banner
banner

برایان کالینز ، مدیر عامل شرکت Horizon Globex – سری مصاحبه ها

برایان که یک مدیرعامل شرکت خصوصی و خصوصی باتجربه است ، تاسیس کرد افق گلوبکس در سال 2010 ، که در سال 2012 در Nasdaq ذکر شده است. از سال 1999-2010 برایان مدیر عامل شرکت Abbey Technology در سوئیس ، متخصص در زمینه طراحی نرم افزار تجارت برای بانک های سوئیس بود. پیش از این ، برایان برای طراحی و ساخت راه حل های اختصاصی تجارت سهام در Credit Suisse در زوریخ کار می کرد. برایان در سال 1990 با مدرک کارشناسی (Hons) در سیستم های کامپیوتری از دانشگاه لیمریک ، ایرلند فارغ التحصیل شد.

AT: Horizon Globex دارای چندین محصول است که شرکت هایی را هدف قرار می دهد که به دنبال راه اندازی پیشنهاد اوراق بهادار دیجیتال هستند. برای شروع ، می توانید درباره Tokenetics برای ما بگویید و مراحل صدور را توضیح دهید?

BC: Tokenetics نرم افزار اساسی صدور ، بازداشت و پرداخت دیجیتال امنیت ما برای صادر کنندگان برای راه اندازی DSO امن و سازگار است. یک ناشر به ما مراجعه می کند و ما با تیم آنها (از جمله مدیریت ، وکلای اوراق بهادار و بانکداران سرمایه گذاری) همکاری می کنیم تا یک تماس هوشمند Ethereum ERC-20 برای اوراق بهادار دیجیتال ایجاد کنیم که براساس معافیت از مقررات ثبت نام قابل صدور است از قوانین اوراق بهادار فدرال مانند مقررات D ، مقررات S ، مقررات A یا طبق پیشنهاد ثبت شده در فرم S-1.

ما رویکردی منحصر به فرد اتخاذ می کنیم که به نظر ما مناسب ترین چارچوب نظارتی در حال تغییر است. ما ترجیح می دهیم به جای ادغام چندین لایه از ویژگی ها بر روی قرارداد هوشمند یک اوراق بهادار دیجیتال ، از طریق قراردادهای هوشمند “نظیر” که در کنار قرارداد هوشمند صدور اولیه ساخته می شوند ، مانند قرارداد هوشمند Transfer-Agent- Gatekeeper ، انطباق قانونی دیگری را اعمال کنیم ( از طریق CustodyWare).

به عنوان مثال ، اگر یک دارنده به مدیرعامل ناشر تبدیل شود (به عنوان مثال یک شرکت وابسته که در حال حاضر محدود به تجارت “داخلی” در مورد اوراق بهادار است) ، ناشر مجبور به سوزاندن اوراق بهادار دیجیتال دارنده ، برنامه ریزی مجدد با محدودیت های جدید و صدور یک نسخه رمز جدید با CustodyWare ، صادرکننده می تواند به سادگی انتقال عامل و عامل انتقال ج را از طریق ورودی ID کیف پول مدیر عامل شرکت به درگاه CustodyWare اطلاع دهد و محدودیت های مربوط به وضعیت وابسته را در اوراق بهادار موجود در این کیف پول اعمال کند. رویکرد ما به جای توسعه دهندگان یا مدیرعامل ، کنترل را در اختیار نمایندگان انتقال تنظیم شده توسط SEC قرار می دهد.

AT: توکنتیک همچنین فرصت های ثانویه تجارت را ارائه می دهد ، آیا می توانید این موارد را توصیف کنید?

