banner
banner

ارز رمزنگاری شده پرجمعیت (PPT) چیست – همه آنچه در مورد رمزنگاری پرجمعیت باید بدانید

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد بلاکچین اینترنت را همانطور که ما می شناسیم و بسیاری از خدمات مرتبط با آن تغییر خواهد داد. وقتی صحبت از امور مالی فاکتور می شود ، Populous در حال حاضر اظهارنظرهای کاملاً واضحی را انجام داده است.

پرجمعیت (PPT) یک پلتفرم همتا به همتا (P2P) است که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است و به شرکت های کوچک و متوسط ​​راه راحتی برای مشارکت در تأمین مالی فاکتور ارائه می دهد. این موضوع کاملاً بر روی شفافیت ، امنیت و سرعت کلی متمرکز است و از قراردادهای هوشمند اختصاصی برای جفت کردن فروشندگان و وام دهندگان برای کمک به آنها در انجام معاملات بدون نیاز به واسطه ها یا اشخاص ثالث دیگر استفاده می کند..

Populous چگونه کار می کند

Populous از فناوری بلاکچین همراه با داده های XBRL ، قراردادهای هوشمند و رمزهای مختلف استفاده می کند ، در حالی که امتیازات Altman Z را نیز در نظر می گیرد. مورد دوم ابزاری مالی است که برای تعیین عوامل مختلف ریسک برای مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، این شانس یک کسب و کار را برای مواجهه با ورشکستگی در دو سال آینده تعیین می کند ، احتمال عدم انجام تعهدات قراردادی خود را ، و اندازه گیری دقیق رنج مالی را ارائه می دهد.

با ترکیب نتایج عمومی حاصل از Altman Z-score و داده های XBRL ، Populous یک سیستم اعتبار سنجی معتبر ایجاد کرده است. این سیستم به شرکت های هدف پرجمعیت که نیاز به جریان پول دارند کمک می کند و از آنهایی که گزینه مناسبی برای سیستم عامل نیستند ، چشم پوشی می کند.

هدف اصلی این پلت فرم گسترش بودجه فاکتور در مقیاس جهانی و همچنین ارائه گزینه های اعتبار مالی قدرتمند به شرکت های کوچک یا متوسط ​​است که می خواهند فاکتورها را بسیار سریعتر از گذشته بفروشند. تاکنون ، Populous همچنان تنها (و اولین) فاکتور و پلت فرم مالی تجارت بر اساس است اتریوم بلاکچین.

داده ها

اکوسیستم پرجمعیت

علاوه بر مدیر ، دو حزب اصلی دیگر با اکوسیستم Populous مرتبط هستند: وام گیرنده و سرمایه گذار. هر سه ، مدیر ، وام گیرنده و سرمایه گذار با سه فناوری اصلی ارتباط برقرار می کنند: بانک ، حراج و توکن های خارجی.

نحوه استفاده از Populous

تقریباً هرکسی می تواند فاکتورها را از طریق حراجی های Populous بفروشد و بخرد. ابتدا کاربران ملزم به ثبت شرکت های خود هستند. مرحله دوم نیاز به تأیید یک مدیر Populous دارد. اگر و وقتی مدیر فروشنده را تأیید می کند ، می توان با تعیین حداقل هدف فروش ، فاکتورها را ارسال کرد.

به طور کلی ، اینکه آیا مدیر درخواست استعلام فاکتور را تأیید یا رد می کند ، مطابقت مستقیم با نمره اعتبار Altman Formula دارد. در صورت تایید فاکتور ، حراج آغاز می شود و به مدت 24 ساعت فعال خواهد بود.

حراج زمانی پایان می یابد که یک پیشنهاد با هدف فروش در بازه زمانی 24 ساعته مطابقت داشته باشد ، وقتی دوره مورد نظر سپری شود و هیچ پیشنهادی با هدف فروش مطابقت نداشته باشد یا اینکه کاربران تصمیم بگیرند که آن را زودتر فسخ کنند. در مورد دو گزینه اخیر ، کاربران می توانند بهترین پیشنهاد موجود را بپذیرند یا کلا حراج را لغو کنند. علاوه بر این ، گزینه دوم همچنین امکان شروع مجدد حراج را برای کاربران فراهم می کند.

