banner
banner

باله: کیف پول سخت افزاری غیر الکترونیکی

نقد و بررسی کیف پول رمزنگاری باله

کیف پول باله یک دستگاه ذخیره سازی سخت افزار غیر الکترونیکی ارز رمزنگاری شده با یک برنامه موبایل برای نگهداری بیت کوین بصورت آفلاین است. کیف پول فیزیکی چند ارز Ballet از بابی لی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت است.

بیایید خط تولید سری Ballet REAL را مرور کنیم تا ببینیم کیف پول رمزنگاری ذخیره سازی سرد 100٪ آفلاین چگونه کار می کند و آیا اولین کیف پول سخت افزاری چند ارز با روکش طلای 24K غیر الکترونیکی برای شما مناسب است.

Ballet Crypto Wallet: نگاهی به برنامه موبایل باله

هر نوآوری همراه با سهم عادلانه ای از ممانعت از راه افتادن است که در ابتدا باعث کندی یا حتی جلوگیری از استفاده مردم از آنها می شود. پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده قطعاً از این نقاط چسبیده معاف نیستند ، اما برنامه هایی وجود دارند که نشان داده اند قادر به غلبه بر این موارد هستند.

معرفی Ballet ، واقع در لاس وگاس ، نوادا و دارای 20 عضو تیم در سراسر جهان ، یکی از جدیدترین کیف پول های فیزیکی با یک برنامه موبایل ارز رمزنگاری شده است. در یک قرائت سطح از محصول ، نسبتاً آسان می توان فهمید که چگونه محصولی مانند این دست اندازهای یک سرعته را پس از دیگری خراب می کند. این یک کیف پول رمزنگاری است که بدون نیاز به راه اندازی ، بدون رمز عبور و بدون KYC ضمن ارائه ذخیره سازی فیزیکی رمزنگاری فیزیکی ، به خود می بالد..

معرفی مختصر باله

رمزنگاری باله

دقیقاً نمی توانیم بگوییم که این شرکت سابقه طولانی و داستانی داشته است. در واقع هنوز در مراحل ابتدایی است. بابی لی ، مدیرعامل شرکت با شروع کار در Kickstarter در سپتامبر سال جاری ، کاملاً روشن کرد که اگر بخواهید برای جاسوسی رمزنگاری ها به تصویب برسید ، باید عوارض را لعنت کرد.

“با حذف همه عوارض مربوط به مالکیت ارزهای رمزنگاری شده ، امیدواریم که تصویب بیشتری را در بقیه جهان به وجود آوریم. اکنون می توانید آن را ببینید ، آن را لمس کنید و سرمایه گذاری خود را با خود به هر کجا که بروید ببرید. “

این بدان معنا نیست که باله می خواهد “آزادی” به سبک Mad Max را برای کاربران خود ایجاد کند. دور از آن ، لی و باله چشم به راه هوشمندانه تر و کارآمد تری گذاشته اند تا رمزنگاری را در اختیار عموم قرار دهند. و برای بیشتر افراد داخلی رمزنگاری ، آقای بابی لی نیازی به معرفی ندارد زیرا او یک تأثیرگذار رمزنگاری است و برادر چارلی لی خالق Litecoin است. بابی ، بنیانگذار و مدیر عامل BTCC (BTCChina) بود ، که اولین صرافی بیت کوین چینی بود و در ژانویه 2018 خریداری شد ، استخراج بیت کوین را از سال 2011 شروع کرد. اکنون ، کیف پول رمزنگاری باله لی (با نام مستعارسکه ساز) جدیدترین استارتاپ رمزنگاری محور که سعی دارد گزینه های ذخیره سازی بیت کوین ساده و ظریف را وارد کند.

بنابراین چگونه تاکنون برای Kickstarter آنها سود حاصل کرده است؟ کاملاً خوب ، با توجه به این واقعیت که در حال حاضر در بتا عمومی قرار دارد. و با نزدیک به 13000 دلار جمع آوری شده توسط همین کاربران علاقه مند ، پتانسیل بالقوه هنوز برای بررسی وجود ندارد.

کیف پول باله به اندازه کارت اعتباری مبتنی بر فلز ، آدرس های عمومی و کلیدهای خصوصی کاربر را از قبل تولید می کند و یک کد QR چاپ می کند تا هر آدرس کیف پول رمزنگاری همراه با یک رشته کد رمزگذاری چاپی را به هم پیوند دهد که کاربران برای دیدن آن باید خراش دهند. خالق باله این را برای گفتن داشت:

“ما کلیدها را برای شما در دو مکان با فاصله هزاران مایل تولید کردیم” ، […] “[پس از آن] ما خودمان را از این روند تولید می کنیم.”

