banner
banner

دارایی های دیجیتالی تنظیم شده در سال 2020 زمام امور را در دست می گیرند – رهبران اندیشه

سال 2018 علامت بالای آب برای عرضه اولیه سکه (ICO) بود ، زمانی که 1253 سکه جدید 7.8 میلیارد دلار جمع کرد. در سال 2019 ، این بازار “غرب وحشی” از رونق به اوج دیگری رسید. دلارهای جمع شده در ICO در مقایسه با سال 2018 95٪ سقوط کرد و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همچنان اعلام کرد اقدامات جدید در برابر بازیکنان مختلف ICO به دلیل تقلب و صادرات ثبت نشده. کلانتر به شهر آمده است.

آیین نامه ، دوست قدیمی من

برای سرمایه گذاران که میلیون ها نفر در کلاهبرداری های ICO ضرر کرده اند هیچ تسلی خاطر نیست ، اما آنها بخشی از تکامل طبیعی بازار بودند. قوانین حاکم بر اوراق بهادار سنتی نیز در اصل از بازیگران بدی مانند “سطل فروشی ها” الهام گرفته شده است که به عنوان یک فناوری جدید دیگر ، تلگراف ، در حال تغییر بازارهای مالی است. تصمیم SEC برای سرکوب دارایی های دیجیتال و اعمال همین قوانین در مورد اوراق بهادار بلاکچین خبر خوبی برای فعالان بازار است.

اوراق بهادار بلاکچین پتانسیل افزایش کارایی ، کاهش هزینه ها ، ایجاد شفافیت بیشتر و کاهش ریسک را دارد. با این حال ، صنعت مالی نمی تواند به طور کامل پتانسیل اوراق بهادار بلاکچین را بدون بازار عمومی و اکوسیستم تنظیم شده برای پشتیبانی از چرخه عمر کامل آنها درک کند. این به معنی صدور ، سرمایه گذاری ، تجارت ، تسویه حساب و نگهداری کاملاً سازگار است.

دولت های سراسر جهان در تلاشند تا چارچوب های لازم را در حوزه های قضایی خود ایجاد کنند. این امر با معرفی حمایت از سرمایه گذاران مرتبط با بازارهای سنتی ، خطر سرمایه گذاری در اوراق بهادار بلاکچین را کاهش می دهد. اگرچه حوزه های قضایی مختلف برای نهادهای تحت نظارت ، سرمایه گذاران ، بازرگانان و کاربران الزامات مختلفی دارند ، اما چهار حوزه مشترک وجود دارد که مورد توجه قرار می گیرند:

  • توزیع – نشانه های امنیتی چگونه ایجاد می شوند و چرا و چگونه به صاحبان آنها تحویل داده می شوند?
  • حضانت – آخرین سوابق مالکیت کجا و توسط چه کسی نگهداری می شود?
  • گزارش و نگهداری سوابق – چه الزامات نظارتی اضافی برای شرکت کنندگان مانند خدمات نمایندگی انتقال وجود دارد?
  • فرایندهای خاص – برای جابجایی نشانه های امنیتی بین کیف پول های شخصی و اصلی ، به چه فرایندهای دیگری نیاز است?

SEC و سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) از طریق مجموعه ای از ارتباطات از جمله گزارش در DAO و یک بیانیه مشترک در حضانت دلال فروشنده دارایی های دیجیتال سرانجام چارچوب لازم ایالات متحده برای شکوفایی معاملات عمومی تنظیم شده اوراق بهادار بلاکچین فراهم شده است.

اگر آب اینطور نیست

به موازات این تحولات نظارتی ، شرکت ها برای ایجاد زیرساخت های لازم بازار هجوم آورده اند. م componentsلفه های مهم موجود هستند و امسال تعداد بیشتری از آنها در دسترس هستند. این س forال برای کسانی که در نظر دارند که آیا باید شرکت کنند: آیا آب حاصل از این نسخه 2.0 دارایی های دیجیتال ارزش فشرده شدن را دارد؟ اگر بورس اوراق بهادار بلاک چین به نظر می رسد یک بازار مدرن است ، پاسخ مثبت خواهد بود ، که مستلزم آن است که دو مزیت اصلی را برای سرمایه گذاران و شرکت هایی که به دنبال جمع آوری پول هستند ارائه دهد..

اولین کارایی است. اوراق بهادار بلاکچین باید سیستم های دست و پاگیر داده و فرآیندهای دستی مبتنی بر کاغذ معاملات سنتی اوراق بهادار را از بین ببرد. پتانسیل وجود دارد اما اعدام به قول معروف همه چیز است. به درستی اجرا شده ، بلاکچین می تواند به طور کارآمد از کل چرخه عمر دارایی های دیجیتال از انتشار و سرمایه گذاری از طریق تجارت ، تسویه حساب و نگهداری پشتیبانی کند..

دومین مزیت نظارت هوشمند است. بازار اوراق بهادار بلاکچین برای اینکه بتواند در دراز مدت دوام بیاورد ، نه تنها برای جلب رضایت نهادهای نظارتی ، بلکه برای ایجاد نقدینگی باید کاملاً سازگار باشد. این نیاز به سرمایه گذاران با دسترسی راحت به شفافیت ، محافظت از حساب و تجارت منظم دارد. این نیاز به ادغام با حساب های کارگزاری سنتی و همچنین رابط های کاربری بصری دارد.

شده ام بی حس

من امیدوارم که بدون استفاده از “اختلال” بتوانم از این مقاله عبور کنم ، زیرا می دانم که همه ما نسبت به این مفهوم بی حس هستیم. متأسفانه ، من مدام می شنوم که اوراق بهادار بلاکچین بازارهای مالی را مختل می کند. من خودم گفته ام اما واقعیت این است که اوراق بهادار بلاکچین یک تکامل است نه یک انقلاب. در همان سال که ICO به 7.8 میلیارد دلار رسید ، صنعت سنتی اوراق بهادار ایالات متحده بزرگ شده 2.4 تریلیون دلار برای اینکه اوراق بهادار بلاکچین به یک کلاس اصلی دارایی تبدیل شوند ، نمی توانند در جزیره کیف پول های شخصی باقی بمانند. آنها باید توسط سرمایه گذاران ، م retailسسات و مشاوران خرده فروشی از طریق سیستم های معاملاتی سنتی و حساب های کارگزاری خریداری ، نگهداری و فروخته شوند. این اتفاق ممکن است همین امسال رخ دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me