banner
banner

KuCoin به خطر افتاد و BitMEX شارژ شد ، اما نام رمز Reddit’s MOON بررسی می کند

بزرگترین داستانهای دنیای ارزهای رمزنگاری شده که ممکن است از دست داده باشید

این یک هفته فوق العاده چشمگیر در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه بوده است – مخصوصاً وقتی صحبت از مقررات ایالات متحده می شود. ما شاهد یک مبادله دارایی دیجیتال مهم برای از دست دادن بیش از 150 میلیون دلار و صرافی دیگر مشتقات ارز رمزنگاری شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالاها بودیم. در همین حال ، سرویس درآمد داخلی قراردادهایی را برای شکستن خصوصیات حریم خصوصی مونرو و جوایز جوایز جامعه ماه ردیت به طور غیر منتظره ای روی ماه ضرب المثل قرار داد.

در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد این داستان ها و موارد دیگر بدانید در این هفته اخبار رمزنگاری هفته OKEx Insights.

KuCoin مصالحه کرد ، وجوهی که از طریق مبادلات غیرمتمرکز پولشویی می شدند

KuCoin ، یک صرافی دارایی دیجیتال مستقر در سنگاپور ، پس از یک یا چند هکر حداقل 150 میلیون دلار از کیف پول داغ خود خالی شده است گزارش شده به کلیدهای خصوصی خود دسترسی پیدا کرد. بسیاری از ارزهای رمزپایه و رمزهای مبتنی بر Ethereum به سرقت رفته اند – با برآوردهای اخیر بیشتر از آنچه در ابتدا گزارش شده است.

غذاهای کلیدی

 • در پاسخ ، پروژه های مختلف با متوقف کردن یا معکوس کردن قراردادهای هوشمند خود ، کنترل متمرکز را اعمال کردند – اینکه بسیاری از آنها واقعاً غیرمتمرکز هستند را زیر سوال می برند.
 • هنگامی که سارقان اقدام به پولشویی وجوه مسروقه از طریق DEX کردند ، مبادلات غیرمتمرکز Kyber Network و Uniswap هر دو مورد توجه قرار گرفتند. با ادامه رشد مبادلات غیرمتمرکز ، این امر ممکن است توجه نظارتی بیشتری را به خود جلب کند.

بنیانگذاران BitMEX توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و CFTC متهم شدند

وزارت دادگستری ایالات متحده رسماً شارژ شد بنیانگذاران BitMEX آرتور هیز ، ساموئل رید و بنیامین دلو به دلیل نقض قانون رازداری بانک و توطئه برای نقض قوانین مالی. گرگوری دویر ، رئیس توسعه تجارت بورس مشتقات نیز متهم شد. اخبار مربوط به کیفرخواست منجر به سقوط قیمت بیت کوین از 10،892 دلار به پایین 10،438 دلار ، افت بیش از 4٪ شد ، ضمن اینکه altcoins نیز فروش عمده ای را تجربه کرد..

غذاهای کلیدی

 • حماسه حقوقی که به وقوع خواهد پیوست احتمالاً توجه چشمگیر رسانه ها را به آینده جلب خواهد کرد ، زیرا بسیاری انتظار دارند هیز و دیگر مدیران BitMEX به شدت در دادگاه از خود دفاع کنند. وکیل دویر پیش از این اعلام کرده بود که او به اتهامات خود اعتراض خواهد کرد.
 • BitMEX اخیراً اعلام کرده است که شروع به آزمایش اجباری تأیید هویت مشتری خود می کند ، که برخی از صنایع این پرچم قرمز را مشاهده می کنند مبادله مشتقات ممکن است گرمای تنظیم کننده های ایالات متحده را احساس کنند.

IRS دو قرارداد را برای نقض حریم خصوصی مونرو اهدا می کند

پس از اولین هدف تبلیغات خود مبنی بر از بین بردن ماهیت رمزنگاری متمرکز بر حریم خصوصی Monero ، گیج کننده بودن معامله ، سرویس درآمد داخلی قرارداد اعطا شده به Chainalysis و Integra FEC. ارزش این قراردادها هر کدام 625000 دلار است و در مجموع دریافت کنندگان از 22 متقاضی انتخاب شدند.

غذاهای کلیدی

 • قیمت XMR – که شاید تعجب آور باشد – نسبت به اخباری مبنی بر اعطای قراردادهای IRS برای شکستن پروتکل حفظ حریم خصوصی خود واکنش مثبتی نشان داده است. پس از اعلامیه ، سکه حریم خصوصی 12.3٪ افزایش یافت و از زمان انتشار 3٪ افزایش یافت. در طول یک سال گذشته ، XMR 82.3٪ افزایش یافته است.
 • جای تعجب نیست که Chainalysis برنده قراردادی شود ، زیرا به طور مرتب چنین قراردادهای ردیابی بلاکچین را از دولت ایالات متحده دریافت می کند. از طرف دیگر ، Integra FEC نامی نسبتاً ناشناخته در صنعت است.

