banner
banner

Fakeout غیر منتظره بیت کوین بازار ارزهای رمزنگاری را تکان می دهد – بازار رمزنگاری روزانه

بازار ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته دستخوش فروش شد – با هر 10 ارز رمزنگاری شده با سرمایه بزرگ ، قرمز. قیمت بیت کوین (BTC) 3.65٪ کاهش یافت و از 12300 دلار به پایین ترین سطح 11،617 دلار رسید ، بر اساس قیمت شاخص BTC OKEx. با این وجود ، ارز رمزپایه پیشرو در بازار در مقایسه با بسیاری از آلت کوین های با سرمایه بزرگ ، که به طور کلی 4 تا 8٪ پایین بود ، عملکرد بهتری داشت. 

به عنوان مثال ، Chainlink (LINK) ، که تمام توجه هفته گذشته را به خود جلب کرده بود ، یک شبه 7٪ سقوط کرد. این سومین روز معاملات مستقیم LINK بود که قبل از ایجاد ثبات از 17 دلار به 15 دلار سقوط کرد. بر این اساس ، غلبه Chainlink’s DeFi از یکشنبه 51٪ به 46.85٪ کاهش یافت داده های Debank.

در همین حال ، شب گذشته قیمت سنبله YFI را مشاهده کردیم. این معامله پس از پنج روز سود در حدود 11000 دلار معامله کرده است – که این باعث تسلط DeFi خود در مکان نهم با 2.56٪ می شود.

TRON (TRX) پس از عجله در راه اندازی پروژه جایگزین Uniswap خود ، JUSTSwap دیروز ، باعث هرج و مرج شد. یک شبه 12٪ پایین است. برخی از توسعه دهندگان پروژه اکوسیستم TRON با قفل نادرست 20000 USDT TRX در آدرس قرارداد اشتباه کردند ، که منجر به عدم اضافه کردن بودجه به منابع نقدینگی شد.

دیروز ساعت 4:39 بعد از ظهر ساعت محلی UTC تنظیم شده اند ، رمز اصلی شبکه Polkadot ، DOT ، به طور رسمی بر روی شبکه اصلی خود قرار گرفت – عملکرد انتقال های زنجیره ای را قادر می سازد. فعال سازی این عملکرد شبیه باز کردن درب ورودی برای DOT است و در نتیجه ، قیمت DOT طی 37 ساعت از 373 دلار به 290 دلار کاهش یافت.

آلت کوین های متوسط ​​به طور کلی 8٪ تا 10٪ کاهش داشتند ، مانند Kyber Network (KNC) و QTUM – با تنها استثنا THETA ، که با افزایش 9٪ روند را کاهش داد..

کل سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده 3.7٪ سقوط کرد و به زیر 380 میلیارد دلار رسید. در همین حال ، بر اساس داده های بدست آمده ، سلطه BTC در 57.8٪ باقی مانده است CoinGecko.

تابلوی قیمت ارزهای رمزپایه برترصفحه اول شاخص OKEx از ساعت 8:00 صبح UTC در تاریخ 19/8/19. منبع: OKEx

افت در 24 ساعت گذشته در واقع برخی از شاخص های اولیه را نشان می دهد که ممکن است اتفاق بیفتد. اول ، همانطور که در Crypto Market Daily دیروز اشاره کردیم ، سود کل معاملات آتی BTC به بالاترین رقم 5.8 میلیارد دلار رسید. ثانیا ، هزینه های بودجه معاوضه های دائمی BTC سالانه به بیش از 100٪ رسید – این نشان می دهد که اگر قیمت به سرعت بالا نرود ، افراد طولانی برای حفظ موقعیت های خود هزینه های بسیار بالایی پرداخت می کنند. در حال حاضر ، ممکن است برای مدت زمان طولانی شاهد پایین آمدن قیمت BTC در زیر سطح بحرانی 12،500 دلار باشیم. 

در حالی که جعل احتمالی دیروز 12000 دلار بار دیگر احساسات صعودی فعالان بازار را متزلزل کرده است ، با توجه به BTC نگهداری شده در کیف پول های همه صرافی ها ، بر اساس داده های حاصل از CryptoQuant.

BTC در کیف پول های همه صرافی ها نگهداری می شودمقدار BTC نگهداری شده در کیف پولهای کلیه صرافی ها. منبع: CryptoQuant

برندگان و بازندگان برتر altcoin

  • KCASH / USDT + 49.55٪
  • CRV / USDT + 40.81٪
  • DIA / USDT + 28.48٪
  • ROAD / USDT -15.50٪
  • DOT / USDT -15.54٪
  • ZIP / USDT -15.60٪

برای سومین روز متوالی ، KCASH لیست برندگان برتر altcoin قرار گرفت. طی 24 ساعت گذشته 49.55٪ رشد داشته و به بالاترین قیمت رسیده و به 0.048 دلار رسیده است.

بزرگترین بازنده دیروز ، Curve (CRV) ، یک شبه معکوس کرد. 40.81٪ افزایش دارد.

دارایی اطلاعات غیرمتمرکز (DIA) که به تازگی ذکر شده است ، از زمان ورود به بازار ، 28.48٪ افزایش داشته است.

ما امروز تاکنون هیچ افت ویژه ای در میان altcoins مشاهده نکرده ایم ، با همه بازنده های برتر – ROAD ، DOT و شبکه زیپ (ZIP) – حدود 15٪ کاهش.

لیست های جدید در OKEx

دارایی اطلاعات غیرمتمرکز (DIA) دیروز در OKEx برای معاملات درج شده است.

علاوه بر این ، Kleros (PNK) امروز در OKEx برای معاملات محلی PNK / USDT و PNK / ETH درج شده است. PNK پس از لیست شدن بیش از 80٪ افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل فنی BTC

شکست روز گذشته دروغین تأثیر زیادی در روحیه معامله گران داشت. بیشترین ضرر را برای الگوی کوتاه مدت تا میان مدت دارد. سطح مقاومت 12،080 دلار آستانه روزانه است. اگر قیمت BTC نتواند این سطح را بشکند ، 11،650 دلار می تواند سطح پشتیبانی بعدی برای تماشا باشد. آستانه میان مدت دیگر حدود 11200 دلار است. 

نمودار OKEx BTC Perpetual Swap 1h – 8/19. منبع: OKEx ، TradingView

تجزیه و تحلیل فنی ETH

حمایت قبلی ETH با قیمت 416 دلار به سطح مقاومت داخل روز تبدیل شد. در زیر پشتیبانی قویتر با 400 دلار وجود دارد. اگر قیمت ETH بتواند بر مقاومت داخل روز غلبه کند ، مانع بعدی در 430 دلار قرار دارد.

نمودار قیمت Ethereum - 19 آگوستنمودار OKEx ETH Perpetual Swap 4h – 8/19. منبع: OKEx ، TradingView

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me