لی ، که در یک رویداد زنجیره ای در سنگاپور در مورد نسخه جدید Ballet صحبت کرد ، این محصولات سری REAL بر Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) و Ripple (XRP) تمرکز دارند ، در هنگام ارائه خود این را گفت:

“من از ژانویه سال جاری روی این سخت کار کرده ام ،” […] “ما شش تکرار از این طراحی کیف پول سخت افزاری را پشت سر گذاشته ایم.”

امنیت و ساده سازی پردازنده

باله کیف پول رمزنگاری واقعی

برای شروع ، باله تأکید کمتری بر نیاز به کل فرایند سوار شدن دارد. با اینکه کاربران می توانند KYC و حساب ها را کاملاً دور بزنند.

“برای شروع استفاده از برنامه تلفن همراه ، فقط کد QR را روی کیف پول ارز رمزنگاری شده Ballet خود اسکن کنید. به هیچ حساب و یا ثبت نام KYC نیازی نیست. “

این امر باعث می شود تمام استقلال و از همه مهمتر ناشناس ماندن کاربر به سادگی با استفاده از کیف پول مبتنی بر کارت و تلفن همراه خود بدون نیاز به ثبت محدود کننده ، به کاربر اجازه استفاده رایگان دهد..

آیا این به هیچ وجه تأثیر منفی بر امنیت خواهد داشت؟ به هیچ وجه ، کیف پول سخت آن شامل پروتکل BIP38 است که امکان تولید کلیدهای بسیار ناشناس و ایمن را فراهم می کند. این همان چیزی است که تیم کیف پول رمزنگاری Ballet برای کمک به کاهش مشکلات کیف پول های سخت افزاری الکترونیکی در نظر گرفته است.

بنابراین BIP38 چه چیزی به ارمغان می آورد؟ مهمتر از همه ، این بدان معنی است که باله از 2 کلید تولیدی فاکتور استفاده می کند و از آن استفاده می کند. برای کسانی که در غیر این صورت با این آشنایی ندارند: 2FKG به کاربر نیاز دارد تا هر دو کلید خصوصی را به همراه یک عبارت عبور منحصر به فرد از کیف پول خود وارد کند. مطمئناً امنیت در بالای دستور کار باله قرار دارد.

دوست دارد بگوید که Ballet در مقایسه با Ledger ، Trezor و KeepKey چه تفاوتی دارد ، زیرا تنظیم آسان آن ، ارائه روش های پشتیبان گیری ساده ، گزینه بهتر برای از دست ندادن پول به دلیل فراموش شدن رمزهای عبور ، کلیدهای خصوصی و پشتیبان گیری است. مزایای Ballet همچنین شامل عدم برق و باتری ، مشکلات ارتقا firm سیستم عامل یا مشکلات سازگاری / اتصال سخت افزار است. کیف پول باله همچنین به عنوان رقبای OpenDime و Tangem تنظیم شده است زیرا هیچ تراشه رایانه یا مدار الکترونیکی ندارد..

آنچه که به نظر می رسد در وب سایت رسمی کیف پول رمزنگاری Ballet یک روند جدید است ، تفاوت آن با انواع راه حل های گرم ، سرد و کیف پول کاغذی مانند Cardwallet ، bitaddress.org ، Xapo ، TenX ، Cobo و Mobi است. راه حل آفلاین نگهداری سردخانه باله همچنین دارای درجات مختلفی از ویژگی های BitPay ، BRD Wallet ، imToken ، Trust Wallet و Blockstream Green Wallet است..

برنامه موبایل: رمزنگاری خود را کنترل کنید

برنامه کیف پول باله

این امر با این واقعیت بیشتر آشکار می شود که باله ادعا می کند بی هویتی کامل کاربر را فقط با نگه داشتن اطلاعات در مورد کاربران ، از جمله کلیدهای خصوصی آنها ، تضمین می کند..

“برنامه تلفن همراه هرگز کلیدهای خصوصی کیف پول رمز ارز Ballet را نگهداری یا ذخیره نمی کند. همچنین هرگز داده های شخصی یا مالی خارج از دستگاه تلفن همراه شما را ردیابی یا ذخیره نمی کند. “

در حالی که این به خودی خود عالی به نظر می رسد ، به خصوص وقتی تعداد زیادی از راه حل های کیف پول دیجیتال را در نظر داشته باشید ، یا اطلاعات اصلی خود را ذخیره کنید یا آنها را به شخص ثالث واگذار کنید. هر آنچه خطر کمتری برای امنیت کاربران ایجاد کند مورد استقبال قرار می گیرد. اما دقیقاً چگونه این کار را انجام می دهد?

