاربران با کیف پول های موجود OKExChain می توانند روی آنها کلیک کنند واردات کیف پول برای ادامه.

برای ایجاد کیف پول ، کاربران باید از دستورالعمل های موجود در صفحه پیروی کرده و رمزعبور خود را در یک مکان امن ذخیره کنند ، زیرا این سیستم عامل هیچ گذرواژه ، عبارات غیرمنتظره ، پرونده های ذخیره کلید یا کلیدهای خصوصی را ذخیره نمی کند. کلیک بعد برای ادامه.

از عبارت mnemonic خود پشتیبان تهیه کرده و کلیک کنید ادامه هید برای ادامه.

تأیید عبارت mnemonic را کامل کنید و کلیک کنید تایید برای تکمیل تنظیم کیف پول.

مرحله 3: جزئیات معاملات را وارد کنید

پس از اتصال کیف پول ، می توانید از طریق استخرهای نقدینگی در OKEx Swap تجارت کنید. در این مثال ، ما 100 USDT را برای معادل آن در OKT مبادله خواهیم کرد.

با استفاده از رابط ، را انتخاب کنید USDT به عنوان ارز ارسال کننده و خوب به عنوان ارز دریافت کننده.

مقدار USDT را که می خواهید مبادله کنید وارد کنید و برنامه به طور خودکار آن را به واحدهای OKT تبدیل می کند که سپس در کیف پول خود دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که هزینه تأمین کننده نقدینگی 0.3٪ برای هر معامله اعمال می شود. کلیک تایید برای ادامه.

رمز عبوری را که قبلاً برای کیف پول خود تعیین کرده بودید وارد کنید و کلیک کنید خوب برای انجام معامله.

مرحله 4: معامله را مرور کنید

بعد از اینکه مبادله خود را اجرا کردید ، می توانید با کلیک بر روی معامله بررسی کنید مانده دارایی تحت کیف پول برگه و انتخاب سابقه معامله.

نقدینگی را در OKEx Swap به یک استخر اضافه کنید

به غیر از تجارت از طریق استخرهای نقدینگی موجود ، کاربران همچنین می توانند نقدینگی خود را در OKEx Swap به استخرهای موجود اضافه کنند.

مرحله 1: به تب Pool بروید و نقدینگی اضافه کنید

برای افزودن نقدینگی به مجموعه نقدینگی موجود ، به بخش استخر برگه را کلیک کرده و کلیک کنید نقدینگی اضافه کنید.

مرحله 2: جزئیات مجموعه نقدینگی را وارد کنید

در این مثال ، نقدینگی را به مجموعه نقدینگی OKT / USDT اضافه خواهیم کرد.

انتخاب کنید خوب و USDT از طریق رابط وارد کنید و مقدار OKT مورد نظر برای تهیه استخر را وارد کنید. مبادله OKEx سپس مبلغ مربوطه را به صورت خودکار در USDT محاسبه می کند که باید تهیه کنید.

توجه داشته باشید که نسبت استخر برآورد شده به نقدینگی موجود در این استخر OKT / USDT در مقایسه با تمام استخرهای OKT / USDT موجود در OKEx Swap اشاره دارد. کلیک تایید برای ادامه.

رمز عبور کیف پول را وارد کنید و کلیک کنید خوب برای انجام معامله اضافه کردن نقدینگی به مجموعه نقدینگی OKT / USDT ، نشانه های نقدینگی را که می توانید در استخرهای نقدینگی در OKEx Farm قرار دهید ، به شما ارائه می دهد (زیر را ببینید).

مرحله 3: معامله خود را مرور کنید

پس از افزودن نقدینگی به یک مجموعه ، می توانید معامله خود را با کلیک بر روی بررسی کنید مانده دارایی تحت کیف پول زبانه.

تجارت در بازار استخرهای نقدینگی

برای مرور همه استخرهای نقدینگی موجود برای تجارت ، کاربران می توانند به آدرس زیر مراجعه کنند بازارها زبانه صفحه بازارها تمام مجموعه های نقدینگی موجود را با آمار مربوطه نمایش می دهد.

کاربران می توانند به طور مستقیم نقدینگی خود را به استخرهای نقدینگی موجود اضافه کنند یا با کلیک بر روی آنها تجارت کنند نقدینگی اضافه کنید یا تجارت.

در OKEx Farm سود و پاداش کسب کنید

مرحله 1: به صفحه OKEx Farm بروید

از صفحه اصلی OKEx ، به صفحه بروید "تجارت" در منوی بالا کلیک کنید و مبادله زیر "تجارت DEX" برای باز کردن OKEx Swap. سپس ، شناور روی "تجارت SWAP" در بالای صفحه کلیک کنید استخر مزرعه در منوی کشویی OKEx Farm را باز کنید.

مرحله 2: صندوق نقدینگی را برای مشارکت انتخاب کنید

هنگامی که نشانه های LP را برای OKT / USDT به دست آوردید ، همانطور که در آموزش OKEx Swap شرح داده شده است ، به بخش نقدینگی OKT / USDT بروید "استخر 1" در صفحه OKEx Farm کلیک کنید. استخرهای نقدینگی زیر زبانه 1st Pool LP های برجسته در OKEx Farm هستند. کلیک خطر برای ادامه.

مرحله 3: جزئیات ورودی را وارد کنید

مقدار نشانه های LP را برای مشارکت در مجموعه نقدینگی وارد کنید. در این مثال ، ما 0.019 نشانه LP را در استخر OKT / USDT درگیر می کنیم. کلیک سهام برای ادامه.

مرحله 4: ادعای جوایز

با کلیک بر روی هر زمان می توانید نشانه های پاداش staking را که کسب کرده اید ادعا کنید مطالبه در "استخر 1" زبانه توکن های ادعا شده به کیف پول شما توزیع می شود.

مرحله 5 (اختیاری): علائم LP را از استخر Farm خارج نکنید

با کلیک روی هر زمان می توانید نشانه های LP خود را از استخر خارج کنید لغو کردن در "استخر 1" زبانه مقدار نشانه های LP مورد نظر برای لغو انتخاب را انتخاب کرده و کلیک کنید لغو نکردن برای ادامه. توکن های LP شما به کیف پول شما توزیع می شود.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me