banner
banner

بیت کوین می تواند تا سال 2021 به 400 هزار دلار برسد

  • قیمت متوسط ​​در سال 2021 می تواند حدود 100 هزار دلار باشد.
  • این سناریو همچنین 40K دلار در کمترین سناریو مثبت پیشنهاد می کند.
  • بازار ممکن است ماه ها قبل از تجربه روند صعودی دیگر نیاز داشته باشد.

آگوست شروع می شود و به طور معمول یک ماه با نوسانات بالا در بازار است.

اخبار کلان چهارشنبه قادر به تغییر هیچ یک از سناریوهای اصلی ارزهای رمزپایه نشده است.

من قصد دارم بهانه ورود به ماه تعطیلات کلاسیک را برای انجام کار کمی پیش بینی قیمت برای چرخه دو ساله بعدی استفاده کنم.

این نوع فرافکنی از نظر زمانی بسیار پیشرفته است و از نظر فنی با درجه بالایی از تصادف پیچیده است.

BTC / USD سالها توسط یک خط روند اداره می شود که برای مدت زمان قابل توجهی در مدار آن است.

میانگین قیمت این پیش بینی در سال 2021 است 100 هزار دلار, اما باید در نظر داشته باشیم که قیمت می تواند به طور قابل توجهی از این محدوده خارج شود بدون اینکه رابطه متقابل را از بین ببرد.

همانطور که در نمودار نشان داده ام ، محدوده بالا در حدود 430 هزار دلار خواهد بود ، در حالی که محدوده پایین در 40 هزار دلار تخفیف خورده است.

تعریف دامنه قیمت در آینده نسبتاً ساده است. اما نمی توان فراموش کرد که نوسانات در کوتاه مدت تأثیر بسزایی دارد و می تواند به انحراف بیش از حد متوسط ​​برسد.

نمودار روزانه ETH / BTC

جفت ارز ETH / BTC در حال حاضر با نرخ 0.0213 معامله می شود و در سطحی از رنج باقی می ماند که بخش Altcoins را به خود جلب می کند.

ساختار میانگین های متحرک نشان می دهد که سناریوی فعلی هنوز چندین ماه ادامه خواهد داشت. هر سه به سمت پایین متمایل هستند و اگر هرگز تصمیم به تغییر جهت بگیرند ، یک روند سریع نخواهد بود.

بالاتر از قیمت فعلی ، اولین سطح مقاومت در برابر 0.0221 (مقاومت در برابر احتقان قیمت) ، سپس دومین مقاومت در برابر 0.023 (مقاومت در برابر احتقان قیمت) و سومین مقاومت در برابر 0.0245 (EMA50) است..

زیر قیمت فعلی ، اولین سطح پشتیبانی در 0.021 (پشتیبانی از تراکم قیمت) ، سپس سطح دوم در 0.020 (پشتیبانی از تراکم قیمت) و سطح سوم در 0.0155 (پشتیبانی از تراکم قیمت دو برابر) است..

MACD در نمودار روزانه هم باز بودن بین خطوط و هم صعود صعودی را از دست می دهد. محتمل ترین حرکت یک حرکت جانبی است تا زمانی که خطوط به هم نزدیک شوند – و یک رد صعودی وجود دارد.

DMI در نمودار روزانه خرس ها را نشان می دهد که آماده تلاش دیگری برای شکستن خط ADX هستند ، که روند نزولی را از سر می گیرد. گاوها از احتمال خود اطمینان ندارند و به عقب نشینی ادامه می دهند – منتظر لحظات بهتر.

نمودار روزانه BTC / USD

BTC / USD با قیمت 9952 دلار معامله می شود و مستقیماً بر روی EMA50 قرار دارد. حرکات وارونه حداقل هستند و حرکت قابل ملاحظه تری بعید به نظر می رسد.

پس از حرکت روز چهارشنبه ، شاخص ها به نقاط عبور رسیده اند و احتمال حرکات رد به طور قابل توجهی زیاد است.