قبل از میلاد: پاسخ این سوال در توانایی ادغام راه حل های نرم افزاری ما با یکدیگر نهفته است. Tokenetics با KYCware ، سرمایه گذار برچسب سفید ما و برنامه تلفن هوشمند تأیید هویت KYC ادغام می شود. AMLcop ، تحریم های مدیریت لیست نظارت ما و راه حل غربالگری PEP ، همچنین ادغام شده و به عنوان دروازه بان کل اکوسیستم ما عمل می کند ، زیرا یک شرکت سرمایه گذار باید در لیست سفید باشد. سپس ، با اتمام یک پیشنهاد و دوره احتمالی نگهداری آن (به عنوان مثال SEC قانون 506 (c)) ، یک عامل انتقال با استفاده از CustodyWare ، پورتال حضانت نماینده انتقال ما ، اوراق بهادار دیجیتال را برای تجارت ثانویه سازگار به ATS تنظیم شده منتقل می کند. استفاده ما از نمایندگی انتقال به صادرکنندگان این امکان را می دهد تا کنترل خوبی داشته باشند ، اطمینان حاصل شود که هویت سرمایه گذاران در طول چرخه حیات اوراق بهادار دیجیتال دست نخورده باقی مانده است. اطمینان از اینکه هویت سرمایه گذار به همان روشی شناخته می شود که اوراق بهادار سنتی به معنای ارسال اعلان های پروکسی ، رأی دادن ، پرداخت سود سهام ، مدیریت اشاعه ، و قوانین ایالتی و فدرال برای مدیریت املاک و گزارش نظارتی است..

ما همچنین یک راه حل معاملات ثانویه دلاریزه ارائه داده ایم تا اطمینان از نقدینگی را به سرمایه گذاران ارائه دهیم و به سرمایه گذاران جدید توانایی شرکت در بازار ثانویه را با جفت های معاملاتی با قیمت فیات ارائه دهیم. سرمایه گذاران هر دو وجه را با فیات واریز و برداشت می کنند و خطر تنظیم مقررات رمزنگاری و مواجهه با AML را به حداقل می رسانند.

AT: حضانت یکی دیگر از محصولات شما است که خود را به عنوان یک راه حل سازگار با بازداشت نماینده توصیف می کند. آیا می توانید توضیح دهید که این محصول چه کاری انجام می دهد؟?

قبل از میلاد: ما معتقدیم که CustodyWare اولین محصول سازگار با مقررات نمایندگان نقل و انتقالات ایالات متحده برای نگهداری و مدیریت اوراق بهادار دیجیتال از طرف مشتریان خود بر اساس یک SEC ثبت شده یا یک DSO معاف از ثبت نام است. پورتال CustodyWare با صدورهای ERC-20 ادغام شده و از کلیه عملکردهای اصلی عامل انتقال از جمله صدور ، نگهداری ، درخواست نقل و انتقال ، گزارش ، شرکت های وابسته و آزادسازی پشتیبانی می کند ، به نمایندگان انتقال توانایی ارائه نقش مشابه برای اوراق بهادار دیجیتال مانند اوراق بهادار سنتی را می دهد. . تمام معاملات توسط Transfer Agent امضا شده و به طور شفاف و غیر قابل تغییر در بلاک چین Ethereum ذخیره می شوند.

AT: در ژانویه 2019 ، شما قراردادی را امضا کردید که اجازه می دهد CustodyWare به VStock Transfer ، LLC “VStock” عامل انتقال و ثبت ثبت شده SEC. ممکن است کمی در مورد این توافقنامه بگویید?

قبل از میلاد: توافق نامه با VStock توافق نامه صدور مجوز است که VStock را قادر می سازد تا تجارت سنتی خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در انتقال سهام و ثبت شرکت گسترش دهد و قیمومیت اوراق بهادار دیجیتال را که طبق مقررات D ، آیین نامه A ، آیین نامه S یا پیشنهادات ثبت شده صادر می شود ، آغاز کند. در فرم S-1 ثبت شده است. ما “پورتال” خود را برای انتقال دارندگان و شرکتهای وابسته به اوراق بهادار دیجیتال ، لغو و صدور مجدد نشانه در صورت گم شدن / دزدیده شدن کلید خصوصی یک دارنده ، VStock Transfer خود را برای آنها مجاز کرده ایم و به عنوان عامل پرداخت برای توزیع سود سهام و غیره فعالیت می کنیم..