شایان ذکر است که کلیه خریدارانی که حراج را از دست داده اند وجوه آنها به آنها بازگردانده خواهد شد. در مورد حراج های لغو شده نیز همین طور است. اما اگر حراج مورد نظر موفقیت آمیز باشد ، فروشنده وجوه را به صورت پوکن از خریدار دریافت می کند.

کار کردن

Pokens and PPT (Populated Platform Token)

پلتفرم Populous بر اساس توزیع این پوکن ها ساخته شده است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، فروشنده وجوه را به صورت پوکنز از خریدار دریافت می کند که بعداً با ارز فیات قابل مبادله است.

پوکن ها به عنوان واحد پول داخلی سیستم عامل در نظر گرفته می شوند. آنها برای خرید فاکتور لازم هستند. هر پوکن معادل ارز فیات خود است. به عنوان مثال ، 1 GBP Poken برابر با 1 GPB است. با این حال ، Populous تنها به پوکنز اعتماد نمی کند. این پلتفرم دارای دو نشانه است: Pokens ، و PPT ، مخفف Populous Platform Token.

پرجمعیت

از نشانه های PPT بیشتر به عنوان ابزار سرمایه گذاری استفاده می شود. هر کسی به منظور سرمایه گذاری در فاکتور می تواند از این نشانه ها استفاده کند. توکن های PPT طی ICO سیستم عامل در جولای 2017 توزیع شد و فقط 53 میلیون PPT همیشه در گردش است.

تیم پرجمعیت

پرجمعیت است پروژه مستقر در لندن که توسط استفان ویلیامز مدیریت می شود. حتی اگر او نام بزرگی در صنعت رمزنگاری نیست ، ویلیامز بنیانگذار اصلی Olympus Research است ، یک شرکت متخصص در داده های تجاری و تجزیه و تحلیل درجه شرکت.

تیم

نحوه خرید PPT

PPT محبوب ترین رمز موجود نیست ، از این رو نمی توان آن را به اندازه سایر ارزهای رمزپایه بزرگ بازار خریداری کرد. یکی از اصلی ترین منابع معامله رمز است اتر دلتا. با این حال ، از اواخر زمان ، PPT حتی می تواند از محبوب ترین صرافی های خارج از کشور مانند این کشور خریداری شود بینانس, OKEx, کوکوئین, LATOKEN, مرکاتوکس, HitBTC, و خیلی های دیگر. لیست کاملی از مبادلات در دسترس است CoinMarketCap.

محل نگهداری PPT

از آنجا که Pokens و PPT اساساً نشانه های ERC-20 هستند ، می توان آنها را به یک کیف پول خارجی و آنلاین Ethereum منتقل و ذخیره کرد. کاربران محرمانه که به دنبال امنیت بیشتر هستند می توانند به جای آن کیف پول سخت افزاری را انتخاب کنند.

نتیجه گیری

Populous یک پروژه بسیار بلند پروازانه است که در حال حاضر هیچ رقابتی در رمزنگاری ندارد. این پلتفرم برای مشاغلی طراحی شده است که برای پرداخت فاکتور به مشتریان خود به راهی سریعتر نیاز دارند. تیم موفق شد در طول ICO تقریباً 10 میلیون دلار درآمد کسب کند ، پولی که مطمئناً باعث می شود Populous به یک بستر جامع تر از آنچه در حال حاضر است تبدیل شود.

بزرگترین چالش برای Populous متقاعد کردن مشتریان بالقوه برای تغییر جهت استفاده از خدمات سنتی تأمین مالی فاکتور است. این سیستم عامل ارزان تر و سریع تر فاکتورهای تجاری را پیشنهاد می کند.

با توجه به محبوبیت فروش فاکتور در اواخر زمان ، توسعه سیستم عامل و تصمیم گیری مدیریت خوب ( Luxure Global Citizen مشارکت مثال خوبی است) ، تعجب آور نخواهد بود اگر Populous به یکی از بزرگترین های این مکان خاص تبدیل شود.

مخاطبین پرشمار و اطلاعات اضافی:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me