banner
banner

لیست سایت های خبری و وبلاگ های بی طرفانه Crypto برای پیگیری

اگر در مورد بازار ارزهای رمزنگاری شده اطلاعاتی دارید ، به خوبی می دانید که این دارایی ها تا چه حد بی ثبات هستند. حتی کمترین میزان اخبار نیز می تواند باعث شود ارزش آنها در عرض چند ساعت کاهش یابد یا سر به فلک بکشد. در نتیجه ، مهم است که شما در اخبار مربوط به ارزهای رمزپایه باشید.

اگر به شدت درگیر معامله یا ورق زدن سکه هستید ، دنبال کردن خبر حتی ضروری تر است. بنابراین به کجا می توانید مراجعه کنید تا اطلاعات بی طرفانه ای درباره همه روندهای موجود در دنیای ارزهای رمزپایه پیدا کنید؟ خوشحالیم که شما سال کردید در اینجا چند سایت و وبلاگ وجود دارد که اخبار عینی و بی طرفانه را از دنیای رمزنگاری ارائه می دهند.

CoinTelegraph

یکی از سایت های قدیمی و قابل اعتماد ارزهای رمزپایه ای که پیدا خواهید کرد CoinTelegraph است. CoinTelegraph در سال 2013 تأسیس شد ، مکانی برای یافتن اخبار مستقل فراهم می کند که شامل فناوری بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده و برنامه های غیرمتمرکز است. علاوه بر این ، می توانید آخرین اطلاعات در مورد بازار ، پیشرفت های فنی و قیمت ارزهای رمزپایه را کسب کنید.

CoinTelegraph انگشتان خود را بر روی نبض دنیای رمزنگاری نگه می دارد و همچنین با ارائه توضیحات و نظرات بصیرت آمیز. با تکامل و رشد دنیای ارزهای دیجیتال ، CoinTelegraph منبعی مطمئن و قابل اعتماد برای اطلاعات ارزشمند است.

CoinTelegraph علاوه بر گزارش عالی خود در مورد همه موارد رمزنگاری ، کنفرانس BlockShow Americas را نیز در سال 2018 آغاز کرد. BlockShow که از گذشته موفق به کسب موفقیت در اروپا شده است ، یک رویداد دو روزه است که افراد از صنایع مختلف را گرد هم می آورد. شرکت کنندگان می توانند شبکه سازی کنند ، در مورد پروژه های بالقوه بلاکچین بحث کنند و به متخصصان شناخته شده بین المللی در صنعت گوش دهند.

از بیت کوین استفاده کنید

ما نمی توانیم این لیست را بدون ذکر خود در اینجا در UseTheBitcoin به پایان برسانیم. با تجزیه و تحلیل منظم و پیش بینی قیمت اخیراً شامل DASH و Cardano ، اخبار و راهنماهای ارزهای رمزپایه – به 5 بهترین سیستم عامل تجارت Altcoin در سال 2018 مراجعه کنید – این یک منبع دانش است که نباید مورد توجه جامعه قرار بگیرد. ما سخت تلاش می کنیم تا گزارش را عینی نگه داریم و هرگونه ارتباطی که با محتوای پولی یا پروژه های بلاک چین داریم که با آنها ارتباط داریم را فاش کنیم. ما در تلاشیم کیفیت روزنامه نگاری رمزنگاری را به اوج جدید برسانیم.

مجله بیت کوین

مجله Bitcoin در سال 2012 تأسیس شد ، یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین منابع خبری در دنیای ارزهای رمزپایه است. مجله Bitcoin اطلاعاتی در مورد فناوری های بلاکچین ، ارزهای دیجیتال و بیت کوین ارائه می دهد. مجله Bitcoin با آموزش ، تحقیق و تجزیه و تحلیل با کیفیت بالا در صنعت فن آوری پیشرفته پیشرو است.

یکی از بهترین ویژگی های مجله بیت کوین تمایل آن به صداقت در مورد وضعیت ارزهای رمزپایه است. چه یک صنعت بالا یا پایین داشته باشد ، داستان هایی در اختیار خوانندگان قرار می گیرد که محتوای دقیق و ارزشمندی را ارائه می دهند.

