banner
banner

BitMax.io (BTMX.com) اعلام لیست GateChain Token (GT)

BitMax.io (BTMX.com) لیست GateChain Token (GT) را اعلام کرده است. GT برای پرداخت هزینه های بنزین در GateChain و به دست آوردن تخفیف کارمزد در مبادله ارز رمزنگاری شده Gate و همچنین حق مشارکت در پروژه Startup بورس ارز رمزنگاری Gate استفاده می شود ، بستری که میزبان پیشنهادات اولیه مبادله (IEO) و فروش تخفیف دارنده مایع است..

با فهرست GT ، BitMax.io (BTMX.com) وضعیت پلت فرم معاملاتی پیشرو خود را برای تجارت اهرمی در نشانه های پلت فرم تبادل دارایی دیجیتال تقویت می کند. BitMax.io در حال حاضر معاملات اهرمی را برای BNB ، OKB ، HT و KCS ارائه می دهد.

درباره Gate.io و GateChain Token (GT)

Gate.io یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که در سال 2013 تأسیس شد. مزیت اولیه حرکت بورس این امکان را برای آن فراهم کرده است که به یک بازیگر اصلی در صنعت مبادله ارز رمزنگاری شود. Gate.io برای منوی گسترده ای از ارزهای رمزپایه معاملات نقطه ای اهرمی را ارائه می دهد.

در تلاش برای گسترش سبد خدمات خود ، Gate.io اخیراً از راه اندازی GateChain خبر داد ، این یک بلاک چین است که امکان مبادله غیرمتمرکز را با نام تجاری Gate فراهم می کند. صرافی غیرمتمرکز گیت ، محصولی است که به کاربران اطمینان می دهد مالکیت کامل دارایی های خود را هنگام معاملات ارزهای رمزپایه حفظ کنند ، به عنوان جایگزینی برای صرافی متمرکز گیت عمل خواهد کرد. تمام معاملات انجام شده در صرافی غیرمتمرکز گیت در GateChain کار می کنند و بنابراین به هزینه های معامله در GateChain Tokens نیاز دارند. فراتر از این ، GateChain Token به عنوان رمز ابزار بومی اکوسیستم Gate عمل می کند و به کاربران امکان می دهد مزایای مختلف را در صرافی ارز رمزنگاری شده Gate باز کنند..

لیست GT در BitMax.io (BTMX.com) امکان مواجهه بیشتر با GateChain Token را فراهم می کند در حالی که جوامع تجاری کل Gate و BitMax را قادر می سازد به موقعیت های نقطه ای سود برای انواع ارزهای مختلف در یک سیستم عامل دسترسی داشته باشند..

درباره BitMax.io (BTMX.com)

BitMax.io نسل بعدی پلتفرم تجارت دارایی های دیجیتال صنعت است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی را به مشتریان خرده فروشی و موسسات در سراسر جهان ارائه می دهد. این پلت فرم معاملاتی نوآورانه توسط گروهی از پیشکسوتان معاملات معاملات وال استریت تأسیس شد و بر اساس ارزشهای اصلی بلاکچین ، شفافیت و قابلیت اطمینان ساخته شده است تا خدمات مشتری با کیفیت بالا و تجربه تجارت را ارائه دهد..

بستر BitMax.io فراتر از مدل استخراج معاملات است زیرا از یک مدل تجارت ترکیبی “معامله استخراج” و “معکوس استخراج” استفاده می کند. کاربران پلت فرم نشانه های BTMX (رمز بومی پلت فرم BitMax.io) را به عنوان پاداش برای تجارت در سیستم عامل تحت حالت “معامله استخراج معاملات” دریافت می کنند. آنها تخفیف هایی را برای انجام معاملات سازنده در حالت “معکوس معکوس” دریافت می کنند. “استخراج معکوس” مکانیسم جداگانه ای برای تشویق تأمین نقدینگی و پشتیبانی از گردش کلی توکن سکو است. این تنظیم با چندین حالت معاملاتی می تواند نیازهای متنوع کاربر را برآورده کند.

