banner
banner

بازار رمزنگاری روزانه 2.28 (| اگر منطقه پشتیبانی در حدود 8500 دلار در کوتاه مدت مثر باشد ، BTC ممکن است فرصت بازگشت به سطح ساعت را ارائه دهد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تلفیق 4H

این نمودار 4 ساعته BTC است ، به ما نشان می دهد که پس از سقوط به 8500 دلار ، قیمت فقط زیر 9000 دلار برگشت و سپس با مقاومت روبرو شد ، با سطح پایین حجم خرید همراه شوید ، کوتاه مدت به 9100 دلار آسان نیست.

اگرچه 8500 دلار به پشتیبانی موثر در حال حاضر تبدیل شد ، اما روند ممکن است به زیر آن برسد زیرا قوی ترین قیمت در حدود 8250 دلار است. دید ما را به دسامبر سال 2019 برگردانید ، BTC از 6500 دلار یک الگوی پایین بزرگ را تشکیل داد و اولین پایین تماس حدود 8250 دلار بود ، این خط گردن پایین است که همیشه از مقاومت بالایی نسبت به قیمت برخوردار است.

همچنین تصور اینکه اگر این سطح پشتیبانی نیز شکسته شود ، ممکن است قیمت به 7K برسد. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر حجم فروش در آخر هفته سیگنال کاهش نداشته باشد ، خطر سقوط بیشتر می شود ، در آن لحظه 8250 دلار آزمایش می شود.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

دیروز ، BTC نتوانست پشتیبانی کافی در نزدیکی پایین ترین سطح 9،100 دلار را بدست آورد و فقط در چند ساعت به 8،500 دلار سقوط کرد – اکنون بطور موقت وارد یک روند ادغام می شود. تحلیلگر OKEx نئو معتقد است كه كاهش 9000 دلاری به این معنی است كه دور فعلی صعودی تا حدودی به پایان رسیده است ، اما سایه كوچك طولانی كه بعد از بسته شدن روز گذشته ایجاد شد نیز نشان می دهد كه گاوها هنوز توانایی خاصی برای انجام بیش از 8500 دلار دارند. با توجه به این واقعیت که شکست نقطه مهم تأثیر منفی زیادی بر احساس صعودی دارد ، قدرت پشتیبانی این موقعیت هنوز آزمایش نشده است. از منظر روند ساعتی ، اگر قیمت بتواند در آخر هفته 8500 دلار تثبیت شود ، ممکن است در هفته آینده درجه خاصی از بازگشت اتفاق بیفتد. با این حال ، بازار فعلی تمایلی برای بازگشت ندارد و احتمالاً در کوتاه مدت به زیر سقوط می کند و حدود 8،250 دلار (آخرین خط گردن در پایان سال گذشته) از پشتیبانی جدی برخوردار شد. از آنجا که این موقعیت نقطه شروع صعود قبلی بود ، اگر نتواند کاهش را متوقف کند ، ممکن است قیمت به 7000 دلار بازگردد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 8850 دلار:9100 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:8500 دلار پشتیبانی میان مدت:8200 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 1H-bearish

این نمودار 1 ساعته ETH است ، دیروز ETH نسبت به BTC قویتر شد. پس از شکستن MA (30) به سمت بالا در سطح 1 ساعت ، اکنون قیمت توسط MA (60) مهار می شود. همانطور که فضای ادغام به تدریج باریک می شود ، در هر زمان ممکن است پیشرفت هایی رخ دهد. سرمایه گذاران می توانند همچنان به اثربخشی پشتیبانی 215 دلار توجه داشته باشند ، اگر در آخر هفته موثر باشد ، این یک الگوی بازگشت کوتاه مدت از دو پایین را تشکیل می دهد. در غیر این صورت ، احتمال مشخصی برای آزمایش 200 دلار خواهد داشت.

حجم نزولی پس از رسیدن به بالاترین نقطه در حال کم شدن است ، این احتمالاً به این معنی است که سیگنال استراحت موقتی را تحمل می کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 230 دلار:245 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:215 دلار پشتیبانی میان مدت:200 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:1H-bearish

قرارداد دائمی OKEx XRP: پس از شکستن هر دو ، XRP دوباره به زیر MA (60) و MA (30) سقوط کرد ، این یک نقطه ضعف بازگشت گاوها است ، جریان کافی بودجه برای بازگشت نمی تواند طولانی تر شود.

خبر خوب برای گاوها این است که میزان فروش در مرحله سقوط اخیر نسبت به قبلی هنگام سقوط از بالا کمتر است ، اگر حجم نتواند گسترش یابد ، XRP این فرصت را دارد که پایین ترین قیمت را در حدود 0.2240 دلار تشکیل دهد ، این بدان معناست که بازگشت هفته آینده بیا با این حال اگر افزایش حجم فروش در کوتاه مدت ، 0.2240 دلار موثر نخواهد بود و 0.2130 دلار باید سطح پشتیبانی بعدی باشد زیرا در ماه ژانویه پایین ترین تماس است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2470 دلار مقاومت میان مدت: 0.2670 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2240 پشتیبانی میان مدت$0.2130

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me