banner
banner

بیت کوین در حوالی 2019 پایین وارد بازار معاملات فشرده می شود: بازار رمزنگاری روزانه

بازارهای رمزنگاری امروز 12 مارس ضربه بزرگی را متحمل می شوند ، زیرا ارزهای رمزپایه برتر طی 24 ساعت گذشته زیان دو رقمی می بینند.

بیت کوین (BTC) کمترین آسیب را از ده سکه برتر متحمل شده است ، که تقریبا 6 درصد در روز افت داشت و امروز صبح حدود 7،300 دلار معامله شد. 

اتریوم (ETH) متحمل خسارات شدیدتری شده است ، در 24 ساعت گذشته کنترل خود را در 180 دلار از دست داده و بیش از 15 درصد سقوط کرده است. در حال حاضر دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با ارزش بازار در حدود 170 دلار معامله می شود.

مبادله همیشگی BTC / USD

نمودار 4 ساعته داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: okex.com

با نگاهی به نمودار 4-H Bitocin ، می بینیم که سطح پشتیبانی 7،700 دلار م effectiveثر نبوده و قیمت فقط در یک ساعت صبح زود در 12 مارس به زیر آن رسیده است.

در حقیقت ، قیمت قبلاً پس از ناکامی در شکستن مجدد $ 8،000 دلار امروز ، سیگنال سقوط داده بود و جهت حرکت به این معنی است که پیش بینی ما از دیروز انجام غیرممکن بود. همراه با شکست دو پایین ، احساسات در بازار بدتر خواهد شد.

نمودار حجم معاملات دلیل سقوط قیمت را به ما می گوید: حتی اگر حجم فروش فعال در حال کاهش است ، کمبود بودجه خرید عامل اصلی ایجاد آن است به طوری که فقط سطح پایین فروش وجوه می تواند منجر به افت شدید شود. سرمایه گذاران شروع به دقت و بدبینی می کنند.

خبر خوب برای گاوها این است که محدوده $ 7،000- $ 7،700 یک منطقه تجاری فشرده است و در پایان سال 2019 یک منطقه تهدیدی تشکیل می دهد. این منطقه پشتیبانی قوی ترین منطقه خواهد بود و باعث می شود لحظه ای برای خرید برخی نقاط خریداری کنید.

معامله گران به عنوان سطح پشتیبانی بعدی 7000 دلار به نظر می رسند

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: okex.com

اجازه دهید مناظر خود را به نمودار 1 روزه تغییر دهیم. همانطور که در نمودار بالا با فلش نشان داده ایم ، می توانید ببینید که BTC در حال حرکت است تا یک الگوی کاملاً بالای سر و شانه را بیان کند. اگر 7000 دلار بتواند در آینده به پایین ترین سطح تبدیل شود ، انتظار می رود سطح بازگشت روزانه داشته باشد.

حجم فروش روزانه نیز روند ضعیفی را تجربه می کند ، اما امروز هنوز در سطح متوسط ​​است. دستیابی به محدوده قیمتی نزدیک به سطح 7000 دلار در کوتاه مدت امکان پذیر است و اگر قیمت ها بتوانند حدود یک هفته در آنجا تثبیت شوند ، ممکن است برگشتی صورت گیرد..

لطفا توجه داشته باشید که اگر قیمت زیر 7000 دلار شکسته شود ، دو حالت ممکن داریم: اگر یک شکست کاذب باشد ، بازگشت سریع ممکن است اتفاق بیفتد یا اگر یک وقفه واقعی باشد ، همراه با حجم زیادی از فروش ، یک بازار خرس واقعی وارد بازار می شود.

بازرگانان باید در هفته جاری به اثربخشی منطقه بین 7000 تا 7،700 دلار توجه کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت 8000 دلار
 • مقاومت میان مدت 7،700 پوند
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،250 دلار
 • پشتیبانی میان مدت 7000 دلار پوند

مبادله همیشگی ETH / USD

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: okex.com

در مقایسه با BTC ، ETH طی چند روز گذشته حتی بیشتر افت کرده است. دوره فعلی ضررها تقریباً تمام سودهای ETH را از ابتدای سال 2020 پاک کرده است. سکه زیر حمایت شدید 180 دلاری شکسته شد ، به این معنی که وحشت بالاتر می رود.

نمودار حجم معاملات نشان می دهد که همچنان حجم بالای فروش در بازار ETH وجود دارد و حجم دامپینگ برای امروز حتی بیشتر از گذشته است. بنابراین ، دقیقاً در مورد محل قرارگیری قسمت پایین تا کاهش حجم صدا کار سختی است.

روند فعلی می تواند نشان دهد که سطح پشتیبانی موثر بعدی حدود 155 تا 160 دلار است. اگر سکه بتواند در اینجا تثبیت شود ، ممکن است فرصتی برای بازگشت وجود داشته باشد ، یا قیمت برای تست 140 دلار به سمت پایین حرکت کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 177 دلار
 • مقاومت میان مدت: 185 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 160 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 155 دلار

انتخاب معامله گر: مبادله همیشگی TRX / USD

داده های مبادله همیشگی 4H TRX / USD. منبع: okex.com

روند حرکت TRX با چرخه یکپارچه از صعودی به نزولی مطابقت دارد. در روند صعودی ، حجم خرید به تدریج افزایش یافته و در روند نزولی ، میزان فروش به تدریج کاهش یافته است.

در مقایسه با BTC و ETH ، سطح حجم TRX به شدت کاهش می یابد و قیمت تقریباً به پایین ترین سطح ثبت شده در حال حرکت است. بنابراین ، شانس برگشت برای این سکه بیشتر خواهد بود.

با این حال ، پیش شرط بازگشت این است که بازار باید تثبیت شود ، در غیر این صورت ایجاد پایین ترین سطح در آینده امکان پذیر است.

سرمایه گذاران باید قدرت پشتیبانی را در حدود 0.01300 دلار یادداشت کنند ، در صورت موثر بودن روند ممکن است برعکس باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.01450 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.01540 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.01300 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.01200 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me