banner
banner

Altcoins در کانون توجه همزمان با کم شدن نوسانات بیت کوین سالانه – هفتگی بازار تماشا کنید

هفته گذشته شاهد افزایش بیت کوین (BTC) در روز دوشنبه از حدود 9000 دلار بود که در سه روز سود 4 درصدی را ثبت کرد و با توجه به قیمت OKEx به بالاترین قیمت هفتگی 9،470 دلار رسید. با این حال ، این قیمت کمتر از نیم روز قبل از افت قیمت بالاتر از 9،400 دلار بود و از آن زمان در محدوده محدوده 9،100 تا 9،350 $ معامله شد و هفته را با 9/275 دلار با سود 2.31٪ به پایان رساند.

مطابق با BTC.com, نرخ هش بیت کوین در این هفته همچنان در حال افزایش است و به بالاترین حد خود در 123.46 EH / s رسیده است. با شروع کار دکل های استخراج جدید ، بیت کوین یک بار دیگر چرخه افزایش قدرت استخراج را تجربه می کند. طی چند ساعت ، انتظار می رود که مشکل Bitcoin به میزان 9.52٪ در نتیجه این افزایش نرخ هش افزایش یابد.

در همین حال ، نوسانات یک ماهه بیت کوین در روز یکشنبه به کمترین میزان سالانه 30٪ رسیده است – اما ، چیزی در مورد جهت حرکت بیت کوین به ما نمی گوید. آخرین باری که در اواخر مارس 2019 شاهد نوسانات کم بودیم ، به دنبال آن 30٪ افزایش هفتگی بود. پیش از این گرچه ، در نوامبر 2018 ، بیت کوین پس از یک دوره کم نوسان ، طی دو هفته تقریباً -50٪ سقوط کرد. 

نوسانات BTC / USD را تحقق بخشید. منبع: کج

با اجرای بیت کوین در یک محدوده محدود ، این فرصتی است تا آلت کوین ها دوباره به ثمر برسند. هفته گذشته همه ارزهای رمزپایه بزرگ عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشتند. Cardana’s Ada (ADA) 32.84٪ دیگر افزایش یافت و برای پنجمین هفته متوالی سود کسب کرد. XRP و Bitcoin SV (BSV) به ترتیب 13.59٪ و 19.65٪ افزایش داشتند ، در حالی که Ether (ETH) نسبتاً متوسط ​​6.5٪ بود. 

قیمت پروتکل اوراکل ChainLink (LINK) از 8 دلار فراتر رفت – رکورد دیگر – 67٪ در هفته گذشته. اگر از اواسط مارس سقوط LINK به زیر 2 دلار برسیم ، بیش از 400 درصد افزایش داشته است. رتبه بندی ChainLink در بازار نیز امروز به طور پی در پی از EOS و Litecoin پیشی گرفته است.

در بخش DeFi ، Akropolis (AKRO) هفته گذشته بیش از 70 درصد جهش کرد در حالی که Aave (قرض بدهید) و مصنوعی (SNX) افزایش دو رقمی داشته است. ارزش کل توکن های DeFi به 8 میلیارد دلار نزدیک می شود ، در مقایسه با 7.35 میلیارد دلار دوشنبه گذشته ، طبق درپوش بازار DeFi. دو ماه پیش ، قیمت کل توکن های DeFi در بازار فقط حدود یک میلیارد دلار بود.

بازده هفتگی ارزهای رمزپایه اصلی ، 7 / 6–7 / 12. منبع: TradingView

بحث در مورد “فصل altcoin” در حال افزایش است توییتر, از آنجا که تسلط بیت کوین از بالاترین سطح ماه می 69٪ به 63.5٪ کاهش یافته است ، طبق داده های دریافت شده از TradingView. دو دلیل وجود دارد که باعث شده توجه فعالان بازار به alts برگردانده شود. اولین مورد این است که ارزهای رمزپایه برتر در مسیر دستیابی به نقاط عطف خود هستند ، مانند Cardano’s Ada ، که در حال به روزرسانی بسیار محبوب شرکت Shelley است. ثانیا ، اثر ثروت آفرینی DeFi و ارزهای رمزپایه مرتبط با سهام منجر به هجوم بازرگانان خرده فروشی شده است. به عنوان مثال ، شبکه سایبر (KNC) در ماه ژوئن رتبه چهارم را از نظر حجم معاملات نقدی در OKEx کسب کرد ، تنها از BTC ، ETH و BCH عقب است. 

تجزیه و تحلیل فنی

BTC هنوز زیر میانگین متحرک 60 روزه خود قرار دارد که در حدود 9،380 دلار واقع شده است. ارز دیجیتال پیشرو چهارشنبه گذشته به طور خلاصه از این میانگین متحرک بالاتر رفت ، اما در نمودار چهار ساعته واگرایی نزولی RSI رخ داد و پس از آن قیمت به 9150 دلار کاهش یافت.. 

حرکات تصادفی در این محدوده محدود ممکن است در کوتاه مدت ادامه داشته باشد. بیت کوین در حال حاضر یک فرصت تجاری مشخص ارائه نمی دهد ، که فرصت بیشتری به altcoins می دهد.

نمودار OKEx BTC Perpetual Swap 4h. منبع: OKEx ، TradingView

LINK از هفته گذشته با شتاب بسیار صعودی روبرو شده و از 4.8 دلار به بالاترین رقم 8.6 دلار رسیده است. در حالی که می توانیم در شاخص 4 ساعته RSI شاهد یک واگرایی نزولی باشیم ، چون حجم معاملات در حال افزایش است ، پس از کمی اصلاح در کوتاه مدت ، حرکت LINK به 10 دلار واقع بینانه به نظر می رسد. 

نمودار OKEx LINK Perpetual Swap 4h. منبع: OKEx ، TradingView

Ada در حال شکل گیری یک الگوی بالقوه دو بالا با خواندن RSI خنثی در نمودار 4 ساعته است. از آنجا که قیمت با کاهش حجم معاملات در محدوده بالایی قرار دارد ، ممکن است آدا با فشار فروش بالای 0.14 دلار مواجه شود. در نزولی ، 0.126 دلار سطح حمایتی حیاتی است که در صورت از دست دادن ، می تواند باعث سقوط قیمت و آزمایش 0.11 دلار شود..

نمودار OKEx ADA Perpetual Swap 4h. منبع: OKEx ، TradingView

با نگاه به جلو در این هفته 

از آنجا که همبستگی بیت کوین با بورس سهام همچنان بالا است ، ما همچنان باید روی دارایی های سنتی تمرکز کنیم که به نظر می رسد توسط سهام فناوری هدایت می شوند.

Nasdaq هفته گذشته 4٪ رشد کرد و در بالاترین سطح بسته شد. اما پیش از سه ماهه مالی جدید شاهد افزایش تقاضای هجینگ سازمانی هستیم ، زیرا نسبت قرار دادن به تماس در CBOE از 1.59 نسبت به هفته گذشته به 1.64 افزایش یافت. اگر بورس وارد یک مرحله اصلاح شود ، بیت کوین فشار بیشتری خواهد داشت.

در رمزنگاری ، Bancor (BNT) 2.0 در ماه جولای منتشر می شود. پروتکل bZx مربوط به DeFi (BZRX) در تاریخ 13 جولای انتظار می رود و Cosmos (ATOM) انتظار راه اندازی آزمایشگاه در تاریخ 27 جولای را دارد. 

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری. OKEx Insights را در و دنبال کنید .

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me