banner
banner

3 دلیل اینکه چرا قیمت OMG به زودی افزایش می یابد

OmiseGo (OMG) یک پروژه بلاکچین است که سعی در تمرکززدایی از شبکه های پرداخت و ایجاد یک سیستم مالی عمومی و باز دارد. تنها هدف این پلتفرم ارائه راه حلی برای مشکل اساسی هماهنگی است که بین پردازنده های پرداخت ، م institutionsسسات مالی و دروازه ها وجود دارد.

از زمان راه اندازی در سال 2013 ، Omise خود را به عنوان یک رهبر در فضای فناوری مالی آسیا تثبیت کرده است. این یکی از بزرگترین راه حلهای قابل قبول پرداخت آنلاین در تایلند و جنوب شرق آسیا است. این پلت فرم از OMG به عنوان واحد پول اصلی خود استفاده می کند – یک رمز ERC-20.

سال گذشته OMG اولین رمز مبتنی بر Ethereum شد که از مرز 1 میلیارد دلار در بازار عبور کرد اما قیمت OMG از آن زمان با بقیه بازار رمزنگاری فرو رفته است. در حال حاضر با قیمت 3.37 دلار با یک معامله می شود سرپوش بازار از 472 میلیون دلار.

تحولات قیمت OMG

با این حال ، تحولات مثبتی در اطراف این پروژه رخ داده است که نویدبخش بازگشت توکن به جلال سابق آن است. در زیر می خواهیم نگاهی به سه تحول اخیر بیندازیم که باعث افزایش قیمت OMG می شود.

اجرای قریب الوقوع پلاسما

OmiseGo قرار است اولین ارز رمزنگاری شده باشد که پلاسما را در بلاک چین Ethereum پیاده سازی می کند. این چیزی است که بسیاری از مردم را هیجان زده می کند. اخیراً پروژه یک بروزرسانی منتشر کرد از پیشرفت آنها در توسعه در پلاسما ، و به نظر می رسد که آنها با اجرای کامل چندان دور نیستند.

پلاسما یک محلول مقیاس بلاکچین است. این محصول ویتالیک بوترین و جوزف پون ، خالق شبکه رعد و برق است.

پلاسما امکان ساخت بلاکچین بر روی بلاکچین را فراهم می کند. بنابراین ، به عنوان مثال ، زنجیره بلوکی که در بالای بلاک چین Ethereum ساخته می شود ، زنجیره کودک نامیده می شود. این زنجیرهای کودک همچنین می توانند زنجیر کودک خود و غیره داشته باشند.

به زبان ساده ، پلاسما بسیاری از زنجیره های زنجیره ای است که از زنجیره اصلی منشعب می شوند که همه به یک زنجیره اصلی مرتبط هستند. در مورد OmiseGO ، از این شاخه های بلاکچین برای انجام عملیات پیچیده استفاده می شود و این کار بار را از زنجیره اصلی خارج می کند.

این منجر به سرعت بیشتر و هزینه معامله پایین تر خواهد شد زیرا زنجیره اصلی نیازی به تکرار این اقدامات ندارد.

OmiseGO در Q1 امسال توسعه و آزمایش Tesuji Plasma را آغاز کرد. بنابراین ، وقتی وارد Q4 می شویم ، با جدیدترین به روزرسانی که شامل Watcher API در شبکه آزمایشی داخلی OmiseGo می شود ، پیشرفت ثابت بوده است..

سرمایه گذاری جهانی مغزها

مطابق با بیانیه مطبوعاتی که اخیراً ارسال شده است ، شرکت سرمایه گذاری خطرناک ژاپن Global Brain مبلغ نامشخصی را در Omise Holdings سرمایه گذاری کرده است. هدف از این سرمایه گذاری تأمین مالی توسعه Omise در ژاپن است.

Global Brain همچنین از ابتکار OmiseGo برای توسعه زیرساخت های مالی پشتیبانی می کند که میزبان پی پال مانند سیستم پرداخت و خدمات حواله و همچنین مبادله غیرمتمرکز اتریوم خواهد بود..

هدف Omise همیشه تلاش در جهت بهبود زیرساخت های مالی سنتی با استفاده از ابزارهای نوآورانه در تلاش برای گسترش خدمات خود به مناطق جدید بوده است. در اعلامیه مطبوعاتی این شرکت اظهار داشت:

“گسترش جهانی محرک اصلی رشد مشاغل در سراسر جهان است ، با این وجود معاملات مالی توسط سیستم عامل های قدیمی ساخته شده بر روی زیرساخت هایی انجام می شود که برای تأمین نیازهای تجارت جهانی ساخته نشده اند. با رشد تجارت جهانی و جابجایی جمعیت ، توانایی انجام پرداخت در هر زمان و هر مکان به یک ضرورت تبدیل می شود. “

این توضیح می دهد که چرا این سیستم عامل با افزایش پذیرش روبرو شده است. همانطور که Omise تلاش خود را برای تصویب شرکت در آسیا ادامه می دهد ، می توان انتظار داشت که قیمت OMG شروع به افزایش کند.

اجرای مک دونالد از اکوسیستم Blockchain OmiseGo

در سپتامبر سال 2017 ، مک دونالد تایلند با Omise همکاری کرد تا به ساده سازی سیستم پرداخت آنلاین کمک کند.

میزان ترافیک هم در وب سایت و هم در برنامه موبایل به طور چشمگیری افزایش می یابد و آنها به یک راه حل فوری نیاز دارند.

سریع به جولای امسال می رود و به نظر می رسد که مک دونالد با موفقیت اکوسیستم بلاکچین OmiseGo را اجرا کرده است.

در یک مصاحبه, منتشر شده در 18 ژوئیه ، آقای Hester Chew مدیر عامل شرکت مک دونالد تایلند از نتایج همکاری شرکت خود با Omise ابراز خرسندی کرد.

او گفت:

“بهینه سازی جریان پرداخت در وب سایت و برنامه تلفن همراه McThai تمرکز زیادی برای ما بوده است.”

اینجاست که Omise ارزش خود را ثابت کرده است.

آقای Chew Omise را به دلیل کاهش تعداد مراحل لازم برای پرداخت و همچنین تعداد بازپرداخت های پرداخت ، ستایش می کند. تغییراتی که وی به عنوان قابل توجه توصیف می کند.

موفقیت چنین مشارکت برجسته ای برای OmiseGo بسیار چشمگیر است و تأثیر مثبتی در قیمت OMG خواهد داشت ، زیرا مشارکت های مشابه ایجاد و راه اندازی می شود.

می خواهید بیشتر بیاموزید?

آیا علاقه مند به تحقیق بیشتر در مورد آینده قیمت OMG هستید؟ می توانید راهنمای ما برای OMG را در اینجا بخوانید.

 

ریحان دارای سه سال تجربه مستقل در زمینه نوشتن در زمینه فن آوری های مخرب است. او بر اخبار و اخبار منتشر شده آموزش و پرورش تمرکز دارد. کمک به گسترش انجیل Blockchain. او امیدوار است که روزی شرکت بلاکچین خود را داشته باشد. کمک به جهان از طریق فناوری نوآورانه دفتر خود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me