بالاتر از قیمت فعلی ، سطح مقاومت اول 10800 دلار است (مقاومت در برابر تراکم قیمت) ، سپس دومی 11200 دلار است (مقاومت در برابر تراکم قیمت) ، و سطح سوم 14000 دلار است (مقاومت در برابر تراکم قیمت و حداکثر نسبی).

زیر قیمت فعلی ، سطح حمایت اول 9،650 دلار است (پشتیبانی از تراکم قیمت) ، سپس سطح دوم 9،150 دلار (پشتیبانی تراکم قیمت) و سطح سوم 8،800 دلار (پشتیبانی تراکم قیمت و SMA100).

MACD در نمودار روزانه به نقطه تلاقی صعودی خود در روز چهارشنبه رسیده است. در حال حاضر ، گذرگاه ناقص است و احتمالاً یک حرکت رد به سمت پایین وجود دارد.

DMI در نمودار روزانه همچنین یک نقطه عبور را نشان می دهد ، گاوها برای کنترل مجدد کنترل گاوها در حال مبارزه هستند. هر دو طرف بازار بالاتر از خط ADX حرکت می کنند ، بنابراین می توانند بدون هیچ مانعی سرعت روند را تسریع کنند.

نمودار روزانه ETH / USD

ETH / USD در حال حاضر در معامله می شود 212.9 دلار و از اواسط جولای در همین حد بوده است. قیمت بین دوره های SMA 100 و 200 حرکت می کند. هر دو میانگین متحرک تمایل به سمت بالا را نشان می دهند. از طرف دیگر ، EMA50 به سرعت قیمت را دنبال می کند و نزدیک است که از SMA100 عبور کند و سناریوی پیچیده تری را برای هفته های آینده باز کند.

بالاتر از قیمت فعلی ، اولین سطح مقاومت در برابر 215 دلار (مقاومت در برابر تراکم قیمت) ، سپس دومی در 220 دلار (مقاومت در برابر تراکم قیمت) و سومین مقاومت در برابر 235 دلار (مقاومت در برابر احتقان قیمت ، SMA100 و EMA50).

زیر قیمت فعلی ، اولین سطح پشتیبانی 207 دلار است (پشتیبانی از تراکم قیمت) ، سپس سطح دوم 200 دلار (پشتیبانی تراکم قیمت) و سطح سوم 195 دلار (پشتیبانی تراکم قیمت) است..

MACD در نمودار روزانه صلیب صعودی را حفظ می کند ، اگرچه نمی تواند شیب و یا باز بودن بین خطوط را بهبود بخشد. همچنان ساختار بسیار شکننده ای را نشان می دهد.

DMI در نمودار روزانه نشان می دهد خرس ها قدرت خود را از دست داده و به وضوح به سمت جنوب می روند. گاوها آنقدر واضح نیستند و در همان سطح هفته های اخیر باقی می مانند.

نمودار روزانه XRP / USD

XRP / USD با قیمت 0.313 دلار معامله می شود و قادر به غلبه بر مقاومت دو برابر قیمت 0.32 دلار نیست.

بالاتر از قیمت فعلی فراتر از 0.32 دلار ، اولین سطح مقاومت در 0.335 دلار است (مقاومت در برابر تراکم قیمت) ، سپس دومین مقاومت 0.345 دلار است (مقاومت در برابر تراکم قیمت و SMA200) و سومین مورد 0.352 دلار (EMA50) است..

زیر قیمت فعلی ، سطح حمایت اول 0.308 دلار است (پشتیبانی از تراکم قیمت) ، سطح دوم 0.30 دلار است (پشتیبانی ازدحام قیمت) و سطح سوم 0.296 دلار پشتیبانی می شود (پشتیبانی ازدحام قیمت).

MACD در نمودار روزانه یک صلیب صعودی را نشان می دهد ، حتی اگر هیچ تمایلی یا باز بودن بین خطوط وجود نداشته باشد. شکنندگی این نوع ساختار با مشاهده رفتار قیمت آشکار می شود.

DMI در نمودار روزانه خرس ها را الزامی می کند و همان سطح هفته های اخیر را حفظ می کند. گاوها موقعیت های خود را بهبود می بخشند و به تدریج به سطح طرف فروش نزدیک می شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me