این امر احتمالاً از طریق استفاده از کیف پول های غیر حضوری به صورت استاندارد انجام می شود. اما داشتن طیف وسیعی از کیف پول های سخت ساده برای استفاده ، با کاربران قادر به خراشیدن کلید خصوصی و رمز عبور منحصر به فرد خود هستند. از طریق انجام این کار است که باله می تواند به طور استاندارد کیف پول های غیر حضوری را مجاز کند.

این ویژگی بسیار جالب کیف پول همراه است که کاربران می توانند از کیف پول سخت و متحرک یا یکی بدون دیگری استفاده کنند. اما مردم برخی از ویژگی های قابل توجه کیف پول موبایل را از دست می دهند ، که به کاربران امکان می دهد دارایی ها را به بودجه های خاص تقسیم کنند ، صرف نظر از اینکه از چه نوع رمزنگاری هایی تشکیل شده اند..

در اینجا لیستی از 23 سکه مختلف که کیف پول رمزنگاری Ballet پشتیبانی می کند و همچنین نشانه های ERC20 مبتنی بر Ethereum آورده شده است:

باله-رمزنگاری-کیف پول-سکه

و آنچه حتی در مورد کیف پول Ballet برای سرمایه گذاران رمزنگاری چشمگیرتر است ، این است که چگونه این برنامه تلفن همراه به کاربران امکان ارسال و دریافت ارزهای رمزنگاری شده و همچنین بررسی قیمت های بازار و فعال سازی سکه های با ارزش اضافی را می دهد..

باله-کیف پول-مزایا

باله: کیف پول های رمزنگاری شده که از نظر تنوع ایمن و گسترده می شوند

باله کیف پول سخت افزاری ارز رمزنگاری شده

همراه با تأکید ویژه بر امنیت ، تطبیق پذیری و سودمندی برای کاربران احتمالی خود ، از جنس استنلس استیل Ballet REAL Bitcoin Wallets به دنبال ایجاد تنوع بسیار بیشتری برای کاربران آینده خود نیز هست..

ما می توانیم این مسئله را با تعداد رمزهای رمز پذیرفته شده ای که کاربران می توانند با استفاده از Ballet ذخیره کنند ، که در این لحظه از زمان ، متشکل از 23 رمزنگاری مختلف است ، به راحتی می توانیم ببینیم. به گفته این شرکت ، با بیش از دوازده دارایی دیجیتال دیگر که قرار است در آینده ای قابل پیش بینی شامل شود ، این امر نیز به سرعت گسترش می یابد. هزینه اولیه پیش خرید کیف پول رمزنگاری Ballet با ارائه امنیت پیشرفته سردخانه با برچسب قیمت 29 دلار تأمین می شود که بسیار کمتر از Trezor ، Ledger و KeepKey است.

برای این موارد اضافی هیچ محدوده زمانی مشخص نشده است ، اما با این وجود مشاهده تنوع بسیار زیاد در این مراحل اولیه چشمگیر است.

وقتی عامیانه “بانک خود باش” در جامعه می خواهد به واقعیت تبدیل شود و به واقعیت تبدیل شود ، یک کاربر بیت کوین (هرچند خرید ، معامله ، درآمد یا سرمایه گذاری) باید امنیت قابل دسترس هر یک از ساتوشی ها (کوچکترین واحد حساب) را در اولویت قرار دهد. به هر قیمتی با شروع ریشه دار شدن دوران راه حل هوشمند حضانت ، در صورت ادامه روند صعودی قیمت بیت کوین ، مسافت بیشتر برای اعمال اقدامات ایمنی بسیار ارزشمند خواهد بود. جلوگیری از کلاهبرداری های بیت کوین همیشه آسان نیست زیرا تاریخ هک رمزنگاری پر از نمونه های ناگوار بسیاری است. صرف نظر از اینکه سری کیف پول های REAL را خریداری و امتحان نکرده اید ، دارندگان رمزنگاری باید به سختی به دنبال استفاده از بهترین روش های محافظت ممکن باشند ، و باله فکر می کند آنها راهی جدید برای افزایش پذیرش مالی بلاکچین از طریق کیف پول سخت افزاری غیر الکترونیکی دارند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me