banner
banner

Ledger Nano X Review – کیف پول سخت افزاری ایمن برای HODL های پیشرفته

Ledger در مورد کیف پول های سخت افزاری بیت کوین شهرت بی عیب و نقصی دارد. آنها دو محصول دارند و لجر نانو ایکس پیشرفته ترین این دو مورد است که برای سرمایه گذار پیشرفته ارز رمزپایه که به دنبال محافظت از دارایی های دیجیتالی خود است بسیار مناسب است. وقتی صحبت از کیفیت ، عملکرد و امنیت می شود ، این با Trezor’s Model T قابل مقایسه است اما با طراحی نرم و صاف تر.

در این بررسی ، طراحی ، عملکرد و از همه مهمتر امنیت را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

Ledger Nano X چیست؟?

Ledger Nano X یک نسخه برتر از Ledger Nano S است. این دستگاه بسیار جمع و جور است و می تواند به راحتی در جیب شما جا شود که آن را برای مسافرت مناسب می کند..

اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که دستگاه دارای کتیبه ای است که روی آن نوشته شده است “vires in numeris” ، این به معنای “قدرت در اعداد” به لاتین است. این اشاره به امنیت رمزنگاری موجود در دستگاه دارد.

این دارای چندین ویژگی امنیتی است و استفاده از آن بصری است.

این دستگاه یک گزینه پیشرفته برای در دسترس نگه داشتن امنیت برای همه افرادی است که ارز رمزنگاری شده دارند.

Ledger Nano X از بیش از 1000 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند ، این شامل نشانه های بزرگی مانند بیت کوین ، بیت کوین کش است, بینانس, Dash ، Ethereum ، EOS ، Litecoin ، Monero ، Ripple و موارد دیگر.

Ledger Nano X: اولین برداشت

Nano X در یک بسته بندی ساده ارائه می شود و جعبه حاوی خود دستگاه ، 1 کابل USB ، یک کلید اصلی و یک حلقه کلید و چندین برگه بازیابی برای نوشتن عبارت دانه است.

Ledger Nano X Review - کیف پول سخت افزاری ایمن برای HODL های پیشرفته

مزیت این دستگاه نحوه برجسته نبودن آن است ، از آنجا که اکثر مردم تصور می کنند این یک USB ساده است.

عملکرد Ledger Nano X

این که آیا شما یک دارنده دارایی دیجیتال پیشرفته هستید ، یا یک تازه کار لازم نیست نگران باشید. دستورالعمل های ارائه شده در بسته ساده هستند و شما را در مورد چگونگی تنظیم Ledger Nano X راهنمایی می کنند.

چیزی که همیشه باید به یاد داشته باشید این است که دانه بازیابی را در برگ بازیابی ارائه شده یادداشت کنید و در مکان امن ذخیره کنید. من توصیه می کنم در هر کجا که آن را ذخیره می کنید ، انتخاب کنید که دو نسخه پشتیبان از هسته بازیابی را ذخیره کنید. من شخصاً پشتیبان گیری را به دو صورت الکترونیکی و کاغذی انتخاب می کنم. این بدان معناست که شما باید برگه بازیابی را اسکن کرده و آن را در یک پوشه مخفی در رایانه خود ذخیره کنید و مطمئن شوید که نام آن را با هر چیزی که مرتبط با بیت کوین ، لجر یا ارز رمزپایه است ، قرار ندهید. برای کسانی که بی اطلاع هستند ، دانه بهبودی همان چیزی است که شما برای دستیابی به سرمایه خود در سناریوی نیاز دارید که دستگاه آسیب دیده یا از بین رفته باشد..

باز هم ، تمام مراحل ساده است ، شما Nano X را به رایانه خود متصل می کنید ، به وب سایت Ledger دسترسی پیدا می کنید و سپس Ledger Live را نصب می کنید. از آنجا روی “شروع یک دستگاه جدید لجر” کلیک کنید و در راه هستید.

Ledger Nano X: ویژگی های امنیتی

لجر امنیت را جدی می گیرد. آنها CC EAL5 + Security را ارائه می دهند. این به چه معنی است:

CC: معیارهای رایج برای ارزیابی امنیت فناوری اطلاعات است. این بر اساس یک استاندارد بین المللی (ISO / IEC 15408) برای صدور گواهینامه امنیت کامپیوتر است. وقتی صحبت از محصول خاصی می شود ، باید استانداردهای پایه معیارهای مشترک را داشته باشد.

EAL: The Evaluation Assurance Level یک رده بندی است که پس از ارزیابی امنیتی معیارهای مشترک ، به یک محصول یا سیستم IT اختصاص می یابد. پنج سطح EAL عبارتند از:

  • EAL1 – از نظر عملکردی آزمایش شده است
  • EAL2 – از نظر ساختاری آزمایش شده است
  • EAL3 – به روش بررسی و بررسی شده است
  • EAL4 – به روش طراحی ، آزمایش و بررسی شده است
  • EAL5 – به صورت نیمه رسمی طراحی و آزمایش شده است

لجر تضمین می کند که تمام کیف پول های سخت افزاری آنها از جمله Nano X به طور کامل در بازار دارای گواهینامه ANSSI ، آژانس امنیت سایبری فرانسه مجاز هستند..

یکی دیگر از عناصر امنیتی این است که دستگاه با نرم افزار از پیش نصب شده وارد سیستم نمی شود – که در هنگام نصب نصب شده است. این از PIN محافظت شده است و به شما امکان می دهد تا برچسب دستگاه خود را بزنید و صفحه اصلی را به گونه ای تنظیم کنید که آن را برای شما منحصر به فرد کند. شما در مراحل ثبت نام نرم افزار Ledger Live را نصب خواهید کرد.

خلاصه

لجر نانو ایکس یک راه عالی برای محافظت از ارز رمزنگاری شده شما است و تمام راه حل های امنیتی پیشرفته ای را که می توانید با رقیب مدیر آن پیدا کنید ارائه می دهد. Trezor مدل T.  ایمنی این دستگاه و شباهت آن به یک قطعه USB ساده باعث شده است که این دستگاه به محبوبیت محبوب اعضای ارز رمزنگاری شده تبدیل شود.

برای سفارش Ledger Nano X اینجا را کلیک کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me