banner
banner

TrustSwap – تکامل و به روزرسانی روش پردازش معاملات DeFi

اعتماد کنید در خط مقدم است بازار مالی غیرمتمرکز (DeFi) از نظر نوآوری ، امنیت و خدمات. این شرکت در حال حاضر یکی از ساده ترین راه ها برای کاربران و سرمایه گذاران برای انجام معاملات رمزنگاری ایمن و سریع بدون نیاز به واسطه معتمد است..

trustswap معاملات defi

سابقه TrustSwap

این شرکت توسط مدیر عامل فعلی ایجاد شده است جف کردیکیس, که توضیح می دهد دوره اولیه ارائه سکه (ICO) برای ارزهای رمزپایه تحت تأثیر هزینه های بالای وکلا و مشکلات پمپ و تخلیه با رمزها قرار گرفته است.

هنگامی که یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در یک پروژه رمزنگاری شده با تخفیف سرمایه گذاری می کند ، شرکت فروشنده توکن ها باید اطمینان حاصل کند که بلافاصله پس از فروش سکه ها ، قیمت توکن در بازار سقوط می کند. در حالی که وکلا می توانستند این مسئله را با پرداخت 5 تا 10 درصد هزینه حل کنند ، آقای Kirdeikis فکر می کند راه حل ارزان تری برای این مشکل وجود دارد.

به همین دلیل است که او ایده خدمات هوشمند قرارداد را ارائه می دهد که امکان پرداخت های مبتنی بر زمان را فراهم می کند. این راه حل می تواند به کاهش تأثیر منفی شرکتهای VC منجر شود که سکه هایی را که با تخفیف به قیمت بازار به دست آوردند ، به فروش برسانند..

درک ویژگی های اصلی TrustSwap

بستر TrustSwap به کاربران این امکان را می دهد تا اساساً مبادله پول را به روشی مطمئن و مطمئن انجام دهند. کاربران می توانند 100٪ مطمئن باشند که پردازش پرداختها به درستی و در زمان دقیق به روشی کاملاً خودکار انجام می شود. این مسئله بسیاری از مشکلات بازار و کاربران را برطرف می کند.

کاربران همچنین می توانند به راحتی پرداخت های خود را تقسیم کرده و از تاریخ های مختلف برای ارسال این وجوه استفاده کنند. لازم به ذکر است که TrustSwap در حال حاضر با تمام ارزهای مبتنی بر Ethereum موجود در بازار کار می کند ، از جمله پول های ثابت مانند True USD (TUSD) و DAI ، از جمله.

چندین شرکت ارز مجازی وجود دارد که در حال حاضر با پول های ثابت کار می کنند و به مشتریان و کارگران این پول های پول ثابت پرداخت می کنند. به همین دلیل است که مطمئناً کاری که TrustSwap در حال حاضر با خدمات و ویژگی های خود انجام می دهد مهم است.

اعتماد به قابلیت های کلیدی مبادله

روش کار TrustSwap

این پلت فرم به روشی بسیار ساده و آسان برای شرکت ها کار خواهد کرد تا بتوانند بدون نیاز به شخص ثالث مورد اعتماد به پرداخت و ارسال بپردازند. با استفاده از این سیستم عامل ، کاربر باید مبلغ پرداختی ، تعداد پرداختی که باید پرداخت شود و دریافت کنندگان پرداخت را انتخاب کند..

شرکت های زیادی وجود دارند و از موارد مربوط به Trust Swap استفاده می کنند. این مطمئناً چیزی است که انقلابی در بازار DeFi ایجاد می کند و به شرکتها اجازه می دهد تا زمان پردازش پرداختهای خود را کاهش دهند. فرآیندهای خودکارسازی نیز روشی مهم برای استانداردسازی نحوه کار شرکتها و شرکتهای نوپا ، بهبود کارایی و بهره وری است.

موارد استفاده TrustSwap

این شرکت در حال حاضر موارد زیادی را برای استفاده در اختیار شرکت ها و سرمایه گذاران قرار داده تا منابع مالی خود را ارائه دهند.

یکی از آنها مربوط می شود نشانه های قفل شده. برای کمک به افزایش اعتماد به نفس در بین سرمایه گذاران و کاربران ، می توان رمزهای بنیانگذار و کارمندان را در یک برنامه زمان بندی شده قفل کرد.

