banner
banner

BTC نتواند دوباره $ 7K را بشکند ، با خطر سقوط تا $ 6K مواجه است: Crypto Market Daily

بازارهای رمزنگاری در طی 24 ساعت گذشته بیشتر به صورت پهلو معاملات خود را ادامه داده اند تا امروز 26 مارس فشار بیاورند. بیشتر ده سکه برتر شاهد تغییر 1-2٪ در روز هستند..

بر اساس شاخص OKEx BTC / USD ، بیت کوین (BTC) حدود 2 درصد افت دارد و در حدود 6،600 دلار معامله می شود.

اتر (ETH) همچنان با مقاومت شدید 145 دلار روبرو است ، در حال حاضر حدود 2 درصد در روز کاهش دارد و با 135 دلار معامله می شود.

Ripple’s XRP نیز با مقاومت بسیار زیاد 0.165 دلار روبرو است و قادر به عبور از آن نیست. سکه در روز کسری از درصد کاهش یافت و با قیمت 0.16 دلار معامله شد.

برای پشتیبانی ، BTC پایین تر به نظر می رسد ، 6،400 دلار دیگر قدرت ندارد

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

دیروز ، 25 مارس ، BTC نتوانست دوباره امتیاز 7000 دلاری را بشکند. تقریباً همان اتفاقی که در اولین آزمایش 7000 دلاری در 23 مارس افتاد – پس از تلاش ناموفق ، حجم عظیمی از فروش در ساعت بعد ظاهر شد.

تیم تحلیل بازار OKEx معتقد است که با شکست موفقیت آمیز ، اعتماد گاوها بیشتر کاهش می یابد. اگرچه اکنون قیمت آن هنوز 6،500 دلار پشتیبانی می شود ، اما در صورت افزایش احساسات ، نامعتبر خواهد بود. در این صورت 6400 دلار پشتیبانی قدرتمندی نخواهد بود.

با این وجود ، در صورت همراهی با افزایش حجم ، ممکن است قیمت 7000 دلار نیز شکسته شود.

سرمایه گذاران باید در کوتاه مدت به روند صعودی صعودی توجه بیشتری نشان دهند. موقعیت آزمون ممکن است حدود 6150 دلار باشد.

معامله گران باید به یاد داشته باشند که حتی اگر قیمت به زیر روند روند نزولی برسد ، لحظه خوبی نیست که سریعاً کوتاه بیاییم ، زیرا بازار برای تأیید منطقی بودن شکست به زمان نیاز دارد. بهتر است موقعیت را در حدود 5650 دلار ببندید زیرا احتمال دارد روند حمایت در آنجا جلب شود.

حجم خریدهای BTC به پایین ترین سطح طی دو هفته نزدیک می شود

نمودار 1 روزه Bitcoin نشان می دهد که روند در حال حرکت به سمت میانگین متحرک 30 روزه است. قبلاً این یک نقطه مقاومت سخت بود. اگر این بار قیمت نتواند از آن عبور کند ، به این معنی است که پمپاژ انرژی ضعیف است و بازار به بودجه بیشتری نیاز دارد.

حجم خرید تقریباً به پایین ترین سطح در دو هفته گذشته رسیده است. این بدان معناست که شکست در حال حاضر تقریباً غیرممکن است و احتمال زیادی وجود دارد که روند در جهت مخالف پیش رود.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که بازار در حال تغییر و غیرقابل پیش بینی است ، بنابراین اگر در کوتاه مدت 7000 دلار بشکنیم ، باید منتظر ثبات آن بمانیم و می توانیم به یک موقعیت طولانی وارد شویم.

ممکن است دوباره قیمت عقب بیفتد. اگر روند نزولی شکل بگیرد و کف دیگری را تشکیل دهد ، می توان پیش بینی کرد که حدود 5650 دلار باشد زیرا در صورت شکسته شدن روند صعودی ، اولین حمایت موثر است. دومین موقعیت پایین ممکن است حدود 5000 دلار باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6900 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7000 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6500 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6000 دلار

بازار ETH نشانه های ضعف را نشان می دهد

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

دیروز ETH نتوانست 145 دلار بشکند و اکنون قیمت 140 دلار سرکوب شده است. فعالیتهای معاملاتی در حال ضعیف شدن است و روند در حال حرکت است تا تقریباً 90٪ از منطقه مثلث را پر کند. این نشان دهنده ضعف بازار ETH در حال حاضر است.

این احتمال وجود دارد که خط روند صعودی در طی روز آزمایش شود زیرا قیمت برای نزدیک شدن به آن به صورت الگوی در حال حرکت است. پس از تأیید منطقی بودن شکست ، هدف بعدی حدود 120 دلار است زیرا سطح حمایتی قوی است. به یاد داشته باشید که اگر قیمت پس از شکست دوباره به منطقه مثلث بازگشت ، به این معنی است که روند صعودی پایان نیافته است.

اگر این روند همچنان بتواند توسط خط روند حمایت شود ، سرمایه گذاران می توانند شکست بیش از 145 دلار و حتی رسیدن به 155 دلار را داشته باشند. با این حال ، انتظار داشتن به معنای ورود در آن لحظه نیست. از آنجا که دامنه نوسان کم است و حرکت سریع خواهد بود ، کنترل خطر آسان نیست. بنابراین صبور باشید و منتظر شوید سیگنال روشن وارد شود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 145 دلار
 • مقاومت میان مدت: 155 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 134 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 120 دلار

XRP در برابر مقاومت 0.165 دلار معاملات پهلو انجام می دهد

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.co

روند اخیر XRP ثابت کرد که 0.1650 دلار نقطه مقاومت سختی برای شکستن است. تقریباً آزمایش کوتاه مدت 0.1750 دلار امکان پذیر نیست.

در مقایسه با ETH و BTC ، حجم معاملات XRP تا یک نقطه انجماد کاهش یافته است. این بدان معناست که گاوها اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و احتمالاً قیمت 0.1440 دلار یا حتی عمیق تر برای تشکیل یک کف دیگر آزمایش می شود. در صورت تحقق این امر احتمالاً یک ته دو وجود دارد.

اگر الگویی که در نمودار بالا نشان داده شده است ، قیمت XRP ممکن است بازگردد و 0.1750 دلار آزمایش کند. سرمایه گذاران فقط باید مقاومت در حدود 0.1750 دلار و اثربخشی پشتیبانی در حدود 0.1440 دلار را متوجه شوند. شکستن هر یک از آنها ممکن است به معنی از بین رفتن منطقه ادغام باشد و ما وارد یک روند جدید خواهیم شد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1650 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1750 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1440 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1270 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me