AT: سوم تولید – محصول آنچه شما برای راه حل های STO دارید KYCWare است. محصولات KYC زیادی وارد بازار شده اند ، که باعث تمایز محصولات شما می شود?

قبل از میلاد: من فکر می کنم یکی از بزرگترین تمایزات ما روش و سطح امنیت ما در مورد حفاظت از اطلاعات حساس کاربران است. ما “تأیید صحت” KYC / AML را خود انجام نمی دهیم. در عوض ، KYCWare یک راه حل برنامه تلفن همراه با برچسب سفید و پورتال پشتیبان برای ساده سازی مجموعه اطلاعات CIP ، KYC و AML به مشتریان ارائه می دهد بدون اینکه هرگز داده های حساس را با شخص ثالث به اشتراک بگذارید.

نحوه کارکرد سرمایه گذاران یا مشتریان از طریق یک برنامه تجاری KYCWare با مشتری انجام می شود که شامل فن آوری پیشرفته تأیید هویت مانند راه حل های مصاحبه ویدیویی ضد بازی ، اسکن گذرنامه های “MRZ” قابل خواندن توسط ماشین ، بررسی های هولوگرام امنیتی برای شناسه ها و لایه های منحصر به فرد دیگر و به روزرسانی ها از چک های هویت سنتی.

صادرکنندگان عقب مانده یا مشتریان از طریق راه حل نرم افزار ضد پولشویی AMLCop ما اداره می شوند. سپس تمام این اطلاعات حساس مشتری در حافظه ذخیره می شود تا زمانی که نماینده شرکت (اعم از نمایندگی تعیین شده KYC / AML یا نمایندگی کارگزار درگیر توسط یک صادرکننده DSO) بارگیری و بررسی موارد ارسالی را در یک رسانه سازگار با SEC مقررات SP (برای به عنوان مثال ما به مشتریان توصیه می کنیم از یک دیسک سخت خارجی سازگار با FIPS استفاده کنند). ما این رویکرد را در پیش می گیریم زیرا از نظر ناظران ، صادر کننده در نهایت مسئولیت اطمینان از صحت K YC’d و AML را دارد ، نه شخص ثالثی که می تواند داده ها را تأیید کند..

AT: شما به منظور ارائه پشتیبانی نرم افزاری از پلت فرم رمز امنیتی با مارک BANQ ، با Tripoint Global Equities به توافق نامه مجوز نرم افزار منعقد کرد. بستر BANQ چیست?

قبل از میلاد: BANQ بخش آنلاین TriPoint است که بر مکان های خصوصی ، مقررات A IPO و ارائه امنیت دیجیتال متمرکز است. علاوه بر پشتیبانی از پلت فرم BANQ ، Globex اعلام كرد كه ما برای تأمین پیشنهادات توكل های امنیتی کاملاً تنظیم شده و سازگار در استرالیا و نیوزیلند توافق نامه صدور مجوز نرم افزار را با First Growth Funds Limited (FGF) منعقد کردیم. FGF یک صندوق قابل معامله عمومی است که در بورس سهام استرالیا فهرست شده است و یک شرکت سرمایه گذاری متنوع است که با سرمایه گذاری در طیف وسیعی از کلاسهای دارایی از جمله سهام دارایی ذکر شده ، سهام خصوصی و پیشنهادات توکن ، بر افزایش ارزش سهامدار تمرکز دارد..

AT: چه گلوبکس API?