بسیاری از ICO ها و پیشنهادات مبادله اولیه (IEO) می توانند قفل رمزهای ایجاد شده را باز کرده و به سادگی به کاربران ، بنیان گذاران و سایر موارد منتقل کنند. این می تواند برای سرمایه گذاران که به دنبال شفافیت در روش پردازش و پرداخت ها هستند ، یک امر منفی باشد.

TrustSwap این مسئله را حل می کند و اجازه می دهد مخترعین یک برنامه مشخص در مورد نحوه پردازش پرداخت از طریق سازندگان توکن به بنیانگذاران و سایر شرکت کنندگان داشته باشد..

اراده فوری اجرا به شما امکان می دهد یک قرارداد هوشمند بسازید که بودجه لازم را پس از فوت برای عزیزانتان ارسال کند. علی رغم اینکه این صحبت برای صحبت کردن کاملاً ناراحت کننده است ، بسیار مهم است که بدانیم وجوهی که در اختیار داریم از بین نمی رود.

یکی از مثالهایی که می توانیم در سالهای اخیر ذکر کنیم مسئله ای است که تحت تأثیر قرار گرفت کوادریگا CX صرافی ارز رمزنگاری شده. این صرافی در ژانویه سال 2020 خبر داد که صاحب سکو Gerald Cotten به دلیل بیماری که او را تحت تأثیر قرار داده بود درگذشت.

مسئله اصلی که کاربران را تحت تأثیر قرار داد این واقعیت بود که آقای کوتن تنها شخصی بود که اطلاعاتی در مورد کلیدهای خصوصی صرافی ارز رمزنگاری شده و بودجه ای که این شرکت در اختیار داشت بود. تا به امروز ، هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کلید خصوصی وجوه نگهداری شده توسط شرکت یا کدام کیف پولها توسط سیستم عامل استفاده شده است وجود ندارد.

TrustSwap در تلاش است تا این مسائل دیگر تکرار نشود. اگر شرکت ها و کاربران اقدامات لازم را برای مدیریت صحیح وجوه خود انجام دهند ، TrustSwap آماده است زیرساخت های لازم را برای تأمین اعتبار این پرداخت ها فراهم کند.

علاوه بر این ، TrustSwap همچنین با آن کار می کند ماهانه و هفتگی اشتراک با استفاده از این سیستم عامل ، کاربران می توانند به راحتی اشتراک ها را با استفاده از ارز رمزپایه مورد علاقه خود در بازار تنظیم و پرداخت کنند. در حالی که امروزه به طور خودکار امکان پرداخت خودکار رمزنگاری در سیستم عامل های سنتی وجود ندارد ، TrustSwap آماده است تا این امکان را فراهم کند.

این امر باعث کاهش ساعات مورد نیاز برای انجام پرداخت برای اشتراک شما یا معاملات ماهانه و منظم می شود که باید از طریق شرکت ها یا کاربران شخصی به اشخاص ثالث پرداخت شود.

علاوه بر این ، TrustSwap اجازه می دهد تا پرداخت خودکار کارمندان. این یکی از مهمترین موارد مربوط به TrustSwap و چگونگی کمک به راه اندازی های رمزنگاری برای بهبود استانداردها و کارآیی بیشتر فرآیندهای آنها است..

حقوق و دستمزد برای كارها گاهی وقت گیر و گران تمام می شود. در ارزهای رمزنگاری شده ، به دلیل تعداد زیادی از حساب هایی که باید اضافه شوند ، مبالغی که باید بررسی شوند و موارد دیگر ، کارها خسته کننده تر می شوند.

با TrustSwap می توان وابستگی به سیستم های حقوق و دستمزد قدیمی و قدیمی را کاهش داد. با استفاده از قراردادهای هوشمند و فناوری بلاکچین ، مطمئناً می توان پرداخت ها را بصورت استاندارد ، سریع و ساده انجام داد.

سرانجام ، این سیستم عامل اجازه می دهد تا هدیه و پرداخت فوری. وجوه را می توان از پدر به پسری که در حال حاضر کمک هزینه هفتگی دریافت می کند ، ارسال کرد. در عین حال ، امکان دریافت هدیه برای بچه ها وجود دارد زیرا تولد آنها است یا فقط به این دلیل که پس از کمک در خانه شایسته آن هستند.