مجله بیت کوین به دنبال ارائه محتوای مرتبط و دقیق با موضوع ارزهای رمزپایه ، بلاکچین و بیت کوین است. بدیهی است که سایت از امکاناتی که بیت کوین و ارزهای دیجیتال ارائه می دهند بسیار هیجان زده است. تازه کارها و کارشناسان مطمئناً هنگام بازدید از مجله بیت کوین چیزی با ارزش پیدا می کنند.

NewsBTC

همیشه در صنعت ارزهای رمزنگاری شده اتفاق جدیدی می افتد. اکنون پنج سال است که NewsBTC یک بستر خبری پیشرو برای کسانی که به آن نیاز دارند فراهم کرده است. همانطور که به انجمن ارزهای رمزپایه مربوط می شود ، تجزیه و تحلیل ، بررسی و محتوای برتر را پیدا خواهید کرد.

NewsBTC می فهمد که اخبار آن باید در دسترس بسیاری از گروه ها باشد و قابل هضم باشد. معامله گران ، دانشجویان ، محققان و تازه واردان همه به مکانی برای محتوای قابل اعتماد نیاز دارند که به آنها کمک کند درک کنند که ارز رمزنگاری شده بر جهان اطرافشان چگونه تأثیر می گذارد. واضح است که NewsBTC بر اساس اطلاعات مفیدی که به هر کسی که علاقه مند به عضویت در انجمن ارزهای رمزپایه است ، به ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد.

CoinDesk

CoinDesk در ماه مه سال 2013 تاسیس شد و در حال حاضر بیش از 150،000 کاربر مشترک دارند. جدیدترین رویدادها ، اطلاعات و به روزرسانی های ارز دیجیتال را در سایت CoinDesk دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، این سایت می خواهد به آموزش ، اطلاع رسانی و ارتباط جامعه ارزهای رمزپایه با یکدیگر کمک کند.

اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلاکچین هستید ، CoinDesk همچنین “دولت بلاکچین,”که یک تحلیل عالی از فناوری بلاکچین و چگونگی ادامه رشد و تکامل آن است.

CoinDesk علاوه بر ارائه محتوای با کیفیت بالا ، اجلاس اجماع سالانه را نیز میزبانی می کند. اجلاس Consensus سالانه در شهر نیویورک برگزار می شود ، بزرگترین گردهمایی بلاکچین در جهان است. CoinDesk به طور واضح در صنعت ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کند و سعی در تهیه محتوا و رسانه ای دارد که نشان دهنده اعتماد به نفس آنها باشد.

کویندو

Coindoo منبع خوبی برای اخبار ارزهای رمزپایه و بلاکچین است. بر روی آن ، اخبار و تجزیه و تحلیل های جدید را پیدا خواهید کرد راهنماهای مفید که از مبتدیان رمزنگاری تا سرمایه گذاران روزمره به نفع همه است.

Coindoo منبع ثابتی برای اطلاعات قابل اعتماد و ارزشمند است. این یک منوی آسان برای استفاده در بالای صفحه دارد که خوانندگان می توانند آنچه را که از جمله «رویدادها» و «نظرات» را پیدا کنند.

اخبار CryptoCoins

اخبار CryptoCoins یکی از برترین سایت های جدید ارز رمزنگاری شده است که اخبار و اطلاعات در زمان واقعی را در فضای ارز دیجیتال ارائه می دهد. محتوای زیادی را درمورد ICO و اطلاعات بازار پیدا خواهید کرد. با این حال ، پوشش قوی این سایت مربوط به پوشش خبری آن است.

CryptoCoins News سرمقاله ها و نظرات عالی ، همراه با اطلاعات زیادی در مورد Altcoins ، ارائه می دهد. این سایت اختصاص داده شده است به ارائه محتوای دقیق و قابل اعتماد به خوانندگان خود ، و همچنین اطلاعات ارزشمند مانند ادغام ، ارائه محصولات جدید ، و تغییرات قیمت قابل توجه.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me