BitMax.io همیشه تلاش می کند تا مجموعه گسترده ای از محصولات تجاری را در اختیار کاربران جهانی خود قرار دهد. BitMax.io معاملات حاشیه ای را در 14 فوریه 2019 فعال کرد. عملکرد معاملات حاشیه گام دیگری به جلو از منظر ارائه محصول برای تأمین بهتر نیازهای تجاری پویاست. برای کاربران BitMax.io که خطرات موجود در معاملات حاشیه را درک و تأیید می کنند ، اکنون قادر به استفاده از دارایی قابل معامله خود برای بازده بالقوه بالاتر سرمایه از طریق تجارت حاشیه با مدیریت ریسک سالم هستند. لیست دارایی های دیجیتال قابل معامله با حاشیه از چهار اولیه به 18 نشانه مختلف حتی از جمله BTMX افزایش یافته است. این اقدام پیشگامانه دیگری برای BitMax.io است تا معاملات حاشیه ای را در رمز اصلی خود فعال کند. این برنامه عملکردهای BTMX را گسترش می دهد و نقدینگی را در سیستم عامل تشویق می کند. (عملکرد تجارت حاشیه BitMax.io برای بازارهای آمریکای شمالی در دسترس نیست.)

مشابه تجارت نوآورانه حاشیه راه اندازی شده در BitMax.io ، معرفی این کارت نوسانات منحصر به فرد بار دیگر درک عمیق تیم از عملکرد داخلی بازار سرمایه و تخصص پیشرفته آنها در طراحی محصول مالی را به نمایش گذاشته است. کارت نوسانات BitMax.io اولین محصول مشتق مرتبط با نوسانات این پلتفرم است که به کاربران جهانی امکان می دهد نوسان قیمت سکه های اصلی زیرین را در یک پنجره زمانی از پیش تعیین شده به روشی ساده و در عین حال موثر پیش بینی و معامله کنند. این کارت به نام Turtle and Bunny Card به نام افسانه Aesop – لاک پشت و خرگوش نامگذاری شده است ، دارای ساختار نیمه گزینه ای برای جفت های تجاری اساسی است و درعین حال فرم پرداخت تا حد زیادی ساده شده است. کاربر می تواند کارت های مختلفی را برای پیش بینی حرکت قیمت یا در محدوده خاصی (کارت لاک پشت) یا بالاتر از محدوده خاص (کارت اسم حیوان دست اموز) خریداری کند. کسانی که دامنه صحیح حرکت قیمت را پیش بینی می کنند ، پرداختی معادل ارزش تصوری کارت دریافت می کنند. کارت نوسانات از فرم پرداخت ساده بدون عارضه تسویه حساب و تسویه حساب های معمول برای گزینه های ارز واقعی استفاده می کند. کاربران فقط به سادگی انتخاب می کنند که کدام کارت را خریداری کنند تا از نظر نوسانات دارایی اساسی در محدوده یا بالاتر از حد معامله کنند. درک و استفاده از آن برای انواع معامله گرانی که نیاز به معاملات بسیار کوتاه مدت یا ریسک پذیری نسبی در برابر نوسان قیمت بیش از حد بزرگ در شرایط بسیار ناپایدار بازار دارند ، آسان است..

نتیجه

BitMax.io با تعهد به ارائه محصولات درجه یک صنعت و خدمات با کیفیت بالا به مشتری به عنوان بخشی از استراتژی مشتری مداری خود ، مشتری جهانی خود را به بیش از 180،000 کاربر ثبت شده با 53،000 عضو جامعه فعال گسترش داده است. لیست GT نه تنها دامنه جفت تجاری آن را گسترش می دهد بلکه باعث جذب بیشتر کاربران و کاربران به سیستم عامل می شود

برای اطلاعات بیشتر ، BitMax.io را دنبال کنید:

سایت اینترنتی: http://www.BitMax.io

توییتر: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

تلگرام: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

متوسط: https://medium.com/bitmax-io

مخاطب: [ایمیل محافظت شده]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me