ویژگی های اعتماد به نفس - پرداخت خودکار کارمندان

مبادله دو طرفه امن با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند

قراردادهای هوشمند مورد استفاده TrustSwap نیز به منظور انجام معاملات فوری و بی اعتماد با هر کسی در جهان بسیار مفید است. اگر شخصی را پیدا کردید که یک ارز مجازی را با قیمت مشخص می فروشد و می خواهید مطمئن باشید که بودجه را دریافت خواهید کرد ، TrustSwap قصد دارد آن را سریع و مطمئن کند.

این پلتفرم به شما امکان می دهد وجوهی را که می خواهید برای ارزهای رمزپایه به دست آمده ارسال کنید تنظیم کنید و باید منتظر واریز وجه توسط کاربر دیگر باشید. هنگامی که هر دو طرف به توافق رسیدند ، بلافاصله و بدون هیچ مشکلی وجوه پردازش می شود.

این می تواند بدون اعتماد به شخص ثالث یا واسطه ، وجوه مورد انتظار خود را برای کاربران بسیار سریع و آسان کند. TrustSwap مدیریت وجوه شما ، مبادله ارزهای رمزپایه و مدیریت پول با یک غریبه یا افرادی که نمی شناسید را بهتر و آسان تر می کند.

اعتماد پرداخت مبادله مثال

درک خدمات TrustSwap

TrustSwap برای انجام نقل و انتقالات ایمن ، دارای زمان آزاد و کم هزینه می تواند بسیار مفید باشد. همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم ، این امر باعث می شود شرکت ها و کاربرانی که به طور منظم پرداخت های رمزنگاری را انجام می دهند ، کار را آسان کنند..

یکی از نمونه هایی که این شرکت ارائه می دهد شرکتی است که می خواهد به یک سرمایه گذار بزرگ رمزنگاری توکن بفروشد. این شرکت پیشنهادی را برای فروش 5000 توکن به قیمت 100000 دلار دریافت می کند. البته ، شرکت می خواهد مطمئن باشد که بودجه پیشنهادی سرمایه گذاران را دریافت می کند. با این حال ، نمی توان فهمید که آیا این اتفاق می افتد.

به همین دلیل TrustSwap این کار را آسان تر کرده و واسطه را حذف می کند. با استفاده از این سیستم عامل ، این شرکت می تواند توکن ها را ارسال کند ، که با ارسال 100000 دلار نیز این توکن ها آزاد می شوند. این امر باعث می شود تا همه افراد درگیر در معامله سهولت و سرعت بیشتری داشته باشند.

علاوه بر این ، این شرکت می خواهد از فروش گسترده 5000 توکن که با تخفیف خریداری شده اند ، جلوگیری کند. با استفاده از پلت فرم TrustSwap ، می توان قراردادی تنظیم کرد که بتواند به تدریج بودجه را برای سرمایه گذار آزاد کند. به این ترتیب ، این شرکت می تواند اطمینان حاصل کند که در بازار آزاد کوتاه مدت عظیم رخ نخواهد داد.

سرانجام ، TrustSwap با هزینه های بسیار کمی کار می کند. در حالی که وکلا و واسطه های سنتی می توانند 5٪ یا 10٪ از وجوه مورد معامله را بگیرند ، اگر تجارت با توکن SWAP ایجاد شده توسط شرکت انجام شود ، TrustSwap با 1٪ کارمزد و 0.5٪ کارمزد کار می کند..

درک SWAP Token

اکوسیستم TrustSwap با رمز TrustSwap کار می کند که پردازش آن را برای طرف های درگیر در تجارت بسیار کارآمدتر می کند..

رمز SWAP ایجاد شده توسط این شرکت دارای تعداد زیادی ویژگی است که می تواند در حاکمیت آنها ، دریافت پاداش ، کاهش هزینه ها و ثبات ، از جمله موارد دیگر ، منعکس شود. کاربرانی که نشانه های SWAP را در اختیار دارند می توانند رأی دهندگان تصمیمات حاکم بر سیستم عامل باشند که آینده اکوسیستم را شکل می دهد.

دارندگان SWAP مطمئناً می خواهند بخشی از یک اکوسیستم باشند که به طور مداوم در حال رشد است. مطمئناً آنها در گسترش اکوسیستم و کارآیی بیشتر آن با گذشت زمان تشویق خواهند شد. در صورت رفتار نامناسب ، نتایج قطعاً برای آنها منفی خواهد بود و هرگونه سود کوتاه مدت را که می توانند به دلیل رفتار نامناسب کسب کنند ، پاک می کند.

