banner
banner

OKEx با شبکه Settle دروازه فیات آمریکای لاتین را راه اندازی می کند

والتا ، مالت ، 3 ژوئیه 2020 – OKEx (www.okex.com) ، صرافی ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان ، با Settle Network ، ارائه دهنده راه حل جهانی رمزنگاری فیات ، به یک همکاری استراتژیک رسیده است. از طریق محصول Latamex ، کاربران OKEx اکنون می توانند Bitcoin (BTC) و اتر (ETH) را در مبادله با پزوی آرژانتین (ARS) ، واقعی برزیل (BRL) و پزوی مکزیک (MXN) با استفاده از انتقال مستقیم بانکی خریداری کنند..

شبکه تسویه حساب بزرگترین شبکه تسویه حساب دارایی های دیجیتال در سراسر آمریکای لاتین برای مبادله و پرداخت های مرزی است که با استفاده از زیرساخت های مالی کشورهای LATAM ، قابلیت همکاری برنامه ای بین دارایی های سنتی و دیجیتال را فراهم می کند.

وی افزود: “یكی از اهداف مهم OKEx این است كه با ترویج اقتصاد مبتنی بر بلاكچین ، همه بتوانند از خدمات مالی بدون واسطه بهره مند شوند. برای آن ، پایین آوردن آستانه مبادله ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات برای پوشش دادن کاربران در کشورهای و مناطق دیگر ضروری است. “، جی هائو ، مدیرعامل OKEx ، گفت:

“همکاری با Settle Network برای OKEx از اهمیت استراتژیک برخوردار است. کاربران آمریکای لاتین اکنون می توانند BTC و ETH را با چندین ارز محلی به روشی سازگار از طریق نقل و انتقالات بانکی خریداری کنند. در آینده ، OKEx به گسترش پوشش ارزهای فیات ادامه می دهد تا به کاربران بیشتری امکان خرید راحت ارزهای رمزپایه را بدهد. “

از آنجایی که اقتصاد جهانی برای مدتی دچار عقب گرد شده است ، مردم شروع به تأمل درمورد مشکلات موجود در سیستم مالی موجود می کنند – در این میان ، موضوع غیر بانکی به موضوعی اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. در حال حاضر ، حدود 2 میلیارد بزرگسال در سراسر جهان حساب بانکی ندارند و آمریکای لاتین قسمت عمده ای از آنها را تشکیل می دهد. به هر حال ، به لطف ماهیت بدون واسطه ، ارز رمزنگاری شده نقش مهمی را در زمینه خدمات مالی آغاز کرده است.

پابلو اورلاندو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Settle Network ، گفت: “آمریکای لاتین ثابت کرده است که یکی از بزرگترین بازارها با استفاده واقعی از موارد استفاده است.” او اضافه کرد:

"به همین دلیل امکان دسترسی رمزنگاری با فیات بسیار مهم است. OKEx چشم انداز درستی در زمینه امکان خرید ارزهای رمزپایه با پزوی آرژانتین ، واقعی برزیل و پزوی مکزیک برای معامله گران Latam خود دارد. ما خوشحالیم که باز و توانمندسازی بازارها را برای آنها در سراسر منطقه ، کشور به کشور ادامه می دهیم."

برای اکثر مردم ، اولین قدم برای لذت بردن از خدمات مالی مبتنی بر بلاکچین ، تبدیل ارزهای محلی به ارزهای رمزپایه است. هم اکنون ، OKEx از تعداد گسترده ای از ارزهای فیات در سراسر جهان پشتیبانی کرده است. با تشکر از همکاری با Settle Network ، از طریق مجموعه گسترده ای از محصولات خود – مانند Latamex ، Settle X ، PSP Xramp و غیره – کاربران OKEx از یک تجربه بسیار بهتر در تجارت رمزنگاری به فیات و پردازش پرداخت از طریق نقل و انتقالات بانکی برخوردار خواهند شد..

پایان

درباره OKEx

OKEx که یک معامله در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان است ، متنوع ترین بازار را ارائه می دهد که در آن معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می شوند. ما معاملات محلی و مشتقات – از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های – ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و به انعطاف پذیری سرمایه گذاران در تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ، ارائه می دهیم..

درباره شبکه تسویه حساب

شبکه تسویه حساب بزرگترین شبکه تسویه حساب دارایی های دیجیتال در سراسر LATAM (آمریکای لاتین) برای مبادلات و پرداخت های مرزی است. شبکه Settle با بهره گیری از زیرساخت های مالی در هر کشوری که در آن فعالیت می کند – با پوشش مهمترین بازارها ، از جمله بزرگترین بانک ها و هزاران مکان خرده فروشی نقدی ، قابلیت همکاری برنامه ای بین دارایی های سنتی و دیجیتال را فراهم می کند. این قابلیت همکاری نامحدود و سازگار بین دارایی های دیجیتال و مهمترین ارزهای محلی را فراهم می کند. شبکه Settle دارای مجموعه ای از محصولات مانند Latamex (بزرگترین دروازه رمزنگاری به فیات در آمریکای لاتین) ، Settle X (راه حل های پرداخت برای تجارت ، از جمله راه حل های صدور Bitcoin) و PSP Xramp (راه حل های پردازش پرداخت) و سایر محصولات است..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me