banner
banner

Crypto Market Daily 2.11 (| اگرچه BTC پشتیبانی کوتاه مدت خود را با قیمت 9،700 دلار به دست آورد ، اما سطح پشتیبانی 9،500 دلار ممکن است به نقطه عطف تبدیل شود.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته BTC است ، دیروز بازگشت بیت کوین تحت تأثیر مقاومت 10،000 دلار قرار گرفت و موفق به بازیابی نشد و به طور موقت با 9،700 دلار پشتیبانی شد. نئو ، تحلیلگر OKEx معتقد است که حمایت از 9700 دلار در قضاوت روندهای کوتاه مدت اهمیت خاصی دارد. اگر ادغام خود را بالاتر از این موقعیت حفظ کنید ، ممکن است بازار صعودی بعدی در مدت زمان کوتاهی دوباره شروع شود ، در غیر این صورت اگر این رقم کمتر از این نقطه باشد ، باید چرخه این پاسخ را بزرگتر کند ، زیرا 9،500 دلار لبه بالایی جعبه تحکیم BTC از ژانویه از 30 تا 5 فوریه ، احتمال توقف و بازگشت به بالا در این نقطه زیاد است ، بنابراین اینکه آیا می توان از قیمت حمایت کرد در دو نقطه مهم فوق ، روند روند این هفته را تعیین می کند. به سرمایه گذاران یادآوری کنید که کل منطقه 9000 تا 9500 دلاری نیز ممکن است منطقه بازگشتی باشد و افت به زیر 9000 دلار می تواند نشانه اصلاح چرخه بزرگتر باشد.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

BTC به مدت دو روز سقوط کرده است ، این یک سیگنال احتمالی برای ورود به یک روند برگشت تماس است ، اما اکنون سطح پشتیبانی حدود 9700 دلار است ، اگر قیمت بتواند قبل از آخر هفته در اینجا ثابت شود ، ممکن است به این معنی باشد که پاسخ تماس کوتاه مدت به پایان رسیده است و 9700 دلار پایین است.

از آنجا که اولین شمعدان نزولی تقریباً یک الگوی فرو بردن است ، بنابراین قدرت نزولی مانند گذشته ضعیف نخواهد بود ، در این حالت 9700 دلار نمی تواند سطح پشتیبانی موثر باشد و این بدان معنی است که قیمت ممکن است 9500 دلار تست کند ، در مقایسه با سطح 9700 دلار ، این قدرت پشتیبانی در واقع قوی تر خواهد بود. بنابراین ، احتمال بازگشت در اینجا بیشتر است اما 9700 دلار نیست. سرمایه گذاران باید یادآوری کنند که اگر به زیر 9500 دلار برسد ، به این معنی است که 9000 دلار آزمایش می شود.

میزان صدا نشان می دهد که آخرین حجم پمپ کاملاً کمتر از قبلی است ، همچنین می تواند سیگنالی برای قضاوت در مورد آینده باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:10050 دلار مقاومت میان مدت:10200 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9700 دلار پشتیبانی میان مدت:9600 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته ETH است ، اگر دیروز برخی از سرمایه گذاران تحلیل من را خوانده اند ، باید بدانید که روند حرکت اخیر با پیش بینی من تقریباً یکسان است ، این بدان معنی است که سطح کوچک الگوی سر و شانه با موفقیت شکل گرفته است ، و اکنون ، مهمترین این است که اگر 215 دلار سطح پشتیبانی قوی باشد ، می توان تا انتها پیش رفت ، اما اگر از زیر سقوط کند ممکن است به این معنی باشد که این الگو می تواند پاسخگوی عمیق باشد. در این شرایط سطح پشتیبانی بعدی حدود 210 دلار است.

به سرمایه گذاران یادآوری کنید که اخیراً زمان خوبی برای ساخت انبار نیست ، زیرا جهت کوتاه مدت مشخص نیست. انتظار برای استراحت و سپس ورود انتخاب خوبی است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 225 دلار:230 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:215 دلار پشتیبانی میان مدت:210 دلار

قرارداد سه ماهه BSV

شخصیت سطح:تثبیت 1H

قرارداد سه ماهه OKEx BSV: پس از سقوط از 394 دلار ، BSV نتوانست دوباره این نقطه بالا را آزمایش کند ، به دلیل پاسخگویی به تماس کل بازار ، منطقی است که حجم صعودی کاهش یابد.

با این حال ، خبر خوب این است که تقریباً سه برابر این قیمت پس از شکستن لبه بالایی کانال تحکیم قبلی ، سطح پشتیبانی 350 دلار را با موفقیت آزمایش کرده است. این مهمترین معنا را برای روندی دارد که می تواند به سرمایه گذاران اجازه دهد قضاوت کنند درست یا نادرست است. اثربخشی سطح پشتیبانی 350 دلاری این جواب را می دهد که درست است.

سرمایه گذاران می توانند دو سطح حمایتی را که در 360 و 350 دلار است ، مشاهده کنند ، ثبات در نزدیکی این دو منطقه می تواند انتخاب خوبی داشته باشد. به یاد داشته باشید شکستن سطح مقاومت 376 دلار به معنی صعودی نیست ، در شرایط اخیر بازار ، احتمال شکستن کاذب زیاد است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 376 دلار مقاومت میان مدت: $394

پشتیبانی کوتاه مدت: $360 پشتیبانی میان مدت$350

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me