این رمزها دارای یک طرح تورم هستند که در آن هر بار که با استفاده از این بودجه در سیستم عامل مبادله می شود ، سوزانده می شوند و از این رو کل عرضه توکن های SWAP کاهش می یابد. این بدان معنی است که با گذشت زمان ، نشانه های SWAP کمتری در بازار موجود است.

چندین ارز رمزنگاری شده این طرح تورم را اجرا کرده اند و به کاربران امکان می دهد با نگه داشتن ارز رمزنگاری شده ارزش خود را بدست آورند و با گذشت زمان شاهد کاهش عرضه کل آنها باشند. 100،000،000 نشانه SWAP وجود دارد که قرار است توسط TrustSwap صادر شود.

علاوه بر این ، کسانی که از رمزهای SWAP برای انجام پرداخت و انجام معاملات استفاده می کنند ، 50٪ تخفیف در هزینه های پرداختی دریافت می کنند. اگر آنها از ارز رمزنگاری شده دیگری برای انجام انتقال استفاده کنند ، مجبور به پرداخت هزینه 1٪ به جای گزینه 0.5٪ کاهش داده شده توسط رمز SWAP هستند..

در مورد پاداش هایی که کاربران می توانند در حالی که ارز را دریافت می کنند دریافت کنند TrustSwap Staking را شامل شده است. Staking کلمه ای است که فعالیت نگه داشتن ارز رمزنگاری شده ، محافظت از شبکه و دریافت پاداش برای این کار را توصیف می کند. شما نه تنها در فرایند حاکمیت شبکه TrustSwap شرکت خواهید کرد بلکه پاداش های زیادی نیز دریافت خواهید کرد.

جوایزی که استاکرها دریافت می کنند از معاملات انجام شده بین طرفین با استفاده از رمز SWAP حاصل می شود. سهامداران و ارائه دهندگان نقدینگی 80٪ هزینه معاملات را دریافت می کنند ، در حالی که 10٪ هزینه پردازش یک معامله سوزانده می شود. این بهترین راه برای ایجاد انگیزه برای سهامداران ، مشارکت در حاکمیت و کاربرانی است که می خواهند سرمایه گذار طولانی مدت در ارز رمزپایه TrustSwap باشند.

توزیع توکن 60٪ برای پیشنهاد اولیه نقدینگی ، 20٪ برای تیم و 20٪ برای بازاریابی ، توسعه ، پاداش و قطره های هوایی خواهد بود..

نقدینگی اولیه مبادله اعتماد

این تیم پیشنهاد نقدینگی اولیه را در ژوئن سال 2020 راه اندازی کرده و آزمایشگاه در اوایل ماه آگوست تکمیل خواهد شد. آنها همچنین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی کامل در ماه اوت هستند ، که نشان می دهد این شرکت در حال انجام هر کاری است که بتواند سریع و روان برای سرمایه گذاران انجام دهد.

آنها همچنین قصد دارند یکپارچه سازی Cross-Chain ، افزودن NFT ، رمزهای امنیتی و دارایی های توکن ، خرید و دریافت و بسیاری موارد دیگر مانند DEX با تجارت اهرم و موارد دیگر را اضافه کنند. این پروژه به طور واضح در حال گسترش و انجام هر کاری است که ممکن است به منظور ارائه راه حل های بهتر به کاربران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای رمزپایه.

نتیجه

TrustSwap یک شرکت انقلابی در بازار امور مالی غیرمتمرکز است که قصد دارد پرداخت ها را با استفاده از ارزهای دیجیتال تسهیل کند. شرکت ها ، کاربران و شرکت ها می توانند برای پردازش پرداخت ها به روشی سریع و ایمن ، از پلت فرم TrustSwap استفاده کنند.

رمز SWAP پاداش کاربرانی است که سکه های خود را سهام می کنند. علاوه بر این ، سیستم حاکمیت و جنبه های تورمی نشانه های SWAP باعث می شود که شرکت در اقتصاد TrustSwap برای سرمایه گذاران بسیار جذاب باشد..

با راه اندازی پیشنهاد اولیه نقدینگی ، TrustSwap یکی از مفیدترین شرکت ها برای معامله گران و کاربرانی است که می خواهند پرداخت های منظم را پردازش کنند و نمی خواهند به شخص ثالث معتبری وابسته باشند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me