BC: Globex API به سادگی راهی برای تعامل مستقیم چهار برنامه نرم افزاری ما با Ethereum است. به طور معمول ، اگر شرکتی بخواهد با Ethereum ادغام شود ، می تواند از API منبع باز یا منبع شخص ثالث استفاده کند اما اخلاق ما برای نرم افزار همیشه این بوده است که خودمان راه حل ایجاد کنیم. با انجام این کار ، اگر مشکلی وجود دارد ، ما کنترل کامل بر رفع مشکل داریم.

AT: یک از پیشنهادات جالب تر در وب سایت شما این است که شما یک “Portkey Financial Portal” ارائه می دهید که می تواند با مارک تجاری یک شرکت شناخته شود. این درگاه های مالی چه توانایی هایی را ارائه می دهند?

قبل از میلاد: درگاه های تأمین مالی مارک تجاری مزایای بسیاری را به همراه دارند. در قسمت جلویی ، صادرکنندگان از ابتدا تا انتها با حفظ حس اعتماد و تجربه یکپارچه کاربر ، یک فرآیند سرمایه گذاری با نام تجاری را به سرمایه گذاران یا مشتریان ارائه می دهند. در پایان ، صادر کنندگان و بانکداران آنها یک وب پورتال میزبان را تجربه می کنند که در آن می توانند با اطمینان و سازگاری مشتریان و گزارش های لازم خود را بدون نیاز به تجربه فناوری اطلاعات مدیریت کنند..

AT: شما اخیراً اخبار جالب و هیجان انگیزی را با Timeless Luxury Group AG دریافت کرده اید که مجوز استفاده از مجموعه کامل Globex از راه حل های نرم افزاری بلاکچین را برای تأمین انرژی DSO خود صادر کرده اید.?

BC: این یک اعلامیه کلیدی است زیرا توانایی پشته نرم افزار blockchain ما را برای پرداختن به تمام جنبه های ارائه اوراق بهادار دیجیتال به نمایش می گذارد. این رابطه با درک تمایل گروه های لوکس Timeless برای دستیابی به سرمایه ایالات متحده همراه با سرمایه گذاران خارجی در یک DSO کاملاً سازگار و اعطای حق به سرمایه گذاران درصدی از سود آینده آغاز شد..

این پیشنهاد نشان دهنده اولین پیشنهاد در ایالات متحده است که از یک عامل انتقال ثبت شده SEC برای انتشار و نگهداری اوراق بهادار دیجیتال استفاده می کند. CustodyWare توسط عامل انتقال اختصاص یافته Timeless Luxury Groups ، VStock Transfer مجوز گرفته است و به VStock امکان نگهداری از اوراق بهادار Ethereum ERC-20 را می دهد و در عین حال هویت دارندگان را نیز حفظ می کند تا در آینده سود سهام شما به دلار آمریکا و هرگونه انتقال دیگری را تسهیل کند. عامل انتقال وظیفه مدیریت را بر عهده دارد (به عنوان مثال نگهداری ، انتشار ، انتقال ، و غیره).

AT: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Horizon Globex به اشتراک بگذارید?

قبل از میلاد: هیاهوی زیادی در صنعت وجود دارد که شرکت ها ادعا می کنند در مورد آنچه “ایجاد می کنند” یا حتی زیان آورتر است ، و ادعاهای دروغین در مورد توانایی های شرکت های فعلی خود را مطرح می کنند. ما رویکرد خود را برای حضور در بازار با نرم افزارهای زنده و اثبات شده دوست داریم. در طی دو سال ، تیم توسعه دهندگان ما مجموعه کاملی از راه حل های نرم افزاری بلاکچین را ایجاد کردند که به چرخه عمر کامل اوراق بهادار دیجیتال سازگار پاسخ می دهد. ما با کمک مداوم فن آوری مجرب ، وال استریت و مدیران شرکت های دولتی ، در صدد ادامه تولید و عرضه محصولات پیشرفته فن آوری هستیم که نسل بعدی مبادلات و اوراق بهادار را در ایالات متحده و جهان تأمین می کنند..

برای کسب اطلاعات بیشتر به افق گلوبکس.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me