قیمت XMR از زمان انعقاد قراردادهای IRS برای شکستن پروتکل محرمانه آن افزایش یافته است. منبع: CoinGecko

Kik قانون اوراق بهادار را نقض کرد ، نمک باید به سرمایه گذاران ICO بازپرداخت کند

طبق اطلاعات روز چهارشنبه ، Kik Interactive Inc. با جمع آوری 100 میلیون دلار از طریق فروش توکن ، قانون اوراق بهادار را نقض کرد حاکم از قاضی ناحیه جنوبی نیویورک ، قاضی آلوین هلرشتاین. مدیرعامل Kik ، تد لیوینگستون از آن زمان امکان تجدیدنظر در تصمیم گیری را ارائه داده است ، این امر پس از طرح شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال 2019 صورت می گیرد.

در عین حال ، SEC نیز دارد سفارش داده شده که وام نمک باید پس از نقض قانون اوراق بهادار ، پیشنهاد اولیه سکه سال 2017 خود را به سرمایه گذاران پیشنهاد دهد. نمک همچنین باید به دلیل عدم ثبت فروش توکن خود در تنظیم کننده ، مبلغ 250،000 دلار تسویه حساب بپردازد. با این حال ، سیستم عامل وام متعاقباً نشانه های SALT خود را به عنوان اوراق بهادار ثبت می کند.

غذاهای کلیدی

 • این حکم علیه کیک با توجه به شکست واضح آن در تست هوی – معیار ایجاد شده توسط دیوان عالی کشور مبنی بر اینکه معاملات انجام شده یا خیر ممکن است اوراق بهادار محسوب شود.
 • ممکن است حکم علیه Salt سیلی محکم به مچ دست باشد ، زیرا بستر وام در مقابل صدور بازپرداخت مستقیم فقط به بازپرداخت نیاز دارد. تسویه حساب 250،000 دلاری نیز در صنعتی که به طور روزانه با ارقام قابل توجهی بالاتر سروکار دارد مجازات نسبتاً کمی است.
 • قیمت SALT – شاید تعجب آور – پس از انتشار خبر 140٪ پمپ شود. این می تواند واکنشی به قصد سکوی وام برای ثبت رمز به عنوان یک وثیقه در SEC باشد.
 • اگرچه ما در حال نزدیک شدن به پایان سال 2020 هستیم ، اما این احکام نشان می دهد که پیشنهادات اوراق بهادار ثبت نشده از دیوان ICO 2017-2018 از فرار از اسکات فرار نمی کنند.

قیمت SALT نسبت به دستور SEC که پلت فرم وام باید به سرمایه گذاران بازپرداخت کند ، واکنش مطلوبی نشان داده است. منبع: CoinGecko

نشانه Reddit MOON می بیند که کلاهک بازار به ماه ضرب المثلی برخورد کرده است

رمز اجتماع Reddit برای subreddit r / CryptoCurrency ، MOON ، در حال حاضر برای پایدار کوین DAI مستقر در Ethereum به فروش می رسد – به صورت دوربرگردان.

MOON فقط در شبکه آزمایشی Rinkeby وجود دارد و به همین ترتیب در بازار آزاد ارزهای رمزپایه فروخته نمی شد. با این حال ، وب سایتی به نام xmoon.exchange به دارندگان MOON اجازه داد توکن های آزمایشی خود را به یک محصول مشتق به نام xMOON تبدیل کنند ، سپس می توان از طریق مبادله ساز خودکار بازار با xDAI ، مشتق DAI قابل معامله بود..

غذاهای کلیدی

 • از زمان پرس ، ارزش 1 علامت MOON تقریباً 0.067 DAI است – از مقدار اولیه آن 0.095 DAI کمتر است. با توجه به میزان عرضه فعلی و نرخ ارز آن با DIA ، محدودیت فعلی توکن جامعه به صورت خنده دار چند برابر شده است به قلمرو سپتیلیون, بالاتر از کل اقتصاد جهانی است.
 • کاهش سریع نرخ ارز احتمالاً کلاهبرداری بازار ماه را به ارقام واقعی تر بازگرداند.
 • تا به حال ، رمز ماه به طور عمده بی ارزش بوده است. با این حال ، تعویض غیرمتمرکز ماه به xMOON به xDAI به DAI در حال چاپ برخی از Redditors فعال است "پول مجانی."

سرمایه بازار DAI طی ماههای اخیر به طرز چشمگیری افزایش یافته است که بیشتر ناشی از تقاضای مالی غیرمتمرکز است. منبع: CoinGecko

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me